Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 16:17




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 230 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 věk na AIRSOFT 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 03 črc 2011, 13:09
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Já Vás zkrátka nedokážu pochopit. Ano, nejspíš je to tím, že je mi opravdu jen 16 a pak samozřejmě jsem nula bez zkušenosti co má jen držet hubu a krok(což je obvykle nejlepší co dělat, to nepopíram). I tak mi přijdou zarážející Vaše přirovnání.

Lesman píše:
Je to stejně jako s kouřením, taky se určitě nebudeš chlubit jako malej, že jsi vášnivý kuřák.


Promiň, ale přirovnávat hraní airsoftu s kouřením je podle mne zrůdnost....

Taktéž přirovnávat airsoft k řízení auta mi přijde poněkud scestné... Koneckonců zabít autem jde jako nic...Ale v airsoftu jde "jen" o vystřílené zuby a nechtěné tetování.... Možná tento rozdíl způsobuje hraní airsoft poněkud více přístupné(z pohledu dětí)...

Shav0 píše:
já se například věnoval fotbalu, florbalu (jako golman sem měl adrenalinu až až :D ), tenis.Je toho spousta jen je problém že dneska se nikomu nic dělat nechce ... pokud vám starší připomínají co a jak děláte blbě nebylo by lepší si z toho něco odnést a pak to dělat správně? :)..to že nemáte co dělat kromě airsoftu je podle mě blbost...je spousta věcí jen chtít ;)

Jinak k těm víkendům...pokud něco hraješ aktivně viz. třeba fotbal tak jsou zápasy, po sezoně příprava atd. a pokud nic aktivně nemáš tak vem kamaráda a jdi si na pár hodin na ten tenis, nebo zaplavat,badminton, dyť toho je miliony :D


Pokud jde o jiné volby sportů, tak si myslím, že žádný z nich nesprostředkovává tak intenzivní zážitek jako airsoft. Sám jsem vyzkoušel sportů hned několik(fotbal, florbal, karate, rugby, hasiči, etc.-i když jsem byl také golman a dělovka do xichtu je rozhodně plná adrenalinu) a nic mne nebavilo tak jako právě airsoft, jenž mi bylo umožněno párkrát si zahrát na táborech nebo s dozorem nějakého způsobilého airsofťáka samozřejmě nad 18.
Možná je to také tím, že já nikdy nebyl vyloženě sportovní typ co tráví všechen svůj čas na trenincích apod. Takže se mi to do budoucna jeví jako prozatím nejschůdnější a nejméně destruktivní cesta k adrenalinu nebo co se mi to na něm vlastně tak líbí.....
To, že naprosto souhlasím a děkuji za Vaše názory co se týče chování v airsoftovém světě než dosáhnu plnoletosti a potřebných zkušeností není snad ani nutné zdůrazňovat.

Pak ještě poslední věc. Všímáte si jak se někdy chováte Vy? Vy dokonale zkušení, zodpovědní a za všech okolností rozumní lidé? Nikdy jsem si neprožil 30 let života a nevím jak takový člověk myslí(ač se to snažim pochopit), to je neoddiskutovatelný fakt. Také sám vidím pro mne téměř propastný rozdíl mezi mnou a 10-ti letými dětmi a to jde jen o 6 let. I přesto, nebo snad právě proto mě rozčiluje Vaše pozice těch co mají vždy pravdu bez předchozího vysvětlení(krom vysvětlení typu "Vy jste ještě děti. Vy to nepochopíte.") Myslíte si snad, že získání nějakého formálního potvrzení o mé psychické vyspělosti něco změní? Jistě, snižuje to pravděpodobnost výskytu nesvéprávných lidí takže fajn, beru tu. Nebo že neexistují čtyřicátníci horší než malé děti? Proto Vás žádám jen o jediné. Snažte se nás mladé, nerozvážné tvory čas od času pochopit a snad nám i sem-tam dát šanci se ukázat v lepším světle a prosím, nezahánějte nás jak prašivé psy. Rozumné děti pomoc, podporu či důvěru vždy ocení a budeme Vám za ni moc vděčné. Možná, možná se i Vy od nás můžete něco naučit.....

by the way: Chybí respekt před zákonem? Co ty legie advokátu co ho mají jen obcházet. Co ty masy sobeckých egoistů z Vašich řad co na něj díky moci a penězům doslova plivou?


P.S. Ano, je to úplně OT i tak snad může tato diskuze přinést něco užitečného.
Koneckonců odpověď už byla tisíckrát vyřknuta. Zákon hovoří jasně a to že se obchází je jen naše vlastní blbost....


05 črc 2011, 20:26
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Ty asi pořád nechápeš co se ti několik lidí snažilo mezi řádky naznačit ... klidně hraj airsoft v šesnácti a chovej se při tom slušně, ale proč to proboha řešit na internetu? (jo protože je tady k tomu tema... blbost)
Můj názor na lidi v šestnácti letech je dost vyhraněnej právě kvůli tomu že jsem v tomto věku znal spoustu pošahanejch lidí, kteří si mysleli jak jsou strašně vpohodě, ale až časem dostali rozum (vlastně většina militaristů co znám).

_________________
http://www.Sniperblog.cz


05 črc 2011, 21:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
možná by tahle diskuze byla uplně OK kdyby jste tady netasili to kolik vám je...

a náhodou to s tim autem je celkem trefný, samozřejmě že to neni uplně to stejný jako airsoft...

Nehledě na to, že nezletilý si nikdo nechce brát na sebe, protože ač vám to nepřijde, tak ty problémy se čekaj právě od těch nezletilejch. A to pak neni o tom, že se omluvíte strážníkovi, že už to nikdy neuděláte. A musí se prostě hledat pochopení i pro tu druhou stranu, každej ví že největší chujoviny se dějou právě v těhle letech :D

Mě tohle téma furt přijde jenom jako záminka hledat společně cestu jak to obejít, nic jinýho v tom nevidim, protože dospělý to řešit nepotřebujou.


05 črc 2011, 21:12
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
asi tak...U18 hledají důvod proč airsoft hrát ikdyž nemohou.
Trapere nikdo neřikal že jsme hvězdy a že jste nuly.
Tady jde o to že U18 prostě podle zákona má zakázáno hrát airsoft.
Pro nás je nepochopitelné to, proč to musíte pořád řešit veřejně když je to danné :)
Ber to taky z naši strany že vzít si někoho kterej by porušoval zákon na triko je strašný riziko když se něco stane, a promiň na potvoru se vždycky něco stane.
Co se týče názoru na lidi kolem 15ti. není to že bysme byli zaujatí ale máme s tím zkušenosti.
Co jsem měl možnost dělat "nábor" k nám do týmu tak už podle typu jak píše mi bylo jasný že nemá šanci..ale proč mu ji nedat...bohužel se mi to potvrdilo a takový fracky bych si vživotě pod křídla nevzal. za prvý protože je to riziko a za druhý ikdyž je budu nějakým směrem vést je mi jasné že neposlechnou a pojedou si svoje.
Jenom 1 z 10 z nich mě dokázal přesvědčit.

Ano úplnej dement může bejt i 18+ ale tam vim že jeho demence je už na jeho vlastní triko a já se můžu s klidem v duši smát :)
Tohle pochopte

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


05 črc 2011, 21:23
Profil
Četař
Četař

Registrován: 03 črc 2011, 13:09
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
reyes102 píše:
Ty asi pořád nechápeš co se ti několik lidí snažilo mezi řádky naznačit ... klidně hraj airsoft v šesnácti a chovej se při tom slušně, ale proč to proboha řešit na internetu? (jo protože je tady k tomu tema... blbost)
Můj názor na lidi v šestnácti letech je dost vyhraněnej právě kvůli tomu že jsem v tomto věku znal spoustu pošahanejch lidí, kteří si mysleli jak jsou strašně vpohodě, ale až časem dostali rozum (vlastně většina militaristů co znám).


Opravdu nevím zda to bylo mířeno na mne. Jestli ne tak se omlouvám jestli ano pak použiji Tvých slov: Ty asi pořád nechápeš co jsem se snažil naznačit mezi řádky a dokonce to tam jen tak mimochodem napsal.
Traper píše:
To, že naprosto souhlasím a děkuji za Vaše názory co se týče chování v airsoftovém světě než dosáhnu plnoletosti a potřebných zkušeností není snad ani nutné zdůrazňovat.

Možná si mne špatně pochopil nebo se to v záplavu mé výřečnosti prostě ztratilo nebo já nepochopil tebe.


Jinak pochopení pro druhou stranu hledám, ale nějak nenacházím, snad proto, že jsem omezený nebo proto, že se se mnou(překvapivě) odmítají tito lidé bavit právě kvůli mému věku.
Abych si to tedy shrnul v zásadě si máme sami pomoct podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a neplést se mezi Vás. A když už tak leda nenápadně, slušně a hlavně v tichosti? A čekat jestli opravdu sami vyrostem a v 18-ti(rozumněj prostě časem) někdo mávne kouzelným proutkem a my prozříme?


edit:
Shav0 píše:
asi tak...U18 hledají důvod proč airsoft hrát ikdyž nemohou.
Trapere nikdo neřikal že jsme hvězdy a že jste nuly.
Tady jde o to že U18 prostě podle zákona má zakázáno hrát airsoft.
Pro nás je nepochopitelné to, proč to musíte pořád řešit veřejně když je to danné :)
Ber to taky z naši strany že vzít si někoho kterej by porušoval zákon na triko je strašný riziko když se něco stane, a promiň na potvoru se vždycky něco stane.
Co se týče názoru na lidi kolem 15ti. není to že bysme byli zaujatí ale máme s tím zkušenosti.
Co jsem měl možnost dělat "nábor" k nám do týmu tak už podle typu jak píše mi bylo jasný že nemá šanci..ale proč mu ji nedat...bohužel se mi to potvrdilo a takový fracky bych si vživotě pod křídla nevzal. za prvý protože je to riziko a za druhý ikdyž je budu nějakým směrem vést je mi jasné že neposlechnou a pojedou si svoje.
Jenom 1 z 10 z nich mě dokázal přesvědčit.

Ano úplnej dement může bejt i 18+ ale tam vim že jeho demence je už na jeho vlastní triko a já se můžu s klidem v duši smát :)
Tohle pochopte


Děkuji, snad už Vaše stanovisko začínám chápat. To že si o nás myslíte, že jsme "nuly" na mne tak nějak sálalo snad ze všech příspěvků(až do Tvého), prostě jste udávali fakta a tak to prostě je, tečka. Já jsem vychován v iluzi, že rovnocenná diskuze je vždy možná, proto ty protesty.
Veřejně se já osobně jen snažím vyřešit a pochopit postoje a názory Vás jakožto dospělých airsofťáků na nás kinders :)


05 črc 2011, 21:42
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Hele ikdyž nežijeme v cenzůře ani pod nadvládou robotů, nemělo by se tohle vážně už uzavřít ? Myslim že kdokoliv rozumnej bude odmítat bavit se o tom, jak na to.


05 črc 2011, 21:54
Profil
Četař
Četař

Registrován: 03 črc 2011, 13:09
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Lesman píše:
Traper:

Hele, mnozí sofťáci taky třeba začínali před 18tinami, ale rozhodně neměli potřebu se tím chlubit na internetu, páč porušovali zákon a mohlo by to znamenat postih.
To je jako kdyby jsi měl holku, bylo jí 14 a vyspal by jsi se s ní, taky by jsi se určitě s tím nikde nechlubil, co děláš. Klidně si s ní spi, ale rozhodně to nikomu nevykládej. A to se stává dost často, jen se zkrátka o tom nemluví ;-)


Nediv se klukům, většinou jsou s kindersama negativní zkušenosti (viz. příspěvek od Shava), že když tady na foru prohlásíš, že Ti nebylo 18 a hraješ soft, tak se na Tebe dívají skepticky. Bohužel, Ty za to nemůžeš, že banda malých kluků kazí celkovému softu pověst.


Však já to chápu...Nikdy jsem také netvrdil, že se tím má kdokoliv chlubit. Rozhodně souhlasím s Vaším(všech starších) pohledem na věc tedy, že se hrát soft U18 dá, ale mít na vědomí co se tím porušuje atd. atd. A pokud mají, jen ve skrze negativní zkušenosti pak už mi jejich názory přijdou rozhodně správné. Chtěl jsem akorát, aby všechny hned neházeli do jednoho pytle a byli poněkud "otevřenější". Snad už tedy nakonec postoje starší genrace airsoťáků chápu. Myslím, že já se začnu po několika letech takovýchto zkušeností s "dětmi" chovat podobně.... Reagoval jsem jen z pozice někoho kdo úplně nechápe ani jednu stranu(jak "dospělé" tak "děti") a diví se názorům a chování co jsou mu zatím cizí.
Takže už konečně přestanu spamovat OT a jen Vám všem poděkuji za vysvětlení :)


06 črc 2011, 13:07
Profil
Četař
Četař

Registrován: 03 črc 2011, 13:09
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Lesman píše:
Citace:
Však já to chápu...Nikdy jsem také netvrdil, že se tím má kdokoliv chlubit. Rozhodně souhlasím s Vaším(všech starších) pohledem na věc tedy, že se hrát soft U18 dá, ale mít na vědomí co se tím porušuje atd. atd. A pokud mají, jen ve skrze negativní zkušenosti pak už mi jejich názory přijdou rozhodně správné. Chtěl jsem akorát, aby všechny hned neházeli do jednoho pytle a byli poněkud "otevřenější". Snad už tedy nakonec postoje starší genrace airsoťáků chápu. Myslím, že já se začnu po několika letech takovýchto zkušeností s "dětmi" chovat podobně.... Reagoval jsem jen z pozice někoho kdo úplně nechápe ani jednu stranu(jak "dospělé" tak "děti") a diví se názorům a chování co jsou mu zatím cizí.
Takže už konečně přestanu spamovat OT a jen Vám všem poděkuji za vysvětlení :)


To je věc jednotlivce, rozhodně nezměníš celou morálku hromadně.




Pravda, to je zhola nemožné, byl to ode mne asi opravdu jen výkřik do tmy x)


06 črc 2011, 19:21
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 črc 2010, 00:58
Příspěvky: 87
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Opakování je matka moudrosti a kmotra post-huntingu. Všechno důležitý už tu zaznělo, několikrát.

Nejdůležitější ovšem je - trestní zodpovědnost - jakmile ti není aspoň patnáct a nebo máš papíry na hlavu:
tzn. jsi-li bez trestní zodpovědnosti, zbraň (a to jakákoli) v tvých rukou nemá co dělat. Na tom se snad shodnem, toliko velí i zdravý rozum.

A proč? Opravdu máme (zatím) jednu z nejbenevoletnějších právních úprav, a byli bychom rádi, kdyby to tak zůstalo. S přibývajícím počtem hráčů a snižujícímu se věku kdy začínají je jasný, že pokud si to ve vlastním zájmu neohlídáme jak můžem, změna (jistě že k horšímu) na sebe nedá dlouho čekat.

A na závěr, proč to není taková prdel:
mimo jiné bych vypíchnul 40/2009 Sb. (Trestní zákoník), par. 279 "Nedovolené ozbrojování", odst 1
"Kdo bez povolení vyrobí, sobě nebo jinému opatří nebo přechovává střelnou zbraň nebo její hlavní části nebo díly nebo ve větším množství střelivo nebo zakázaný doplněk zbraně, bude potrestán..."
- jehož skutkovou podstatu naplňuje každý pod 18, kdo má ve svém držení "Dčko" - v tomto případě "jen" přestupek - propadnutí věci, pokuta do 50 000. A to si pište, že v případě nějakýho průšvihu by se PČR zajímala o všechny aktéry.
Spoléhat jen na dosavadní benevolenci policie můžete, ale to riziko tu stále je. Rodiče by pak určitě měli velkou radost.

Zákon sice hovoří jasně o plné zletilosti, ale vem to čert, když se nenecháš chytit - nebudeš se tím chlubit a dělat průšvihy, bude to vpoho. A když uděláš průšvih, odsereš si to zas jen ty (a tví rodiče nejspíš ponesou náklady).
Tím nikoho mladistvýho nenabádám k porušování zákona, jen k zamyšlení se :wink:

_________________
Kdož jsi bez miny, hoď kamenem!
(sv.Peytl)


07 črc 2011, 07:45
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Ono to fakt šestavdacetkrát nestačilo. Já se tady s tim vysvětluju a o pár příspěvků pozdějc Traper zase nezapomene zdůraznit, že je mu jen 16. To je to fakt tak strašně těžký pochopit? To je fakt tak strašně těžký se řídit starým dobrým "don't ask, don't tell"?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 črc 2011, 21:33
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Hele zamkněte to tady, nebo zase přijde nějakej borec a řekne že mu je 15 a jestli teda může hrát a proč jsme tady na mladý takový zlý když někteří jsou rozumově na tom líp než dospělí...to už bych asi nerozdejchal :(

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


08 črc 2011, 08:57
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Nebudu říkat, kolik mi je, ale z toho co tady tolikrát psal Griff to je pochopitelné. A na toto téma mám stejný názor jako Shav0

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


08 črc 2011, 09:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Však si to nepiš teď, ale už si svůj věk zveřejnil o pár stránek příspevků nazpět. Ještě bych dodal: že k nízkému věku hráču dost napomáhají prodejci.

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


08 črc 2011, 09:30
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
prodejci? možná..jde o to že když ti volají třeba z BASu tak chtějí rodné číslo a myslím že pro nějakýho kluka neni problém říct jiný rok narození tak aby mu to dalo 18.
Dále co jsem zažil před pár dny že sice do obchodu napochodovali 13ti letý kluci, zbraně si kupovali oni ,zkoušeli si je oni atd. ale prodejce to prodával jejich otci ikdyž věděl že to není pro něj .
Ber to taky tak že jde o kšeft. Otázka je jestli by to těm klukům prodal ikdyž by tam ten táta nebyl.

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


08 črc 2011, 09:42
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
No do army airsoft taky jednou napochodovali dva max 12ti letí kluci (bez rodičů) a bezproblému jim slečna či paní prodala laser na glocka, kterého si podle jejich komentářů a pochval na něj taky koupili tam.

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


08 črc 2011, 09:52
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
mno tak laser muzu obchodnik prodat i batoleti kdyz se rozhodne, stejne tak jako baterku :)


08 črc 2011, 10:13
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
To jo, ale jeho používání na zbrani je v ČR zakázaný. Však říkam, že mu tam prodali i toho glocka.

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


08 črc 2011, 10:25
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
archlich píše:
To jo, ale jeho používání na zbrani je v ČR zakázaný. Však říkam, že mu tam prodali i toho glocka.

To mozna ano ale nevis jestli ho prodali primo jim.


08 črc 2011, 10:56
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
bavim se. myslim ze tohle tema na 8 strankach jsou asi 4 posty porad dokola

1) je mi 16 a softim
2) ale nemel bys protoze ti neni 18
3) ale ja jsem v pohode, nejsou se mnou problemy
4) ale zakon rika jasne ze 18+, je to jako ... viz. Griffonova citace a autem

a pak znova

1)
2)
3)
4)

locknete to, udelejte nekdo (treba Griff) z tohodle vycuc a dejte do prvniho postu "proc by 18- nemeli softit" a k tomu pripsat "je vam 18-, softete si, ale drzte o tom verejne hubu" a tim bych to uzavrel, protoze jsem ted precetl asi 4 stranky a prislo mi to asi jako 18 nasobne Déjà vu. jak o červené punčošce :roll:


08 črc 2011, 11:36
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Souhlas, zamykám, aby už nikdo nemohl vyprávět, že to sem píše, protože je tu na to téma. Věk na airsoft je 18 a víc, konec diskuse.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 črc 2011, 11:47
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz