Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 08:14




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 281 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
 AČR ALIANCE 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
mro píše:
Monty píše:
Nerozčiluj se tak to je vždicky stím nic nenaděláš.


Já vim ale je dobré to říci a vyventylovat to ze sebe. :wink:

Jasna no ale pokud ti došel alespoň někdo tak se dooho vrhni sněma další pokud budou mít zájem se přidaj.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


20 led 2010, 18:58
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 12 bře 2009, 23:52
Příspěvky: 110
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Jen tak mě napadlo, potom co jsem tady četl.
Proč se třeba místo aliance nepřidáte už k nějakému většímu spolku, co už funguje a jezdí 95tky a nevytvoříte pod ním další družstvo, popř četu?
Sice jsou tam určité věci jako sjednotit taktiku, výstroj, atd. (je toho daleko více), ale proč to neudělat snažší cestou.

_________________
CHIEF INSTRUCTOR of COMBAT SAR
http://www.csar.cz


20 led 2010, 20:54
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
jericho píše:
Jen tak mě napadlo, potom co jsem tady četl.
Proč se třeba místo aliance nepřidáte už k nějakému většímu spolku, co už funguje a jezdí 95tky a nevytvoříte pod ním další družstvo, popř četu?
Sice jsou tam určité věci jako sjednotit taktiku, výstroj, atd. (je toho daleko více), ale proč to neudělat snažší cestou.

No ono Vz95 aliance je mnoho, akorát existujou pouze v lokálních měřítkách. Na západě Čech ještě nic není tak to kluci chtějí zařídit

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


20 led 2010, 21:06
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 12 bře 2009, 23:52
Příspěvky: 110
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Tak se připojte "TŘEBA" pod www.vysadkari.cz
je to spravna parta lidi a i celkem na urovni a puvodne se to založilo z několika týmů a co vím tak jsou tam lidi ze všech koutů ČR.
Sice by jste museli projit jejich přeškolovakem VYDRA, ale můžete pod nima udělat družstvo.
Ale to je zase na vaší domluvě s jejich velením, ale neměl by v tom být problém.

_________________
CHIEF INSTRUCTOR of COMBAT SAR
http://www.csar.cz


20 led 2010, 21:19
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
my máme vlastní místní alianci Pe a okolí a ještě klucí z Ji a Hradce Králové...a když se sjedem tak nás je na větší akce požehnaně...je pravda, že se sejdem uplně všichni tak 2x do roka...ale když se to sejde tak to tak 60 lidí dá...

_________________
One shot, two kills!


20 led 2010, 22:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
4 M3jl4: Nám nejde o kvantitu, ale o kvalitu.

4 jericho: Kdybychom se chtěli začlenit pod Výsadkáře, tak musíme VŠICHNI projít přijímačem. Pochybuju, že by v každý jednotce uspěli všichni a pak by se musela trhala jednotka. A jelikož několik lidí je v AČR a soft je jenom jejich koníček, tak nepotřebujou ,,buzeraci'' i tam.

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


21 led 2010, 16:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 12 bře 2009, 23:52
Příspěvky: 110
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
w:
Určitě by to nebylo zadarmo se připojit, ale četl jsem tady někde že by jste udělali taky něco jako přijímač do aliance (už přesně nevím jak to znělo) a ze své vlastní zkušenosti Vím, že pokud by chtělo přejít k ním celé družstvo, tak jejich přijímač VYDRA (výcvikové družstvo )je hlavně o učení a přeškolování taktiky a SOP a není se problém s nima domluvit, že přezkoušení třeba uděláte do pul roce apod, je to jen o komunikaci, jsou hodně otevření.
S tou buzerací jsem to moc nepobral, jak to bylo myšleno, ale rozhodně tam bigošina neplatí, ale velení musí být.
PS: nikomu to nevnucuji, jen mě to napadlo, protože by to hodně ušetřilo čas. Ale říkám, není nic jednodužšího než se tam někomu ozvat, pokud by jste chtěli, napište mi PM a já vám pošlu kontakt na určité osoby od nich.

_________________
CHIEF INSTRUCTOR of COMBAT SAR
http://www.csar.cz


21 led 2010, 16:32
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 kvě 2010, 10:27
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Wrtak píše:
4 M3jl4: Nám nejde o kvantitu, ale o kvalitu.

4 jericho: Kdybychom se chtěli začlenit pod Výsadkáře, tak musíme VŠICHNI projít přijímačem. Pochybuju, že by v každý jednotce uspěli všichni a pak by se musela trhala jednotka. A jelikož několik lidí je v AČR a soft je jenom jejich koníček, tak nepotřebujou ,,buzeraci'' i tam.


Zdarec pánové. Taky si přidám trochu do vaší diskuze. Nějaké základy a nápady na AČR aliance v republice existují, ale nic není dotaženého na nějakou úroveň DPM či US aliancí, které jsou opravdu na úrovni.

Jak jsou zde nabízeni Výsadkáři na http://www.vysadkari.cz, tak je to dobrý základ a začátek. Myslím si, že v příjmači není cílem vylejt lidi co na to nemají a rozbít týmy, ale zjistit si jak na tom tým je a udělat si o něm obrázek a poté se mu více či méně věnovat s výcvikem, tak aby se dostal na nějaký požadovaný standart.

Co se týče nějakých omluvenek co jsem četl někde níže, tak pokud to chcete dělat a chcete to dělat dobře, tak je potřeba jezdit na cvičení a věnovat se tomu. Nikdo Vám hlavu neurve za to, že jste teďka na cviko zrovna nejeli, ale pokud na to budete dlabat a nebudete mít výsledky, tak pak vás nikdo nepotřebuje. Co je dalším důležitým prvkem, je spolehlivost celé jednotky jak ve fungování, tak v plnění daných úkolů. Když začne pršet a celá jednotka to zabalí, protože prostě prší, tak je to přesně to, co lidi vyznávající military nepotřebují. Military není mít na sobě špičkovou a drahou výstroj a běhat v tom 2 hodiny po lese a hrát si na drsoně. Dělat to military je o tom, fungovat za každého počasí (déšť, vítr, zima, vedro, sucho,...), plnit požadavky velení (když se řekne zakopat a držet pozice, tak ne že někdo řekne že na to sere a že kopat nebude), držet hlídky v noci, být ticho celých 2 a půl dne v terénu a komunikovat jen šepotem nebo tichými signály, spát jen "na půl" a být připravený reagovat na "nevítaného hosta" , který na vás narazil buď jen omlyem, nebo jde najisto, protože má zprávy od průzkumu. Pak si akce opravdu užijete a dají vám víc, než jen praštěný 2 hodinový střílečky v lese 100m od auta stylem kropení zahrádek a sypání bobulí všude kolem sebe.

Zkuste si najít něco o akcích typu Horizont, kterých proběhlo už za 3 roky 7 akcí, kde stály AČR jednotky proti DPM alianci a všichni si to opravdu užívali - obranné i útočné boje, minová pole, technika, přepady, útoky, léčky, strážení a hlídání opěrných bodů, noční boje, pyrotechnika,...

Kvůli takovým akcím to pak stojí za to být v nějaké alianci a užít si pár super akcí za rok. Pro ty co to fakt chtějí dělat jen na sobotní dopoledne to ale není.


13 kvě 2010, 10:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Majkl5 -> Amen.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 kvě 2010, 11:40
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 02 črc 2010, 19:18
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Dovolujeme si vám nabídnout hotové řešení (Psal o něm Jericho, Majkl): http://www.kontingent-acr.cz/

Od Majklova příspěvku nám to chvilku trvalo než jsme připravili presentaci.

_________________
http://www.kontingent-acr.cz/


02 črc 2010, 19:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 kvě 2010, 10:27
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Čekáme na vaše ohlasy a zájemce o vstup do aliance...není se čeho bát pánové.


17 črc 2010, 19:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 281 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz