Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 dub 2024, 00:40




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 Co vaše první akce? 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 22 črc 2010, 07:48
Příspěvky: 145
Nový příspěvek Co vaše první akce?
Doufám, že to tu už někde neni......Zde popište svojí první akci. (A přehánějte :D )

_________________
Nestřílejte, kdyť tam sou lidi ! :D ´´Švejk´´


21 srp 2010, 23:06
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: Co vaše první akce?
Moje prvni akce byla spíše kropička v Brně na Usazovačce roku 2009. Měl jsem z toho velmi dobrý pocit a mám stama mnoho parádních zážitků.

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


22 srp 2010, 00:23
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co vaše první akce?
První akce v roce 1990 jeden proti dvoum každej jen 9 kuliček jak se vystřílely akce se přerušila nastal pokus najít vystřelené a znova do toho :lol: Pak se trh prolomil a munice bylo víc ale zase nedostatek zbraní. V tomhle ohledu pochváleno budiž modelářství a firma Akademi. Razilo se heslo "kdo si zbraň nesložil tak je ňouma". Byl to krásnej pohled rozdělat krabyci a tam kolem 500 kousků součástek návod v rozsipaným čaji no a udělej si z toho M16 :lol: . První AEG v roce 1995 kde AK 47 vyšlo na 19 000kč(to už dnešní rozfrfňanci neocení nejreděj by zbraň zadarmo a aby střílela 100m bez úprav). No a první větší akcička taktéž v roce 1995 kdy se nás sešlo celkem 30 plvně vyzbrojených :lol: . Jo to byli časy snipeři používaly pumpovací vzduchovky, lidi přiznávaly, jezdit nebyl módní trend ale pocta. Jo to už se nevrátí.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


22 srp 2010, 06:18
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 13:29
Příspěvky: 117
Nový příspěvek Re: Co vaše první akce?
Teď sem půl hodiny hledal fotky, abych vůbec zjistil, jak je to dlouho :D

1996-kinders co všechno zná a všechno ví vyráží se svou M16 A1 Academy na lov na "Křižák".

1999-větší kinders kupuje svou první AEG MP5 SD3 od Marui, za v té době neuvěřitelnou cenu 4000kč (doručena v igelitce na 1000 dílů), díky člověku kterého všichni znali jako Jamese.

2000-jelikož v té době všichni jezdili převážně Nam, tak si splňuju sen a kupuju M16 A1 VN, sice zlomená na půl, ale šetřil sem na ní stejně rok.

Zhruba v té době sem konečně přemluvil kluky, aby mě vzali na "velké manévry" což do té doby nechtěli.Oslavy osvobození-Svojkovice.

To byly skvělý akce,spousta pyra a skoro kastovní system.
Až na jednu asi roční pauzu jezdim do teď 8)


22 srp 2010, 08:45
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Co vaše první akce?
Dovolím si toto téma reaktivovat a přidat svou trošku do mlýna...

Nějaká chvíle už to bude :lol:, začátek prázdnin 2003, to jsem si z dovolené přivezl svou první zbraň, Smith & Wesson 1006, byla to sice plastová china ale vnitřek hlavně byl kovoví a další pohyblivé díly byli z docela odolného průhledného plastu. No, začínal jsem jako klasický teplákovec, olivové tepláky, „jehličková“ blůza a rybářský klobouček v Tiger stripu doplněný o javorové listy. První akce byla klasická kropička, dva týmy proti sobě, my - zelenáči povětšinou s chinama a docela již zavedený tým povětšinou s dlouhými manuály od TM nebo UHC.. Jo byla to tehdy paráda

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


Naposledy upravil koldda dne 12 srp 2011, 19:39, celkově upraveno 1



12 srp 2011, 17:15
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Co vaše první akce?
Brzké jaro 2008 - jako první dva z lidí, kteří se domluvili na hromadném zakoupení airsoft zbraní (manuálek), jsme si pořídili manuálky od Marui a ve dvou jsme lítali po lese 8) spíš trochu cowboy styl...ale hrooozně nás to bavilo :D jak malí smradi :)

Jak to samozřejmě u hromadných dohod bývá, dlouho jsme byli jen dva a tak jsme si stříleli do terče. Pak se poskládal tým z lidí, kterří i něco doma měli...pak se začly kupovat elektriky - nejprve jedno AEP a pak už se hromadně rozjely zbraně jako cm.028, já měl tenkrát cm.031...

Všechno to u nás vzešlo z hraní paintballu. Jednou jsme si zahráli a bavilo nás to...jen to bylo moc špinavý, barevný, nereálný a především drahý.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


12 srp 2011, 19:18
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Co vaše první akce?
tak v roce 2008 už paintball byl dražší než airsoft, ale předtim to bylo určitě nějak nastejno ne ?


12 srp 2011, 19:37
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Co vaše první akce?
Tak to nevím :) předtím jsme stříleli leda tak ze vzduchovky na terč :D ale asi máš pravdu když porovnám tehdejší ceny AS zbraní...

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


12 srp 2011, 23:08
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Co vaše první akce?
co se týče AS tak jsem takové airsoftové mimino :D začínali jsme před 2ma lety, tehdy jsme se domluvili že si koupíme čínský pistolky a vrátíme se do mladejch let a bude sranda. Jenže pak si jeden z nás pořídil manuálního škorpika takže jsem ihned zabrouzdal na net a objednal čínskou M16ku z BASu (mimochodem ještě jí mám na zdi na četném místě :) ) nasadil zelený tepláky,mikinu s náznakem nějakého maskovacího vzoru , přes hlavu narazil kulicha s vystřiženou dírou abych měl alespoň něco se podobajícího se kukle a vyrazili jsme :D
Nedávno jsem někde našel ještě nějakou fotku :D musím říct že jsem se od srdce zasmál :D, ale rád na to vzpomínám

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


13 srp 2011, 13:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co vaše první akce?
Pokud nepočítám přestřelky s hračkoidníma pistolkama v parku za barákem, tak to byl samozřejmě training s tehdejší Blížejovskou A/1-23 INF, 2ID někdy na podzim 2005 :-) Do bojové akce jsem se dostal až o cca půl roku později a byl to "průzkum bojem" na plánovanou vícedenní akci Dien Bien Phu v prostoru Vysoká :-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 srp 2011, 22:39
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co vaše první akce?
Rok 1990 s natahovačkama z modelářství prostor kolem Tišnova. Posleze pravidelně jedinej problem byla munice páč jí moc nebylo. no a v 95 už první AEG ale to byli jen pro "bohaté" páč cena byla kolem 20 000kč. Jinka vše obstarávaly manuálky od Academi. Teď už je jiná doba chybý ta atmosfera a hlavně to kamarádství.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


15 srp 2011, 18:26
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Co vaše první akce?
Jak na to koukám, tak jsem měl štěstí, že jsem zažil alespoň odlesk někdejšího airsoftu...

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


15 srp 2011, 18:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz