Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:28




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 601 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Další
 Airsoft, vy a veřejnost 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 16 úno 2010, 19:09
Příspěvky: 59
Bydliště: Ústí nad Labem
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
No, mému kamarádovi se líbí německé uniformy za 2WW zbraně prostě všechno německý :D ale nácek neni, je to o tom co se komu líbí, jemu se zase nelíbí vz95 a nenadává lidem kteří to mají :D


01 dub 2010, 14:19
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Kozell22 píše:
No, mému kamarádovi se líbí německé uniformy za 2WW zbraně prostě všechno německý :D ale nácek neni, je to o tom co se komu líbí, jemu se zase nelíbí vz95 a nenadává lidem kteří to mají :D

To je velice duchaplná připomínka k tématu opravdu.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


01 dub 2010, 14:25
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Vzhledem k tomu, že jsem před chvílí zase viděl jednoho airsofťáka na náměstí Milady Horákové jak si to štráduje napříč křižovatkou v ACU, výstroji, helmě a s Minimi venku v rukách, rád bych požádal místní kdo ho znají i obecně ostatní, aby dbali na osvětu a přesvědčovali své spolubojovníky, aby když už se musí ve městě předvádět, aby aspoň tu zbraň měli zakrytou.

Chápu že člověku v šestnácti to nepřipadá jako žádnej velkej problém, ale kór před volbama může někoho velmi snadno napadnout jak nasbírat politické body zpřísněním zákona o zbraních a střelivu a došlápnout si na to, že se na veřejnosti promenádujou lidi s kvérama k nerozeznání od ostrých a než se nadějeme, tak máme na našich miláčcích oranžové hlavně jako v některých státech USA!

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


04 dub 2010, 15:41
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2008, 14:37
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Jarmil píše:
Vzhledem k tomu, že jsem před chvílí zase viděl jednoho airsofťáka na náměstí Milady Horákové jak si to štráduje napříč křižovatkou v ACU, výstroji, helmě a s Minimi venku v rukách, rád bych požádal místní kdo ho znají i obecně ostatní, aby dbali na osvětu a přesvědčovali své spolubojovníky, aby když už se musí ve městě předvádět, aby aspoň tu zbraň měli zakrytou.


Hele presvetcovat muzes jak chces, ale stejne te neposlechnou me taky sere,
kdyz vidim proti sobe typky jak si vykracujou v plne vystoji s nabitou a odjistenou zbrani. I to uz jsem videl


04 dub 2010, 16:17
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 10 čer 2009, 20:49
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
ono je to bohužel o lidech... v čase vánočním jsem zavítel do Prahy na muzikál a cestou metrem do stejného vozu nastoupila banda 5-6 airsofťáků převážně v marpatech... Jediný měl zbraň uloženou v obalu.... Zbytek pěkně odkryté v rukou, zásobníky nasazené... že jim bylo 18 taky moc nevěřim...


05 dub 2010, 18:11
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Tak, do tématu "airsoft vy a veřejnost" přidám svůj první příspěvek.
Bude se jmenovat:

Novinář s F-M deníku je ko...t.

http://fm.denik.cz/zpravy_region/jakub- ... 00419.html

kdo najde 4 nesmysly vyhrál.
Během rozhovoru sem asik 15x zmínil slovo AIRSOFT...
pominu že se zlíňákama nemáme nic společnýho mimo výjezdy na akce... ale za to nezmínil havířov, těšín a ostatní.

Proč se vůbec snažit o propagaci AS a osvětu, když to nějaká reportérská lama takhle zdupe...


Ufff musel sem někde upustit páru. čekám kdy se ozve velící a budem asi sepisovat žádost o omluvu a revizi článku. To je už podruhý co s náma ten deník vyběhnul.

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


20 dub 2010, 14:18
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
ježo: Novinářům patří nas*at na ruce a nepustit k vodě. Pokud chcem pozitivní propagaci airsoftu/vojenství apod. tak to za nás nikdo neudělá, jim jde jenom o kšeft.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


20 dub 2010, 16:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
no, byla to akce cerveneho krize se kterym mame rozjetou spolupraci.
Mel isme tam "ministrelnici" a prezentaci prevazne pro mensi, pokecali sme s lidma z FM a osahali rostenky... teda ucili je strilet...
cilize takhle prezentovat jo ale ten reporter si to u me posral. docela mi zkazil prijemny pocit z akce.

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


20 dub 2010, 17:06
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Hmmm tak to je pak škoda.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


20 dub 2010, 17:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 04 dub 2010, 13:13
Příspěvky: 133
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
My (já a kamarád, Sniper) jsme jednou šli navštívit domov důchodců ( za babičkou ) Potkal nás nějaký dědek a pry :

"Tož to už je další válka?"

nebo nějaká babka :

"Jé ! Pání policajti mají novou výzbroj!"

nebo jeden pomatenej chodec :

" Rychle ! Za mnou někomu tady ukradli peněženku! "


20 dub 2010, 19:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
No mě teď dopálilo do běla na akci co se dělala v našem prostoru. Už to šlo ke konci a někteří lidé už odcházely no a co nevydíme z brány odcházej dva dospělí jeden kvér přes rameno druhej hozenej na rameni a drží to za hlaveň a štrádujou si to na šalinu (prostor je oplocenej). Křikly sme naně ať se vrátěj a zbraně schovaj pdpověď byla" A jako proooooč?" na ohánění zákonem sme se vyprdly a rovnou sme jim řekly že dělaj ostudu ať je fofrem schovaj. Odpověď "a proooooooooč?" To už sem bělal a začal sem soptit. Chlapcům to bylo ale očividně jedno. Proně to bylo in jít takle s kvérem. Muj agresivní výstup mírnilo to že tam seděly rodiče od dětí a jejich známí. Ty lidi sme si zjistily no a maj zákaz jakejkoliv chodit na naše akce a hlavně máme jejich fotky a jdou na nástěnku hanby a dementů.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


20 dub 2010, 19:21
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Hex píše:
My (já a kamarád, Sniper) jsme jednou šli navštívit domov důchodců ( za babičkou ) Potkal nás nějaký dědek a pry :

"Tož to už je další válka?"

nebo nějaká babka :

"Jé ! Pání policajti mají novou výzbroj!"

nebo jeden pomatenej chodec :

" Rychle ! Za mnou někomu tady ukradli peněženku! "

To se šli jako v maskáčích? ve výstorji se zbraní? Pokud jo tak zato bych vás zliskal ne pokřikoval.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


20 dub 2010, 19:22
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Heh já radši chodim s kvérem schovanym i když běžim z vchodu cca 10 metrů do auta páč znám ty aktivní babičky co nemají přes den co dělat a čumí z okna co kde jak a proč a o průser nestojím.Takže kvér zakrejvat všude(hh samozřejmě né když hrajete na akci).)))) ale že sem už potkal sofťáku co na to prdí ať malé kterejm to do ruky nepatří nebo dospělé a bylo jim to úplně jedno......


20 dub 2010, 22:29
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 16 úno 2010, 19:09
Příspěvky: 59
Bydliště: Ústí nad Labem
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Ano já mám taky vždy zbraň schovanou,ale takhle si jedeme na akci MHD a nakej novej týpek k nam nastoupí normálně AK přez rameno taktická vesta a jedem pak jdem do tesca má přez rameno AK jde tam ochranka a radši se nás vyhla a já na něj proč nemáš zbraň schovanou a on NACO a já že porušuje zákon NO A . :D


22 dub 2010, 07:13
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Kozell22 píše:
Ano já mám taky vždy zbraň schovanou,ale takhle si jedeme na akci MHD a nakej novej týpek k nam nastoupí normálně AK přez rameno taktická vesta a jedem pak jdem do tesca má přez rameno AK jde tam ochranka a radši se nás vyhla a já na něj proč nemáš zbraň schovanou a on NACO a já že porušuje zákon NO A . :D

Tak ja treba bydlim v malym meste a tady to taky nikdo neresi, proste vsichni zbrane do ruky a jdeme :D


26 dub 2010, 15:06
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Krezz píše:
Kozell22 píše:
Ano já mám taky vždy zbraň schovanou,ale takhle si jedeme na akci MHD a nakej novej týpek k nam nastoupí normálně AK přez rameno taktická vesta a jedem pak jdem do tesca má přez rameno AK jde tam ochranka a radši se nás vyhla a já na něj proč nemáš zbraň schovanou a on NACO a já že porušuje zákon NO A . :D

Tak ja treba bydlim v malym meste a tady to taky nikdo neresi, proste vsichni zbrane do ruky a jdeme :D


To bys zasloužil jednu přes hubu...

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


26 dub 2010, 15:11
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Krezz píše:
Kozell22 píše:
Ano já mám taky vždy zbraň schovanou,ale takhle si jedeme na akci MHD a nakej novej týpek k nam nastoupí normálně AK přez rameno taktická vesta a jedem pak jdem do tesca má přez rameno AK jde tam ochranka a radši se nás vyhla a já na něj proč nemáš zbraň schovanou a on NACO a já že porušuje zákon NO A . :D

Tak ja treba bydlim v malym meste a tady to taky nikdo neresi, proste vsichni zbrane do ruky a jdeme :D


To jste ovšem naprostí kreteni. A ještě se tim chlubíš...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 dub 2010, 15:27
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2008, 14:37
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
No co jdu si domu ze skoly a nejakej kreten po nas zacne palit davky z okna....... Tak co si ma o tom clovek myslet? A vypadal ze uz ma 18 let pryc.


26 dub 2010, 15:41
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
dojít si pro něj a omotat mu pušku okolo krku jako šálu


26 dub 2010, 15:49
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Griffon píše:
Krezz píše:
Kozell22 píše:
Ano já mám taky vždy zbraň schovanou,ale takhle si jedeme na akci MHD a nakej novej týpek k nam nastoupí normálně AK přez rameno taktická vesta a jedem pak jdem do tesca má přez rameno AK jde tam ochranka a radši se nás vyhla a já na něj proč nemáš zbraň schovanou a on NACO a já že porušuje zákon NO A . :D

Tak ja treba bydlim v malym meste a tady to taky nikdo neresi, proste vsichni zbrane do ruky a jdeme :D


To jste ovšem naprostí kreteni. A ještě se tim chlubíš...


To je totiž znak drsnosti tahat nezakrytou zbraň mezi lidi. To jsou jako ti co jsem potkával na Bahnech. Rohlik v pušce, nezajištěno, cigaretka a v hovoru každé třetí slovo bylo vykastrovaný manžel od krávy.


26 dub 2010, 15:53
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 zář 2009, 12:39
Příspěvky: 52
Bydliště: Nový jičín
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Tak nějak :) já sem si třeba udělal když už se mi to nikam nevleze jednoduchý obal ze starých tepláků které sem obarvil , ustřihl nohavici na jedne straně zašil na druhé to mám stáhle tkaničkou a parádní obal a nikdo ti nic nemůže říct , a co se týče sekundární zbraně tak tu mám ve stehenním pouzdře a přes pouzdro mám takovou ... jako by pláštěnku s gumou na stáhnutí ušité z látky se vzorem 95.


26 dub 2010, 16:58
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 27 led 2009, 18:08
Příspěvky: 178
Bydliště: Kdyně (Domažlicko)
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Zbraň schovaná je pro mě samozřejmost, ovšem spousta lidí v okolí to vůbec neřeší a potom co jsem se jim už tolikrát snažil vysvětlit, že to je špatně, tak vždy bez úspěchu.
Opravdu nevím už jak to vysvětlit.
Abych odbočil, tak jednou si vycházíme s klukama na pravidelný střílení v sobotu a vidím policejní auto jak zpomaluje, říkám si co jsme udělali špatně a tak radši zabočíme vedle, ale sleduje nás, tak tedy zastavíme už čekám nějaký následky a pán policista se zeptá ''Kam razíte kluci, nemáte někdo náhodou výtěrák na AK? Nebo aspoň zásobník?'' a na tohle se nás zeptal velitel místní stanice. Taky mě občas překvapí že i starší otcové znají značky jako Tokio Marui a různé AS pojmy.

_________________
Za člověka mluví činy.


26 dub 2010, 17:44
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Hyte píše:
Taky mě občas překvapí že i starší otcové znají značky jako Tokio Marui a různé AS pojmy.

Možná by prospělo nemyslet si, že jen ti mladí sežrali všechnu moudrost světa :-)


26 dub 2010, 18:52
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 13:29
Příspěvky: 117
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
A nebo pan policista občas sám vyrazí do lesa.Všichni se nemotaj kolem rodný vesnice s klukama ze třídy :D


26 dub 2010, 19:17
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Mezi jaky lidi? Co blbete, rikam ze sem z malyho mesta, zaparkuju auto, vezmu kver a jdu do lesa ne? Jasne ze nejdu s kverem po namesti. Nevidim duvod davat zbran do pouzdra kdyz stim jdu po chodniku asi 10m a pak co ja vim asi pul kilaku po poli. Stejne hravame za mestem a na poli potkas tak mozna hrabose nebo nekoho kdo venci psa. Kdyz jdete hrat do lesa taky se vam muze stat ze potkate houbare (stalo se :D a mel maskace takze to nebylo nejlepsi). Ono totiz je tezky definovat verejne misto, ja teda nejsem pravnik a mozna me to nekdo vysvetli, ale jaky je rozdil jestli ponesu zbran v pouzdru 500m v neobydlene oblasti a potom v lese zbran vytahnu a nebo tu zbran tech 500m ponesu v ruce.


26 dub 2010, 21:04
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Krezz píše:
Ono totiz je tezky definovat verejne misto, ja teda nejsem pravnik a mozna me to nekdo vysvetli,...

Definice je jednoduchá - veřejné místo je takové, kam může kdokoliv přijít. Pole zrovna veřejné místo není, to je obvykle soukromý pozemek, ale lidé to ignorují. Lesy jsou někdy taky soukromé, ale pokud nejsou oplocené, tak do nich může každý.


26 dub 2010, 21:31
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Jerson píše:
Krezz píše:
Ono totiz je tezky definovat verejne misto, ja teda nejsem pravnik a mozna me to nekdo vysvetli,...

Definice je jednoduchá - veřejné místo je takové, kam může kdokoliv přijít. Pole zrovna veřejné místo není, to je obvykle soukromý pozemek, ale lidé to ignorují. Lesy jsou někdy taky soukromé, ale pokud nejsou oplocené, tak do nich může každý.

Tím pádem kdyz pujdem hrat do lesa airsoft, porusujeme zakon protoze nemame zbrane v pouzdre na verejnem miste? Jestli tomu spravne rozumim, smim tedy hrat soft pouze na soukromem pozemku kde nemaji ostatni lidi co delat (pozemek musi byt muj nebo musim mit souhlas majitele).

Ted se me priznejte, kdo z vas chodi do soukromeho lesa ? :)


26 dub 2010, 23:27
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Ja!
A na akce jezdim jen na ty, co sou organizovane na takovych mistech ;-)

A je to tak jak pises, hrat AS muzes jen na miste tomu vyhrazenem. soukromy pozemek s povolenim. a jeste idealne oploceny nebo viditelne oznaceny. a stejnak ti tam muzou lezt lidi ale pak to mas easy bo staci vykazat, popripade zavolat polise (lidi vemou roha) popripade takoveho cumila zdrzet do prijezdu hlidky, jit sepsat protokol a mas o budouci problem min. ten si priste rozmysli nez ti na truc pujde vencit cokla k vlajce o kterou se hraje i pres to ze byl napomenuty a vykazany z prostrou ;-)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


26 dub 2010, 23:37
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Krezz píše:
Tím pádem kdyz pujdem hrat do lesa airsoft, porusujeme zakon protoze nemame zbrane v pouzdre na verejnem miste? Jestli tomu spravne rozumim, smim tedy hrat soft pouze na soukromem pozemku kde nemaji ostatni lidi co delat

Bráno čistě do detailu airsoft hrát nesmíš vůbec, protože střílet zbraněmi kategorie D po lidech je nezákonné. Nicméně se ustavila jakási nepsaná dohoda, že když airsofťáci hrajou na odlehlém místě, kam moc lidí nechodí, pokud se náhodou nějaký civil objeví, tak přeruší střelbu, případně mají místo jasně označené cedulkami, tak to policie toleruje.
Samozřejmě že hrát na svém ohraničeném pozemku je lepší, ale kdo má takovou možnost.

Nicméně i proto, že je airsoft v této pozici je víc než vhodné, když airsofťáci neporušují zákony a neprovokují víc než je nutné. My třeba nosíme zbraně v pouzdrech vždycky, kromě hry samotné.


27 dub 2010, 07:22
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
presne jak rikas jersone, proc na sebe jeste zbytecne upozornovat ...

co se nas tyce tez nemame k dyspozici soukr. pozemek, zatim ale nebyl zadny problem.

jinac co se tyce zazitku s verejnosti: na brachu jednou prijeli svesky dys sli z lesa kolem rybnika pobliz mesta (nestrileli, a meli zabaleny kvery, nebo jak znam brachu tak on urcite), ze prej plasi kachny, nebo snad ze po nich strilej, ze to nekdo nahlasil ci co ... je to uz x let. ale moc to nepochopili no. ukazali jim kvery ze maj vypojeny baterky a zasobniky venku. koukli na zbran, koukli do sachty. nasedli a jeli ...

jinac jsem se nesetkal s nakym extra negativnim ohlasem, spis naopak, ale take se snazim co nejmene provokovat v ramci moznosti, treba nejit do lidlu nakoupit v plnej vystroji a s kverem pres rameno nebo tak ... =)

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


27 dub 2010, 14:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 601 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz