Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:38




Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Blog o zbranich 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 zář 2017, 11:05
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Blog o zbranich
Ahoj vsem
Nedavno jsem si na idnes otevrel blog, protoze mam chut psat o zajimavych malorazkach a vlastni stranku bych asi nikdy nerozjel.


Vseobecne se zajimam o zbrane s okrajovym zapalem – hlavne z pohledu vojenskeho vyuziti. Nechci psat recenze na zbrane, chci spis lidem ukazat zajimavosti z historie. Jenze se velmi tezko dohledava zdroj dat pro moje clanky. Valna vetsina jich je “jedna pani povidala”. Proto jsem chtel poprosit tady na Vasem foru o pomoc pri hledani zajimavosti o kterych by se dalo napsat. Mam mnoho znamych mezi airsoftaky a rada z nich ma rada i realne zbrane a jejich historii. Pokud by mel nekdo zajimavy namet na clanek tak sem s tim. Budu moc vdecny...


Samozrejme pokud si prectete moje clanky a budete je chtit komentovat nebo jen pridat “like” budu moc rad. Nejedna se o reklamu, nepisu pro penize (na to bohuzel ani nemam :D). Jen je to moje forma jak se vzdelat zabavnejsi formou.
Mrkne prosim
http://nedobity.blog.idnes.cz


23 zář 2017, 11:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz