Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 21:03




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 454 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Další
 airsoft vs paintball 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 09 pro 2008, 15:50
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
joseff píše:
Každopádně to že ti sem honem nenasypu naše tréningový plány, OPORDy od akcí a podobný věci je možná tím, že to nezveřejnuju a ani tak nehodlám činit. Bohužel pro jednoho z nás já s lidma odsud potkávám jen v dílně a na akci sem s nima byl tak 1 do roka. Prostě tohle není ten airsoft co se mě týká. Každopádně ať si to kažýdej bere,chápe, dělá jak chce, je mi to v celku buřt.


Nebo také nemáš o čem mluvit. To neumíš napsat, jaké akce jsi se zúčastnil a jaký scénář tam byl? Asi teda na žádné. Státní tajemství mi vyzrazovat nemusíšl

joseff píše:
Pokud je vaše akce jak píšeš jen o střetech (doufám že ne) tak nevím co tu mácháš MP. Pro mě military právě znamená to ,že si pro to musíš dojít.
Jak to napsat :( No prostě když je to frr na mrtvoliště, frr do boje ,tak nechápu co je na tom military. Výstroj si psal že máte volnou, refreshe jak na prasně. No jak to říct, doufám že to je jen můj blbej dojem, ale není torhle ten SPEED :?:


Dobrá, chceš to, máš to mít. Začínám si myslet, že ASmani jsou jen kecálci, kteří jediné co umí, je provokovat.
Jestli umíš počítat, tak si vem 15km/3, výsledek ti neprozradím.
Speed je podobný spíše vám, také se tam promenádují manekýni natěšený na focení s miliardou kuliček v zásobnících.
Výstroj volnou? No jednotnou unifikaci nemáme, jestli to teda myslíš takhle

A ještě jednou tohle není military, buď je někdo natvrdlej nebo nevím, co si o něm mám myslet.

Adminovi se omlouvám, taktéž i moderátorům vyjma Joseffa. Pro ostatní ASmany, nezlobte se na mě, ale všeho moc škodí...


17 pro 2008, 12:44
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
No ,tak to tedy ber tak, že nejezdím nikym když chceš. Scénáře když sem vypíšu, tak mě jejich autoři utlučou je to jejich a né moje práce. Nevím jak ty, ale ostatní tady mluvily o MPB, takže nevím proč od něj utíkáš :roll:

Jen nemůžu přijít na to, jak mám a hlavně proč brát někde 15km/3 no asi toho necháme, fakt už to zavání průšvihem.

Chtěli jste diskuzi na téma AS PB, no budiž. Když napíšu že mi vadí jak PB zbraně vypadjí, je to blbě, když napíšu že mi vadí zásobníky ať už na boku, nebo nahoře, je to blbě. Když napíšu že se mi líbí military (napodobování určitý jednotky, krásný dlouhý procházky, uzavřená skupina lidí, krásný malý přestřelky (hodně nízkokapacitních zásobníků) , s akcema spojený profesionální spojení, velení dle posloupnosti, nějaká univikovanot, je to špatně)

Tak a teď mi tedy napiš, co vlastně je ten MPB :?:


U military airsoftu jde především o co největší snahu přiblížit se vzoru: ústroj, výzbroj, výstroj.
Pak jde taky o to, že děláš to co tvoje předloha: Pěchota se zakopává a dělá pěchotní věci, průzkum dělá hádej co, lidi co dělají já nevím policejní věci zatýkají ,lidi co dělají SEALs se pořád někde ráchaj ve vodě a podobně.

Pokud by byl MILITARY cokoliv jen o omezené munici, tak dědska z brokárnama jsou asi nejdrsněší vojclové je to tak :lol:

Spíš sem si myslel jak se tu předčasem psalo o lidech z ozbrojených slože a podobně ,tak nebude takovej problém se nějak +- stejně vystrojit ne? Uzavřená skupina má svý daný pravidla a pokud to tak není, tak to z venku může vypadat dost divně ne li podezřele.


Každopádně krom toho že nechci aby po mě někdo střílel barvičky je vaše konání v celku příjemný, protože nahánění se kolem nafukovacích překáže se mi fakt příčí. Blbí je ,že sme každej z jinýho kouta naší země a na akce kolem vás moc nejezdíme. Máme jiný lokality.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


17 pro 2008, 13:02
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 pro 2008, 13:42
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
WAR ZONE 2008 (námi pořádaná MPb akce, tak si dovolím vyvěsit pravidla.)
Bohužel Středočeský kraj několik dnů před akcí zakázal používání pyrotechnyky. Pro rejpaly, je fakt že tohle jsou pravidla a ne scénář. Jednalo se o tento rok největší MPb střet, úmyslně je použito slovo střet. Jako složitější mi přijde akce Copak je to za vojáka. Tato akce má teprve proběhnout a už se na ni těším. Nedovolím si zde pravidla vyvěšovat, jelikož není námi pořádaná, ale zde je odkaz. http://www.military-paintball.cz/index. ... et&aid=583

WZ 08

Herní pravidla

1 - Pravidla vyřazení hráče

1.1 Pravidla zásahu hráče střelbou
1) Hraje se tzv. na přiznání – pokud hráče kulička zasáhne a nerozbije se, zásah je platný. Pokud se rozbije tím lépe.
2) Zásah platí do celé výstroje účastníka (zbraň a zásobník, batoh atd.).
3) Zasažený hráč po zásahu zvolá „ZÁSAH“ či „OUT“ a viditelně zvedne ruku nad hlavu. Poté co je na viditelném místě, nadvakrát s rukama nad hlavou přetrhne herní kartu, jenž získal při vstupu do hry a nadvakrát roztrhnutou kartu schová do kapsy.
4) Přetrhnutí herní karty si musí pohlídat protihráč, jenž tohoto hráče zasáhl. Pokud hráč hrací kartu nemá, nebo ji viditelně nemůže roztrhnout poněvadž již na dvakrát roztrhnutá je, je jasné že dotyčný hráč nehraje podle pravidel a bude ze hry vyřazen.
5) Po roztrhnutí herní karty, směřuje se sklopenou zbraní co nejkratší možnou cestou k „základnímu táboru“ pro novou hrací kartu jenž ho znovu vrátí do hry.
6) Zasažený hráč nasadí na hlaveň zbraně ucpávku či návlek ihned po zásahu! (je to kvůli bezpečnosti a snáze se tak identifikuje pro ostatní vyřazený hráč, který se jde „oživit“ a nemělo by být po něm už páleno!!!!)
7) Zasažený hráč by neměl chodit přes herní prostor mimo asfaltové cesty, je zde nebezpečí, že ostatní si ho spletou s nevyřazeným hráčem
8) Zásah platí i od vlastního spoluhráče!
9) Zasažený hráč může být přepraven do základního tábora sanitním vozem

1.2 Pravidla zásahu hráče granátem či minou
1) Při použití granátu ve volném prostoru je smrtící vzdálenost 10 metrů od výbuchu (poloměr 5m od výbuchu)
2) Při použití granátu v malé místnosti je smrtící dosah celá místnost, lze se schovat za překážku cca min 0,5m
3) Při použití granátu ve velké místnosti platí dosah stejně jako při použití ve volném prostoru (takové místnosti tam moc ale nejsou)
4) Použití miny. Každý tým dostane nástrahy které lze umístit libovolně v terénu i budově
5) Mina má stejnou platnost jak granát, 5m od místa výbuchu a stejnou platnost pro místnosti.
6) Minu nepoužívejte jako granát exploduje ihned
7) Minu lze zneškodnit pouze odpálením na dálku.
8) Po hře tým nevybuchlé miny likviduje takže si pamatujete kam jste je nastrkali.
9) Mini pokládá pouze pyrotechnik v týmu k tomu určený.
10) Pro zásah minou či granátem platí stejná pravidla jako pro zásah střelbou.
11) Každý si to poctivě ohlídá!!!!!!!!!!!!!

2 - Pravidla recyklace

1) Zasažený hráč jenž se dostaví do základního tábora se znovu hlásí u registrace hráčů, kde mu byla před tím vydána herní karta. Nahlásí své jméno, číslo pod kterým je veden (zásah bude registrován v závěrečné statistice)a dostává výměnou za roztrhnutou kartu jízdenku zpět do prostoru, na své velitelské stanoviště.
2) Novou herní kartu hráči dostanou před nástupem do techniky, výměnou za kartu z registrace (jízdenku).
3) Základní tábor se neopouští pěšky.
4) Konvoj odjíždí ze základního tábora dle časového rozpisu, vždy na dané velící stanoviště.
5) Návrat do hry je okamžitě po opuštění velícího stanoviště. Než však opustí techniku musí mít řádně nasazenou ochranou masku.
6) Zásah v přepravním vozu není platný

3 - Pravidla pro munici a granáty (pokud budou poveleny)

3.1. Pravidla pro munici
1) Munice je limitována na 120 ks kulice (50 ks zásobník 60 ks tuba 10 ks záložní zbraň).
2) Munici je možno sdílet od „mrtvol“ a spoluhráčů, vše záleží na domluvě.
3) Množství munice bude kontrolováno namátkou při vstupu do hry u přepravního vozu, stejně tak jako počet pyrotechniky se bude provádět namátkovou kontrolou.
4) Veškeré kontroly provádí závozník přepravního vozu, neumožnění kontroly bude bráno jako nadstav munice = konec pro provinilce
5) Munici je možno v poli libovolně doplňovat z „erární munice“ jenž bude v přepravkách k tomu určených.
6) Erární munice bude předávána na velitelském stanovišti dle domluvy.
7) Erární munici by měl přidělovat velitel týmu, dle vlastního uvážení a požadavků.

3.2. Pravidla pro granáty (pokud budou poveleny)
1) Granáty se používají pouze od pořadatele hry.Jiné náhražky grantů jsou zakázané
2) Granáty budou přidělovány na velitelském stanovišti, různý počet v různém časovém useku.
3) Granáty si vždy rozdělí velitel dle vlastního uvážení a potřeby

3.3. Pravidla pro jinou pyrotechniku
1) Jiná pyrotechnika než od pořadatele je zakázana.

3.1. Pravidla pro munici
1) Munice je limitována na 120 ks kulice (např.50 ks zásobník 60 ks tuba 10 ks záložní zbraň). Max kapacita zásobniku je 50 ks kulice.
2) Munici je možno sdílet od „mrtvol“ a spoluhráčů, vše záleží na domluvě.
3) Množství munice bude kontrolováno namátkou při vstupu do hry u přepravního vozu, stejně tak jako počet pyrotechniky se bude provádět namátkovou kontrolou.
4) Veškeré kontroly provádí závozník přepravního vozu, neumožnění kontroly bude bráno jako nadstav munice = konec pro provinilce
5) Munici je možno v poli libovolně doplňovat z „erární munice“ jenž bude v přepravkách k tomu určených.
6) Erární munice bude předávána na velitelském stanovišti dle domluvy.
7) Erární munici by měl přidělovat velitel týmu, dle vlastního uvážení a požadavků.

3.2. Pravidla pro granáty a miny
1) Granáty a miny se používají pouze od pořadatele hry.Jiné náhražky grantů jsou zakázané
2) Granáty a miny se budou přidělovány na velitelském stanovišti, různý počet v různém časovém useku.
3) Granáty si vždy rozdělí velitel dle vlastního uvážení a potřeby
4) Miny vyzvedává pouze pyrotechnik týmu

3.3. Pravidla pro jinou pyrotechniku
1) Jiná pyrotechnika než od pořadatele je zakázana. Vyjímku tvoří pouze dýmovnice, jenž můžete užít dle libosti. Záleží na počasí.
2) Kdo odpaluje dýmovnici je zodpovědný za to, aby nevznikl požár. Pokud se zadýmuje v budově vyhořelou dýmovnici odstraní z budovy, ten kdo jí zapálil.
3) V případě vzniku požáru ihned kontaktujte organizátora na servisním kanále. Kde jak atd…

4 - Pravidla stanoviště

4.1. Pravidla velitelského stanoviště
1) Tento bod je umístěn v herním prostoru proto je doporučeno v tomto místě nosit herní masku.
2) V takto vyznačeném bodu se nebojuje.
3) Nepřítel má do této oblasti vstup zakázán.
4) Tento bod se bere jako startovací zpět do hry (slouží jako výsadkový prostor).
5) Po překročení hranice tohoto prostoru je zásah platný.
6) V tomto prostoru lze umístit velení a jiné potřeby pro chod týmu. Je třeba ovšem zvážit dosah vysílačky.
7) Ve velitelském stanovišti bude předávána erární munice, granáty a jiné. Prostor bude vyznačen červenobílou páskou.
8) Každý tým má své vlastní velitelské stanoviště

4.2. Pravidla dobytí stanoviště
1) V prostoru jsou rozmístěna stanoviště, jejichž přibližné místo a bodová hodnota budou označeny na přiložené mapě tak i v herním prostoru. Označení stanovišť, o která se bude „bojovat“ bude upřesněno při rozpravě
2) Při obsazení stanoviště hráč zapíše čas dobytí.
3) Měřící hodiny je zakázáno přesouvat či skrývat. Zasažený (vyřazený) bránící hráč nesmí nijak bránit útočícímu družstvu v zápisu času.
4) Počet obránců stanoviště tak i útočníků je libovolný, záleží na koordinaci každého družstva a přesunu hráčů.
5) Zahajovací čas, od něhož budou ubíhat minuty na stanovišti bude na každém stanovišti stanoven na ???

4.3. Pravidla dělostřeleckého stanoviště
1) Cílem každého družstva je držet toto stanoviště.
2) Stanoviště není bodováno, pro držící tým má výhodu toho že několikrát za hru si může vybrat budovu kterou může odstřelovat, platí i pro body v budově, takže pokud trvá dlouho atak na jednu budovu a je bez výsledku může tým toto vyřešit pomocí dělostřelectva za patřičné kooperace s vlastními útočnými jednotkami.
3) O toto stanoviště se normálně bojuje jako o ostatní stanoviště.
4) Spojení a ovládání bude zajištěno vysílačkou či mobilním tel, kterým se bude řídit palba. Pokud toto spojení z jakéhokoliv důvodu není navázáno ztrácí se tak tato výhoda (patová bojová situace kdy nikdo není u děla, nemůže někdo dosáhnout na komunikační zařízení).
5) Spojení navazuje dle svého uvážení (libovolně) servisní tým, nikoliv držitel dělostřeleckého bodu, ten pouze přijímá výzvu k zaměření.
6) U každého dělostřeleckého bodu je mapa od pořadatele, kde jsou pořadatelem označené budovy, nezaměňovat s vlastní mapou!
7) Na základě uvedeného požadavku týmu provádí Bombrtým svoji činnost

4.4. Pravidla dělostřelecké přípravy
1) Během hry mohou být týmem jenž má v držení dělostřelecký bod, vybírány budovy, které jsou zničeny dělostřelectvem včetně celé posádky.
2) Dělostřelectvo (resp. projektily) je představováno servisním týmem (bombrmeni), který ve vybrané budově postřílí hráče, kteří budovu nestihnou opustit. Zásah od servisního týmu (bombrmenů) je normálně platný, zasažený hráč se odebere do základního tábora (stejně tak jako při zásahu viz pravidla).
3) Tento tým střílí pouze v budově, a to po dobu 10 minut.
4) Zásah od bombrmenů mimo objekt je platný
5) Střílet na servisní tým je zakázáno. Označení servisního týmu bude upřesněno (nejspíše reflexní vestou).
6) Zahájení akce servisního týmu bude doprovázeno píštalkou.
7) Hráči mohou uniknout pokud nejsou zasaženi, mohou se i vzdát. Bombrtým by měl vzdání respektovat a nekropit to do vzdávajících se hráčů!!!!


5 - Pravidla používání vozu

1) po vozidle je přísný zákaz střelby
2) vozidlo řídí jeho majitel, celá osádka dbá pokynů řidiče
3) vozidla slouží pouze k ůčelům přepravy recyklovaných jednotek, přepravy mrtvol do základního tábora
4) Řidič a velitel vozu jsou povinni užívat při hře ochranou paintballovou masku a nesmí jí sundat

6 – Ostatní pravidla

1) Každý hráč musí být označen barevnou stužkou a číslem, které mu budou přiděleny při registraci a zařazení.
2) Je zakázáno zakrývat, strhávat označovací pásku
3) Zasažený hráč odchází z bojiště s rukou nad hlavou a se sklopenou zbraní k zemi. Pokud je tomu jinak může být po tomto hráči dále stříleno


Při používání vysílačky 1 – 3 červení, 4 - 6 žlutí (včetně) kanály 7 a 8 jsou vyhrazeny jako servisní.

_________________
PODPIS...
( http://www.militarygame.cz )


17 pro 2008, 13:42
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 09 pro 2008, 15:50
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Joseff:

Rozdíl mezi námi dvěma je hlavně v tom, že já se vám snažím PB přiblížit a dezinformace vysvětluji. Ty mi okamžitě vmeteš další absurdní hlod a opět "zesměšníš" PB (např. PB zbraně a armáda, na čež reaguješ o jejich "vymření"). Tímto způsobem se bavit prostě nedá. Na rozdíl od tebe nic nesrovnávám a je mi úplně fuk, co si myslíte o našich zbraních, stejně tak i ostatních věcech okolo PB. Jestli tě nezajímají fakta tak příště nereaguj.

Nastínil jsem pravidla WB akce, kterou pořádáme pro veřejnost a tím se snažíme PB přiblížit lidem. Tvé zesměšňování mě vadí hlavně proto, že nedisponuješ vlastně žádnými informacemi o AS nebo je nechceš vyzradit. Své informační embargo si klidně drž, ale tím pádem jsi v této diskusi naprosto zbytečný.

Jediné co znáš je:
- zbraně v AS jsou lepší
- výstroj máme lepší
- styl napodobování války máme lepší
- paintball je speed

Tyto argumenty omýláš pořád dokola. Tak si tu tímhle stylem klidně bav, já ti to neberu a krom posledního bodu se ti nic nebudu snažit vyvrátit.


17 pro 2008, 14:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Kazdej to vidime jinak tim to je hmmmm.


As Zbrane maji realnou predlohu tak bych to rek.
Nosime vystroj jakou taha nase predloha a to neznamena ze je lepsi hmm. Je spousta lesich veci, ale mame tak trochu smlolika.
Podle toho co jste postovaly jsem k tomuhle mysleni asi mel nejaky duvod
To ze si lidi myslej ze my sme kropici a vy barvickari asi ani ja ani ty nevlivnme.

Nekonecna debata furt dokola o houne. Nenutim ti ze muj/nas konicek je lepsi nebo doknce nejlesi. Jen raguju na tvoje prispevky a nehodlam s tim prestat.

Pokud te zqjimaji pravidla podle kterych se delaji nase akce tak zkus projet web http://www.namornipechota.eu. Tam jsou pravidla na ktery se jen nastaujou detajly.


Co mi treba vadi na vasich pravidlech? Pasky na rukavech treba to. Mam rad kdyz je to pekne podle ukolu a armad. Nic proti proste podobny akce nenavstevuju a je po problemu.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


17 pro 2008, 14:35
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 pro 2008, 13:42
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
S tim rozlišovánim podle armád to u MPb hned tak ve velkym nebude :( , ale na menších akcích se to dá. Prostě nás neni zas tak moc, aby sme utvořili přibližně stejný strany v stejných maskáčích. Náš team používá vz. 95 a v roce 2009 celý team strojí ještě do BW, hlavně z důvodů kamufláže a z důvodu rozlišování podle vzoru. Z teamů se utvářejí armády a tak snad za pár let pásky na rameno nebudou potřeba.

_________________
PODPIS...
( http://www.militarygame.cz )


17 pro 2008, 16:18
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2007, 09:44
Příspěvky: 249
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Každýmu co jeho jest :mrgreen: Tahle debata je o ničem.To je jako když se pejskař hádá s pejskařem o tom,jestli je lepší vlčák toho jednoho nb boxer toho druhýho :lol: Obojí má 4 nohy a štěká to.V očích veřejnosti jsme beztak jedna velká banda bláznů :D

_________________
Homo homini lupus


17 pro 2008, 16:42
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 08 pro 2008, 23:42
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Vlcak nebo boxer, nejlepsi je bullteriér :)

Pravidla z WZ toho o hre samotne moc nereknou. Jako velitel jedne strany muzu rict, jak to probihalo.

Nase armada byla rozdelena na 4 skupiny a kazda mela na starosti vlastni sektor, ve kterem operovala a jasne rozkazy kde, jak a kdy co delat. Zpocatklu teda drzela nami branena stanoviste. Kazdy mel mapu, meli jsme kodova oznaceni budov a vymezene oblasti pusobeni.

My velitele jsme komunikovali s veliteli skupin, respektive jejich radisty. velitele pak organizovali svoje lidi. Pokud byli zabiti, veleni prebiral zastupce velitele a po nem jim vybrany zastupce atd.

Jednou za cas jsme mohli provadet bombardovani obsazenych budov a vyradit tak jejich osazenstvo.

Dobra polovina lidi minimalen polovinu dne stravila hlidkovanim, pozorovanim a drzenim bodu mimo zajem protivnika, takze si prakticky nevystrelili. My jsme preskupovali jednotky a organizovali synchronizovane utoky, nebo obranu vice jednotek na nami vybrana mista.

Taktika to byla velika, protoze mnohdy jsme meli v akci tri ruzne skupiny utocici z ruznych stran ne jednu budovu, ktere nebyly ve vzajemnem kontaktu a museli spolehat jen na nas a vysilacky.

Disciplina byla takova, ze nas nasi sverenci poslechli i v takovych okamzicich, kdy prave vstupovali do dobyte budovy, ke ktere se blizily nove sily protivnika a my jim dali rozkaz aby se okamzite stahli (cimz jsme "zmarili" jejich nekolika hodinovou snahu) a oni se bez slova odporu okamzite presunuli kam jsme chteli (ja vim, ze vy mate takovou disciplinu vzdy a vsude...).

Recyklace probehla asi 4-5x za den, tedy po vice nez jedne hodine. Byla ale hromadna (coz bylo vynikajici, simulovalo to posily), takze nekdo mohl cekat hodinu a pul a nekdo deset minut. Nicmene prumerna umrtnost na den byla tak 3-4x na osobu.

Prumerny pocet vystrelenych kuli na osobu a den bych odhadoval tak na 50-200. Moje přitelkyne vystrilela 30.

Na nasi strane bojovala rada profesionalnich, nebo byvalych vojaku a byli s celkovym pojetim, realisticnosti i prubehem akce velice spokojeni.

Osobne tuto akci povazuji za military a za neco co me naprosto vyhovuje. Je to velice podobne realnemu stretu a umoznuje to velice dobre naucit se a vyzkouset jak se chovat a co delat. V tomto pripade zde sice nebyly takove veci, jako nejake slozitejsi ukoly - zbudovat radiostanici, postarat se o ranene atd. na coz vy obcas hrajete, ale verte, ze letos jsem byl dvakrat na akci, kde jsme treba prevadeli rukojmi nekolik kilometru pres hranice strazene protivnikem a resili jsme to tak, ze hlavni skupina na sebe upoutala pozornost nepritele a rukojmi se plazil s ochrankou uplne jinudy, kde se simulovali zdravotnici, odpalovaly naloze v kulometnych hnizdech atd.

Tohle podle vas je military? Pokud ano, tak jsem letos byl na military akci asi 5x. Je to malo?


Naposledy upravil chumaj001 dne 17 pro 2008, 17:24, celkově upraveno 1



17 pro 2008, 17:15
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2007, 16:55
Příspěvky: 133
Bydliště: Sušice
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
GEorGE píše:
Joseff:

Rozdíl mezi námi dvěma je hlavně v tom, že já se vám snažím PB přiblížit a dezinformace vysvětluji. Ty mi okamžitě vmeteš další absurdní hlod a opět "zesměšníš" PB (např. PB zbraně a armáda, na čež reaguješ o jejich "vymření"). Tímto způsobem se bavit prostě nedá. Na rozdíl od tebe nic nesrovnávám a je mi úplně fuk, co si myslíte o našich zbraních, stejně tak i ostatních věcech okolo PB. Jestli tě nezajímají fakta tak příště nereaguj.

Nastínil jsem pravidla WB akce, kterou pořádáme pro veřejnost a tím se snažíme PB přiblížit lidem. Tvé zesměšňování mě vadí hlavně proto, že nedisponuješ vlastně žádnými informacemi o AS nebo je nechceš vyzradit. Své informační embargo si klidně drž, ale tím pádem jsi v této diskusi naprosto zbytečný.

Jediné co znáš je:
- zbraně v AS jsou lepší
- výstroj máme lepší
- styl napodobování války máme lepší
- paintball je speed

Tyto argumenty omýláš pořád dokola. Tak si tu tímhle stylem klidně bav, já ti to neberu a krom posledního bodu se ti nic nebudu snažit vyvrátit.

No, tka teda nevím, ale já jsem si zatím nevšiml, že by Joseff nějak rýpal nebo schazoval lidi z PB... prostě říká svůj názor a jeho argumenty, bez nějakých urážek a podobně... jinak se ta diskuze odebírá špatným směrem a nechci ani odhadnout jak to tu dopadne :D

_________________
Šetřete naše lesy, místo papíru používejte jako terče zvířata :-D
Email: micklin@seznam.cz
Mobil: +420 737 461 737
ICQ: 466-498-851


17 pro 2008, 17:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 pro 2008, 13:42
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
4joseff: moc pěkný stránky.... a ty akce vypadaj sakra zajímavě... :shock: :?

_________________
PODPIS...
( http://www.militarygame.cz )


17 pro 2008, 17:25
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 14:53
Příspěvky: 330
Bydliště: Hrádek-25 km od Plzne(40min vlakem)
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
víte co mě zaráží? jak tady PB hráči zastávají názor jak AS ničí přírodu. Stejně je to jen argument který se tady vytáhl...určitě tady všichni PB nejsou zažraní ekologové a milovníci přírody které tohle tak štve....prostě to vytáhli na povrch že se to hodí ale podle mého je jim to ve skutečnosti šumák.....nevím je to jen můj názor a nechci nikoho nařknout ale tohle si opravdu myslím

_________________
Soldier
AUDACES FORTUNA IUVAT


17 pro 2008, 20:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 pro 2008, 13:42
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Nechceš urazit mojí zelenou dušičku že ne? :mrgreen:

_________________
PODPIS...
( http://www.militarygame.cz )


17 pro 2008, 21:02
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Mlaďas píše:
Nechceš urazit mojí zelenou dušičku že ne? :mrgreen:


chtěl si říct ekoteroristickou? :D

ekologie vs paintbal ... nechci nic řikat, ale tohle je fakt přehnaný ... stejně to vůbec namá vliv ... sdružení jako greenpeace sou akorát banda nemyslících pitomců co půjdou první ke zdi až nastane revoluce, páč to co se kvůli nim prosazuje je akorát nesmyslný a často to akorát sere lidi a vliv na ekologii to nemá :D třeba jenom při výrobě větrné elektrárny se spotřebuje a vyprodukuje daleko více co2 než když by se spalovalo uhlí v elektrárně ... nehledě na to že při výrobě solárních článků se spotřebuje daleko více energie než jsou ty články schopné vyrobit za dobu předpokládané životnosti :D

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


17 pro 2008, 21:13
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
No a co to má společnýho s diskuzí?

Jako ekologii ne tzo už je na tohle horký téma až až. Stačí když doma budete třídit odpad a jezdit autem jen když to bude nutný, pak bude pro přírodu vaše jednání mnohem větším příspěvkem.



Jo a pardon zrušit BIC COMBAT to je jasný :lol: :lol:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


17 pro 2008, 21:17
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
joseff píše:
No a co to má společnýho s diskuzí?

Jako ekologii ne tzo už je na tohle horký téma až až. Stačí když doma budete třídit odpad a jezdit autem jen když to bude nutný, pak bude pro přírodu vaše jednání mnohem větším příspěvkem.



Jo a pardon zrušit BIC COMBAT to je jasný :lol: :lol:



mno byl tu příspěvek o ekologii pak "Nechceš urazit mojí zelenou dušičku že ne?" a zrovna čtu něco o ekologách a sem z toho trochu naštvanej :D, tak sem to napsal a poslal no :oops: snad se tolik nestalo ...

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


17 pro 2008, 21:20
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 08 pro 2008, 23:42
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Vsechny PB kule jsou inzerovany jako ekologicky a zdravotne nezavadne, biologicky degradovatelne. Predpokladam a doufam, ze tomu tak je.

Myslel jsem, ze i kule na AS jsou v prirode rozlozitelne, ale jak vidim tak zdaleka ne vsechny. Skoda.

Jinak pokud se budeme bavit o akcich poradanych lidmi na ktere ja jezdim, tak sice vsichni jezdime autama az na misto (protoze jsme stary fotrove a auta mame), ale vetsinou plati pomerne ostre pravidlo, ze za ponechany odpad na miste muze cekat team diskvalifikace na priste a vzdycky mam sam plnej kufr bordelu co vezu domu.

Takze asi tak.


17 pro 2008, 23:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Tak to s tím opadem co dovezeš, to odvezeš platí i u naás. Problém ekologické munice je ten, že prostě ekologická není. Zkoušel jsem několik druhů ekologických kulí (např EXEL eko, BIO ksc a podobný) a až na příšerný střelecký vlastnosti se nějak na volném place nerozpadaly.
Myslím že do pár let to nakáže zákon, výrobci na něco přijdou, tedy doufejme. Copak těch mích pár kuliček, ale no .............. Občas je to děs.
Každopádně budeme věřit výrobcům že munice je netoxická i když je to strašně sporný.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


18 pro 2008, 08:30
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 08 pro 2008, 17:32
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Tak po delší odmlce a pravidelného čtení jsem se opět rozhodl přizpět svým provokativním Tracker přízpěvkem.

Zmíňka o SZWar - je tu spochybněna reciklace 20minut.

Efekt - totálně jsem byl utahaný páč jsem po zásahu, rychlou chůzí nebo klusem běžel na mrtvoliště abych stihnul reciklační půl minutu ( nebo kolik to bylo ) - a nebyl jsem rozhodn sám - byly i statnější.
Takže tato akce byla opravdu AKCE né kemping, stanung ( stanování ) a jiné odpočinkové záležitosti zvládajicí i důchodci.

Nevím kde někdo vzal to, že hráč si neváží života, pokud se po 20 min. recikluje....Totální blbost - pokud s jednotkou zajistím, bod či budovu a dostanu zásah hodně mě to sere, protože je o jednoho míň na obranu a nebo k provedení útoku. A tím " zadřu " spolubojovníky a hra se může obrátit v neprospěch.

To vypadalo tak, že se tam strany předháněli, bojovali a stáli o každou píď herního prostoru...
No prostě War.
Pokud AS komunitě vyhovuje dlouhá chůze a větší kemping - neberu Vám to.
Spíše naopak - jsem rád že se to neaplikuje v mém stylu PB - páč projít se můžu s rodinou v Hřnsku :wink: A bez nějaké té dloouhé předehry zažít adrenalin v PB.
Dále chci upozornit že SZWar byla Woods akce - to znm. Převážná účast hráčů, preferujicí boj bez vedlejších záležitostí s větším počtem munice a větší svobodou volby taktiky ( neuplatňuje se tolik velení - ale pravdou je že i některé Woods týmy ho dodržují ).
Pokud bych stál o reálnější předlohu " války " mám možnost volby dalších akcí v PB a to v MPB stylu. ( i když pochybuji že tam jednotlivce vemou bez předešlích tréningů s jednotkou a seznámení se a prověření jedince velitelem. )
Tak bych chtěl poprosit názory GEorGEho nepřekrucovat tak, aby byli pro AS komuniu možno kritizované.

Jsme lidi a touto diskusí můžeme jen obě strany získat - i třeba nápady na hru z Vaší starny a nebo naopak. Je tu pár jedinců v AS které respektuji a pár totálně malomocných. Ale to je úplně normální. Tak spíše se bavme o kladech, protikladech a vlstnostech než překrucovat přízpěvky zadavatelů...


18 pro 2008, 08:46
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 08 pro 2008, 17:32
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
joseff píše:
Tak to s tím opadem co dovezeš, to odvezeš platí i u naás. Problém ekologické munice je ten, že prostě ekologická není. Zkoušel jsem několik druhů ekologických kulí (např EXEL eko, BIO ksc a podobný) a až na příšerný střelecký vlastnosti se nějak na volném place nerozpadaly.
Myslím že do pár let to nakáže zákon, výrobci na něco přijdou, tedy doufejme. Copak těch mích pár kuliček, ale no .............. Občas je to děs.
Každopádně budeme věřit výrobcům že munice je netoxická i když je to strašně sporný.


Slovo BIO je jen reklamní trik.... příklad

NA moravě se pěstuje réva - s označením Bio používají se Bio postupy, ale problém je v tom že za komunistů tam sypali všelijaké sra*ky, které se nemohly po 19 letech " vypařit ". Tak asi tak k důvěře slova Bio.

U PB vím že eko - myšlení se projevuje - už jenom diskuse " co používat na utírání masky " mluví sama za sebe v národě PB....
Padají tam názory, které převládají že se vybírá takových mat. které příroda do měsíce zlikviduje. - takže např. kuchyňské utěrky, které dloouho vydrží jsou jaksi kritizovány - z tohotot důvodu. A tak PBlisti sahají po papíře, který je lehce odbouratelný a já osobně jsem příkladem.
A to se neřeší jenom utěrky...mohl bych pokračovat dále.. :wink:


18 pro 2008, 08:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Jasně že eko, bio a podobně jsou jen triky, jen mě to v celku zklamalo. Kdyby lítaly jak měly, asi bych se tím nezbýval a střílel je jen pro ten pocit, ale kombinace špatné výrobní přesnosti a neeko funce mě od toho odradily.

Každopádně kdyby měsíc, tohle bylo po 3 a kule jak nový. :roll:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


18 pro 2008, 09:01
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 pro 2008, 13:42
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
K té té ekologii... Když sem na treninku, tak bordel co najdu pod sebou zastrkám někam za opasek, taktiku atp.. Na hrách to ovšem nejde, protože se nemůžu starat o to zda je někde hozená flaška na zemi, ale dávám pozor jestli v mém perimetru je nepřítel. :wink: Takže když nemusím dávat majzla, tak ano bordel vezmu a odnesu...

Jinak eko bych vynechal... Ovšem u paintballu by jako neekologická věc měl být pouze pohon CO2, přičemž za den ho můžu vypustit něco kokolo 340g (max.). Víc nevystřílim a do budoucna bych chtěl pořídit vzduch z důvodu lepších vlastností. :)

_________________
PODPIS...
( http://www.militarygame.cz )


18 pro 2008, 10:36
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 09 pro 2008, 15:50
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Joseff: Ok, zakopávám válečnou sekeru :lol:

...........................................................

Snažme se vše řešit trochu s nadhledem. Slovíčkaření k ničemu nevede. Prostě stylem, když řeknu, že pracuji, tak to také znamená, že se do práce musím nějak dostat. Stejné je to i s těmy střety.

Mno nemyslím si, že kdybychom měli v PB na výběr mezi ekologickou municí s příšernými střeleckými vlastnostmi a neekologickou s perfektními vlastnostmi, že si budeme hrát na nějaké extrémní zastánce přírody.

Už nevím, kdo psal o vzdálenosti a problémech s tím se někde setkat. Klidně za vámi přijedu, třeba i s týmem. Jen napište kdy a kde...


18 pro 2008, 11:58
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 pro 2008, 13:42
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
To tu nějak utichlo ne? :(

_________________
PODPIS...
( http://www.militarygame.cz )


22 pro 2008, 18:52
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 19 říj 2008, 19:26
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Mlaďas píše:
To tu nějak utichlo ne? :(

To je taky lepší, kdo to má po Vás číst :D

_________________
Naším úkolem není padnout za vlast,ale přinutit ty na druhé straně,aby padli za tu svou


22 pro 2008, 18:53
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2008, 20:56
Příspěvky: 146
Bydliště: Losiná
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Airsoft je prostě reálně napodobení armád (mnohem náročnější než paintball)
Paintall je jen sport pro zábavu ( známej šel před X lety v 7. třídě se třídou zahrát si.. )
prostě to u softu nejde, stejně jako nejde jezdit si ve formuli když nemám co dělat... :D

_________________
Rozvážným štěstí přeje, zbrklým do držky kule nasype...
Pokud zakopneš, zvedni se, ale neohlížej.. Nechci tě střelit do obličeje..


23 pro 2008, 22:42
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2008, 19:56
Příspěvky: 292
Bydliště: o ulici níž, než kuleprt
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Zrovna tohle pánové od PB vysvětlili celkem pěkně, ale koukam, že se to minulo účinkem.

_________________
Všichni tady píšete, co udělá kulka po výstřelu. KULKY MÁ PES, TO CO LÍTÁ ZE ZBRANĚ JE STŘELA. VY STŘEVA.


23 pro 2008, 22:48
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Lord UFO píše:
Airsoft je prostě reálně napodobení armád (mnohem náročnější než paintball)
Paintall je jen sport pro zábavu ( známej šel před X lety v 7. třídě se třídou zahrát si.. )
prostě to u softu nejde, stejně jako nejde jezdit si ve formuli když nemám co dělat... :D


bože prosimtě nejdřív si to tu přečti a pak až piš :) protože to co jsi napsal je totální kravina a řeší se to tu 7 stránek v diskuzi ... takže nejdřím číst a pak psát ...

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


23 pro 2008, 23:17
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2008, 20:56
Příspěvky: 146
Bydliště: Losiná
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
misi píše:
Lord UFO píše:
Airsoft je prostě reálně napodobení armád (mnohem náročnější než paintball)
Paintall je jen sport pro zábavu ( známej šel před X lety v 7. třídě se třídou zahrát si.. )
prostě to u softu nejde, stejně jako nejde jezdit si ve formuli když nemám co dělat... :D


bože prosimtě nejdřív si to tu přečti a pak až piš :) protože to co jsi napsal je totální kravina a řeší se to tu 7 stránek v diskuzi ... takže nejdřím číst a pak psát ...


tak srry mno... 7 stránek čtení je na mě moc.. :|

_________________
Rozvážným štěstí přeje, zbrklým do držky kule nasype...
Pokud zakopneš, zvedni se, ale neohlížej.. Nechci tě střelit do obličeje..


23 pro 2008, 23:26
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Lord UFO píše:
tak srry mno... 7 stránek čtení je na mě moc.. :|


nj, ale měl by jsi, protože akorát naštveš pb many, protože se snaží tohle vysvětlit :D to co jste hráli má totiž pramálo solečnýho s military pb ... asi jako to co má as společnýho s 10 letýma dětma co po sobě střílí na sídlišti

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


23 pro 2008, 23:41
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2008, 20:56
Příspěvky: 146
Bydliště: Losiná
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
misi píše:
Lord UFO píše:
tak srry mno... 7 stránek čtení je na mě moc.. :|


nj, ale měl by jsi, protože akorát naštveš pb many, protože se snaží tohle vysvětlit :D to co jste hráli má totiž pramálo solečnýho s military pb ... asi jako to co má as společnýho s 10 letýma dětma co po sobě střílí na sídlišti


okej :wink: chápu...

_________________
Rozvážným štěstí přeje, zbrklým do držky kule nasype...
Pokud zakopneš, zvedni se, ale neohlížej.. Nechci tě střelit do obličeje..


23 pro 2008, 23:43
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 454 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz