Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 22:52




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 161 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 airsoft a rodiče 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 19 led 2010, 23:21
Příspěvky: 81
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Vcelku dobré téma. U mě to bylo tak, že když sem více než před deseti lety začínal se softem, tak sem začínal s nějakou manuálkou Glocka od firmy Academy, nebo jak se to jmenovalo, pak to byla brokovnice a kalach od ťongů. Rodiče a hlavně prarodiče mě v tom podporovali, protože mě litovali, že jsem kuli úrazu musel přestat se závodní cyklistikou, což byl v té době "můj život" tak se složili a koupili mi moje první AEG - byla to XM177 od TM která mě bazarová tenkrát stála 10 000,- a s ní sem byl tehdy král a to sem hrál převážně s dospělými - mě bylo 15 :oops: Potom v 18ti, když sem si udělal ZP mě uchvátily ostré zbraně tak sem se začal věnovat vojenské historii a na AS sem zanevřel. Nebylo to jednoduché protože vojenská historie je o dost draší koníček a částečně i kůli tomu, že sem se rozhodl dělat německou armádu sem moc podpory od rodiny neměl. Takže sem musel trochu zamakat a hodně šetřit abych si to mohl dovolit. K AS sem se vrátil teď a rodiče to nezájímá, protože už 3 roky bydlím sám s přítelkyní a vydělávám si na to. A co na to přítelkyně?? No zvykla si - musela :lol: Jen mi občas nadává, že ty krámy už není kam dávat :P

_________________
M4 RAS (G&P) M120 + M203 Long
M249 MKII (A&K) M140


26 bře 2011, 16:52
Profil
Četař
Četař

Registrován: 16 dub 2011, 16:50
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Když jsem šel poprvý hrát, tak jsem našim vystvětlil, co je AS, jak to chodí a nic nenamítali. Chytlo mě to, tak jsem jim řekl, že si nakoupím výbavu a budu chodit hrát pravidelně. Nikdo nic nenamítal, ba naopak byli rádi, že se začnu nějak hejbat a nebudu furt smrdět doma... poslední dobou by si AS chtěl dokonce zkusit i táta :D


07 kvě 2011, 15:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
POkud nenarazíš na rodiče antimilitaristy jako mam já, tak je to cajk :lol:

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


14 kvě 2011, 10:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
ještě sem se v příbuzenstvu setkal s názorem, že to že chodim na airsoft je jenom relaxace a to že si zastřílim...


14 kvě 2011, 10:40
Profil
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Mě rodiče říkají že aspon nefetuju a nechlastám a neco pro sebe delam. Lepsi utratit za kvér kule a výbavu, než za fet a chlast. Otec je fanoušek zbraní, a obcas si s mojí M4 jen tak strili do krabice, nekdy me poradí nejakou vychytávku na kvér, nebo na výstroj, klidne mi udela rucne nejakou vecicku... Akorát nechápu jak jim muze vadit, že hrávám když prší...

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


14 kvě 2011, 15:44
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
nastydnes

_________________
Johny Perez


14 kvě 2011, 15:57
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2011, 15:54
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Já co sem měl první kuličkovku to mi bylo *XX* let a byla to taková obyčejná flusačka od ráksníků na 50 kč (a to mi funguje doteď) ... potom sem ani nevím jak narazil na soft něco si oněm přečetl a už sem se vezl... Minulý rok sem si koupil na narozeniny svoji první softku CM.028-S za 3kkč teď šetřím na A&K SVD , přes bratranca který slouží v AČR vz.95 a pozdeji TL98 a začal sem hrát ... Sice táta tomu ze začátku nevěřil ale když viděl co to doopravdy soft , koupil si bazarovou MP5K, někde na půdě vyhrabal maskáče "jehličky" a začal hrát s náma :-D Dneska, ve svojich *XX* letech se ze mě vyklubal militarista a sofťák na plný úvazek, baví mě to - je to můj životní styl , otec mě v tom podporuje, já se hýbu , nesedím pořád u pc a s teamem se snážíme napodobovat Ačr (zatím žádnou konkrétní jednotku), snažíme se hrát fair play, ve volném čase chodíme na vícedenní pobyty v přírodě atd.. :-)
Play airsoft, play fair :-)
Po tom co mě zdupal Griffon sem příspěvek upravil a už ohledně věku radši držím hubu :oops:

Zelenou a červenou barvu používají moderátoři, tak prosím používejte jiné barvy, aby v tom nebyl zmatek. Děkuji Wrtak


Naposledy upravil kanecicq dne 23 kvě 2011, 21:35, celkově upraveno 4



23 kvě 2011, 21:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Smáznul jsem tady pár příspěvků. Hergot, lidi, kdy už konečně pochopíte, že tady vůbec nikoho nezajímá co jste za hustokrutory, co si koupili první kvér když ještě chodili na základku...tedy kromě případných lidí od PČR, kteří by měli zájem si počíst, kdo kdy porušil nebo porušuje zákon o zbraních a střelivu a ještě je takovej PITOMEC, že se k tomu přizná na veřejnym foru.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


23 kvě 2011, 21:26
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
nechci zbytečně za*írat fórum, proto to píšu sem, ale chci se zeptat, zdali může hrát osoba ve věku 15 let pod dohledem osoby starší 18ti let(z právního hlediska)


27 kvě 2011, 17:06
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
máš 422 příspěvků a eště ses neseznámil s čudlikem hledat ? jo může, ale na dost akcích se -18 nepouštěj protože si nikdo nechce brát následky za jejich vylomeniny


27 kvě 2011, 17:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Nicméně bráno striktně podle litery zákona nemůže.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 kvě 2011, 17:13
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 161 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz