Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:13




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Kratka zbran 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 31 srp 2010, 15:09
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Kratka zbran
Dobry den zacal jsem pred par tydnama hrat s kamosama (mam sunt od vietnamcu za 200 kila)dost me to chytlo a chtel bych nejakou kratkou zbran napr: deserta beretu ale klidne i nejakou jinou cena 600 1200 aby uz trochu vypadala prosel jsem uz hodne obchodu ale moc se vtom neviznam a nemuzu se rozhodnout poradte prosim nejakou o ktere si myslite ze neco vydrzi dekuji jo a chci elektriku


31 srp 2010, 15:16
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
hele hledej. jak by řekl griffon... "hledej šmudlo"

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


31 srp 2010, 15:18
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 22 črc 2010, 07:48
Příspěvky: 145
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Nevim, jestli mam bejt tak hodnej a rict ti to. Néééééé! Spíš ti dam nápovědu: Najeď na airsoft Morava...... A napsal si, ze chces zbran za 6milionu

_________________
Nestřílejte, kdyť tam sou lidi ! :D ´´Švejk´´


31 srp 2010, 15:36
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 31 srp 2010, 15:09
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
HonzaKovanda píše:
Nevim, jestli mam bejt tak hodnej a rict ti to. Néééééé! Spíš ti dam nápovědu: Najeď na airsoft Morava...... A napsal si, ze chces zbran za 6milionu

co rikas na tuhle ?Replika pistole CM.122 [CM]-dekorace


31 srp 2010, 16:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
zacatecnik159 píše:
HonzaKovanda píše:
Nevim, jestli mam bejt tak hodnej a rict ti to. Néééééé! Spíš ti dam nápovědu: Najeď na airsoft Morava...... A napsal si, ze chces zbran za 6milionu

co rikas na tuhle ?Replika pistole CM.122 [CM]-dekorace


My ti říkáme hledej, elektrickejch pistolí je na trhu maximálně deset a snad veškerý info, co o nich lidi tady na foru ví, už tu je napsáno minimálně dvakrát.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 srp 2010, 16:13
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 22 črc 2010, 07:48
Příspěvky: 145
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Dobrá, ale pozor! Elektrický pistole maj hubenej zásobník (Ne jako doopravdy), to řikam proto, že znam spousty začátečníků, co si objednali AEP a pak se divili. A taky se tadytý nepohybuje závěr :wink:

_________________
Nestřílejte, kdyť tam sou lidi ! :D ´´Švejk´´


31 srp 2010, 16:16
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
zacatecnik159 píše:
chtel bych nejakou kratkou zbran napr: deserta beretu ale klidne i nejakou jinou cena 600 1200 aby uz trochu vypadala prosel jsem uz hodne obchodu ale moc se vtom neviznam a nemuzu se rozhodnout poradte prosim nejakou o ktere si myslite ze neco vydrzi dekuji jo a chci elektriku

Za tyhle peníze máš tři možnosti - Desert Eagle, Glock a CM.122 - co jsem hledal, tak v čechách velmi pravděpodobně není jiná elektrická pistole v této cenové kategorii dostupná. Těžko říct, která co vydrží, měl jsem v ruce jen Deserta.


31 srp 2010, 21:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Jerson píše:
zacatecnik159 píše:
chtel bych nejakou kratkou zbran napr: deserta beretu ale klidne i nejakou jinou cena 600 1200 aby uz trochu vypadala prosel jsem uz hodne obchodu ale moc se vtom neviznam a nemuzu se rozhodnout poradte prosim nejakou o ktere si myslite ze neco vydrzi dekuji jo a chci elektriku

Za tyhle peníze máš tři možnosti - Desert Eagle, Glock a CM.122 - co jsem hledal, tak v čechách velmi pravděpodobně není jiná elektrická pistole v této cenové kategorii dostupná. Těžko říct, která co vydrží, měl jsem v ruce jen Deserta.


Ještě číňani dělali Beretty, a to jak M93, tak pseudo M92. Tu M92ku jsem měl, kdyžtak můžu poreferovat. Ovšem nevim o tom, že by je ještě někde měli skladem...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 zář 2010, 00:57
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Griffon píše:
Ještě číňani dělali Beretty, a to jak M93, tak pseudo M92. Tu M92ku jsem měl, kdyžtak můžu poreferovat. Ovšem nevim o tom, že by je ještě někde měli skladem...

Já právě také ne, takže pokud člověk nechce velkou krávu, má na výběr ze dvou pistolí okolo tisícovky. icméně Beretty se mi nelíbí, takže asi půjdu do SIG 226, pokud mi někdo nenapíše, že je to o třídu horší zbraň než jiné číny.


01 zář 2010, 16:15
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 03 zář 2010, 17:49
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
ber glocka http://www.armymarket.cz/ch-g18c-cyma-cm030-d1318


03 zář 2010, 17:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
jestli je ten sig od cymy, tak je fajn, ale je sirsi nez originalni sig

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


03 zář 2010, 19:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 31 srp 2010, 15:09
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Dekuji vsem za radu asi pudu do toho siga vypada dobre a za tu cenu co chci moc na vyber nemam diky


13 zář 2010, 22:34
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Já doporučuji CZ75 na CO2 sice v zimě je to s ní drobet horší ale v létě to je paráda.Navíc to má Blow back takže to kope skoro jako pravá a cena nei tak hrozná okolo 2000,-

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


13 zář 2010, 22:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 31 srp 2010, 15:09
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Hmm tak sem se dival a cz je za 3500 ne za 2000 :D


13 zář 2010, 23:14
Profil
Četař
Četař

Registrován: 31 srp 2010, 15:09
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Omlouvam se¨s jinym znacenim je za 2150


13 zář 2010, 23:19
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
zacatecnik159 píše:
Omlouvam se¨s jinym znacenim je za 2150



No já si taky myslím :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


14 zář 2010, 08:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
prikladam se ktomu co psal MRO.CZta ma pro me osobne jednu velkou vyhodu a to je to ze kdyz ji vemu do ruky mam pocit ze sem se s ni v ruce uz narodil.Proste pro me dokonala ergonomie, jednoznacne nejlepsi z kratkejch palnejch zbrani.
BB ma taky dobrej a porizovaci cena je velmi dobra, obzvlast kdyz vemes do uvahy ze ma licenci od zbrojovky.
Nicmene ma pro i me i jedno minus neni tak duelzity, ale je tam a to jest ze kdyz svystrilis zasobnik do mrte nezustane natazenej kryt zaveru jao vu vostry a to me trochu vadi, taky jedinej duvod proc ji jeste nemam.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


14 zář 2010, 12:18
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 17 čer 2010, 12:24
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Sem jednoznačnej Sigař,mám siga manuál už nějakejch 9let,je to už děda a je schopnej vystřelit max 0,11g kuli a tak sem hledal náhradu.Jelikož na co2 siga 226 sem zatim nenarazil,tak se mi do ruky dostala co2 CZ 75D.Nevadí mi,že po vystřílení zásodníku nezůstane otevřenej závěr,stejně nemam tu s bloubekem a ani ji nechci.Pro mě střílí perfektně,zvukovej efekt má dobrej.Ač ji mam jako záložku,tak bych se nebál ji použít i jako hlavní.Je prostě perfiš.


14 zář 2010, 12:56
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Darken01 píše:
prikladam se ktomu co psal MRO.CZta ma pro me osobne jednu velkou vyhodu a to je to ze kdyz ji vemu do ruky mam pocit ze sem se s ni v ruce uz narodil.Proste pro me dokonala ergonomie, jednoznacne nejlepsi z kratkejch palnejch zbrani.
BB ma taky dobrej a porizovaci cena je velmi dobra, obzvlast kdyz vemes do uvahy ze ma licenci od zbrojovky.
Nicmene ma pro i me i jedno minus neni tak duelzity, ale je tam a to jest ze kdyz svystrilis zasobnik do mrte nezustane natazenej kryt zaveru jao vu vostry a to me trochu vadi, taky jedinej duvod proc ji jeste nemam.

ASG dela uz i real BB stoji akorat 3500 a je plyn ne na CO2.

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


14 zář 2010, 13:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 31 srp 2010, 13:26
Příspěvky: 47
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
spravne, typuju ze si jeste decko, no ale to nevadi ....
Informace :
200 kila = 20 000
to mas asi aj pozlacenou tu brokovnicu ze ??


02 říj 2010, 14:55
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 31 srp 2010, 13:26
Příspěvky: 47
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Vis co poradim, reknu ti jenom nazev jo.
Kup si skorpiona vz.61, je to cesky samopalek, v airsoftu je to elektricka pistol jak chces a je za 1100 Kc. Najdi si ju ale uz sam.... nemas zac


02 říj 2010, 14:58
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Elektrika Glock 18C je asi nejspolehlivější a cenově dostupná. Na CO2 jsou výborné "číza" s "bloubekem" i bez něj a také Beretta. Mám těžkou kovovou s "bbk" a kámošovi jsem levně prodal Berettu plastovku na bombičky, ale byl to úžasnej držák s pěkným dostřelem a prakticky nerozbitná. Moc hezký je i revolver Dan Wesson na CO2, ale to je spíše okrasná záležitost, pokud by si někdo chtěl hrát na generála Pattona, :) nebo ji nosit jen tak za pasem při procházce do lesa, kdyby vás třeba chtěl sežrat toulavý pes nebo vzteklý jezevec... :)


07 říj 2010, 21:14
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 02 lis 2010, 12:56
Příspěvky: 58
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Aloha. Vyuziji s dovolenim toto tema k memu dotazu ohledne kratke zbrane.
Chtel bych verne vyhlizejici plynovku s blow backem. Hledam, smejdim, neco jsem si i v jednom obchode osahal, ale bud na odkazech nejsou vsechny udaje nebo mi zase prodavac nerekne vse - proto bych rad slysel nazory odborniku :-)
- Co jsem vykoumal, ze max.ustovka u plynovek je asi 90 m/s - vice z ni asi nedostanu co? Nebo je nejaka vyjimka? - rad bych pistol nejaky cas pouzival i jako primarni zbran - tak at aspon castecne necuckarim se zbytkem tymu, ktery bude mit AEG zbrane.
- Libi se mi Sig Sauer http://www.anareus.cz/detail.php?id=794, ale cena je masakr + nahradni zasobnik taky :-( (ikdyz na techto strankach je asi fakt nejlevnejsi... jinak se pohybuje kolem ctyrky - zacinam trosku vahat :-))) Jinak samozrejme u tehle stranky mi zrovna chybi nejake blizsi info o zbrani :-( jeste zkusim pohledat zda-li neni nejaka recenze na netu
- Jeste jsem se chtel zeptat, nekdo mi rikal ze kdyz plynovku tak jedine od TM - co je na tom pravdy? Videl jsem i pekne kousky od STTi apod. ale nemel jsem stesti na Sauera.... samozrejme pokud mate tip na nejake jine delo - uvitam... problem je asi, ze nejlepsi je si to osahat co?...
Dekuji vsem za prispevky :-)


02 lis 2010, 13:41
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
wunti píše:
Aloha. Vyuziji s dovolenim toto tema k memu dotazu ohledne kratke zbrane.
Chtel bych verne vyhlizejici plynovku s blow backem. Hledam, smejdim, neco jsem si i v jednom obchode osahal, ale bud na odkazech nejsou vsechny udaje nebo mi zase prodavac nerekne vse - proto bych rad slysel nazory odborniku :-)
- Co jsem vykoumal, ze max.ustovka u plynovek je asi 90 m/s - vice z ni asi nedostanu co? Nebo je nejaka vyjimka? - rad bych pistol nejaky cas pouzival i jako primarni zbran - tak at aspon castecne necuckarim se zbytkem tymu, ktery bude mit AEG zbrane.
- Libi se mi Sig Sauer http://www.anareus.cz/detail.php?id=794, ale cena je masakr + nahradni zasobnik taky :-( (ikdyz na techto strankach je asi fakt nejlevnejsi... jinak se pohybuje kolem ctyrky - zacinam trosku vahat :-))) Jinak samozrejme u tehle stranky mi zrovna chybi nejake blizsi info o zbrani :-( jeste zkusim pohledat zda-li neni nejaka recenze na netu
- Jeste jsem se chtel zeptat, nekdo mi rikal ze kdyz plynovku tak jedine od TM - co je na tom pravdy? Videl jsem i pekne kousky od STTi apod. ale nemel jsem stesti na Sauera.... samozrejme pokud mate tip na nejake jine delo - uvitam... problem je asi, ze nejlepsi je si to osahat co?...
Dekuji vsem za prispevky :-)


dobrý jsou i ty od KSC. měl jsem Glock 26 a super. V anareusu maji velký výběr. Ale za tu cenu co je ten SIG bych si přišetřil ještě trošku a koupil si rovnou AEG, když ji všichni v týmu mají.


02 lis 2010, 14:21
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 02 lis 2010, 12:56
Příspěvky: 58
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
seals píše:

dobrý jsou i ty od KSC. měl jsem Glock 26 a super. V anareusu maji velký výběr. Ale za tu cenu co je ten SIG bych si přišetřil ještě trošku a koupil si rovnou AEG, když ji všichni v týmu mají.



Nu uplne vsichni jeste ne - zaciname... je nas 7 - z toho tri uz maji - zbytek dozbrojuje a hleda i alternativy (ted pres zimu muze aspon kazdy nasetrit) a samozrejme i nakup AEQ je v planu, ale momentalne mi vetsi radost udela nakup realne plynovky... - snad jen abych si dokazal ze mam s poradnou bouchackou "koul*" :-D


02 lis 2010, 14:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Rozhodně bych volil CO2: http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=4867 s dekoračkou vyjde na stejnou cenu jako ten TM.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 lis 2010, 14:56
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 02 lis 2010, 12:56
Příspěvky: 58
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Griffon píše:
Rozhodně bych volil CO2: http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=4867 s dekoračkou vyjde na stejnou cenu jako ten TM.



Hm o CO2 bobickach jsem uvazoval, jestli se nepletu jsou i silnejsi nez plyn - jen se desim te manipulace s nemi... prijde mi to slozitejsi ji v akci zavadet do zasobniku... nez ciknout plynem a valit dal :-p


02 lis 2010, 15:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
wunti píše:
Griffon píše:
Rozhodně bych volil CO2: http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=4867 s dekoračkou vyjde na stejnou cenu jako ten TM.



Hm o CO2 bobickach jsem uvazoval, jestli se nepletu jsou i silnejsi nez plyn - jen se desim te manipulace s nemi... prijde mi to slozitejsi ji v akci zavadet do zasobniku... nez ciknout plynem a valit dal :-p


Je to mnohem jednodušší a pohodlnější než s tou debilní velkou plynovou flaškou :wink:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 lis 2010, 15:36
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 02 lis 2010, 12:56
Příspěvky: 58
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Griffon píše:

Je to mnohem jednodušší a pohodlnější než s tou debilní velkou plynovou flaškou :wink:


Hm toz neco na tom je :-) ...
Jen i jeste moc nesedi u odkazu ten vyrobce :-D
Jdu to jeste prosmejdit :-)


02 lis 2010, 15:43
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 02 lis 2010, 12:56
Příspěvky: 58
Nový příspěvek Re: Kratka zbran
Kdyz primhourim kukadla a nebudu brat tolik na vzhled a dam do placu tyhle tri kousky - ktera zbran ma dle vaseho nazoru lepsi parametry ? (sila, vyrobce, provedeni ...)

http://www.armymarket.cz/m9a1-full-meta ... orks-d2852
http://www.armymarket.cz/kj-works-sti-c ... stti-d1383
http://www.armymarket.cz/kj-works-m1911 ... stti-d1338

dik


02 lis 2010, 15:54
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz