Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:53




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 246 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 Pozor na ARmymarket - Morisz 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Neodepíšou pravděpodobně nic. Píst fakt nemá smysl řešit a to nejen u Morrise, je to prostě spotřební záležitost.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 led 2015, 19:41
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Monty píše:
Tak tady se ho musím zastat že jo on výrobce není takže spíš plivat na SHS.


To je síce pravda že on výrobcom morris nieje, ale pokiaľ balím ako zamestnanec niečo zákazníkovi, tak nad niečim takýmto by som sa asi pozastavil ...

inač za mňa ... chodím do predajne v Brne a zatiaľ mi vždy poradili respektíve mi našli na predajni to čo som od nich chcel, avšak vždy som mal taký pocit ako keby som ich otravoval. Možno im ale iba krivdím. Neviem.

Každopádne objednávať si nejaké diely, nebodaj zbrane z akéhokoľvek Airsoftového obchodu je podľa mňa úplný hazard s vlastným zdravím. Zatiaľ čo počuvam svoje okolie mám také info, že sa zdá že aspoň 40% objednávok končí nespokojnosťou zákazníka. Vždy to riešim teda výhradne osobným odberom a prezretím dielov na predajni. Chápem ale že nie každý má taký luxus že si môže občas zbehnúť do AS predajne a musí to teda riešiť poštou.

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


28 led 2015, 22:58
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
T-23lol píše:
inač za mňa ... chodím do predajne v Brne a zatiaľ mi vždy poradili respektíve mi našli na predajni to čo som od nich chcel, avšak vždy som mal taký pocit ako keby som ich otravoval. Možno im ale iba krivdím. Neviem.


Jo, tenhle pocit mam v Brne taky - nezalezi za kolik udelam nakup, vzdycky se chovaji velice odmerene...


28 led 2015, 23:18
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 23 srp 2014, 12:30
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Borce z morrissu v Praze navstevuju, vždy mile radi doporučí, jsou ochotni, celkem se vyznání ale na moje silene nápady maji málokdy řešení jako každý jiný shop.... Servis sem řešil jen jednou a je dlouhy. Klasika... Malo lidi hodně práce a každý by to chtěl servisovat zadarmo... Morriss je OK shop jako každý jiný aspoň ten v praze

_________________
Ňouma s vytůněnými kvéry, vstupující s odhodláním do nové airsoftové éry.
G36 SL9 3J Sniping tool
TM MP5 1.3J SeKunda Gun
Dan Wesson 1.9J CO2 Erotika
TM XM177e2 1.2J Manuální otvírač pubertálních namyšlenců
MB06-SR2 4J Čistič hmyzu a postrach potkanů


22 kvě 2015, 07:14
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 12 dub 2012, 16:13
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Taky nemám absolutně žádný problém s pražským Morrisem. Kluci jsou ochotní a milý. Servis je taky v pohodě a ta doba čekání záleží na tom, kolik se tam zrovna sejde zbraní na servis nebo na reklamace. Někdy to je týden někdy zase 3. Ale u mě spokojenost.

_________________
ICS PAR Mk3
M92 CO2 WE


19 pro 2016, 20:51
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 09 bře 2018, 18:28
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Tak borci a je to tady: https://hradecky.denik.cz/zlociny-a-sou ... 80302.html to vysvetluje ty jeho ceny. Nekdy to prasknout muselo


09 bře 2018, 18:31
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 246 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz