Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 23:24




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 454 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Další
 airsoft vs paintball 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
chumaj001 píše:
No Griffone, asi tě zklamu, ale věřím. Tady máš seznam žalob, který letos HK podalo (mimo jiné i BT za napodobování HK416 a MP5).

http://www.everything-airsoft.com/blog/2009/07/11/breaking-news-hk-vs-shorty-usa-sarcastically-speaking-on-the-hk-lawsuits/

Takže rychle nakupovat, dokud je čas...

A teď už se du vážně picnout...


Zajímavé, že tam ze všech velkých výrobců airsoftových kopií zbraní HK je pouze firma G&G, o které jsem popravdě řečeno ani nevěděl, že nějaké kopie zbraní HK dělá...a kde je VFC, Classic Army nebo Tokio Marui? Jestlipak ono to nebude tím, že na to mají povolení/licenci? :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 pro 2009, 16:09
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 08 pro 2008, 23:42
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Oni nežalují výrobce, ale dovozce.


18 pro 2009, 16:19
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
chumaj001 píše:
Oni nežalují výrobce, ale dovozce.


Tak potom nevím, proč bychom se měli bát my, když žalují dovozce v USA. To vám žalují přímo výrobce, takže vám spíš hrozí že ty naprosto úžasně přesné paintballové kopie už nebudou.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 pro 2009, 16:23
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 18 pro 2009, 17:23
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Jako s tím vzhledem se mi už tolik nelíbí jak se do nás navážíte. Ano nám millitary pejntbólistům jde hlavně o funkci, a o vzhled už tolik ne. Chumajovi jde o to že BT TM15 je opravdu výborný značkovač a nevypadá jako scifi roura, jak už jsem tady několikrát zahlídl.
Já používám tipmann A5 a na ní je kopa nástaveb a modů.

Jinak když už je řeč o vzhledu tak tady máte HK 415 http://www.a5og.net/assault-m4s-g-36s-etc/27660-hk416-417-operators.html
a je to sice mezinárodní ale je tam dost českých přispěvovatelů

Já sám používám tuhle holku a zítra jí půjdu provětrat http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=pers_gallery&rid=3401&img=1&dir=1

Mohl bych sem naházet kopy obrázků skvěle udělaných zbraní jen z čech ale nemám povolení majitelů.

Třeba Jerson mě přijde že hraje z podobnho důvodu jako většina MP... užít si akci co nejvíc, přiblížit si pocit boje na maximum a mít z toho kvalitní adrenalinový zážitek. Například pocit když jste se skupinou 4 lidí krytý za náspem a kropený kulometem (samozřejmě nechybí klasiký TATATATATA), s jedinou možností že když vyběhnete tak to koupíte a po tom co jsme vyběhli to hned dva chytli a nám dvoum se povedlo proběhnout... fakt síla pocit.

Další věc je pocit ze zásahu... když to koupím tak to nejen bolí jak hemeroid ale jsem i zapatlanej.. a to vám dává slušnej aspekt strachu. Na drohou stranu když nasadíte z 15 m někomu hedku a vidíte jak mu to prskne o palici jó to je panečku pocit.

Nemám nic proti vašim hrám byl bych rád kdyby jsme drželi spíš pospolu než proti sobě.


18 pro 2009, 17:59
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
urcite bychom meli byt na jedny strane barikady, jenze jsou lidi co to ne a ne pochopit, u tech kveru je mi jasny ze to nemuze vypadat jak original zbran uz z funkcniho hlediska. Nechtel sem ani urazit, jen sem rekl ze se mi nelibi, a pan chumaj hned zacal jet do nasi jednotky, nevim jestli je tak zoufalej nebo co mu prelitlo pres nos. Je to v podstate jako si pri hadce nadavat do rodiny - ubozarna

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


18 pro 2009, 18:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Bajza píše:
Jako s tím vzhledem se mi už tolik nelíbí jak se do nás navážíte. Ano nám millitary pejntbólistům jde hlavně o funkci, a o vzhled už tolik ne. Chumajovi jde o to že BT TM15 je opravdu výborný značkovač a nevypadá jako scifi roura, jak už jsem tady několikrát zahlídl.
Já používám tipmann A5 a na ní je kopa nástaveb a modů.

Jinak když už je řeč o vzhledu tak tady máte HK 415 http://www.a5og.net/assault-m4s-g-36s-etc/27660-hk416-417-operators.html
a je to sice mezinárodní ale je tam dost českých přispěvovatelů

Já sám používám tuhle holku a zítra jí půjdu provětrat http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=pers_gallery&rid=3401&img=1&dir=1

Mohl bych sem naházet kopy obrázků skvěle udělaných zbraní jen z čech ale nemám povolení majitelů.

Třeba Jerson mě přijde že hraje z podobnho důvodu jako většina MP... užít si akci co nejvíc, přiblížit si pocit boje na maximum a mít z toho kvalitní adrenalinový zážitek. Například pocit když jste se skupinou 4 lidí krytý za náspem a kropený kulometem (samozřejmě nechybí klasiký TATATATATA), s jedinou možností že když vyběhnete tak to koupíte a po tom co jsme vyběhli to hned dva chytli a nám dvoum se povedlo proběhnout... fakt síla pocit.

Další věc je pocit ze zásahu... když to koupím tak to nejen bolí jak hemeroid ale jsem i zapatlanej.. a to vám dává slušnej aspekt strachu. Na drohou stranu když nasadíte z 15 m někomu hedku a vidíte jak mu to prskne o palici jó to je panečku pocit.

Nemám nic proti vašim hrám byl bych rád kdyby jsme drželi spíš pospolu než proti sobě.

Tak s tímhle názorem se plně stotožním :wink: ,tak mluví člověk který má zájem o military jako takový a je jedno jestli hraje paintball,airsoft nebo ram :wink:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


18 pro 2009, 18:42
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2009, 16:47
Příspěvky: 198
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Musím pochválit tu PB G36 je velice pěkná, já myslím že se tady chlapci hádáte úplně zbytečně. Připadá mi to jako kdyby se hádali mezi sebou florbalistí a hráčí pozemního hokeje. Toť můj názor

_________________
Airsoftu 18+ a zdravému rozumu ZDAR


18 pro 2009, 19:08
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 08 pro 2008, 23:42
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Ty si jen nerekl ze se ti ta zbran nelibi Kuny. Ty si rekl, ze je to pazbran, se kterou by ses stydel jit ven a k tomu pridal škleb. Coz me vedlo k tomu kliknout na tvuj profil a podivat se jak tedy vypadas, kdyz des ven a nestydis se a srovnat to s vojaky primo z jednotky kterou napodobujes a kterych par osobne znam z paintballu a z nichz nikomu vzhled mojí trubky nevadi.


18 pro 2009, 19:08
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
srovnavat se s realnou 102. rozhodne ne, ja ty kluky obdivuju a to ze nase jednotka dostala nazev takovej jakej dostala neni moje rozhodnuti, ja do ni nastoupil az pozdeji
EDIT: sry za total off - kdyztak nas pak smazte

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


18 pro 2009, 20:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2009, 22:16
Příspěvky: 178
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Keldron píše:
tak ty bys na zlodějě v domě střílel (a nebo ho aspon ohrožoval) střelnou zbraní kategorie D ? (což softky a paintbalky jsou )
i kvůli lidem jako ty je paintball v německu prakticky zakázaný a nahrál bys té grupě dementních novinářů a zákonodárců co to chtějí prosadit i tady



dobrej flame tady .) ale souhlasim s hellboyem, doma mam tech paintballek asi 20, strilel bych po tom kdo mi jde do baraku klidne vsema kdybych to dokazal, zastrelil bych ho klidne glockem kdybych se citil ohrozen ( abys mi nemusel rikat ze kvuli takovym jako me je PB a AS v nemecku zakazany .) )

btw. v nemecku se to ma jak s PB a AS trochu jinak tam je to dany hlavne zakonama ty zeme a politickym vyvojem po druhy valce. tam si muzes delat co chces, ale musis to delat indoor. to je prave ten rozdil u nich, tady si po lesich behame s cimkoli D a nikdo na nas nejde krom myslivcu, jenze, u nich je to jina kategorie a s tou nesmis na verejne prostory, z toho vychazi jejich restrikce. pak tam maji taky omezeni na ustovou energii, tehlema dvouma zakonama to dokonale sancujou.

takova perlicka, tak jednou za mesic, dva ke me jezdi do areny hrat AS nemci, jezdi vetsinou tak hodku dve predem, protoze cajti ctou jejich fora a odchytavaj je na hranicich a kontrolujou jestli maj vsechno spravne zabalene atd... celkem sranda je v tomhle poslouchat nekdy. jo, zivot v nemcku neni jednoduchy :)


18 pro 2009, 21:02
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2009, 22:16
Příspěvky: 178
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
jo, jeste na zaver, i kdyby tady bylo nejake omezeni ktere by se jakoby protlacilo parlamentem, tak leda to, ze D bude registrovana a od 18ti let, coz by mozna ostatne prospelo jak AS tak PB scene.

Příště používej EDIT. Děkuji.TomLame
P.S: Nehrajou ti němečtí AS v prostoru v Libý ??


18 pro 2009, 21:04
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Tyvole to je fakt mrdat tenhle rozhovor. Snažil jsem se oprostit od zbytečných emocí, jak to mám obyčejně ve zvyku, ale občas mne prostě demence, zabedněnost a vědomé přehlížení faktů fakt nasere.

Jerson píše:
Mě jen přišlo, že je docela protismyslné říkat airsoft akci, ve které se airsoftové zbraně ani nepoužívají. Je to náročněšjší než to čemu říkám airsoft já a určitě to není hra, ale na základě toho tvrdit, že airsoft jako takový není žádná hra mi přijde podivné.


Pro mě za mě si hraj třeba s pérem, je mi to volný.

----

Pánové s mozky, navrhuji následující - od této chvíle budu toho hardcore trubka military ramba totálně ignorovat, neboť komunikace s ním nepřináší nic než ztrátu času. Navrhuji všem totéž, věřím, že soudní se přidají.
Ve finále tu ten jenda nemá ani co dělat, neboť je toto airsoftové fórum. Pokud se mu soft nelíbí, ať sem neleze.

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


18 pro 2009, 22:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2009, 22:16
Příspěvky: 178
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
P.S: Nehrajou ti němečtí AS v prostoru v Libý ??[/quote]

mno mozna kdysi, ale ted uz se tam hrat nesmi. rozhodne ne AS. jinak jsem mluvil o strizove


18 pro 2009, 22:55
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Uziel Gal píše:
Keldron píše:
tak ty bys na zlodějě v domě střílel (a nebo ho aspon ohrožoval) střelnou zbraní kategorie D ? (což softky a paintbalky jsou )
i kvůli lidem jako ty je paintball v německu prakticky zakázaný a nahrál bys té grupě dementních novinářů a zákonodárců co to chtějí prosadit i tady



dobrej flame tady .) ale souhlasim s hellboyem, doma mam tech paintballek asi 20, strilel bych po tom kdo mi jde do baraku klidne vsema kdybych to dokazal, zastrelil bych ho klidne glockem kdybych se citil ohrozen ( abys mi nemusel rikat ze kvuli takovym jako me je PB a AS v nemecku zakazany .) )

btw. v nemecku se to ma jak s PB a AS trochu jinak tam je to dany hlavne zakonama ty zeme a politickym vyvojem po druhy valce. tam si muzes delat co chces, ale musis to delat indoor. to je prave ten rozdil u nich, tady si po lesich behame s cimkoli D a nikdo na nas nejde krom myslivcu, jenze, u nich je to jina kategorie a s tou nesmis na verejne prostory, z toho vychazi jejich restrikce. pak tam maji taky omezeni na ustovou energii, tehlema dvouma zakonama to dokonale sancujou.

takova perlicka, tak jednou za mesic, dva ke me jezdi do areny hrat AS nemci, jezdi vetsinou tak hodku dve predem, protoze cajti ctou jejich fora a odchytavaj je na hranicich a kontrolujou jestli maj vsechno spravne zabalene atd... celkem sranda je v tomhle poslouchat nekdy. jo, zivot v nemcku neni jednoduchy :)


to není flame to je jen konstatování - koukni se trochu na netu na to jak se dnes dementně posuzuje "přiměřená obrana" atd (i když je pravda že se to mnohem zlepšilo oproti situaci před 10 lety kdy si zloději / násilníkovi nesměl říct křivé slovo abys nešel sám za katr )

taky mám známého němce - bývalého vojáka z povolání - jež hraje AS i PB takže nájaké info mám taky

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


19 pro 2009, 00:36
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2009, 22:16
Příspěvky: 178
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
primerena obrana pro me neni mu dvere jeste otevrit, pujcit manzelku, sbalit veci, ja ho potrebuju z baraku vykopat. kdyz mi takhle domu nekdo pujde, tak nejakej zakon budu resit az pak ver mi.


19 pro 2009, 08:02
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 08 pro 2008, 17:32
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Tak to je dost brutální - nebyl jsem tu tak od strany 8. A docela se divím všem. Že Vám to za to stojí...
Asi se nebudeme hádat že více dětí ja v AS - a bohužel provokací se zůčastňují hlavně děti - Oněch 5% je spíše rozumná grupa lidí ( aspoň z dojmu zde ) A nabyl jsem dojmu že oni nejsou ti co dělají záměrně z PB jen hráže zohýbaných trubek mezi nafukovačkama a pneu. Dle mého názoru je jim to naprosto ukradené.

Testnul jsem jiné AS forum - jen mě zajímalo kolik " blbečků " v AS komunitě máte. Napsal jsem tam některé info ze světa PB a světe div se - ani jeden nijak nehanil PB - sice sem tam padla poznámka se špetkou provokace, ale záhy byla omluvena.
Výsledek po týdnu 0%. Debata dopadla absolutně bez záště - spíše šlo jen o poznávací zájezd. Nebudu psát odkaz - aby to nijakej chytrák nezkazil ( ať z řad AS nebo PB ).
Ale dnes mohu konstatovat že zášť částečně opadla. až donedávna než se kolo rozjelo. Je mi moc líto že po ukázce od Chumaje některých zbraní stačilo jedinci jen jinačí drobnosti k jeho dosti jednoduchému názoru o stydění stím vylést ven - tím jenom urazil veškěré nosiče těchto zbraní, které nestojí pár korun a tím pádem nejde o unáhlený nákup jako tomu je u většiny dětí.
Celé by se to mělo uzavřít a naopak začít se spoluprácí buď velebení lokalit ( napříklat vyhlásit celorepublikově akci PB + AS hráč zlesa 5x odpadek ven. ( všiměte si že místo "vs" je "+" ) - A může se do nás srát NOVA apod. jak chce skutky náše hobby zpevní.
Měli by jsme ( dnes historické ) budovy chránit od magnetů a jiného lidského odpadu ( nemyslím násilně - stačí zavolat policii nebo jinak ).
Ono když po nás " potopa " za chvili to dopadne jako v německu.
Pokud ale budeme táhnout za jeden provaz a budeme něco společného budovat - jako kladná pověst, i ti myslivci se nás zastanou.
A sami své hráče hlídat - před ničením cedulí ( oblíbená činnost BPlistů ) a nebo ničení porostů ( to zase rádi AS ). Doufám že se na tuto větu nerozjede Flame - jde jen o příklad .........

U mě mají všichni respekt co se o svém volném času věnují zálibě - a to hraní PB nebo AS. Nehádejme se tedy jako nějaké mažoretky z horních vs dolních Beřkovic a nehádejme se která ta hůlka je blištivá a které mažoretky mají hezčí nohy. Jse Kurňa chlapi tak si nedělajme ostudu.
Pokud se najde provokatér - neřešte ho - štěňata bádou štěkat pořád dokud se nezmění.

Otázka proč nespolupracujeme na nějakém " kontrolním " kalendáři akcí - pro nelezení si do zelí. ?.
Jen pro upřesnění já jsem hráč, který nenosí přesnou uniformu a díky tomu že jsem fanda do SG1, Star wars apod. i můj Gun díky šikovnosti soustružníků i tak vypadá. Je to prostě Sci-fi. ( takže označení sci-fi gun je pro mne pochvalou )
Pokud mám vestu tak jen pro věci co potřebuji a je mi jedno jestli má tu samou i člen mého družstva. Raději dorazím na akci hezky autem než abych tam dojel pěškobusem - nebo vlakem a pod. Klidně hraji v hřišti s pneu - když se tam sejde dobrá parta hráčů, jako zároveň v terénu někde v Milovicích s omezenou municí a reálnějším konfliktem. Nejsem fotbalista abych si dělal nároky na můj koníček jako je tomu ve fotbale který je sportem č.1 ve světě.
Všichni děláme jen to že buď kemnpujem, uvádíme kuličku do pohybu a buď se trefíme nebo ne a nebo krafeme většinou o kravinách. :)
Tak to neřešme a pokud mě nějakej puberťák z AS řekne že můj Gun je zohýbaná trubka tak mu vlepím pravou českou Facku, protože mě to urazilo. Ale nebudu to svádět na celou komunitu.
Entr.


19 pro 2009, 10:45
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
4 Tracker : s vetsinou tvyho clanku souhlasim, ale vysvetli mi proc by ti nekdo nemohl pohanit zbran? Tobe kdyz se treba nelibi auto tak reknes ze je krasny jen aby si neurazil majitele?

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


19 pro 2009, 12:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Co se týče vzhledu as zbraní, tak pokud jsem urazil někoho jiného než chumaje, tak se za to omlouvám, ale my jsme to nevytáhli. To milý pan chumaj se pokusil použít jako argument něco, co vůbec argumentem není a tohle byl výsledek. Všichni víme, že airsoftové zbraně jsou na tom co se týče realističnosti vzhledu a ovládání určitě mnohem lépe než paintballové, ale je to vykoupené nulovým zpětným rázem, nic moc zvukem, lehkou municí a možností používat obří zásobníky...paintballky oproti tomu nabízí lepší a realističtější zážitek ze střelby, ale zase je to vykoupené dosti pitomým vzhledem. Samozřejmě, na obou stranách existují výjimky (plynové AS zbraně, paintballky postavené tak, aby vypadaly co nejrealističtěji), ale těch není moc.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 pro 2009, 12:11
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 08 pro 2008, 17:32
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Kuny píše:
4 Tracker : s vetsinou tvyho clanku souhlasim, ale vysvetli mi proc by ti nekdo nemohl pohanit zbran? Tobe kdyz se treba nelibi auto tak reknes ze je krasny jen aby si neurazil majitele?

Protože u mě jedno jestli je to auto nabo zbraň - nebo ženská...
Pokud někdo příjde k mému autu a řekne že by se sním styděl jezdi - normálně mu jí narvu do xichtu a nebo ho pošlu někam hodně hluboko kde dost vlhko :wink:
Jako že se " ženská " nepůjčuje, je to to samé jako o zbrani. No prostě na zbraň se nesahá - je to Chlapská věc a chlouba. A pokud se daná věc dotyčnému nelíbí, tak to nemusí vytrubovat - může si to nechat pro sebe. - Protože chápe že tu " chloubu " a i něčí vkus vlastně haní a Despektuje.
Já si také myslím své o AS zbraní - ale respektuji tato nepsaná pravidla a tak nepouštím svá ústa na špacír hned jak mě napadne ( ono tak vzniká právě títmto způsobem ta rivalita - jeden zesměšňuje to druhé ).


19 pro 2009, 12:45
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 08 pro 2008, 23:42
Příspěvky: 54
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Tak jsem si dal tu práci, že jsem si přečetl celou tuhle diskusi a svoje příspěvky, jestli jsem náhodou fakt nepřekročil nějakou čáru a neprudil až moc a tak nějak mám pocit, že ne. První příspěvek byl pravda možná poněkud konfrontační, ale nemyslím, že by se o něm nedalo normálně diskutovat a že bych se o to nesnažil. Jedinej, kdo mohl být nasranej za zcela konkrétní věc je Jarin a Devil, ale doufám, že s těma jsme se nakonec vcelku pochopili. Sprostá slova a urážky tady padají asi od třech lidí a já mezi nima fakt nejsem.


19 pro 2009, 13:54
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
jo sprostá slova padala odemě, byl jsem poněkud rozhořčen tím jakým stylem jsi napsal první příspěvek a hlavně proto že několikrát sme napsali to co ty jsi tam napadal a vyjádřili se k tomu, možná proto že to vyznělo že všechny hážeš do jednoho pytle a že když jsme se to snažili vgysvětlit tak jsi furt mlel svou a možná proto že ani jeden z těch bodů co jsi tam psal na mě nesedí.

to co jsem tam napsal bylo myšleno pouze na tebe a nikoliv na celou tvojí komunitu. Na rozdíl od tebe jsem věděl že všichni z pb komunity nejsou blbci, zatímco ty jsi si to o nás myslel o všech ... how

jinak to co psal Tracker je rozumné ... myslím že by se taky někdy mohla udělat akce as + pb nebo as vs. pb o tom že už jedna proběhla nevím, ale schválně se na ní zeptam sena až ho někdy potkam v busu nebo škole.

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


19 pro 2009, 18:19
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 10 kvě 2009, 13:37
Příspěvky: 141
Bydliště: Plei Ku II CTZ, RVN
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
chumaj001 píše:
nemam rad lidi co "delaji" Vietnam a maji spatnou verzi M16...


ty si snad ani slovo vietnam neber do úst, 1-3 reaguju na ty bláboly ohledně toho že nikdo nejezdí real-kap atd...

v čechách je docela silná komunita namáků který
1) dbaj na výstroj výzbroj ! - viz co psal griffon
2) "hrajou" na reál počet zásobáků, reál kapacitu-tj 20rds
3) omezenej upgrade maj, tzn do pušky 110,120

PROČ SE PTÁŠ JAK PROBÍHAJ MANÉVRY BW ALIANCE KDYŽ MÁŠ STEJNĚ JASNO CO ZVOLIT A CHODÍŠ SEM STEJNĚ ZPRDELE PRUDIT A HONIT SI TRIKO?


19 pro 2009, 22:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2009, 18:58
Příspěvky: 92
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Hele můž tuhle diskuzi rychle a jednoduše ukončit?

AS x PB

AS je mnohem, mnohem dostupnější. A to hlavně kvůli ceně.
PB je složitější. Není takový volný, má přísná pravidla.
Hlavní výhodou PB je samozřejmě barevné označení zásahu. Ale i tam se vyskytují výjimka.
To samé je nevýhodou AS. Ale přiznejme si, v dobré partě se moc podvodníků nenajde.
Realizmus? AS i PB jsou v tom nastejno. AS má vzhled a přenosnot. Zatímco PB má zásahy a taktiku(v as se najde poněkud horší uplatnění)
--------
OT:
Pokud jde o realitu tak zkuste RAM. Ale to je snad jen pro opravdový fantiky boje. Myslím že je i víc používaný v opravdových armádách(cvičení). Ale je to tak nebezpečný, bolestivý a nadmíru drahý že bych raději AS, nebo PC :mrgreen:
--------
AS jde hrát v takových prostorách která vás prostě do toho zatáhne a nepustí.
PB vám toto zdarma nenabídne.
AS je opravdu na hranicích zákona.
AS je supr na taktiku.
Ale PB je na to lepší kvůli tomu že prostě vím co mě čeká. Zase zkřížený modrý balóny apod.
Jak tu někdo řek, PB je prostě sport.
--------
Je to jak porovnávat čtyřkolky a F1
--------
Na hraní PB se dá vydělávat. Ne moc ale na takový to základní + výbava to jde. Ale to se spíše týká USA.
AS patří na východ.
PB na západ.
AS i PB jsou nezapomenutelný zážitek.
AS je i pro ty mladší. Hrají to i děti před-pubertálního věku.
PB mají v oblibě víc/spíš puberťáci.
AS mají rádi starší.
PB hrají jen starší introvertní individua.(ale no tak, přiznejte si to!)
AS i PB jsou stejně trapný. Poletující(flusající) miliarda kuliček versus. barevní bubáci lol :D

Tak co, stačí to na lock? Tak jstesi poflamovali a stačí, ne? :wink:

_________________
Zatím ani jedno varování... uff :)


20 pro 2009, 01:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Hmm tak tohle du diskuzi zcela jistě a nadevší pochyby neukončí ani smykem :lol:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


20 pro 2009, 08:26
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 08 pro 2008, 17:32
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
:D Dane zkus si ( vím že toho je hodně ) přečíst celé vlákno :wink: .
A uvidíš že některé postřehy pozměníš.
Budu psát o PB, protože tomu rozumím
PB - je složité i jednoduché - i pro blbce i na svátky apod. Dle toho kde se vyskytneš. Není jen výhoda barevné označení - výhoda je i bolestivá rána ( minulou sobotu jsem byl hrát, a mám pořád se zvětšujicí modřinu ), člověk se více hlídá.
Good parta se najde i v závodě vyšívání nebo háčkování :wink:
Pokud vím AS má také taktiku. ( a dokonce mi příjde že Asmani byli první co do použití taktiky. )
PB můžeš hrát všude kde můžeš i hrát AS.
Jako obchodník ti mohu říci že i na AS se dá dost vydělat - jde jen o šikovnost. PB není sport - to co asi myslíš se jmenuje Speed.

PB hrají ( ano přiznám se ) : pokud popíšu tým ve kterém jsem - Voják z povolání, bagrista, elektrotechnik ( počítačové sítě ), podnikatel v oboru reklamy, pracovník ovládajicí hydraulické nůžky v pásové výrobě, Hasič, Podnikatel v oboru elektra + provozování PB hřiště, Klempíř, stavební dělník, prodejce stavebních materiálů a pak ještě - jen si to moc nepamatuji : hráči kteří jsou úplně normální - konkrétně já jsem typyckej Extrovert.

Tito individua normálně potkáš třebas v obchoďáku.
Díky uzavřeným hrám se nemusím bát že potkám " idioty " nebo i nevysmahlý puberťáky. ( máme zástupce mladší generace ,ale ti se chovají vcelku slušně tak, že ani o nich nevíte ).

Ram je slepá vývojová větev jako tomu bylo u neandrtálců. Vše špatné z obou variant si osvojilo. Tak snad po mém přízpěvku se pokusíš zjistit více o rozdílech AS a PB ( kterých je na jednu stranu opravdu málo )
Ještě jsem zapoměl dodat : pohybovat se na hranicích zákona není " IN " jak se někteří domnívají - jde jen o vytvoření jakési atmosféry a Image zlobivejch.


20 pro 2009, 08:44
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2009, 18:58
Příspěvky: 92
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
No tak dobře, ale není to jedno? AS není lepší než RAM, RAM není lepší než PB, a ani PB není lepší než AS. Každý má svý.

_________________
Zatím ani jedno varování... uff :)


20 pro 2009, 13:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
chumaj001 píše:
Tak jsem si dal tu práci, že jsem si přečetl celou tuhle diskusi a svoje příspěvky, jestli jsem náhodou fakt nepřekročil nějakou čáru a neprudil až moc a tak nějak mám pocit, že ne. První příspěvek byl pravda možná poněkud konfrontační, ale nemyslím, že by se o něm nedalo normálně diskutovat a že bych se o to nesnažil. Jedinej, kdo mohl být nasranej za zcela konkrétní věc je Jarin a Devil, ale doufám, že s těma jsme se nakonec vcelku pochopili. Sprostá slova a urážky tady padají asi od třech lidí a já mezi nima fakt nejsem.


Hlavně že si to umíš omluvit sám před sebou. My už jsme si názor udělali.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 pro 2009, 14:15
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
chumaj001 píše:
A? K čemu mi je, že to bude vypadat stejně? Pomůže mi to nějak v něčem? Bude to líp střílet? Stanu se lepším "vojákem"? Budu mít nějakou výhodu nad nepřítelem? Ne nebudu. Takže?

Chlape, tak s tímhle moc nesouhlasím. Třeba jen sklon pažbičky může hrát roli v rychlosti míření. Třeba mně odobně se lépe míří s více skloněnou pažbičkou. Kromě toho taky narážím na fakt, že někdy bych potřeboval ležet co nejníž, ale jsem omezen výškou zbraně, a bomba umístěná pod ní by mi překážela ještě víc. A pokud jde o zacházení se zbraní, tak funkční páčky na správných místech mají něco do sebe (byť AS zbraně taky nemají opravdu realistické ovládání, snad vždycky něco chybí.)
Takže ten vzhled bych až tak neshazoval, může mít vliv. Jasně, že originál nápisy jsou jen pro ozdobu, o těch ani mluvit nebudu.

Plus další výhodou je velikost střeliva (nevím jestli i velikost mechanismu). Airsoftová pistole může být docela malá, jedno jestli manuál, plyn nebo elektrika, a malá hlaveň 6 mm v průměru se dá schovat do všeho, od pušek 5,50 po ráži .50 nebo 20mm. Pistole pro PB jsem viděl relativně dávno, ale myslím, že tam si člověk moc vybírat nemůže, nebo ano?

Tracker píše:
výhoda je i bolestivá rána ( minulou sobotu jsem byl hrát, a mám pořád se zvětšujicí modřinu ), člověk se více hlídá.

Tohle je výhoda pro člověka, který má bolest rád. Celkově mi přijde dost pochybná. Je fakt, že zásah v AS není někdy cítit vůbec, pokud nezasáhne odhalenou kůži, ale i tak si někteří lidé stěžují na modřiny a bolestivost zásahů - a to nemám žádné upgradované zbraně. Navíc hodně zásahů člověk chytne do hlavy (helmy nenosíme) a pak si dává dost velký pozor, aby nevyčníval.

Výhoda je určitě v tom, že PB zbraň se dá vzít ven i v zimě, což se mi automatů riskovat nechce, a plynovky by asi nestřílely vůbec.


20 pro 2009, 15:49
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 05 pro 2009, 15:39
Příspěvky: 81
Bydliště: Volary/Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
:D tak sem kouknul na to video Milovice. To je hrozný, za každým stromem 5 lidí. Já osobně sem AS hrál jednou, ale dostalo mě to. Sice když vidíš někoho 100m od tebe, tak víš že na tebe nedostřelí, atd... Dokonce když útočniky přestalo bavit dobejvat naší kótu, tak sme na sebe koukali ze 300m... Ale ten adrenalin, když ležíš v malejch smrčkách a 10m od tebe se plazí protihráči co o tobě neví, to je paráda :) Myslim, že AS dělaj lidi, jako všechno, tak stačí najít dobrou partu a hned sou lepší akce, už podle těch videí. PB sem nehrál, ale odrazuje mě ta cena na jeden výstřel a zabarvený oblečení.


20 pro 2009, 16:07
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Dneska jsem ještě přemýšlel nad tím, jak musí být nepraktické, když někdo udělá noční ambush na bázi a zamrdá Vám spacák paintballovým slizem :) Teda jestli vůbec na military PB akcích někdo spí ve spacáku.

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


20 pro 2009, 16:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 454 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz