Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 08:29




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Battlefield Live 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
Jediný, co by chybělo, by bylo to, že ti nepřátelská munice skutečně lítá kolem hlavy, popřípadě naráží do překážek před tebou atd. To je myslim docela důležitej faktor, ono to je jiný když jenom slyšíš střelbu a když ti lítaj kule kolem hlavy a odrážej se od všeho kolem tebe.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 led 2011, 15:42
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
přesně... navíc pokud by ty světla byli dobře seřizený, tak na půl kilometru jen namíříš a zmáčkneš, neřikám že v realu to se silěnjšíma puškama neni podobně... ale pak oponent jediny co se stane že ho probudí ten šok a rozsvítí se jak světluška... mě to rozhodně neláká, zůstanu si u znečišťování přirody BBčkama, chrochtajících mechaboxu co se dokážou pokazit sami od sebe, ...


15 led 2011, 16:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
Jako v reálu když na půl kilometru namíříš a zmáčkneš (a trefíš se), tak ten člověk na kterýho jsi střílel taky padne dřív než cokoliv uslyší, takže z tohohle pohledu to realistický je...spíš když se netrefíš, tak v reálu ten člověk uslyší že tam něco přiletělo a zaleze, tady máš neomezeně pokusů :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 led 2011, 17:04
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2010, 18:18
Příspěvky: 623
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
kdyby to vylepšily abys s tema vysílačema nevypadal jak majáček + bych navrhnul system že když te zasahnou tak dostaneš mirnej elektrickej výboj aspon by byla nejaka zábava :twisted:

_________________
Challenges
[Zkrvavené BB],[Gaučový generál],[Fortunate son],[Tourretův syndrom],[Myslím to vážně],[Banzai!]

>G&P M4 RAS<


16 led 2011, 19:47
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
Yetti píše:
Pokud je clovek zasazen, tak dostane elektrickej sok (zadnej paralizer, ale prijemny to taky neni) a znemozni se strelba.


16 led 2011, 20:55
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 pro 2010, 17:52
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
Každopádne to znie zaujímavo, kebyže sa to dá hrať s originálnymi zbraňami so slepými nábojmi (tak ako v armáde) bolo by to skvelé... Ale o tom môžme len snívať :( . Tam by som si už vedel predstaviť hrať poriadne za snipera :twisted: .


17 led 2011, 08:56
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
já bych do toho šel maximalni někdy s těma slepejma... + ty zbraně vypadaj hrozně, měl tam SMG co vypadalo jak kdyby bylo udělaný z browningu .50cal


17 led 2011, 13:42
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
loco:
Deacon píše:
Ale k těm zbraním: co jsem tak dřív googlil a koukal na videa tak stačí na RIS přidělat něco jako AN/PEQ který vyzařuje při střelbě ten paprsek. Takže toho bych se nebál.

takže ty zbraně budou ok, ale jak píše Griffon, tak to, že nelítá nic vzduchem by mě dost štvalo, to je taky veliký přiblížení reálu (skuste být za stromem a nechat kolem sebe vystřílet 50 kuliček a pak na sebe nechte vystřelit 50x zbraní co vydává jen zvuk, hádejte co je víc reálný)
ale s těma slepejma bych si to docela rád skusil
4 yetti: ty jsi s tím už hrál? (to není rejpavá otázka-jsem jen zvědavej)
EDIT: upravena citace (blbě ocitováno)

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


17 led 2011, 19:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2010, 23:16
Příspěvky: 42
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
Neco malo jsem mel moznost vyzkouset..
Nechci se tady s vami hadat, ale k realisticnosti. Mate dojem, ze kdy uslysim bzz buch a stihnu se otocit a jeste schovat je realnejsi? Navic, ze se boje vedou na vzdalenost 30m, nekdy 50 kdyz se strili hodne oblouckem a opet se vracime k tomu, ze v takovym pripade se da mezi kulema uhejbat..
Deacon píše:
takže ty zbraně budou ok, ale jak píše Griffon, tak to, že nelítá nic vzduchem by mě dost štvalo, to je taky veliký přiblížení reálu (skuste být za stromem a nechat kolem sebe vystřílet 50 kuliček a pak na sebe nechte vystřelit 50x zbraní co vydává jen zvuk, hádejte co je víc reálný)

Ty me bavis.. :D Ze o strom pleskaj kulicky je priblizeni realite?? Co myslis, ze slysis kdyz se nekde kryjes a okolo tebe a na tebe je vedena palba? Palbu nepratel, palbu svych a krik. Mozna pokud se strefi tesne vedle tebe, tak to uslysis, ale to se nestava tak casto kdyz vedes bojovou cinnost na vetsi vzdalenost. A pokud se dostanes do kontaktu na "airsoftovou" vzdalenost, tak je praziti otazka spis nahody, nez toho, ze poznas ze kolem tebe svisti strely. At uz svisti nebo ne, tak musis fungovat stejne a ne se krejt nekde za stromeckem, kterej bude za chvilku stejne nasracku (pokud o tobe budou vedet)..
loco99 píše:
já bych do toho šel maximalni někdy s těma slepejma... + ty zbraně vypadaj hrozně, měl tam SMG co vypadalo jak kdyby bylo udělaný z browningu .50cal

Teoreticky to neni problem a na slovensku by se to dalo udelat i legalne. Ale pokud bude ve zbrani nejakej blowback a prave poradnej reprak (i kdyz zvuk vystrelu to uplne nenahradi je to porad realnejsi nez airsoft) je to maximalni priblizeni realite v ramci nasi legislativy.Potom uz byste mohli chtit asi jenom odraz strel a realnou balistiku, ale to je ted asi trochu moc..
Griffon píše:
Jako v reálu když na půl kilometru namíříš a zmáčkneš (a trefíš se), tak ten člověk na kterýho jsi střílel taky padne dřív než cokoliv uslyší, takže z tohohle pohledu to realistický je...spíš když se netrefíš, tak v reálu ten člověk uslyší že tam něco přiletělo a zaleze, tady máš neomezeně pokusů :D

Uslysis vystrel z repraku a zalezes.. V realu kdyby po tobe nekdo sil s tlumicem na dost velkou vzdalenost, tak dokud se strela neceho nedotkne a nezacne rotovat kolem jinych os nez sve vlastni cimz zacne "piskat", ale to se taky nestane vzdycky, tak taky nic neslysis..
Timhle prispevkem nechci hanit airsoft. Do doby funkcni verze svetelnyho systemu je to nejrealnejsi simulace boje. Jenom tady predkladam objektivni informace, protoze se mi zda, ze vetsina lidi tady nema ani paru o cem to je a o cem je realita.
Ted se do me pustite jak ja vim jak vypada realita, ale to neni vas problem a nedozvite se to. Proste to budto prijmete, nebo ne.

_________________
Sic vis pacem, para bellum
KVHS Rota Hloubkového Průzkumu
102pruzkumnyprapor.cz pprap.Yetti

http://battlegroup.eu/ Czech-Slovak Battlegroup, military reenactors alliance


17 led 2011, 22:47
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2008, 12:46
Příspěvky: 96
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
našel jsem tuhle fotku z cvičení nějaké české jednotky je to právě to o čem tu je řeč? Obrázek

_________________
http://1mdp.wbs.cz


11 úno 2011, 20:04
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2011, 13:38
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
Já jsem to hrál :D .


22 dub 2011, 21:41
Profil
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
odchytat tvar a cenu a převálcovalo by to softík :)


22 dub 2011, 22:45
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 109
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
Nezní to špatně, jak už tu bylo řečeno, dostřel je reálnější, neni zde problém s nepřiznáváním, nemusi se kupovat munice, je tam asi minimum mechanickej částí, který se můžou zničit a je toho ještě víc. Je tu jedno, aspoň pro mě, velký ALE. A to je ten pocit kdy ti z ničeho nic začnou svištět všude kolem hlavy kuličky a když narážej do věcí kolem tebe, když se snažíš schovat za jakýkoli hrbol a seš celej zasypanej hlínou od kuličk. Prostě by tam chyběl ten adrenalin a realnost v tomhle směru.

Když se to tak vlastně vezme tak tahle sranda byla mnohem dřív než Airsoft. Mám na mysli Lasergame :-). A co si tak pamatuju tak právě u něho mi ten adrenalin chyběl. Byla to spis taková hra nebo mozna sport ale taky ne špatnej :D


23 dub 2011, 21:32
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
Mě by u toho asi chyběla možnost postavit (upgradovat) si zbraň podle svých představ, dál by mě štvalo střílení skrz křoví - AS gun prostřelí víc než tyhle zbraně...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


24 dub 2011, 10:10
Profil
Četař
Četař

Registrován: 12 srp 2015, 09:50
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Battlefield Live
Podle mě by se dalo časem nějakym způsobem měnit vzhled nebo trochu prasácky přendat laser ze sniperky do jakékoli jiné zbreně. Každopádně se takový lidi co si budou překrejvat snímače najdou vždycky, takže nepřiznávání je trochu možné. Pak vidim problé v tom že najednou pude každej sniper protože odpadá čas letu kuličky a natahování pružiny. Všichni budou půl kilometru od sebe a všechen adrenalin je fuč.


17 lis 2015, 18:15
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz