Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:29




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Offtopic dump #1 - střelba naslepo, vzdávání se atd. 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Offtopic dump #1 - střelba naslepo, vzdávání se atd.
ALTERNATiVA píše:
Vaši nepriatelia by sa mali naučiť AS pravidlá, že zpoza rohu sa nevystrkujú len kvéry a nestriela tak, že strelec ani nevie kam mieri (napr 42:43 u druheho, alebo 34:33 v prvom videu).

Co to meleš? už odjakživa se tak střílí je to zhovadilost a nepříjemné pro toho kdo chce postupovat ale to je boj ne hraní si s pindíkem.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 srp 2012, 11:39
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kamera
Monty píše:
ALTERNATiVA píše:
Vaši nepriatelia by sa mali naučiť AS pravidlá, že zpoza rohu sa nevystrkujú len kvéry a nestriela tak, že strelec ani nevie kam mieri (napr 42:43 u druheho, alebo 34:33 v prvom videu).

Co to meleš? už odjakživa se tak střílí je to zhovadilost a nepříjemné pro toho kdo chce postupovat ale to je boj ne hraní si s pindíkem.


Přesně tak.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 srp 2012, 11:46
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Kamera
ALTERNATiVA píše:
Inak sorry za ot, ale nedá mi to :) ... Vaši nepriatelia by sa mali naučiť AS pravidlá, že zpoza rohu sa nevystrkujú len kvéry a nestriela tak, že strelec ani nevie kam mieri (napr 42:43 u druheho, alebo 34:33 v prvom videu).


Jsem asi nepochopil? :|
Takhle se bojuje v baracich snad od pocatku veku airsoftu napric celym svetem.
A co se realneho boje tyce, tak i tam se obcas strili naslepo. Zvlaste pri dobyvani budov. Nejde o to nekoho trefit, ale donutit protivnika se kryt.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


21 srp 2012, 14:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Kamera
no na vačšine akcí u nás je strelba naslepo zakázaná koly bezpečnosti..z mojho pohladu to je aj nieje hovadina...
edit: ale to je už fakt na iné téma

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


Naposledy upravil madafaka dne 21 srp 2012, 17:42, celkově upraveno 2



21 srp 2012, 15:10
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kamera
Jaké bezpečnosti? Pokud nemám prasokvér (pokud ano a vlezu s ním do baráku, jsem prostě kretén a není co řešit dál), tak bych dotyčného za rohem nasypal tak či tak, ať je to naslepo nebo ne.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 srp 2012, 16:15
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Kamera
len ked nanho mieriš vedome nemusíš mu proste kropiť na xicht hoci bez masky do baráku tiez na vlastne riziko..ale naslepo ho možeš (nechtiac)nasypať bars kde..ale ako vravím podla mna strelba naslepo je ale aj neni hovadina..má to svoje pre aj proti a u nás na vačšine akcí to proste je zakázané a stým nič nespravím :-)

edit : nech dalej nespamujem...niekto by mohol založit k niečomu podobnému kludne aj tému..inak s tými maskami súhkas s Griffonom aj Vanhoutenom.Potýkam sa s istým "bezpečnostným problémom" na akciach ktoré sa tu organizujú..a riešenie je podla mna uplne na kkt a nič nerieši..akurát ma nasralo...

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


Naposledy upravil madafaka dne 21 srp 2012, 17:43, celkově upraveno 1



21 srp 2012, 16:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kamera
Hele, když vykouknu zpoza rohu a bude tam protivník, tak stejně napřed budu mačkat spoušť a až potom přemejšlet, kam jsem ho trefil. Kdo se bojí zásahu, ať si koupí odpovídající ochranný prostředky (maska, rukavice, helma...). Kdo se bojí i s nima, ať jde hrát kuželky.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 srp 2012, 17:11
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Kamera
pominu to co se tu řeší a zeptám se na tu kameru...z aukra sem ji vzal taky..jak dlouho trvá dodání a co se týče karty..dával jste tam někdo jinou než tu co nabízej v té druhé aukci? popřípadě jakou...vim že Micro SD ale kapacita rychlost nebo jaký parametry to všechno má..:)

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


21 srp 2012, 17:18
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Kamera
ALTERNATiVA píše:
Inak sorry za ot, ale nedá mi to :) ... Vaši nepriatelia by sa mali naučiť AS pravidlá, že zpoza rohu sa nevystrkujú len kvéry a nestriela tak, že strelec ani nevie kam mieri (napr 42:43 u druheho, alebo 34:33 v prvom videu).


tyhle pravidla jsou jen vyusteni na neustale upgradovani. kdyby se do baraku lezlo jen kvery ktere ti na metr neprostreli hlavu naskrz tak by se takove hovadiny nemusely vymyslet. tohle pravidlo znam, zazil jsem ho parkrat a je to pekna blbost. holt kdyz se bojit o xichty tak hrejte s lidma co do baraku lezou s M100 max nebo si poridte dark vader masky, ale kdyz proste potrebuju pokropit chodbu tak taky strilim za roh.

uz nektere ty pravidla zacinaji byt jak ve fotbale. jeste chybi cervena karta pro toho kdo to porusi :roll:

taky sorry za OT ale taky mi to nedalo


21 srp 2012, 17:32
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: Kamera
Ja som to pravidlo nevymyslel... osobne ho tiež považujem za obmedzujúce a nereálne (oproti real boju), ale keď som začínal so softom, tak som si ako prvé vyhladal AS pravidlá a toto tam stálo - a tak ho aj rešpektujem. Videl som už vela krát, ako sa kôli tomu niekto háda a vybavuje ... a ja radšej hrám ako sa hádam :D

Napriek tomu čo tu odznelo si ale myslím, že to neni až tak uplne odveci pravidlo. Predstavte si situáciu, kedy strelec strčí pištol za roh a nevedomky ju prakticky opre protihračovi stojacemu za rohom o hlavu ... možno ho trafí do helmy, možno do huby :) ... a možno mu zbraňou najprv nechtiac narazí do xichtu, posunie mu okuliare a stane sa to najhoršie. Potom je neskoro na silácke reči o tom kto sa bojí a kto mal mať akú ochranu.


21 srp 2012, 20:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kamera
ALTERNATiVA píše:
pravidlo. Predstavte si situáciu, kedy strelec strčí pištol za roh a nevedomky ju prakticky opre protihračovi stojacemu za rohom o hlavu ... možno ho trafí do helmy, možno do huby :) ... a možno mu zbraňou najprv nechtiac narazí do xichtu, posunie mu okuliare a stane sa to najhoršie. Potom je neskoro na silácke reči o tom kto sa bojí a kto mal mať akú ochranu.
A vem si situlaci kdy teda tu zbraň takle nevystrčí páč to je zakázaný a koukne se a ten co je na druhý straně ho vomele do ksichtu páč nic jnýho nekoukalo. Prostě řeší se srajdy. V lese kolikrát čučí taky jen kebule a dostaneš ji jako z praku. Až lidi nebudou do baráků tanat 150brka a pochopí že CQB není o dostřelu tak bude líp.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 srp 2012, 20:49
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: Kamera
Monty píše:
Až lidi nebudou do baráků tahat 150brka a pochopí že CQB není o dostřelu tak bude líp.

Za touto vetou sa dá povedať len: AMEN . Presne tak.

EDIT: Keď tak nad tým rozmýšlam tak fakt riešim debiliny, nejaký som dnes moc prešpekulovaný ... sorry :| Je síce nejaká mizivá šanca že by to v určitej situácii mohlo zamedziť nejakemu zraneniu ... ale v tomto športe bez tak hodne vela, a ďaleko nebezpečnéjších situácii a nástrah, ktoré žiadne pravidlo nevyrieši. Taký je airsoft... neni pre sračky. Takže musím vám dať za pravdu, že toto pravidlo je stupidné.
Ps: neserem si do huby ... len som prezrel :D


21 srp 2012, 20:59
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Kamera
len otázka..všetko riešite strelbou? žiadne ústne máš alebo "bang bang" atp?(viem že dosť často takto dochádza k sporom)Len ma to zauima..samozrejme na akcí kde je strelba naslepo povolenák činím tak aj ja :-) ak nieje..nerobím tak.Napr strelba naslepo mi zachránila prdel proti presile..čiže to až tak stupidné neni.odomna k OT všetko

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


21 srp 2012, 21:48
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kamera
Já občas zařvu, ať se dotyčnej vzdá :D Ale to je fakt ve chvílích, kdy vim, že kdyby se mu do toho nechtělo, tak se stihnu ještě podrbat na prdeli a stejně ho v klidu odpravim. Naposledy to třeba bylo, když mě minul sniper, co ležel pár metrů ode mě...to mě bylo vyloženě líto ho smahnout, když tam chudák zápasil s natahovací pákou :D Jakmile si nejsem stoprocentně jistej, tak střílim, maximálně přepnu na jednotlivku a zamířim na nějakou rozumnou část těla.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 srp 2012, 00:42
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Kamera
Já takhle zajímám často ale jen lidi u kterých vím že to nebude problém...jinak jedu stejně jen semi, když mám čas tak přejdu na pistoli...
Tohle ,,slušný" zabíjení mi přijde jako fajn věc a bylo by dobrý kdyby se to více rozšířilo (např. v zahraničí je to častý jev - viz videa)

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


22 srp 2012, 09:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kamera
Na druhou stranu nezapomenu na moment, kdy jsem šel se svym fireteamem přes takovej pruh pole, najednou se nějakejch 20-30 metrů od nás zvedl sniper s natahovačkou a povídal "všichni čtyři jste mrtví" :D A co má člověk v takovejhle situaci dělat, je mi záhadou. Takže ano, je to fajn, ale nic se nemá přehánět :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 srp 2012, 09:55
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Kamera
Tak vše se musí dělat z rozumem, používat to na víc lidí už je blbost...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


22 srp 2012, 10:17
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: Kamera
Alternativa:Co se u nas dělo běžně,že nekdo strčí kver za roh,je že prostě chytíš hlaveň(nebo co kouká) a odsuneš aby nemířila na tebe a smahneš pistolí.
Jinak,jednou jsem byl ve skřípově na větší dvoudenní akci.A Tam takhle skupina dobila bunkr(cca 30,možna 40 lidí) Už dávno se tam nic nedělo,lidi postávaly a najednou se ze tmy,asi z 5ti metrů ozvalo,ted jste všichni mrtví.
Na jednu stranu,pár lidí asi odejít mělo,ale řeči toho borce,že by všechny dostal nebyly na místě,protože tam bylo pořád dost lidí,co bylo připravenych o zastrelit.Nakonec po te,co tam ten borec udělal scénu se asi 10 lidí obětovalo a šlo na mrtvoliště(a zrovna ti,co by zasažení nejspíš vůbec nebyly)Podle mě,aplikovat to takhle hromadně je hrozná kravina a být po mém,tak měl ten borec utéct odtamtud,nebo začít střílet a vzít sebou co nejvíc lidí..na to,aby nestřílel na obličej měl času dost..


22 srp 2012, 10:28
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Kamera
No to chytání kvérů už zavání fyzickým kontaktem což už není moc kosher do toho bych asi nešel..příklad z člověkem v bunkru je příklad demence..nic jinýho...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


22 srp 2012, 11:02
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: Kamera
Tak,já už tam hrát nějakej patek nechodím,ale co vím,nikdy žadnej koflikt s tímhle nebyl.Možná proto,že se tam prostě sešly lidi,co se navzájem znaly.Nejde o žadny vytrhnutí,spíš jen odsunutí mimo...A ještě,co sem zaslechl,poslední dobou se experimentujou s gumovyma nožema a taky kladné ohlasy..


22 srp 2012, 11:07
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Kamera
No tak pokud to lidem nevadí tak asi není problém...nůž (gumovej) tahám ale zatím se nepoštěstilo - hraju v lese s DMR tak asi proto)

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


22 srp 2012, 11:24
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: Kamera
Tak sundat niekoho gumeným nožom musí byť teda fakt epic moment :)
Prosté "máš" používam často. Ale zásadne len keď niekoho vymáknem od chrbta, je sám a dostatočne blízko. V iných prípadoch to riešim semi do vesty (hlavne nie nohy :) ), prípadne keď je čas tak tahám jednoručák. V našich končinách sú na to ludia zvyknutý ... je pravda, že niektorý to trochu preháňajú - jak píše Griffon...btw takéto vtipné zážitky sú najlepším korením airsoftu.

Podobný zážitok sme zažili na lokálnej akcii u nás... keď baba-airsofťáčka kričkala na jedného môjho teammate asi na 40m: Ona: "máš ... si dole!". On: Prečo? Veď si ma netrafila" Ona: "ja viem že nie, ale keby mám lepšiu zbraň tak si dole" :D .


22 srp 2012, 11:59
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2009, 18:45
Příspěvky: 340
Bydliště: Mladá Boleslav
Nový příspěvek Re: Kamera
Já jednou čekal v místnosti, čuměl na schody a hlídal, 22 letej borec si mě obešel po okně a ze 2 metrů mě trefil přes blůzu do lopatky snipou se 190tkou, na otázku proč mě musel střílet odpověděl "totiž, já ještě dnes nikoho nestřelil"... nevím,,já teda problém říct "máš" nemívam

_________________
Challenges:Nenápadný,Magnet na BB,Vyjednavač,Odhodlaný,Last man standing,Little big horn,Modelka,Pevná muška,Infiltrátor,Obojživelné operace,Mňam,Hérečka,Evropské směrnice


22 srp 2012, 12:35
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Kamera
Já musím říci, že už jsem párkrát zažil situaci, kdy jsem někoho překvapil a často nebylo potřeba střílet. Maskoval jsem se v křoví a vedle mě se objevil kluk z druhé strany. Ušel dva metry já na něj jen "pssst" otočil se, nejříve se leknul, ale pak jen kejvnul, zvednul ruce a odešel pryč. V některých situacích to lze a samotnému se mi to stalo už párkrát (včetně pohledu z druhé strany). Ale třeba v baráku se mi tohle moc často nestalo, tam bylo potřeba prostě tou jednou kulí z pistole nepřítele střelit, protože ten styl hraní tam není tolik o maskování, ale je to dynamičtější.

Ale mnohokrát se mi stalo, že mě dotyčný nesmyslně vykropí dávkou čelně z pár metrů, když jdu lese, a kdy je jasné, že i jednu kuli prostě dostanu. Tady občas nechápu, proč lidi zblízka střílí dlouhé dávky. Stačí často jedna kule, pokud je čistý výhled, nebo krátká tříranná dávka.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


22 srp 2012, 12:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Kamera
Protože nevěří svým kvérům sem tam se ke mě dostatne nějaký kvér od člověka co neřeší upgrade ani se o svůj kvér nestará, cpe to toho cokoliv...
To že je to vevnitř na nic je jasné ale pak když z takovéhle zbraně vystřelíte a ono to buď nepodá,nehopí nebo letí kam chce tak se tomu nelze divit...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


22 srp 2012, 13:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Offtopic dump #1 - střelba naslepo, vzdávání se atd.
Hele, já taky nevěřim svýmu kvéru (a svejm střeleckejm schopnostem :D) dostatečně na to, abych si troufnul při střelbě na vzdálenost větší než pár metrů vsadit na jednu jednotlivku. A než potom rychle mačkat další jednotlivky, to je lepší rovnou pustit krátkou dávku, je to jistota a výsledek stejnej. Další věc je ta, že jeden zásah lidi dost často nepřiznaj a nemusí to bejt ani naschvál, ono když má na sobě člověk nějakou výstroj, tak ten jeden pleskanec o sumku nebo vestu snadno zanikne. I když se to potom zpravidla vyřeší a on to uzná, tak krátká dávka je mnohem jasnější a předejde zbytečným nedorozuměním.

Není to tak dlouho, co jsem byl přesně kvůli tomuhle obviněn z nepřiznávání...kdosi mě střelil jednotlivkou zezadu do kevlarky, já to vůbec nezaregistroval (jak bych taky mohl) a pokračoval jsem dál, náhodou takovym způsobem, že už dotyčnej nedostal šanci na další ránu. Kdyby dal dávku, tak jsem to stopro slyšel a nemusela bejt po akci zase nepřiznávací diskuse.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 srp 2012, 18:33
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Offtopic dump #1 - střelba naslepo, vzdávání se atd.
ja toto použivam tiež dosť často..dokonca mi zato raz aj dotyčný poďakoval že namiesto strelby som mu oznámil že "má" bez zbitočnej strelby.Ale niekedy ani strelba nepomáha.Vpadol som do objektu zbranou zo zákrytu..zbran išla spoza rohu s vystretou rukou a ako prvé som zbadal nepriatela hned predomnou asi 2m.V ruke som mal 1911 na popruhu vysela primárka...dal som dve rany na vestu..hned na to ma dotičný pokropil mp5kčkom zo slovami že nič nedostal..tak som sa nasratý zo slovami "tak asi nie" pobral na spawn.Keby nemá na sebe sumkami ocápaný interceptor vypchatý ešte neviem čím možno by to registroval..len je zauímavé že počas mojej strelby pozeral na mna a pištol mal rovno pod nosom..minúť som nemohol ani som neminul..dva zásahy no nič..ktovie ako by reagoval keby naňho len zakryčím..ale tak..u niekoho proste nepochodíš 8-/
PS . som rád že bola téma presunutá

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


22 srp 2012, 18:37
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: Offtopic dump #1 - střelba naslepo, vzdávání se atd.
Griffon píše:
Není to tak dlouho, co jsem byl přesně kvůli tomuhle obviněn z nepřiznávání...kdosi mě střelil jednotlivkou zezadu do kevlarky, já to vůbec nezaregistroval (jak bych taky mohl) a pokračoval jsem dál, náhodou takovym způsobem, že už dotyčnej nedostal šanci na další ránu. Kdyby dal dávku, tak jsem to stopro slyšel a nemusela bejt po akci zase nepřiznávací diskuse.


Presne toto som riešil nedávno ... strašne ma vytáča keď niekto niekoho trafí, dotyčný to neprizná (je jedno z akého dôvodu) a strelec to nechá počas hry tak a potom má po hre plnú hubu rečí proti jakým hral "nepríznávačom". Každý airsofťak by sa mal naučiť dve veci:

1: keď viem s istotou že som niekoho trafil a on zásah neprizná, bez emócii mu poviem "hej kámo, chytil si to na vestu, choď dole"
2: Keď mi niekto povie "hej kámo, dostal si tam a tam, choď dole" tak sa bez slova zdvihnem a idem bez emócii dole. Sme tam kamaráti a rovnaké krvné skupiny, takže by sme sa mali rešpektovať.
Je mi jasné že to nebude fungovať všade, ale na akciach kde hrávame prevažne známy som už pár krát pred hrou počas brifingu tieto veci vyslovil a slovo nepriznávač sa trošku zredukovalo :)


22 srp 2012, 22:40
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Kamera
Griffon píše:
Na druhou stranu nezapomenu na moment, kdy jsem šel se svym fireteamem přes takovej pruh pole, najednou se nějakejch 20-30 metrů od nás zvedl sniper s natahovačkou a povídal "všichni čtyři jste mrtví" :D A co má člověk v takovejhle situaci dělat, je mi záhadou. Takže ano, je to fajn, ale nic se nemá přehánět :D


neco podobne se nam stalo kdysi davno na Rutovii. Na valu nas lezelo asi 15, ted pres val pribehl nejaky capek ve svycarskych maskacich s kratkym manualem a zarval "ty, ty, ty a ty a vy ostatni jste vsichni mrtvi" :-D


23 srp 2012, 07:32
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Offtopic dump #1 - střelba naslepo, vzdávání se atd.
Když zrovna tyhle situace v CQB většinou vyřešíme tím, že jsme mrtvý oba. Sice jsem naštvaný že bych umřít neměl, ale zase raději přijmu kompromis a rozejdu se s tím druhým v dobré náladě, než pak špačkovat celý den. Když bych to (ale velmi nerad) srovnal se skutečností, tak přeci není až tak nemožné zabít se současně. Každá zbraň má jiný účinek.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


23 srp 2012, 08:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz