Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 12:58




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Chladné zbrane /netradičné zbrane 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Chladné zbrane /netradičné zbrane
-táto téma ma napadla keď som pozeral v teme"vyber opasku" že dosť ľudí aj na tomto fore nosí teleskop/nôž/boxer , pochopil som že v civile

tak zaujímalo by ma či tu niekto trenuje z chladnými zbraňami alebo nejakými netradičnými zbraňami , prípadne čo pri sebe nosíte na sebaobranu (dnes je doba taká aká je - takže radšej byť pripraveny na všetko) - a môžte pridať aj nejaku skúsenosť čo vás k tomu vedie aby ste pri sebe niečo mali .......

+ či navštevujete nejake kurzy sebaobrany bez/zo zbraňou





a začnem sebou :
už pár rokov máme v mojom meste vytvorenú partiu ľudí ,zo záľubou v bojových umeniach a tak som sa aj dostal k pár zbraniam.....

-moja najobľubenejšia zbraň sú Nunchaku ktoré som si obľubil potom čo ich môj kamarát doniesol do telocvične a ja som sa postupne dokopal ku kúpe vlastných , dnes už mám viacero kúskov či už v drevenom prevedení alebo v železe.... a snažím sa robiť Freestyle(asi tretí rok ) , aj keď v posledných mesiacoch sa mi zapačil aj čínsky štýl a sebaobrana s nimi...takže to kombinujem

kedže máme dosť pestru skupinu a každý ma niečo iné tak som mal možnosť sa niečo naučiť aj z inými zbraňami , napríklad : Bič , katana, shurikeny/vrhací nôž , Luk a ešte pár kúskov ktorých mená si už ani nespomeniem :D

a posledná časť témy ma zaujíma či máte nejakú skúsenosť prečo je dobré mať prisebe nejakú zbraň akehokoľvek typu alebo nejaký slzný sprej/paralizér.....

ja osobne som už mal možnosť sa do par situacii sa dostať , väčšinou vďaka počiernejším spoluobčanom ktorý si radi dodaju dôležitosti potýčkami a nosia prisebe nože akehokoľvek typu , ale po mojom meste sa pohybuje aj dosť "typkov" ktorý radi vyvolávajú bytky a tiež nebojujú najčestnejšie (našťastie sa väčšina situácií dala vyriešiť inak ako bitkou)

- takže 90% času keď som mimo domu sa snažím prisebe nosiť kratšie 11palcové drevené nunchaku spojené šnúrkou , s ktorými mám už niečo natrenovane ,aj obranu proti zbraniam aby som sa bol schopny braniť presile / nečestnosti


takže som zvedaví na to čo máte vy a či navštevujete aj nejake kurzy sebaobrany zo zameraním na zbane alebo bez

_________________
Strelec bez zbrane :)


15 lis 2011, 21:38
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Už je tu několik docela rozsáhlých témat, kde se tohleto rozebírá:

viewtopic.php?f=246&t=4306
viewtopic.php?f=244&t=9606
viewtopic.php?f=130&t=6517

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 lis 2011, 21:53
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
no to viem , ale ani jedna z tych tém nieje zamerana čisto na zbrane , aspoň podľa toho čo som sa tam dočítal - všade je rozoberané prevažne buď bojove umenie samo osebe alebo maximalne rada ohľadom slzáku ..skusim to pridružiť niekam

_________________
Strelec bez zbrane :)


15 lis 2011, 22:40
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Netřeba, proto jsem tohle téma ani nezamykal, nechť se v něm klidně pokračuje, vim že žádný z těch co jsem postoval se úplně nekreje s timhle.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 lis 2011, 23:42
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010, 12:05
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Já osobně nosím jen pepřový sprej, a to jen večer. V autě vozím ve dveřích další, na případného agresivního řidiče, který by si chtěl dopravní předpisy vyříkat ručně.
Zbraně typu nůž a boxer, bych se bál použít. U boxeru zvlášť.


16 lis 2011, 08:20
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Zaslechl jsem že nůž se může použít k obraně jen do určitý dýlky čepele jakmile jí to přesáhne je to braný jako útočná zbraň nevíta jaká délka by to podle zákona měla bejt?

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


16 lis 2011, 10:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Reve píše:
Zaslechl jsem že nůž se může použít k obraně jen do určitý dýlky čepele jakmile jí to přesáhne je to braný jako útočná zbraň nevíta jaká délka by to podle zákona měla bejt?

Nůž je branej pořád jako zákeřná zbraň. Tady jde oto jak a při jaké situlaci byl použit. To stejné ja s nunchaku je to stavěné na úroveň střelné zbraně.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 lis 2011, 10:08
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
A když mě napadne víc lidí? Prostě skupina útočníků jako např. toho kluka v metru je jasný že ten nůž nebudu používat když mi někdo pohrozí že mi dá na budku jde spíš o situace že mě někdo přepadne nebo tak

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


16 lis 2011, 10:11
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 čer 2009, 07:02
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
mont:
proc by mel bejt nuz zakerna zbran? zakrna zbran je neco co jako zbran nevypada. chapal bych to treba u noze kerej je skrytej v opaskovy spone, nebo treba ve rtence...
rave:
k sebeobrane muzes pouzit cokoliv pokud zustanes v mezich zakona. to je ze obrana nebude neprimerena utoku. nic o delce cepeli v ceskejch zakonech neni. nosit muzes libovolne velkej nuz. samozrejme ne tam kde je to zakazany (spotovni akce, koncerty, demonstrace a podobne)

_________________
I'll give you my gun when you take it from my cold, dead hands!


16 lis 2011, 10:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Reve píše:
A když mě napadne víc lidí? Prostě skupina útočníků jako např. toho kluka v metru je jasný že ten nůž nebudu používat když mi někdo pohrozí že mi dá na budku jde spíš o situace že mě někdo přepadne nebo tak

Hele realita s našema zákonama co tu máme tak jak to vychází si prostě necháš rozbýt držku protože tady nemáš zastání. Pokud si ale z těch ce se prostě nedá tak musíš počítat s tím že budeš mít hooooooooodně ale hoooooodně popotahování a na 100% tě čeká soud. Jakmile v tom bude nůž bude to ještě horší. Nastoupí znalci a pacifisti a budeš mít problémy na dlouho dopředu.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 lis 2011, 10:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Jubal A. Early píše:
mont:
proc by mel bejt nuz zakerna zbran? zakrna zbran je neco co jako zbran nevypada. chapal bych to treba u noze kerej je skrytej v opaskovy spone, nebo treba ve rtence...
rave:
k sebeobrane muzes pouzit cokoliv pokud zustanes v mezich zakona. to je ze obrana nebude neprimerena utoku. nic o delce cepeli v ceskejch zakonech neni. nosit muzes libovolne velkej nuz. samozrejme ne tam kde je to zakazany (spotovni akce, koncerty, demonstrace a podobne)

Protože to jako zákeřná zbraň bané je. Nůž je protě nebezpečná zbraň a tím to hasne. Útoka nebo obrana nože m je pořád brané a posuzované jako neadekvání obrana. Vem si příklady z dob nedávných. Co říká zákon je sice hezké ale postavení právníků v týto zemy a jak se daj zákony překrucovat ti nedávaj žádnou šanci.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 lis 2011, 10:17
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Jasně taže radši nechat zmlátit sebe a přítelkyni než vytahnout nůž? Nasr*t..

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


16 lis 2011, 10:25
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 čer 2009, 07:02
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
monty:
jasne ale oficialne definovanej nuz jako zakerna zbrane nen.
a obrana... no opet zalezi na situaci. kdyz se budu prokazatelne branit utocnikovi s nozem nebo strelnou zbrani melo by to porjit. obrana pak neni neadkvatni utoku.

_________________
I'll give you my gun when you take it from my cold, dead hands!


16 lis 2011, 10:27
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Tak se střelnou zbraní bych si nebyl až tak jistej ale nevim no dneska víš prd co ta banda idi*tů vymyslí stačí když ti dokážou že děláš bojovej sport na nějakej vyšší úrovni a seš v hajzlu stejně jako s nožem

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


16 lis 2011, 10:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Reve píše:
Jasně taže radši nechat zmlátit sebe a přítelkyni než vytahnout nůž? Nasr*t..

No bohužel to tak vychází. Jako hele upřímě sem jeden z tech co by se nenechal. Proto ale nepoužiju nůž protože nějakej jantar zase by napsal že tím že sem ho měl u sebe tak sem počítal s jeho použitím a že tím sem se vlastně připravoval a tím sem vlastně agresor já a bla bla bla. Prostě chytnout toho nejblíž a ztusat ho tak že se nepostaví. Bude popotahování bude určo soud a všechno okolo ale prostě budu mít hlavu vzhůru a jistotu že sem se nedal to je ale tak všechno.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 lis 2011, 10:29
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Tak rozdíl je ty s tvojí postavou a já se svejma.. nevim šedesáti kilama?.. :D

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


16 lis 2011, 10:31
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 čer 2009, 07:02
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Reve píše:
Tak se střelnou zbraní bych si nebyl až tak jistej ale nevim no dneska víš prd co ta banda idi*tů vymyslí stačí když ti dokážou že děláš bojovej sport na nějakej vyšší úrovni a seš v hajzlu stejně jako s nožem



to sem to asi spatne napsal...myslel sem ze kdyz se budes s nozem v ruce branit proti utocnikovi kerej je ozbrojen take noézem nebo strelnou tak by to melo projit. neni to obrana neadkvatni utoku.

_________________
I'll give you my gun when you take it from my cold, dead hands!


16 lis 2011, 10:32
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Na základce nebo v prváku jsme byli na nějakej přednášce chlápka z kriminálky a ten říkal že stačí když bude tvuj nůž větší (nevim o kolik) a už to bude neadekvátní obrana takže tim bych si taky tak jistej nebyl..
A co třeba teleskop? Ten je branej na stejnej úrovni jako nůž?

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


Naposledy upravil Reve dne 16 lis 2011, 10:35, celkově upraveno 1



16 lis 2011, 10:34
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Podle jednoho rozhodnutí nejvyššího soudu (hledat to ale nebudu) může být už z principu obrana vedena silněji než je útok... tzn. že proti pěsti se můžu bránit nožem, že proti noži můžu tahat pistoli apod.
Problém je bohužel u nižších soudů že si vykládají zákon podle sebe, takže ikdyž je slušná šance že člověk nakonec vyleze od soudu po několika odvoláních čistej, tak je to prostě pakárna. A navíc je tady furt šance že i oběť může jít bručet...

PS: Krajní nouze a nutná obrana je definovaná tady: http://zbranekvalitne.cz/legislativa/40-2009#p28

Já bez ohledu na riziko nezpravedlivýho procesu budu kupovat na nošení pistoli, na nějaký bojový umění a mlátící tyčky moc nejsem.


EDIT: Na velikosti nože naprosto nezáleží, to je bullshit.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


16 lis 2011, 10:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Jubal A. Early píše:
monty:
jasne ale oficialne definovanej nuz jako zakerna zbrane nen.
a obrana... no opet zalezi na situaci. kdyz se budu prokazatelne branit utocnikovi s nozem nebo strelnou zbrani melo by to porjit. obrana pak neni neadkvatni utoku.

ALe ono ti to neprojde. Trestních kauz s obranou sem už dělal dost. Vždicky nato doplatil ten so se bránil. Proč? protože se nenašel žádnej svědek co by potvrdil tvou verzy s obranou. NO a použití nože? Jak? proti čemu? proti borcovi co tě mlátí rukama? TO je neadekvátní obrana. Proti borcovi co má vruce židlu nebo tyč a tak dále? Nemáš šanci leda by si měl mačetu. No a pokud máš šanci tak si cvičenej a hned ti nasloej že vzhledem k tomu že si trénovanej tak si měl se bránit jinak protože jsi trénovanej. Umě je jednoduchý pravidlo jednoho útočníky zvládnu v pohodě dva taky tři už se potím a jak sou 4 střílím ono plastovej náboj dovede krásný věci a co je hlavní nezabije.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 lis 2011, 10:35
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Jak plastovej náoj? Jako ty pogumovaný projektily co maj policajti? To je normálně veřejnosti přístupný?

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


16 lis 2011, 10:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Reve píše:
Jak plastovej náoj? Jako ty pogumovaný projektily co maj policajti? To je normálně veřejnosti přístupný?


je to klasickej 9mm plastovej náboj. Vyrábý to Libra. Pokud vlastníš zbrojní průkaz není problém koupit.
Tohle je sice .38 ale stejnej princip
Obrázek

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 lis 2011, 10:45
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010, 12:05
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Kde bydlíš Monty, že u sebe nosíš pistoli ? To zní jak divoký západ.
Ono to s tou délkou nože není zase tak nereálný, to že to někde není v zákoně polopatě napsáno, neznamená že k tomu soudce nepřihlédne. Něco jiného je bodnou nějakou rybičkou, a jiný je zase nožem o velikosti mačety.


16 lis 2011, 10:51
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Co to s člověkem udělá když ho s tim střelíš dejme tomu do břicha? To musí bejt slušnej šrumec.. asi bych neměl koule na to abych na někoho vytáhl kvér ale zase je fakt že by si to asi útočník rozmyslel nadruhou stranu existuje zpousta způsobů jak zbraň použít proti tomu kdo jí na tebe vytáhl ovšem kolik lidí z těch co by tě přepadli tohle umí..

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


16 lis 2011, 10:57
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 čer 2009, 07:02
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
jenom dotaz, koupit se to da. jako temer jakejkoliv naboj pro zberateslky ucely ale smi se to nosit legalne v kveru? treba brokovy se nosit nesmej (myslim brkovy pistolovy)
dik.

_________________
I'll give you my gun when you take it from my cold, dead hands!


16 lis 2011, 11:01
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
no ja som dostal informaciu ze dlzka noza nieje podstatna , akurat su zakazane obojstranne brusene noze , neviem co je natom pravdy kedze noze ma nejak specialne nezaujimaju
a je normalne ze ked sa do teba niekto pusti holymi rukami tak vytahovat zbran by mohlo byt logicky povazovane za neprimeranu obranu {nepozwerajuc na zakon} ale zas ked je natom ten utocnik fyzicky vyrazne lepsie tak to uz je zas nieco ine

noz uz sam osebe je taka zbran ze bud len zastrasujes alebo sposobis zranenie ci bodne alebo rezne

a v pripade nosenia pistole s tymi plastovymi projektylmi by som najskor asi strielal na nohy ak by to uz bolo nutne

_________________
Strelec bez zbrane :)


16 lis 2011, 11:19
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Radim.M4 píše:
Kde bydlíš Monty, že u sebe nosíš pistoli ? To zní jak divoký západ.
Ono to s tou délkou nože není zase tak nereálný, to že to někde není v zákoně polopatě napsáno, neznamená že k tomu soudce nepřihlédne. Něco jiného je bodnou nějakou rybičkou, a jiný je zase nožem o velikosti mačety.

Takže až tě někdo napadne vystřelovákem s čepelí 5cm a ty vytáhneš zavírák s čepelí 7cm, tak se bránit nesmíš? bullshit, takhle to prostě nefunguje... jak už jsem psal i když tě někdo bude chtít třeba "jen" skopat a umlátit rukama, tak se můžeš bránit nožem, nebo klidně pistolí... to že se na tebe pak budou dívat jako na vraha je věc jiná.

Oboustraně broušenej nůž taky není nijak omezenej... lidi proboha to fakt berete info jen z TV HOVNA? :roll: :| Co není zakázaný je povolený a v českých zákonech nějdou nikde žádný nože nijak omezený (narozdíl od německa, anglie...)


btw: další debilní téma kde se nic praktickýho nevyřeší, protože každej má nějaký svoje JPP informace a předsudky, takže zde nemůže vzniknout normální diskuze, každej se prostě bude bránit podle sebe... neřeknu kdyby se někdo ptal na něco konkrétního a čekal od někoho radu, to jo, ale obecný diskuze na podobný téma nikam nevedou. tečka. končím.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


16 lis 2011, 11:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 čer 2009, 07:02
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
ryes: mas pravdu v CR neni nijek upravovany noseni chladnejch zbrani. legalni sou u nas jak noze tak dyky automaticky a gravitacni noze nebo treba motylky. klido muzes nosit navajo v zavrenym stavu pul metru dlouhy.
ale jinak uz to muze bejt na slovensku. takle hezky to s nozema mame v evrope snad jen mi. vsude jinde je naky omezeni. v lete sem byl na festivalu v madarsku a co sem si zjistoval tak noze jen do 7cm cepele...

_________________
I'll give you my gun when you take it from my cold, dead hands!


16 lis 2011, 11:25
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
Jubal A. Early píše:
ale jinak uz to muze bejt na slovensku.

To nepopírám, ale zatím jsme na českým foru :wink: na takovýhle cestování je obecně mým favoritem opinel, nebo victorinox, do délky čepele se člověk vleze, není to onehand což třeba v německu vadí, vypadá to civilizovaně a když by ho náhodou zabavily tak ty dvě stovky tolik nebolej.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


16 lis 2011, 11:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Chladné zbrane /netradičné zbrane
tak ohladom tych obojstrannych nozov mala byt info co sa tyka zakonou na slovensku .....ale to este zistim presne ako to je

--------------------
a este sa prosim vyjadrite ci venujete extra cas treningu zo zbranami ktore nosite alebo sa spoliehate ze ich ani nebude treba pouzit | pripadne improvizacia

_________________
Strelec bez zbrane :)


16 lis 2011, 12:18
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz