Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:38




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 246 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
 Pozor na ARmymarket - Morisz 
Autor Zpráva
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Pozor na ARmymarket - Morisz
Pozor na Armymarket Morrisz jakmile jdete reklamovat tak hrozný problémy,mně trvalo z nich vymámit ( baterku za 250 kč - špatně přiletovaný článek ) asi skoro 3 týdny po uplynutí 30 denní lhůty,hrozný výmysli atd,týka se prodejny v Brně, stále že mi to poslali atd ale žádnou zprávu vám nepošlou,až přes paní Morávkovou z Prahy a pana asi Majitele sem ji z nich vymámil,asi 300 kč protelefonovaných atd, Baterka je konečně na cestě ke mně až po pohrození ČOI a podáním Inslolvenčního návrhu. Příště radši 100 kč připlatit a koupit jinde. Fakt hrozný jednání, v pondělí bude ještě stížnost na českou obchodní inspekci ať si užijí.


16 dub 2010, 17:26
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
no takhle je to takřka všude, všichni se snaží šetřit na nepravých místech a proto maj strašně málo techniků a beztak nic nestíhají, bohužel s tím nic neuděláme a oni určitě taky ne

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


16 dub 2010, 18:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
vojtka píše:
no takhle je to takřka všude, všichni se snaží šetřit na nepravých místech a proto maj strašně málo techniků a beztak nic nestíhají, bohužel s tím nic neuděláme a oni určitě taky ne

Bohužel u Morrise je to standart který nijak neovlivnila krize.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 dub 2010, 18:31
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Koukám že máte stejný názor na obchod,mně se líbilo přijít dp prázdný prodejny v Brně s kámošem a 3 prodavači mile a s úsměvem " co to bude pánové ",vytáh se m baterku na reklamaci a hned kyselý tváře a že baterku hned nemůžou změřit,prý moc práce ( přitom otázka ani ne minuty ) a navíc ten co psal reklamaci tak ostatní 2 tam jen postávali,přeci jim nendodržování spotřebitelských zákonů nemůže procházet věčně,navíc daleko po uplynutí 30 denní lhůty.


16 dub 2010, 19:06
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Takhle to je ale všude.. 8) Nedávno jsem jel 2x do superspešl luxusního shopu do Ústí (airsoftguns.cz) a pánové se ani neobtěžovali v otevíracích hodinách přijít. Žádná cedulka třeba o inventuře, prostě nic... Vědět to tak objednám přes net a nevyhodim 100,- za vlak...

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


17 dub 2010, 08:54
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 17 lis 2009, 20:47
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
No tak mně na dotaz neodpovídaj už 2 tejdny :D

_________________
Pvt. Jack Abrams
Primary: M4A1 Carbine (G&P) w/ AimPoint
Secondary: Beretta M9 (Marui)


Komplet Wdl Marpat(Helikon)
C.I.R.A.S Coyote Brown(Pantac)
MICH 2000-NVG mount(jakási plastová čína :))


17 dub 2010, 12:04
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Zavolat,pohrozit ČOI a podat insolvenční řízení,pohrozit,hned budou jednat páč by jim obstavily ihned všechny účty,tak se na ně musí.


17 dub 2010, 19:19
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Osobně musím říct, že se mi povedlo od nich dostat zásilku bez dobírky (1520 ,- ušetřeno!), což poukazuje na průsery v jejich administraci. No ale spoluhráč si poslal na reklamačku baterku, kterou neviděl po celé 3 měsíce!?!? No kde jsme!

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


17 dub 2010, 21:56
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Já mam třeba naopak s morrisem vyloženě kladný zkušenosti. Super ceny, parádní jednání, ochota a rychlost. Pravdou ovšem zůstává, že jsem vždycky jen nakupoval, nikdy nic nereklamoval. Jinak co se shopů týče, tak na konkurenčním portále je slušný topic s krátkými recenzemi na většinu našich i zahraničních shopů, takže doporučuji.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 dub 2010, 14:32
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Cotulosh: To se máš teda čím chlubit.
Paya_Czech: insolvenční návrh - to je docela dobrej vtip, ale asi se moc díváš na televizi. Co takhle zkusit obyčejnou žalobu?

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


18 dub 2010, 15:18
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Co s něma když tam utratis 20 000 a oni ti delaji 2 mesice obstrukce s baterkou za 250 kc stim ze tam blbe priletovali clanek,penez protelefonovanych a co a nervu a poslouchat jen jejich vymysli a falsovani dokladu,tvrdi ti ze mas na reklamaci vyzvednuti na pobocce a na dokladu reklamace co sepises mas "zasilame prepravcem" nevim jak by ses zachoval,a navic ti nic nepotvrdi pisemne ani emailem,opravdu s temahle nic spolecnyho nemit :evil:


18 dub 2010, 17:20
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Jarmil píše:
Cotulosh: To se máš teda čím chlubit.
Paya_Czech: insolvenční návrh - to je docela dobrej vtip, ale asi se moc díváš na televizi. Co takhle zkusit obyčejnou žalobu?

Proč vtip? Insolvenční řízení mužeš vivolat kdikoliv pokud si věřitel. Takže žádnej vtip ale nejlepší možnost. Žaloba moc dlouho trvá insolvence dost zamává jak s pověstí tak s jejich nafoukaností. Nehledě k tomu že se to hned oběví v obchodním rejstříku a aby se firma položila uplně stačí aby se do insolvenčního řízení přihlásilo více lidí jako věřitelé. Dokud je neviplatí nebo se snima nedomluví tak má po ptákách.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


18 dub 2010, 19:08
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Jarmil píše:
Cotulosh: To se máš teda čím chlubit.
Paya_Czech: insolvenční návrh - to je docela dobrej vtip, ale asi se moc díváš na televizi. Co takhle zkusit obyčejnou žalobu?

Spíš, než na moje štěstí jsem chtěl poukázat na vedení jejich obchodu. Přece někomu nepošlu objednávku v ceně 50 l radegastu a nechci nic nazpět. To je prostě špatně.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


18 dub 2010, 20:00
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Monty: Insolvenční návrh sice podat můžeš kdykoliv, ale taky na tom následně pěkně prodřeš prdel. Protože insolvenční soud podle § 143 InsZ. návrh zamítne a dlužník může (a na 99 procent bude) vymáhat s odkazem na § 147 InsZ. náhradu škody (vč. ušlého zisku), která mu podáním ins. návrhu vznikla.

O detailech jako že soud může navrhovateli uložit zaplatit zálohu na náklady ins. řízení až 50.000,- Kč (a při návrhu na ins. pro 250,- Kč to pravděpodobně udělá) nebo to, že by případný místní navrhovatel stejně neuměl správně návrh podat ani nemluvě.

EDIT: Paya_Czech: Blahoslavení budiž chudí duchem...

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


Naposledy upravil Jarmil dne 19 dub 2010, 19:11, celkově upraveno 1



19 dub 2010, 17:19
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Trochu sem se unahlil,Monty nic proti tobe,jen vím ze insolvencni navrh muzes podat i na malou castku a myslim ze proste pokud dluzi tak dluzi a v globalu by melo byt jedno jestli dluzi 250 kc nebo 50 000, proste nejsou schopni dostat svym zavazkum a zakonum o dobe reklamaci atd.
Upravil sem prispevek,nikdo ho neobhajuje,jen mi to tak vyznelo,omlouvam se.

Mazani medu okolu huby pri reklamacich co delaj a pak hraji mrtvyho brouka,teda aspon pri reklamacich co maj poslat prepravcem,verim ze kdo jde na pobocku a po 30 dnech mu nedaj ani prachy ani zbozi tak tam muze udelat dusno, ale co ti treba jako ja za 250 kc se tam budou trmacet autem 2 hodiny? spis pocitaj stim ze to vzdas a nechas jim zbozi,navic maji takovy figl ze po 10 nebo 14 dnech jim platis 20 kc skladne za den,no a ja kdybych se nezajimal o stav reklamace jelikoz nejsou schopni dodat jakoukoliv zpravu o vyrizeni atd,dokonce dnes dosla ta baterka 3x huraaaa a co myslite,zadny papir o reklamaci atd no proste nic. Verim ze by mne byli schopni nauctovat dalsich skoro 500 za skladne ze sem si nevyzvedl zbozi pac oni to maji na RMA ze si to vemu na prodejne a RMA co dali mne pri podani mam zasilama prepravcem mluvi samo za sebe. Takze ty clovicku co obhajujes Morise nebo ses od nej tak se zacnete chovat tak jak se spravny obchodnik chovat ma a hlavne vystavujte doklady k vecim,coz je evidentne nadlidsky vykon tam,jedinych papiru co se clovek docka je jen kdyz si koupi a zasilka prijde domu s uctem,to sou jediny papiry od nich a email ze to bylo poslano,pri reklamaci zadny email a zadny papir. 8)


Naposledy upravil Paya_Czech dne 19 dub 2010, 18:48, celkově upraveno 1



19 dub 2010, 18:31
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
lolwhat? Kdo tu Morrise obhajuje?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 dub 2010, 18:43
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Jarmil píše:
Monty: Insolvenční návrh sice podat můžeš kdykoliv, ale taky na tom následně pěkně prodřeš prdel. Protože insolvenční soud podle § 143 InsZ. návrh zamítne a dlužník může (a na 99 procent bude) vymáhat s odkazem na § 147 InsZ. náhradu škody (vč. ušlého zisku), která mu podáním ins. návrhu vznikla.

O detailech jako že soud může navrhovateli uložit zaplatit zálohu na náklady ins. řízení až 50.000,- Kč (a při návrhu na ins. pro 250,- Kč to pravděpodobně udělá) nebo to, že by případný místní navrhovatel stejně neuměl správně návrh podat ani nemluvě.

EDIT: Paya_Czech: Blahoslavení budiž chudí duchem...

No prakce je dleko jiná to mi věř. Setkávám se stím každej den.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


19 dub 2010, 20:11
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Já jim taky psal pár emailů a než stačili odpovědět, tak jsem si zboží koupil jinde.
Chtěl jsem si tam teď objednávat kule a 10 zásobáků, ale to si radši připlatím a koupím dráž, když máte s nima tak špatný zkušenosti, přece jenom to mám k nim do obchodu dalekooo.

_________________
IN OMNIA PARATUS


20 dub 2010, 05:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Tak dnes sem podal na ně stížnost na ČOI jak jsem jim slíbil, doufám že Vám ostatním pokud tam něco reklamujete to pomůže a dostanete své zboží v řádném termínu. Já osobně tam už koupím jen přes E shop to co se " jaksi nemůže pokazit" :twisted:


26 dub 2010, 06:02
Profil ICQ
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Já osobně se můžu pochlubit velice negativní zkušeností, která je tak čerstvá, že mi ještě vztek nezaschnul.
Někdy kolem konce března jsem si objednala "akční" taktický batoh. Dorazil v mé nepřítomnosti, ale rodiče ho na moje přání neotvírali. Když jsem dorazila v pátek domů a zásilku rozbalila, tak byl popruh batohu doslova přestřižený. Tak s chladnou hlavou píšu na reklamační e-mail s tím, že to tam pošlu. Můj přítel, který zná Morrise osobně a už u něj nechal slušný balík, mu volal. Mobil nikdo nezvedal, e-maily asi taky odešly někam do Kocourkova.
Když se konečně něco začalo dít, odeslali jsme balík s tím, že požadujeme vrácení poštovného ( si to přepočítejte 1. dobírka, pak poštovné za reklamaci...). Reklamovaný balík došel o týden později s tím, že poštovné nevracejí. Peníze bych oželila ale způsob zacházení, který se ani o píď neblížil "náš zákazník, náš pán", nás přesvědčil, že už asi budeme nakupovat jinde.

Nevim, jestli snad podle adresáta si říkali:"je to ženská, pošleme jí ten vadný, ona si stěžovat nebude..nebo si to třeba zašije..." :evil:

Michelangelo


27 dub 2010, 14:52
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
ja jsem teda měl taky jednu negativní zkušenost s Morrisem...bohužek to byla pobočka v Táboře...je to pár roků, co jsem objednával set do MP5 a ještě přepínač střelby a jistič vytahování pažby k MP5SD3....pokaždý, když jsem tam volal to zvedl jinej borec a každej mi řekl něco jinýho, jeden že to maj, druhej že už to poslali a třetí ani nedělej...pořád si něco vymejšleli, tak jsem to neřešil...po cca půl roce mi přišel balík z morrisu, i když jsem objednávku dávno stornoval...ani jsem to nevyzvedal z pošty...

a jinak reklamace jsem u nic měl dvě, jednu Camelback, kterej mi protýkal kolem uzávěru po 3 měsících používání a pak hop gumičku, která mi přišla prasklá.... pokaždý jsem si to obvolal s panem majitelem a napsal jim email a v pohodě...poslal jsem to tam i s kopií faktury a do 14 dní jsem to měl zpátky a v cajku a zbytek věcí co jsem tam kupoval byly v pohodě

_________________
One shot, two kills!


30 dub 2010, 21:08
Profil
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Když do morrisa tak osobně. Ale spoluhráči si něco objednávali už po 3ti a vše jim došlo v poho, až na 1 problem se zasobákem do CZ75.

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


01 kvě 2010, 08:28
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
no teď jsem si vzpoměl na mou upe první obědnávku upgradu v životě, bylo to taky z morrise.
bylo tam pár věcí a hlavně kuličková ložiska 6mm od GD za 750Kč, asi je neměli nebo co tak mi dali kluzná ( ještě že tak, drží dotěď ), ty stály jen 450, jenže jsem platil oněch 750 :-( musím říct že jsem se na to vykašlal to nějak vyřizovat protože by to bylo zbytečné.
jinak většina obědnávek jde právě z morrise a jinak vklidu :-)

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


01 kvě 2010, 08:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Tohle se týká reklamací a ne objednávek,i když vtom mají taky hokej, že zapomenou přibalit nějakou věc a po několika telefonech to za 3 týdny pošlou.


01 kvě 2010, 09:45
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Paya_Czech píše:
Tohle se týká reklamací a ne objednávek,i když vtom mají taky hokej, že zapomenou přibalit nějakou věc a po několika telefonech to za 3 týdny pošlou.


Ne, tohle se týká Morrise. A fakt, že většina objednávek je naprosto bezproblémová a za u nás bezkonkurenční ceny je naprosto stejně relevantní jako fakt, že občas něco pěkně zkurvěj a v některejch ohledech se chovaj silně unkošer.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 kvě 2010, 09:49
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Tak přátelé,dnes mi napsala pobočka ČOI Brno s tím že chce e- mail komunikaci atd tak sem ji velmi rád poskytl, takže doufám že se z toho levný Morisz poučí a reklamace začne vyřizovat tak jak mu ukládá zákon. :wink:


05 kvě 2010, 16:24
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Aby neměla ČOI problém s identifikací, o koho se vlastně jedná, když ani nevíš jak se firma na kterou si stěžuješ vlastně správně jmenuje :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 kvě 2010, 17:18
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Jako Administrátor jsi to snad moh vyčíst ne? Armymarket pokud tedy to chceš polopaticky :D ,tohle opravdu nebylo nutný, nemyslíš?


05 kvě 2010, 18:04
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Měl jsem na mysli tvoje "Morisz", on je to totiž "Morris CZ". Nutný to nebylo, ale já si rád rejpnu :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 kvě 2010, 18:13
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Když už teda rád rejpeš tak to aspoň napiš správně : moRRisCZ.cz :D


05 kvě 2010, 18:38
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 246 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz