Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:21




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 454 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Další
 airsoft vs paintball 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
No musím trochu oponovat. Je to určitě o tom jak to kdo bere. Munici určitě na naše akce omezujeme, přebíjet přebíjíme. problém je trochu v tom co jaká střela udělá za škodu. Rozuměj tím to, že paintballová kulička si s určitým porostem poradí snáze (když je nepoškodí) než běžná AS kule.
S tím že většina lidí tady jsou v celku kropidla musím samozřejmě souhlasit, ale každej ať si myslí co chce.
Na MP jste asi nuceni munici omezovat, nedovedu si představi sebou tahat 2000 PB kusů munice.
Myslím že se ale debata stejně zvrhne. Větina lidí si prostě bude hájit to svoje a přitom nebudou ochotni akceptovat to druhé. prostě většina těch MÍCH kamarádů si víc hraje na vojáky a míň střílí a většina mích PB kamarádů jen střílí. Netvrdím že je to všude stejný.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


10 pro 2008, 17:07
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 08 pro 2008, 23:42
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Naopak ten kdo zkousel airoftky, tak si liboval, ze to projde travou, krovim (byt to treba zahne) atd. Paintbalova kulicka sice treba zlomi vetev, ale tim taky konci, protoze pri tom praskne. bezne sebou tahame zasobniky, nebo tuby s munici cca do 200 kusu vcetne toho co je v zasobniku. Clovek s sebou muze mit klidne tuby na 200 6x ale to je proste omezene. Kulomet na AS jsem koukal, ze ma klidne 5000 naboju v zasobniku! Koukni na dohadovani o pravidlech pro kulomety u nas na foru. To asi budes koukat :)


10 pro 2008, 17:37
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 08 pro 2008, 17:32
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
To je pravda v PB momentálně probíhá snižování munice a to né už jenom u Military PB. osobně se spíše přikláním k Woods stylu, ale i zde máme omezenou munici na určitých akcích ( např 200kulí - na život ). což před 2 lety jsem bral jako nesmyslné omezení - a co to ?, opak je pravdou, Nepotkávám na hřištích indiány kteří spíše kropí než aby taktizovali.
Hráč si sakra rozmyslí jestli pustí dávku z 30ti metrů na nepřítele a nebo se zkusí přplížit blíže pro větší jistotu páč nemá zas tolik kulí ssebou. A Tahání 1000 kulí ssebou mi příjde také jako Star Wars :wink: .
Mimochodem jsou i hráči PB kteří sebou tahají ( pokud je to možné ) na hru i 6 x 200 raných tub -což je 1200 střeliva + 200 kulí v zásobníku. Tak pokud by Paintballista chtěl tahat ssebou 1000 a více kulí možnost má...
Jenže tady je právě ta myšlenka PB - nejde o svištění několika stovek kuliček kolem hlavy po předešlé tůře třeba 30km. Zde se uchylujeme rovnou k boji ...... a ještě s nutností přemýšlet o munici a tím i zvišovat shopnost taktiky - Dokonce zdělujeme munici s kulometčníkem. Dokonce MPB má možnost odebrat si munici od mrtvoly. V PB se začíná rozmáhat použití kulometu s danými pravidly - týmy staví kulomety, který jsou určeny pro celí tým - pokud kulometčník padne a neodnese to zásahem zbraň, střídá ho jiný hráč. Kulomet bereme jako podpůrný prostředek a pořád má omezení zásobníku. ( osobně mám na 100 kuliček )
Ale 1000 střel na hru a říkat tomu reál - je s prominutím směšné.


10 pro 2008, 20:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Chlapi, záměrně to přeháníte. AS kulomet že má 5000 ran v zásobníku? Kde jsi něco takového viděl? Pokud vím, tak největší zásobníky jsou na nějakých 2500 ran...u exotických věcí typu rotačák budou asi větší, ale to nikdo z nás nemá. Stejně tak 1000 ran na "hru" je přehnané, já osobně nevystřílím tisíc kulí ani za den, takže tenhle rozdíl zase (vzhledem k tomu že munice, její účinek i parametry zbraní jsou odlišné) není tak veliký.
A příděl munice na vojáka v boji 120 ran? Možná v AČR, protože nejsou peníze :lol: Američtí vojáci tahají do boje 300 a víc nábojů naprosto běžně :-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 pro 2008, 20:50
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Griffon píše:
A příděl munice na vojáka v boji 120 ran? Možná v AČR, protože nejsou peníze :lol: Američtí vojáci tahají do boje 300 a víc nábojů naprosto běžně :-)


speciálové v afgánu tahají min 8 zásobníků ... takže to je trochu víc než 120 ... ale je pravda, že na cvičení to je něco jinýho ... tam se holt musí šetřit :D

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


10 pro 2008, 21:14
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 08 pro 2008, 23:42
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Specialove, jsou specialove a ne bezni vojaci. Verte, ze u nas mame dost vojaku na to, abysme vedeli jak to je v praxi treba v Iraku, Afganu, Bosne atd.

Zasobniky na 5000 do kulometu maji ve vsech AS shopech co jsem se dival. A zdejsi forum davka nebo semi taky mluvi za vse :) Ja jen, ze ten pristup k "realu" je proste ponekud jiny. Nam jde predevsim o realny boj, tzn realna strelba, realne prebijeni, realna taktika. Mam pocit, ze mnohym AS jde o efekt. Uz jen to mnozstvi fotek v naaranzovanych pozach "jako" vojaci u nas budete hledat taky dost tezko.

Ted uz se blizim k pocatku flame waru :) ale doufam, ze to snad pochopite.


10 pro 2008, 23:16
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 08 pro 2008, 17:32
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Ani ne - Pokud bys posal nesmysly - šlo by o Flame, jenže s tebou musím souhlasit.
Mě také příjde víc spíše AS o snahu mít všechno na sobě co se dá a ještě aby to vypadalo co nejreálnějc a možná i originál. ( třeba jen ty těžké helmy ). Ale pořád dobře.
U PB musím konstatovat že vše co máme na sobě se podřizuje PB. Takže se používá speciálně vesty, které jdou k tomu nejlépe a né co nejreálnější. Voják ve válce má také jen potřebné věci a né " ozdoby " pro doplnění dojmu. Prostě základ topho všeho je že se používají potřebné věci k dané situaci a v AS je to více o modelingu. viz. spoousta fotek a videí.
Hlavně nepište že to není ten " pravý " AS.
U PB se zde vysvětlilo že pokud je lepší mít zásobník standartně nahoře - a mít zohýbanou trubku, tak to má důvod jediný a to V CO NEJVYŠŠÍ EFEKTIVITU BOJE. Což u AS nemohu říci. Pokud se tahám s Kevlarovou helmou a vážím sotva 70kg. Nemužu být efektivní voják-hráč. Ale dle logiky AS vypadám hustě a mám hustou věc. A to je i s aplikováním různých tůr před bojem.
Myslíte si že armáda vyšle vojáky ze základny pěšky někam něco dobít?
já si myslím že ne - že bude stát o " svěží " vojáky a tak se bude snažit vojáky dopravit co nejblíže k cíly. Přece jenom vycvičit vojáka není zrovna levnou záležitostí.


11 pro 2008, 08:28
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 09 pro 2008, 15:50
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Nemyslím si, že bychom byli, co se týče průraznosti na tom lépe. Ba co hůř, jsme na tom dost tragicky. Průstřely křoví, vysoké trávy atd. jsou prakticky nemožné. Tedy možné to je, ale ne s našimi limity munice. Místo toho aby začal někdo kropit do křoví, raději se mu vyhne. Co z toho, když na kempu vystřílíte 50 kuliček, zbytečné plýtvání munice na jednotlivce, potencionální nebezpečí, že vás z toho křoviska vyndá a ztráta času při postupu.

Možná byste to mohli vyzkoušet taky. Limity nejsou až tak šílená věc, jak se na první pohled zdá. Vždyť i v PB, když toto pravidlo vycházelo, jsme se pěkně hádali. Věřte, nevěřte padaly tam stejné hlášky jako tady: "Potřebujeme více než v reálu, tam trefíš první ranou", "Na pár ran musíme do křoví vysypat hodně munici, abychom tam někoho vyndali", "Máme malej dostřel" a já nevim co ještě. Prakticky mi to přijde stejné jako zde. Když to protivník na 50-70 metrů necítí, tak si prostě přijdu blíž a nemusím tam za každý metr přiblížení k protihráči vykropit o jednu kuličku více.

Lidi bych mlátil přes hnáty, když vidím, jak na jeden cíl spotřebují takové munice. Když si nejsem jist, zda trefím, nestřílím. Samosebou pudovkou od boku to prostě pustíš, ale to je zase o tom, že vás někdo překvapil a to se nesmí stát. Nezastavuju, postupuju... jé to bych taky mlátil pažbou, když se nějakej jouda zastaví a začne se přestřelovat s druhým joudou na šílenou vzdálenost. Takže za naším týmem chodí hodný, místy i milý, malý Hitler, který každému hrozí kulí na pár metrů do zad :lol: .

A o mlaďasích se tu nebavte, také v týmu 2 máme.


11 pro 2008, 08:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
http://www.youtube.com/watch?v=Lbx5Nvvv1-c
Nic víc, nic míň ... :twisted:

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


11 pro 2008, 12:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
hezky odkaz do flamewar : ))))

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


11 pro 2008, 12:11
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 09 pro 2008, 15:50
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
To Wrtak:
To snad nemyslíš vážně! Diskutujeme zde kultivovaně a pokud by jsi byl rozumný, přečteš si alespoň část diskuse. Jestli to bylo bráno jako provokace, tak se jdi ukájet někam jinam.

Děkuji.


11 pro 2008, 12:19
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 08 pro 2008, 17:32
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
to wrták -

To co je tam na videu jako paintball - se jmenuje Speed. čistě sportovní věc. Jinak až si to zkusíš, tak pochopíš proč tento sport je čím dál tím víc oblíbený. Už jenom ve speedu je větší adrenalin než u AS " lehčích akcí plných nadupaných baletek " Za další - ta věc s kuličkama nahoře - tu jsem v životě neviděl a je to asi tak známé jako zbraň na Laser Game ..... Za další ta modrá jen tak položená zbraň se jmenuje ORION a je to ta nejlevnější sračka za " pár " šupů - u AS tak ceněnou jako vietnamská bouchačka do 150,-
A ten debílek to tam hodí jako PB GUN přitom ho v mé skupině nikdo nevlastní....
A ten konečný přízpěvek - je jednoduchá rovnice :

čím větší počet munice potřebné ke hře = tím větší neschopnost umění Taktiky a skrývat se.
Tím pádem jsme dle videa větší frajeři. A je smutné že to zvládnou i ti dva tlouštíci. A klasickej Asman ne. ( tím se nechci dotkonou regulérních opravdu militárních hráčů )
No holt mužeš stále stát v pohovu jako trubka když ti nedochází tolik věcí. :wink:


11 pro 2008, 12:48
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 26 bře 2008, 19:03
Příspěvky: 194
Bydliště: Sušice
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Tracker píše:
to wrták -

To co je tam na videu jako paintball - se jmenuje Speed. čistě sportovní věc. Jinak až si to zkusíš, tak pochopíš proč tento sport je čím dál tím víc oblíbený. Už jenom ve speedu je větší adrenalin než u AS " lehčích akcí plných nadupaných baletek " Za další - ta věc s kuličkama nahoře - tu jsem v životě neviděl a je to asi tak známé jako zbraň na Laser Game ..... Za další ta modrá jen tak položená zbraň se jmenuje ORION a je to ta nejlevnější sračka za " pár " šupů - u AS tak ceněnou jako vietnamská bouchačka do 150,-
A ten debílek to tam hodí jako PB GUN přitom ho v mé skupině nikdo nevlastní....
A ten konečný přízpěvek - je jednoduchá rovnice :

čím větší počet munice potřebné ke hře = tím větší neschopnost umění Taktiky a skrývat se.
Tím pádem jsme dle videa větší frajeři. A je smutné že to zvládnou i ti dva tlouštíci. A klasickej Asman ne. ( tím se nechci dotkonou regulérních opravdu militárních hráčů )
No holt mužeš stále stát v pohovu jako trubka když ti nedochází tolik věcí. :wink:

jednoduchá rovnice je to že PB je PB a AS je AS a ne žádný kravini co tady píšeš!!!!!! :twisted: :evil:
takže si to přístš uvědom

_________________
AK-47
UHC USP
Motto: co se plánuje, to se poser


11 pro 2008, 14:13
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 09 pro 2008, 15:50
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Znovu opakuji, pokud tématu nehodláte nic dát a chcete zde rozpoutávat pouze flame, tak se jděte ukájet někam jinam.

O AS se chci něco dozvědět a zajímají mě rozdíly PB vs. AS, co mi je ale opravdu šumák, jsou některé vysoce inteligentní řeči některých lidí, kteří si tím přijdou asi hodně zajímaví. Velice zajímavé je také to, že na AS diskusích o stejném tématu, které jsem navštívil, rozpoutávali flame hlavně ASmani.

Tak si, prosím, provokujte třeba doma.


11 pro 2008, 14:44
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 09 pro 2008, 15:50
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Ještě ohledně té výstroje a výbavy. V PB je to vcelku složité, přeci jen to co nesu do boje mi zabere všechny kapsy v taktice.

Drobný soupis:
Zásobník 4x (kapacita jednoho 18 kuliček) – 4 kapsy
Náhradní tuby s municí cca 6x (kapacita jedné 10 kuliček) - 1 kapsa
Vysílačka (CB) – 1 kapsa
Čištění hlavně, masky + nářadí - 1 kapsa
Čutora + camelbag + něco k jídlu - zádovka, postraní kapsa a nějaká zbylá kam se vejde proviant
Náhradní CO2 láhev - napěchováno u camelbagu
Kuřivovka, dokladovka, klíče, toaleťák, atd – 3 kapsy
Pyro - zde už nastává problém s místem

V tuto chvíli již jdu ověšen jak vánoční stromeček a to jsem ten šťastlivec, který má integrovanou CO2 láhev v pažbě, také tím naroste hmotnost zbraně na nějakých 4,5kg. To bych opravdu musel chodit do boje s krosnou. Sekundární zbraň (pistol) pravidelně leží v kufru auta. Plynovku nám vlastně imituje na ksichtě paintballová maska a efekt plynu její mlžení.

Kdybych měl brát navíc plynovou masku a jiné fičurky, tak si je k sobě asi budu muset přilepit izolačkou :lol:

Nevím jak je to u vás, ale prostě na paint se při balení na jednodenní akci zdaleka nevejdu do velké sportovní tašky. Ještě k tomu 6kg hasicí přístroj, zbraň, pb láhve na medium…

Snad teď chápete, že jsou pak pro nás důležitější věci než to, co nosí pravý voják do boje.


11 pro 2008, 15:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Všem se omlouvám, nebylo to vůbec bráno jako provokace a newím, že by šlo o Speed paintball, neb se o paintball nezajímam... Ano, možná že kdybych to zkusil, tak by sem měl na to třeba jiný názor. Ale pro mě je AS něco jako druhej život 8) .... Tudíž bych se ještě jednou rád omluvil všem, kdo počastovali tuto diskuzi narážkama na můj názor :wink:

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


11 pro 2008, 16:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 09 pro 2008, 15:50
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Wrtak píše:
Všem se omlouvám, nebylo to vůbec bráno jako provokace a newím, že by šlo o Speed paintball, neb se o paintball nezajímam... Ano, možná že kdybych to zkusil, tak by sem měl na to třeba jiný názor. Ale pro mě je AS něco jako druhej život 8) .... Tudíž bych se ještě jednou rád omluvil všem, kdo počastovali tuto diskuzi narážkama na můj názor :wink:


Nikdy neříkej nikdy ... třeba se z tebe stane paintballový závislák :lol:
Jináč počastovat se občas musí, zbytečně pak vzplanou emoce a někteří méně chápaví se hned chytnou a rozpoutají flame. Mě to u vás baví, za dobu co jsem zde na fóru, bych už na jiných AS fórech byl ve varu a vracel provokatérům stejnou mincí.


11 pro 2008, 16:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Já už se od téhle diskuse distancuju, protože kdybych teď odpověděl, způsobil bych tím s největší pravděpodobností flamewar, a to nechci. Každý máme svojí pravdu a těžko se shodneme, ale díky vám za parádní diskusi :wink:

Pozor, to nic nemění na tom, že to tu budu stále sledovat, takže pokud začnete s flamováním/urážením/osobním napadáním, vystavujete se riziku smazání příspěvku či locknutí topicu :twisted:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 pro 2008, 16:40
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 pro 2008, 13:42
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
4Wrtak: Hele kdyby sis přečet to co se píše trochu výš, tak ti dojde, že sme tohle už probíhali a že se bavíme o MPb a AS...(popsáno výše) :!: To video je jako spousta dalších s největší pravděpodobností dělané nějakými dětmi, co potřebují ukázat, jak je Pb o ničem a AS že je nejlepší atd... (tak mi tyhle videa přijdou) Tenhle paintball je speed a komerce. Je to ten případ kvůli kterýmu každej, (jak se začne mluvit o Pb) hned má jasno o co jde a že takhle prostě vypadá vždycky a že sme všichni teda hned šašci v monterkách. Paintball má spoustu podob a celou dobu se tu snažím říci a ne jen já, že od softu se (HC) Military Paintball liší jen v pár věcech. A že něco takovýho prostě je.

_________________
PODPIS...
( http://www.militarygame.cz )


11 pro 2008, 17:00
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 10 zář 2008, 20:23
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Teda to srovnání kuliček na konci toho videa mě dostalo...ty pobereš 2000 a já 10 000, to jsem dobrej, co... :D

Jinak PBlistů se chci zeptat: Ten obrovskej krám nahoře na trubce je zásobník?

_________________
JG G36K
M92F Beretta
Vitari Melius Visa Sagitta Potest


11 pro 2008, 17:11
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 09 pro 2008, 15:50
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Weatherman píše:
Jinak PBlistů se chci zeptat: Ten obrovskej krám nahoře na trubce je zásobník?


Popis je fakt excelentní :lol: připomíná mi to "To je takový, no to, jak je tam, vždyť víš" :lol:, ale s největší pravděpodobností ano, i když nevím o čem se bavíš. Možná fotka by neuškodila.


11 pro 2008, 17:31
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 09 pro 2008, 15:50
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Griffon píše:
Já už se od téhle diskuse distancuju, protože kdybych teď odpověděl, způsobil bych tím s největší pravděpodobností flamewar, a to nechci. Každý máme svojí pravdu a těžko se shodneme, ale díky vám za parádní diskusi :wink:

Pozor, to nic nemění na tom, že to tu budu stále sledovat, takže pokud začnete s flamováním/urážením/osobním napadáním, vystavujete se riziku smazání příspěvku či locknutí topicu :twisted:


Koukej reagovat :lol: Nebo jsi měl na mysli něco, co by celou diskusi úplně rozcupovalo? :lol:


11 pro 2008, 17:33
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 10 zář 2008, 20:23
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Obrázek
Mám na mysli ten velkej černej krám nahoře na hlavní trubce :mrgreen:

_________________
JG G36K
M92F Beretta
Vitari Melius Visa Sagitta Potest


11 pro 2008, 17:38
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 08 pro 2008, 23:42
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Aby tu nevznikla mýlka, nikdo se vás ti nesnaží přesvědčit, že PB je lepší než AS (i když si to třeba myslíme). Jde nám spíš o to vysvětlit vám o čem (military) pantball vůbec je, protože nás serou podobné sračko videa jako to nahoře, která jsou úplně mimo realitu. To je jako bys srovnával rezatou stodvácu a závodní motorku a tvrdil, že motorky jsou lepší.

Podle mě PB by pro některé z vás skutečně byl lepší volbou pokkud vám na AS vadí následující věci:

1. Moc trempování
2. Moc modelkování
3. Málo bojování
4. Nepřiznávání a nejasné zásahy
5. Kropení
6. Kinder airsofťáci

PB má zase nevýhody
1. Drahá munice
2. Oser s plněním vzduchu a CO2
3. Pocení masek - míň trempování


11 pro 2008, 17:39
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 09 pro 2008, 15:50
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Weatherman píše:
Obrázek
Mám na mysli ten velkej černej krám nahoře na hlavní trubce :mrgreen:


Jop, tak to je zásobák.


11 pro 2008, 17:40
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 08 pro 2008, 23:42
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
To je zásobník na 200 ran na sportovní zbrani a o tom se tady vůbec, ale vůbec nebavíme.

U zbraní o kterých se bavíme mají zásobníky kapacitu do 50ti ran a tak jsou buď 4x menší (vajíčka), Cyklone feed (kelímek na boku zbraně velikost skleničky 33ml), nebo reál ve zbrani na 18 ran (Milsig, RAP4).


11 pro 2008, 17:41
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 pro 2008, 13:42
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Absolutní souhlas s chumajem. A když už se má něco takovýho srovnávat, tak na týhle prezentaci jsou as zbraně a paintballový (převážně MPb zbraně a softky) http://www.youtube.com/watch?v=CB1OI35xg9A&NR=1 :wink: .

K těmhle videoprezentacím už se vyjadřovat nubudu. Nemá to smysl jak píše chumaj. Soft je podlemě super věc, stejně jako MPb a o ničem se nedá říct že by bylo lepší, nebo horší. Oboje má svoje. :wink:

_________________
PODPIS...
( http://www.militarygame.cz )


11 pro 2008, 17:51
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 10 zář 2008, 20:23
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Tak já vim že se o sportovnim PB nebavime, jen mě zajímalo co to je... :mrgreen:

_________________
JG G36K
M92F Beretta
Vitari Melius Visa Sagitta Potest


11 pro 2008, 18:20
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 pro 2008, 13:42
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Citace:
http://www.youtube.com/watch?v=Lbx5Nvvv1-c
Nic víc, nic míň ... :twisted:


Jo to jo v pohodě :wink: , já jsem reagoval na příspěvek, ve kterém mě nakonci celkem dostalo "Nic víc, nic míň". Přišlo mi to jako tak, že to prostě tak je a to co tu vysvětlujeme jsou nesmysly. Tak sem to pobral já. :?

_________________
PODPIS...
( http://www.militarygame.cz )


11 pro 2008, 18:33
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Taky jsem se za to náležitě omluvil a uvedl na pravou míru :wink: ... Netušim jaký všechny varianty paintballu existujou ... Já jsem na paintball laik a nerozlišuju a nevyznam se v něm ... A vůbec to nebylo tak, že bych tím myslel, že se tady řeší nesmysly ... Bylo to myšleno tak, že tam je uveden rozdíl mezi těmito dvěma ,, sporty '' ... :wink:

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


11 pro 2008, 19:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 454 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz