Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 22:12




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 289 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
 Airsoft v sebeobraně 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
No vono je kance střelit a střelit. Pokud je pes vsteklej tak ani střelba na čumák nepomuže nehledě k tomu že je to tak malej bod že možnost trefení je velice málo pravděpodobná.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


20 srp 2010, 22:03
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Přesně proto bych volil útěk :lol: Ona AS zbraň je sice zbraň ale v těhle ohledech je naprosto nepoužitelná ať už proti člověku nebo zvířeti.

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


20 srp 2010, 22:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Kuny píše:
radši bych zvolil úprk do nejbližšího krytu (strom,střecha garáže bo tak něco)


V příadě kance, bych asi taky utíkal, ovšem v případě psa?? To je naprostá kravina :roll: . Říkam to vždy a všude..psa se nesmíš bát ale musíš ho respektovat...Samozřejmě taky záleží jak na postavě člověka, tak i na povaze. Ono většina lidí nedokáže nakopnout každýho psa který tě nějakým způsobem ohrožuje, přesto je vždy lepší se psovy postavit a ukázat že se ho nebojíš, pokud se ho budeš bát vycítí to a zaútočí nebo bude ještě víc dorážet. Zas jiné je to u cvičených(policejních) psu. Jako otomhle bych dokázal doost dlouho povídat, od zákadního postoje obrany proti psu čelem k sobě až po útok a jeho následné zabití (o tom bych ale raději nemluvil,jelokož je to až poslední možnost připadajicí v úvahu)Dále slabiny psa pro co nejefektivnější úder atd... Jako dost špatný věci ale pro záchranu vlastního života ucháejicí. Takže asi tak ve skratce. Nejlepší je nůž a reflex :D :D


20 srp 2010, 22:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Já mám kamaráda u policie, který musel vyprávěl o zásahu. Po ulici se pohyboval vzteklý rotvajler. Když už nepomohla ani odchytovka a lidi se báli vylézt, natož pustit děti ven, tak volali benga... přijel na místo, od bobisů z odchytové služby se dověděli tak akorát, že oni na to nemají koule a mizí, tak rovnou natáhli kvéry. Netrvalo to ani minutu, když se pes objevil a jak ho zmerčil, hned se na něj rozběhl (parťák statečně kontroloval situaci z auta). Ulice prázdná, život v ohrožení, nebylo zbytí. Pes k němu doběhl asi na 5 metrů, než se složil. Napočítali 6 zásahů (z 6... on je celkem zkušenec :-)). Takže to je moje slovo k tomu, jak se postavit vzteklému psu. Takhle... zahnat ho do rohu a tam si nechat prokousnout krční tepny není to nejlepší řešení... S nožem, když není po ruce střelná zbraň, jedině, když se není kde schovat, když mi jde po dětech, babě (obojí nemám :-)) apod. Prostě za těch nejzazších okolností.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


21 srp 2010, 02:07
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
pete-11 píše:
Kuny píše:
radši bych zvolil úprk do nejbližšího krytu (strom,střecha garáže bo tak něco)


V příadě kance, bych asi taky utíkal, ovšem v případě psa?? To je naprostá kravina :roll: . Říkam to vždy a všude..psa se nesmíš bát ale musíš ho respektovat...Samozřejmě taky záleží jak na postavě člověka, tak i na povaze. Ono většina lidí nedokáže nakopnout každýho psa který tě nějakým způsobem ohrožuje, přesto je vždy lepší se psovy postavit a ukázat že se ho nebojíš, pokud se ho budeš bát vycítí to a zaútočí nebo bude ještě víc dorážet. Zas jiné je to u cvičených(policejních) psu. Jako otomhle bych dokázal doost dlouho povídat, od zákadního postoje obrany proti psu čelem k sobě až po útok a jeho následné zabití (o tom bych ale raději nemluvil,jelokož je to až poslední možnost připadajicí v úvahu)Dále slabiny psa pro co nejefektivnější úder atd... Jako dost špatný věci ale pro záchranu vlastního života ucháejicí. Takže asi tak ve skratce. Nejlepší je nůž a reflex :D :D

Toto je velice dobrej návod jak příd co nejrychleji o určité končetiny a nebo možná obrana proti Yorkšírovy. Nevím kolik vsteklejch psů si potkal ty ale postavit se psovy co je v amoku a přesvědčovat ho já sem tu pán a nemám strach je sebevražda. Takovej rotvajler,vlčák,doga by ti to hned vysvětlili jak to je s respektem.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 srp 2010, 06:50
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Rotvajler mě právě už jednou kousl, naštěstí jsem nastavil ruku a místo krku se mi zakousl do ní, i přesto bylo krve jak z vola a dodnes mam 5x1cm jizvu. Jediný štěstí bylo, že byl přivázaný. Samozřejmě, že nezvolím úprk do krytu vzdálenýho 50 metrů když budu mít psa 2m od sebe, musí to být něco blízkýho. Boj bych volil jako poslední možnost, pes je myslím si hbitější než člověk.

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


21 srp 2010, 10:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
:roll: :roll: Jako když si na to člověk nevěří, tak nic nezmůžeš. Přesto věř že o končetiny by přišel jen blbec a jen vlastní vinou...Ta technika je dost promakaná a několikrát se mi ovědčila ... musel by jsi si to zkusit. Pokud máš doma vlastního psa, hraj si snim a on ti ukáže jak psi úcočí aniž by ti nějak ublížil..Jak asi myslíš že to dělaj spec, jedotky světa ? Od speciálů naší pčr až po ruské specnaz


21 srp 2010, 10:37
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 22 črc 2010, 07:48
Příspěvky: 145
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Má pravdu: Já mam doma velkýho psa a zezačátku sme se jen tak ze srandy prali a já byl často lehce pokousanej a teď už mně nekousne ani jednou. Stačí se naučit, jak psi útočej. Teď se s nim peru i na zemi a to samý..pohoda.

_________________
Nestřílejte, kdyť tam sou lidi ! :D ´´Švejk´´


21 srp 2010, 11:57
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Já to asi povím za všechny normálně uvažující lidi. Hoši, jste paka...
Jasne, že tě vlastní čokl po letech poznávání jeden druhého nepokouše, když víš, co udělá, než to udělá. Psi zas nejsou tak tvořiví jako lidi. Pozoruju to na vlastním a to ho mám tři měsíce. Soráč, ale komisař Rex byla koko*ina. Pete... opravdu bych chtěl vidět tvou promakanou techniku někde v díře se vzteklým a iracionálním dobrmanem. Sejmul by tě dřív, než bys stihl pobarvit svůj textil. Měl bys zkrotit to ego, než ti udělá díru do střechy.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


21 srp 2010, 13:21
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Pete, ty bys snad ukecal i terminátora aby tě nechal bejt...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 srp 2010, 13:30
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
pete-11 píše:
Jak asi myslíš že to dělaj spec, jedotky světa ? Od speciálů naší pčr až po ruské specnaz

No nevím kolik ty si odcvičil s specnaz nebo jenejch speciálů ale co já vím takje všude dáno jak je na scéně pes je zle a tak to je. No ale pokud máš jak ty tvrdíš dobrou techniku máš možnost to dokázat. Djeď pustím na tebe psa mího kamaráda sem zvedavej jak dlouho vydržíš. Klidně si i vsadím. Musíš toiž udělat jedn základní rozdíl a to ten že to co potkáš na ulici sou domácí ťuťu ňuňu pes vycvičenej to je jiná.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 srp 2010, 17:15
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
:wink: :wink: Samozřejmě že jsem taky na to poukazoval, že cvičenej je zas o něčem jiným, než nějakej domácí. A jelikož jsem se s nějakým cvičeným nesetkal v rozzuřené podobě(nepočítám policejní přehlídky), tak ano, určitě bych dostal na prdel. V případě domácího, který sem tam na někho štěkne, sem tam někoho kousne. Opravdu bych se v nebezpečí nepřipadal. Další možnost je domácí, nakažen např. vsteklinou, kdy jeho agrese vstoupá. Ohožen bych si připadal, poravdě nevím jesti bych rysknul pokousání a nakžení sebe samého...Ale pokudby nebyla jiná možnost, rozhodně bych neváhal a nenechal se zabít.


22 srp 2010, 12:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
pete-11 píše:
:wink: :wink: Samozřejmě že jsem taky na to poukazoval, že cvičenej je zas o něčem jiným, než nějakej domácí. A jelikož jsem se s nějakým cvičeným nesetkal v rozzuřené podobě(nepočítám policejní přehlídky), tak ano, určitě bych dostal na prdel. V případě domácího, který sem tam na někho štěkne, sem tam někoho kousne. Opravdu bych se v nebezpečí nepřipadal. Další možnost je domácí, nakažen např. vsteklinou, kdy jeho agrese vstoupá. Ohožen bych si připadal, poravdě nevím jesti bych rysknul pokousání a nakžení sebe samého...Ale pokudby nebyla jiná možnost, rozhodně bych neváhal a nenechal se zabít.

To je jasný mám ten dojem že nikdo by se lacino nedal.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


22 srp 2010, 16:29
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 18:53
Příspěvky: 87
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
pete-11 píše:
:wink: :wink: Samozřejmě že jsem taky na to poukazoval, že cvičenej je zas o něčem jiným, než nějakej domácí. A jelikož jsem se s nějakým cvičeným nesetkal v rozzuřené podobě(nepočítám policejní přehlídky), tak ano, určitě bych dostal na prdel. V případě domácího, který sem tam na někho štěkne, sem tam někoho kousne. Opravdu bych se v nebezpečí nepřipadal. Další možnost je domácí, nakažen např. vsteklinou, kdy jeho agrese vstoupá. Ohožen bych si připadal, poravdě nevím jesti bych rysknul pokousání a nakžení sebe samého...Ale pokudby nebyla jiná možnost, rozhodně bych neváhal a nenechal se zabít.

V CR se vzteklina nevyskytuje.

_________________
http://stb.ardie.cz/index.html


22 srp 2010, 18:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
to ti řekl kdo? Od zavedení orální vakcinace v roce 1989 měl výskyt vztekliny v ČR sestupnou tendenci. Poslední výskyt byl zaznamenán v roce v dubnu v roce 2002 u lišky v okrese Trutnov. Jelikož za následující dva roky u nás nebyla vzteklina diagnostikována, tak ČR splnila kritéria pro přiznání statutu vztekliny prostého státu. Jaký to má pro nás následek? Znamená to, že sice po více než dva roky u nás nebyla vzteklina jako nákaza zaznamenána, ale nelze to brát zcela jako na vždy trvající stav. Většina vyšetření se provádí na populaci lišek, ale co ostatní zvířata? Ta jsou vyšetřována jen zcela náhodně.
Tak asi takle že není.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


22 srp 2010, 18:36
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 18:53
Příspěvky: 87
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Monty se musi vzdy hadat, ze ano?

Googlit umi kazdej, ale rika to Statni zdravotni ustav a tektez i Statni veterinarni sprava.

Samozrejme mas pravdu, absolutne nelze brat temer nic. Ale stejne tak muzes rict, ze se u nas muzes setkat s ebolou, morem, leprou, sarsem, atd. Bavite se o napadeni psem, domacim psem a sance chytit v CR vzteklinu od takove psa je temer nulova. Nejpravdepodobnejsi prenasecem nakazy u nas by mohl byt leda tak netopyr a to jeste hodne zatoulanej ale sance jsou opravdu male.

Od roku 2003 jen 1 nalez vztekliny u netopyra a zadna infekce prenesa na cloveka. Opravdu se bojis?

http://www.svscr.cz/index.php?art=1152

_________________
http://stb.ardie.cz/index.html


22 srp 2010, 22:10
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
kofry píše:
Monty se musi vzdy hadat, ze ano?

Googlit umi kazdej, ale rika to Statni zdravotni ustav a tektez i Statni veterinarni sprava.

Samozrejme mas pravdu, absolutne nelze brat temer nic. Ale stejne tak muzes rict, ze se u nas muzes setkat s ebolou, morem, leprou, sarsem, atd. Bavite se o napadeni psem, domacim psem a sance chytit v CR vzteklinu od takove psa je temer nulova. Nejpravdepodobnejsi prenasecem nakazy u nas by mohl byt leda tak netopyr a to jeste hodne zatoulanej ale sance jsou opravdu male.

Od roku 2003 jen 1 nalez vztekliny u netopyra a zadna infekce prenesa na cloveka. Opravdu se bojis?

http://www.svscr.cz/index.php?art=1152

Milej zlatej já se nehádám jen ti říkám že nemužeš tvrdit že se unás vzteklina neviskituje to že se oní neví neznamená že není. To je dost podstatnej rozdíl.
PS: To že má někdo jinej názor je hned hádka?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


22 srp 2010, 22:14
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 18:53
Příspěvky: 87
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Kdyz si poradne prectes muj predchozi prispevek a zamyslis se nad nim, najdes v nem veskere odpovedi, ktere hledas.

Pravdu mame oba, nicmene ja mam pravdu podlozoenou dukazy a ty mas svou pravdu pouzitim takrka detskeho argumentu "ze to nevidim, nezname ze to neexistuje", kterym muzes zpochybnit defacto uplne vse. Nemuzes na problem nahlizet pouze z jednoho uhlu, musis ho pojmout komplexne. Ojedinele pripady se muzou vyskytnout vzdy. Jde o dlouhodobou statistiku, kde se s nepatrnymi odchylkami pocita.

CR a okolni staty, ze kterych sem zver muze migrovat podnikly jiste represivni a preventivni opatreni, aby zabranily sireni a konecne i nakazy zvere a domacich mazlicku. CR splina jiste normy, aby mohla byt prohlasena zemi bez vyskytu tohoto onemocneni.

Pokud bych chtel pokracovat v tebou nastolene urovni debaty ( ne hadky ) , konfrontoval bych te stejne nepodlozenym argumentem jako ty me : dokaz mi, ze se tu vyskytuje. A takhle se muzeme hadat jako deti, kdo z nas ma vetsi pravdu.

Pokud nedodas prohlaseni o vyskytu vztekliny v CR ( se zdrojem ) a nezpochybnis prohlaseni Ceske veterinarni spravy o jejim vyskytu v CR, je tato diskuze nadale zcela zbytecna.

_________________
http://stb.ardie.cz/index.html


23 srp 2010, 07:34
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
OK. Tak jsme urazili velkou cestu za tu dobu. Od sebeobrana s érsoftem, pak s pantbólem, přes jaký boj. umění abych zabil všechny jednou ranou, zakončíme to boj se psem a vztekliny. Toto téma je od začátku kravina a já to ukončím. Já vím, kazím všem zábavu.
Lock

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


23 srp 2010, 08:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz