Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:13




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Call of Duty: Black Ops 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2010, 12:16
Příspěvky: 72
Bydliště: Brnoooo
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
proty, kterým se to laguje - Musí se stáhnout patch, kterej laggy vymýtí ! Hrál jsem MP na 1024 x 860 a hrůza, potom sem to akualizoval a supah :D
Ovšem je nutný mít origo steam verzi.

_________________
Challenges

-Zkrvavené BB-
-Magnet na BB-
-Last man standing-
-Odhodlaný-
-Vítězství nebo smrt-
-Úlet-
-Člen strany-

viewtopic.php?f=245&t=5307


13 lis 2010, 19:33
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
C4R píše:
jirka d píše:
loco99 píše:
griffy, podívej se na tvorbu treyarchu, a na infinity ward - IW udělalo právě ty super díly díky kterejm se sedmička prodává ještě víc než šestka... treyarch udělal cod5 - hrál si cod5 ? je sice super že tam běhaj hafani a vyskakujou na tebe s katanou plus double barrel broskna... ale to je všechno. A hlavně, to co mi na cod 7 vadí je právě to co ty řikáš že tam je - rozmanitost misí ? asi jediný co jde tak ovlivnit je jedna mise v khe sahn kde buďto vietnamce vyndáš barelem s napalmem nebo si je podáš ručně s "the pig"... ale multiplayer, to už je vážně posraný : 1, respy - vim že nikdo nemá rád kempery, ale jednou jsem si nevinně seděl v travičce s dragunovem a co se nestane - za prdel mi to spawne 5 lidí (kdybych měl fraps tak vám ten killcam natočim)... to samí se mi stalo a vzniknul z toho 5 killstreak, ale neni to, to co bych si představoval ... v 6tce byly respy super... pak tu jsou všudy přítomný záseky - mam čtyřjádro, průměřnou grafiku (hd4850) ale hra se hryže jak crysis na very high - optimalizace na úrovni gta IV... ta hra je prostě jak v betaverzi... neřikám, že neni super řezat rusáky rotačákem a honit se za fidelem... ale to jak některý věci zpracovali je trochu divný, nemyslíš ? Kdybych si tu hru stáhnul, tak je mi to buřt, ale za 800 kč už je to něco jinýho

edit : a ještě jedna věc : to co tam měli nechat tam neni...



Pro mě teda hrozný zklamání. Ani ta grafika neni nic moc, třeba kdyyž se podivám na mafii 2 tak to je něco jinýho. Určitě jsem teda čekla víc. Mým kámoše ten má intel core i7 a taky se mu to seká, maji to nedoladěný jako svi'ň


tak si stačí počkat na patche ne??



No nvm jestli to vydržim ale prej to dělá i lidem co maji originálku

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


13 lis 2010, 19:34
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2010, 12:16
Příspěvky: 72
Bydliště: Brnoooo
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Treyarch už patch vydal !

_________________
Challenges

-Zkrvavené BB-
-Magnet na BB-
-Last man standing-
-Odhodlaný-
-Vítězství nebo smrt-
-Úlet-
-Člen strany-

viewtopic.php?f=245&t=5307


13 lis 2010, 19:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
CoD5 jsem hrál a ani nedohrál, stálo to totálně za hovno, to naprosto souhlasim. A rozmanitost neznamená to, že si můžeš vybrat co uděláš, rozmanitost znamená že tam máš mise na Arktidě v roce 1945, na Kubě v roce 1961, ve Vienamu roku '68 a dalších x dalších. Hra je to samozřejmě lineární, ale to byla Call of Duty už od prvního dílu vždycky, je to hra pojatá až téměř "filmově", takže tady pro nějakou nelinearitu fakt moc místa není. MP jsem nehrál, takže tady hodnotit nemůžu a chodí mi to vcelku v pohodě na skoro dva roky starym průměrnym notebooku, takže na optimalizaci si rozhodně nestěžuju.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 lis 2010, 19:48
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Smažte si ty kilometr dlouhý citace, nebo vám smáznu celý příspěvky! Dneska se mi fakt nechce vam to ručně opravovat...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 lis 2010, 19:49
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Griffon píše:
Smažte si ty kilometr dlouhý citace, nebo vám smáznu celý příspěvky! Dneska se mi fakt nechce vam to ručně opravovat...


asi tak

No griffe to máš pravdu, single player problem s tim zatíženim CPU na 100% nemá, ale MP mělo strašněj, pak vydali první patch a ten to zreguloval tak na 60 %, ted je to tak na 20 % ... ale rozhodně to neni tak plynulý jak by mělo, i na střední detaily. Jo tak jestli jsi myslel tu rozmanitost takhle tak to pak neberu, vlastně ani nevim, že mise za soudruhy byla v Arktidě, dík. A pochopil jsem správně ten dragovichúv joke když mu řekl mason něco na smysl you tried to kill my own president , že mu odvětil : tried ? protože v poslední cutscene (když neberu tu scénu s fidelem a kennedym v pentagonu) je záběr jak kennedy vylez z letadla a sednul si do auta, v kterym ho odstřelily... a ještě je tam záběr do davu a na člověka co vypadá celkem jako mason ... a navíc : http://www.youtube.com/watch?v=i5cCzDbtVnM první komentář :D (hlavně si to nikdo nevyložte, že jsem rád že toho chudáka zabili)


13 lis 2010, 20:46
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 zář 2009, 17:10
Příspěvky: 202
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
totalne divna slatanina, vyridte nekdo bratrum z Treyarchu at to nechaji na Infinity wards , jejich vyplody povetsinou stoji za jeden velkej s**t

_________________
MOA - Moravská Osvobozenecká Armáda


13 lis 2010, 23:10
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
no hraju to asi hodinu rusky a je to nějaké divné, ale baví mě to a je to moje krevní skupina

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


13 lis 2010, 23:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
vojtka píše:
no hraju to asi hodinu rusky a je to nějaké divné, ale baví mě to a je to moje krevní skupina


Proč rusky? :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 lis 2010, 23:26
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
no moje verze je rusky a ankličtina se stahuje pomalu :-(
PS: ale za boha mi nejdou spustit zombi mod či co to je. furt mi to háže error ( v té místnosti jak jste uvězněný se podívejte na ruce a držte mezerník, osvobodíte se )

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


14 lis 2010, 08:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
skreat píše:
totalne divna slatanina, vyridte nekdo bratrum z Treyarchu at to nechaji na Infinity wards , jejich vyplody povetsinou stoji za jeden velkej s**t

Vzhledem k tomu, že Infinity Ward se již dávno rozpadl, tak nevim jak to chceš provést...


14 lis 2010, 09:28
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
skreat píše:
totalne divna slatanina, vyridte nekdo bratrum z Treyarchu at to nechaji na Infinity wards , jejich vyplody povetsinou stoji za jeden velkej s**t

Přesně obrovské zklamání

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


14 lis 2010, 10:01
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 lis 2010, 21:35
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Ale jo tak část hry kde hrajete byla celkem dobrá, ale příběh ve formě, že vzpomínáte jaké to bylo se mi moc nelíbil, a Treyarch se moc nepoučil z COD 5, některý zbraně pořád trochu připomínají flusbrok(airsoftku chcete-li :D )


14 lis 2010, 21:42
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 bře 2009, 14:37
Příspěvky: 83
Bydliště: Svitavy
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
loco99 píše:
tvardy : M9 jsou zavedený pozdějc.... a hlavni fail je m16a1 se zásobníkem VIETNAM na 30 ran... to je na facku... jinak treyarch zase perlil... vzal minulej díl a jenom překopal textury, scripty (některý dokonce nechal[!]) , zvuky .... prostě prostředí a příběh... a do multiplayeru udělali to samí + přidali pár funkcí který podlě nich chyběli... MW2 mělo mnohem lepší atmosféru... ale je pravda že ten příběh je celkem dobrej, ale i MOH měl lepší atmosféru (hru si mnohem víc užijete na Hardcore obtížnost :) )


Aby sis udělal představu o programování dnešních her :D


Přílohy:
BITmX.jpg
BITmX.jpg [ 45.19 KiB | Zobrazeno 12069 krát ]

_________________
Svitavy Hamas حماس
http://svitavy-hamas.webnode.cz
14 lis 2010, 22:05
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 zář 2009, 17:10
Příspěvky: 202
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
4Jason - no tak ne no, ja nejak moc nesleduju deni na "PC scene"

jinak k tem zbranim, prijdou mi vsechny trochu mimo :) - nezapadaji do te, ktere situace

jinak, zombici se vam spusti po dohrani posledni mise (a preskoceni asi milionu titulku), ale nejdou spoustet z hl. menu (btw, doporucuju se nekde podivat na outro - rozsekalo me to :D , jedina dobra animacka z cely hry ! :D )

http://www.youtube.com/watch?v=wJyWlUXL ... re=related

LOCK AND LOAD GENTLEMEN !!! :D

_________________
MOA - Moravská Osvobozenecká Armáda


14 lis 2010, 23:20
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
skreat píše:
4Jason - no tak ne no, ja nejak moc nesleduju deni na "PC scene"

jinak k tem zbranim, prijdou mi vsechny trochu mimo :) - nezapadaji do te, ktere situace

jinak, zombici se vam spusti po dohrani posledni mise (a preskoceni asi milionu titulku), ale nejdou spoustet z hl. menu (btw, doporucuju se nekde podivat na outro - rozsekalo me to :D , jedina dobra animacka z cely hry ! :D )

http://www.youtube.com/watch?v=wJyWlUXL ... re=related

LOCK AND LOAD GENTLEMEN !!! :D


myslis defcon 1 alias ,, viva la revolucion !" :D?


15 lis 2010, 09:47
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Takže právě jsem dohrál Single player a vidím to asi takhle: Po útěku z Vorkuty, který mi připadal jako vrchol nereálnosti (pardon, ale vybuchující cáry hadrů neni my cup of tea) se mi stalo úplně to samé co tady Griffinovi. Hned po zahrání prvních tonů Fortunate Son jsem byl na vrcholu blaha a přestal jsem litovat útraty za Black Ops :D. Následovala hláška "Woods! You look like hammered shit!" a to už jsem byl v euforickém jásotu, sice to následovně zbrzdili až neuvěřitelné chyby co se týče výzbroje, ale stejně, užil jsm si to. Velice oceňuji již zmíněnou rozmanitost misí, ale opravdu jsem pochyboval o činnosti Treyarch za tu dobu co vyvíjeli Black Ops, protože zmíněné chyby mi připadaly jako čirý "hovadismus". No co celkově na mě udělal SP docela dobrý dojem a teď k MP. Docela jsem nadšený ze spestření MP e.g. face paint, reticle shape a colour, RC-XD, jiné zbraně atd., ale zase chyby a kopčení všech různých perků atd. od IW. Já nevím co se týče hratelnosti tak výborné, i přes to, že si všichni stěžují na optimalizaci. (mě to šlape jako po másle.)


23 lis 2010, 22:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Hele mně to taky chodí na těžce podprůměrnym stroji docela v pohodě...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


23 lis 2010, 22:41
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
tobě asi nic patch nařiká viď :lol: .... stejně jsou mnohem lepší hry, když vydali mw2 to vzniknul teprv fanatismus :D... pro mě měl lepší atmosféru i Medal of honor 2010, kterej se aspon přiblížil skutečnosti... tam se kulomet choval jako kulomet a né jako samopal s velkym zásobníkem... prostě je to slabá hra, sice jako náhrada za mw2 to ujde když mam ten banán, ale stejně.... dead ops arcade rullez !

a mě se na týhle konfiguraci sekala hra , ale to nevyšli ty 3 patche na optimalizaci ...

sestava :
amd phenom x4 II 945 3.0ghz
ATI hd4850 512mb
2gb 667mhZ (to je hodně slabý no, jedina slabina )
500gb seagate 5400rpm (ale je dost čistej takže v tom problem neni)

ta hra měla stejnej problem jako gta IV , uspěchali jí...


23 lis 2010, 22:53
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
loco99 píše:
tobě asi nic patch nařiká viď :lol: .... stejně jsou mnohem lepší hry, když vydali mw2 to vzniknul teprv fanatismus :D... pro mě měl lepší atmosféru i Medal of honor 2010, kterej se aspon přiblížil skutečnosti... tam se kulomet choval jako kulomet a né jako samopal s velkym zásobníkem... prostě je to slabá hra, sice jako náhrada za mw2 to ujde když mam ten banán, ale stejně.... dead ops arcade rullez !

a mě se na týhle konfiguraci sekala hra , ale to nevyšli ty 3 patche na optimalizaci ...

sestava :
amd phenom x4 II 945 3.0ghz
ATI hd4850 512mb
2gb 667mhZ (to je hodně slabý no, jedina slabina )
500gb seagate 5400rpm (ale je dost čistej takže v tom problem neni)

ta hra měla stejnej problem jako gta IV , uspěchali jí...


Jo přesně mám stejnej názor jako ty s tim gta 4 v cod bo mám asi 2 patche a s oběma to prostě nejde tak jsem si stáhl ten nový medal of honor

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


24 lis 2010, 17:05
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 zář 2008, 07:55
Příspěvky: 220
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Jestli chcete hledat realitu v takových hrách, tak si zahrejte Armu II nebo Battlefield 2 Project reality a další. Tyhle hry byly zkonstruováný na pobavení, ne na přesnou kopii reality. A COD Black Ops mě hodně bavilo, příběh prostě perfektní, vtáhlo mě to do děje a hodn se mi to líbilo :).


24 lis 2010, 17:31
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Tak jasně, ale pak taky můžou dát rovnou do střílečky z ww2 laserový pušky a phasery, vždyť jde o pobavení... :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 lis 2010, 18:15
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Mě dostává jak v té hře téměř všichni používají čsla velkou polní :D

Jinak doporučuji shlédnout ;)
http://www.youtube.com/watch?v=RULv6Hbg ... r_embedded


24 lis 2010, 18:37
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
No mě Black ops totálně zklamalo,oproti Modern warfare to se snad ani nedá srovnat,takže jediný co mě na tý hře bere jsou bonusi v podobě střílení zombie :D tedy alespoň na PS3 to je mazec,když vemete zombíka brokovnicí :lol: :lol: :lol:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


24 lis 2010, 19:03
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
já v tom nehledám simulátor, ale to měli dát kalacha na zásobníky z RPKčka když maj vietnam stanagy 30 ran v tý hře.... prostě je to na jednu stranu fail, na druhou stranu nový bojiště... ale prostě když jsem hrál modern warfail 2 nebo cod 4 tak se do toho dalo jakžtakž vžít, ale tohle.... jako neřikám že je to totální odpad, ale mw2 bylo ve svý době lepší a i teď je lepší... krom toho je ted MP tak vybalancovanej že nejde dát pořádnej killstreak (dobře jde, ale neni to jako v MW2 kde jsem měl každou 2. rundu atomovku, tam jsem si to užíval) .... ale jako další zdroj srandy považuju tvorbu emblemu a dead ops arcade ...


24 lis 2010, 20:10
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 16 úno 2010, 19:09
Příspěvky: 59
Bydliště: Ústí nad Labem
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Já jsem se neskutečně smál u spasky s acogem ve vietnamu :D:D


25 lis 2010, 07:17
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Je to celý nějaký zabugovaný - v misi jak se na začátku slaňuje a dole všechno hoří, tak při postupu ulicí ze země vyletěl vrtulník a jeho podlaha mě nabrala, takže jsem lítal ve svý letecký podpoře :D
http://img32.imageshack.us/i/shot0001bd.jpg/
+ve stejný misi po hned na začátku po vlítnutí do místnosti oknem leží na zemi M4 s tím "plamenometem" a "acogem", ale když vám hodí tu brokovnici, ze země zvedne Colt Commando :)

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


25 lis 2010, 13:38
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Zkusil někdo třeba Battlefield Bad Company II.? To mi přijde mnohem lepší něž nějaký komerční CoD, samozřejmě má své chyby ale hráč má aspoň mnohem víc rozletu a možností..

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


25 lis 2010, 14:14
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Která hra není komerční? Nikde jsem neviděl, že by existoval třeba Open Battlefield BC2 :D (myslíš nejspíš mainstream, no i tak na tom jsou obě hry stejně).
Ale jo, rozlet tam je, třeba v bourání budov, to se mi líbilo.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


25 lis 2010, 14:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Call of Duty: Black Ops
Já jsem zase na konci týhle mise viděl UH1 naletět do země, odrazit se a letět dál :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


25 lis 2010, 15:00
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz