Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 15:21




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!! 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Já jsem už s policií párkrát něco řešil a mam teda zkušenost opačnou, vždycky se chovali dobře, profesionálně a vyšli mi vstříc...tim myslim ty jednotlivce se kterejma jsem jednal, to že mi ve finále snad nikdy pořádně nepomohli je věc jiná, ale to není chyba těch kluků na služebně, ale tak nějak celýho systému. Je třeba se na to dívat z toho pohledu, že to jsou taky lidi a lidi jsou prostě různý.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 bře 2010, 20:10
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Monty píše:
No když zahodí kartu tak si moc nepomuže jak ten mobyl zapne je dohledatelnej chce to jen papíry od mobilu. Doby kdy stačily v mobilu jen vyhodit kartu a dát tam jinou a pohoda skončila. Dnes ikdyž nemluvíš do mobylu a neelefonuješ mužeš být odposlouchávanej a pokud nevytáhneš z mobilu baterku tak tvou lokaci najdou všude.

No nebyl to nejnovější model byl starej 2 roky tak nevím zda tohle pujde. ale nezdá se ti divný že by mobil odesílal informace o sobě i bez sim ?? nebo s jinou ?


24 bře 2010, 20:11
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
pete-11 píše:
Monty píše:
No když zahodí kartu tak si moc nepomuže jak ten mobyl zapne je dohledatelnej chce to jen papíry od mobilu. Doby kdy stačily v mobilu jen vyhodit kartu a dát tam jinou a pohoda skončila. Dnes ikdyž nemluvíš do mobylu a neelefonuješ mužeš být odposlouchávanej a pokud nevytáhneš z mobilu baterku tak tvou lokaci najdou všude.

No nebyl to nejnovější model byl starej 2 roky tak nevím zda tohle pujde. ale nezdá se ti divný že by mobil odesílal informace o sobě i bez sim ?? nebo s jinou ?

Odesílá i bez sim stačí kouknout na ikonku"jen nouzové volání" a dva roky ? jde to od roku 2000. Mobil je největší bonzák co muže bejt kdyby si věděl jaký stím dou chujovinky už by si to nikdy nezapnul.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


24 bře 2010, 20:14
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Griffon píše:
Já jsem už s policií párkrát něco řešil a mam teda zkušenost opačnou, vždycky se chovali dobře, profesionálně a vyšli mi vstříc...tim myslim ty jednotlivce se kterejma jsem jednal, to že mi ve finále snad nikdy pořádně nepomohli je věc jiná, ale to není chyba těch kluků na služebně, ale tak nějak celýho systému. Je třeba se na to dívat z toho pohledu, že to jsou taky lidi a lidi jsou prostě různý.


Nejspíš mam štěstí a narazil jsem na policisty které byli právě bez nálady cokoliv čehokoliv.Jinak s tim sistémem se zas dostáváme k dementní funkčnosti policie Čr jako celek.


24 bře 2010, 20:15
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Monty píše:
pete-11 píše:
Monty píše:
No když zahodí kartu tak si moc nepomuže jak ten mobyl zapne je dohledatelnej chce to jen papíry od mobilu. Doby kdy stačily v mobilu jen vyhodit kartu a dát tam jinou a pohoda skončila. Dnes ikdyž nemluvíš do mobylu a neelefonuješ mužeš být odposlouchávanej a pokud nevytáhneš z mobilu baterku tak tvou lokaci najdou všude.

No nebyl to nejnovější model byl starej 2 roky tak nevím zda tohle pujde. ale nezdá se ti divný že by mobil odesílal informace o sobě i bez sim ?? nebo s jinou ?

Odesílá i bez sim stačí kouknout na ikonku"jen nouzové volání" a dva roky ? jde to od roku 2000. Mobil je největší bonzák co muže bejt kdyby si věděl jaký stím dou chujovinky už by si to nikdy nezapnul.


Takže zajít na policii tam ho vystopovat a pro mobil si dojet ??


24 bře 2010, 20:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
není to tak lehký ale v podstatě ano

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


24 bře 2010, 20:18
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
K tý identifikaci phouna. Každej mobil je identifikovatelnej svým číslem IMEI, který se prakticky nedá změnit. Každá simkarta je identifikovatelná samozřejmě svým tel.číslem a taky číslem IMSI (aspoň doufám že jsem tu zkratku nespetl).
Kdykoliv se simkarta přihlásí do sítě, tak se do takový nekonečný tabulky k jejímu IMSI zapíše číslo telefonu IMEI.
Když vyhodíš z telefonu simkartu a dáš tam jinou, tak při přihlášení do sítě se zase k jejímu IMSI zapíše číslo telefonu IMEI. Kromě toho i nějaký další info.
Takže teoreticky ti k zablokování ukradenýho telefonu stačí znát svoje telefoní číslo a všechno ostatní už si můžou dohledat.
pozn:Tohle jsme se učili před třema rokama na střední, na kolik je to kompletní a aktuální informace nevim, ale takhle nějak to funguje.

Jinak zaměřit talefon jsou schopní minimálně na 100m (myslím že něco takovýho mají operátoři v licenci), ve městě mnohem přesněji - konkrétní ulice, konkrétní dům, konkrétní regál v supermarketu... ovšem nevím jestli se ta poloha někde běžně archivuje a jestli je to zpětně vystopovatelný.

Otázkou je nakolik budou policajti ochotní spolupracovat při žádosti o zablokování a vystopování telefonu, přecijen je to teoreticky zneužitelný, takže to bude chtít nějaký svědky apod. rozhodně bych to ale v tomto případě zkusil.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


24 bře 2010, 21:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Hele když nevíš co je to IMEI, pak je to těžký.
Já spolupracuji s PČR již 20 let a je to jen a jen o lidech, prostě narazíš na blba, ale i na rozumný chlapy a na kriminálce opravdu pracují většinou odborníci, otom svědčí i výsledky ale nevěřím, že by ses k něčemu takovýmu někdy dostal, nebo si takové informace sehnal. Raději si dáš pár piv posílíš si sebevědomi teleskopickým obuchem a pak vedeš takový řeči ikdyž nevíš očem ta práce je a pliveš hnusoty.
Hele pokud máš opravdu takovou zkušenost, stačilo si opsat služební čísla těch co nechtěli nic dělat a zaslat dopis "slušnou" (myslím bez urářek) formou na oddělení stížnosti PČR a garantuji ti, že ti dva pokud by to bylo jak jsi říkal by to minimálně finančně pocítili na osobním příplatku. Ale ona pravda bývá občas jiná, než ji slyšíme, nebo čteme na webu.


25 bře 2010, 14:48
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Tak tu mám pár novinek o kterých se mi v životě ani nezdálo.

Můj životní sen byl alespoň ještě jednou potkat toho cikána a věřte nebo ne ja ho dnes potkal, také jsem zjistil že když se na policisty přitlačí tak makaj jak fredky a dokonce je i sranda s některejma(otom ale až dál).

Kdy a kde:
Tak jsem si to dnes zas parádil ze školy, a koho nevidím. Cikána prchjicího jako o život a hned zaním další chudák so přišel o svůj přenosný komunikátor. Dřív než jsem popadl teleskopák z batohu můj budoucí kamarád to vzdal již na nástupišti, na cikána jsem se tedy vysr.l a šel helfnout okradenému chudákovy. Po představení jsme se zakecaly jak jsme se nechaly obelhat a ja mu popsal jaký tu máme policisty. Po chvíly mi požádal zda mu nepůjčim telefon a jelikož mám opravdovou ,,šunku´´ a věděl jsem že mu jeden pávě vzaly bez starostně jsem mu ho pujčil. Po chvíly vykecávání s jeho odcem mi telefon vracel se slovy pojď, dole na nás čeká auto. Po příchodu na parkoviště před nádrem tam auto opravdu stálo. Identita řidiče a jeho obor v povolání policisty mi bylo utajeno (byl v civilu). Jako taxikem nás hodil na policejní stanici a jelikož jsem mu cestou tam i řekl jak se ke mě chovaly pilicisti, zašel tam s náma a přímo na vrátnici je tam sjel od hlavy až k patě. Na policiii jsem podal popis a všechny ty formality. Imei bo jak dodám zítra a mělo by to být vše vyřízeno. Kamarád imei dodal blezkově protože jeho (bohu dík) zručný papá vše teleportoval do mého hustého mobilního aparátu. Já bouhužel neměl nikoho doma kdo by to portnul mě tak jsem byl v dubovém lese.

Ps : už vím co je to imei tudíž mi tu nemusíte spampvat ve smyslu zaostalého debila :D :D


25 bře 2010, 20:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Koukám že ten cikán je takovej Jusein Bolld náš furt jen sprintuje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: No ale jak je vidět je to jeho rajon tak si stačí naněj počkat a pak ho zmalovat do běla.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


25 bře 2010, 20:34
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Kéž by aji ti naši byli sprintovací...

Se dneska sunu k autu před barákem (nic extra, renault 5 ) ve výstroji s "Piškotkem" v transportce. O auto se mi opírá jedna taková černá opička, plnou hubu keců. Poprosil sem ho ať se jde oprírat o práci a ne o moje auto, prej jestli nemám aspoň cigárko.
Jo jasně kámo. Sáhnu do vesty, on natáhl pařát a já ho vzal po prstech prvním kovovým předmětem co sem v kapse nahmátl (skládací klešte, bau, 150 kč, pomáháj a chrání už 5. rokem). to bych vám přál vidět ten jeho výraz, pak zichrovací do čumáku a byl pryč.

pro jistotu budu teď nějakou dobu parkovat v garáži...
Už dvakrát mi auto vykradli a podruhé to vzali pro jsitotu aji s SPZ.

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


25 bře 2010, 21:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
ježo píše:
Kéž by aji ti naši byli sprintovací...

Se dneska sunu k autu před barákem (nic extra, renault 5 ) ve výstroji s "Piškotkem" v transportce. O auto se mi opírá jedna taková černá opička, plnou hubu keců. Poprosil sem ho ať se jde oprírat o práci a ne o moje auto, prej jestli nemám aspoň cigárko.
Jo jasně kámo. Sáhnu do vesty, on natáhl pařát a já ho vzal po prstech prvním kovovým předmětem co sem v kapse nahmátl (skládací klešte, bau, 150 kč, pomáháj a chrání už 5. rokem). to bych vám přál vidět ten jeho výraz, pak zichrovací do čumáku a byl pryč.

pro jistotu budu teď nějakou dobu parkovat v garáži...
Už dvakrát mi auto vykradli a podruhé to vzali pro jsitotu aji s SPZ.

i doktoři říkaj že hlavní je prevence :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


25 bře 2010, 21:50
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 12 říj 2008, 19:52
Příspěvky: 285
Bydliště: Tachovsko
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
no tak já se taky zapojim, to já si koupil telefon za 6000, měl jsem ho ani né měsíc. večer jsem šel domu z hospody, vyšel jsem ven v ruce telefon když sem psal sms. zarohem viběhly 3 cikání vytrhly mi telefon z ruky a zdrhli prič a policajti s tim nic neudělaly. Poučil jsem se že drahej telefon je zbytečný kupovat. Prostě cikáni jsou pro mě nejhorší!!!!!!


25 bře 2010, 23:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Pete-11, už do tebe šít nebudu, a přeji aby ti ten mobil našli, anebo alespoň zablokovali phone, aby z toho ten tmavý bandita nic neměl. :twisted:
Jak se říká: "Na každou swini se vaří voda"!.


26 bře 2010, 11:01
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Asi tak ... Nebo si udělat pěknej lov 8) .. Počkat si na něj za dlouhýho dne společně s Pete -11 na hlaváku a ručně mu vysvětlit, že tohle opravdu nee :lol: ... Třeba z něj vypadne tvůj mobil + nějáký další poklady :wink:

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


26 bře 2010, 14:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Jestli můžu s trochou do mlýna, tak bych tuto Wrtakovu variantu nedoporučoval, nejen že by se to mohlo zvrhnout v trestný čin výtržnictvý §358/TZ, nebo rvačky §225/TZ, ublížení na zdraví 221/TZ a ještě s rasovým podtextem, tudíž něco k trestu navíc.
Je to moderní u orgánů činných v trestním řízení ukázat světu, že dokážeme usměrnit "naši mládež", že umíme zatočit s rasismem.


26 bře 2010, 15:39
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
TAky jsem nemyslel někde na veřejnosti :wink: .. Tímto jsem teda nechtěl nabádat k trestnýmu činu, ale bylo by to takový malý zadostiučinění :D ...

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


26 bře 2010, 15:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
4 1tg: Hele s tím rasovým podtextem bych nesouhlasil, cikáni si stěžují, že když jim něco uděláš, že si rasista, ale cikáni jsou rasa Indo-evropská (nevím jak se to píše, jestli dohromady nebo jak, tak sry), takže když jsou v Evropě, tak to není rasizmus na to pozor!

_________________
IN OMNIA PARATUS


26 bře 2010, 16:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
tomasrom-no tak to opravdu nemáš pravdu, tady se o rase nemluví jako o indoevropské. ale pokud je to skupina osob, která se vyčleňuje barvou (cigáni), národností (např.maďarská), náboženstvím (třeba pravoslavná aj.) či něčím jiným a hlásí se k tomu tak se to útok proti skupině obyvatel (myšleno jako rasismus). Může se to odvíjet v oblasti přestupku dle § 49, a to dle společenské nebezpečnosti takového činnu anebo TČ.
A věř mi pracuji v právu 20 let, a jestli chceš osobně tě seznámím s člověkem, který pořádně ztrestal 17-náctiletého hnědočecha, a to že mu zbil a okradl 10-letý děcko. Nedávno se vrátil z krimináu kde kroutil 2 roky natvrdo.
Přísné trestání rasismu je v módě u státních zástupců, kteří dobudoucna chtějí postoupit hirearchii soudního systému.


26 bře 2010, 16:38
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
4 1tg: Tak to sorry, jen jsem psal co jsem slyšel. Škoda, že to není jako v USA, to by ten čin posoudila porota (normální občanénebo jak to tam je) a to by ten cikán koukal :D

_________________
IN OMNIA PARATUS


26 bře 2010, 17:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
tomasrom píše:
4 1tg: Tak to sorry, jen jsem psal co jsem slyšel. Škoda, že to není jako v USA, to by ten čin posoudila porota (normální občanénebo jak to tam je) a to by ten cikán koukal :D

Bouhužel ta porota musí být nestranná takže na to nemůže koukat jako ty. :lol: :lol: Př. jsem zločinec a soudim se s chlápkem ktereho jsem okradl. Do poroty dam taky zločince kteří dosud nebyli trestáni. Kdo to vyhraje. Okradenej nebo já?


26 bře 2010, 19:04
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
No hele mě se líbilo to co jsem cca 2 dny zpátky viděl v telce, byla tam nějaká američanka, kterou muž podváděl, pak se nechal rozvést a šel k tý s kterou podváděl svojí manželku, ale ta jeho bývalá manželka dala tu jeho novou k soudu, že jim rozbila manželství a vysoudila na tý jeho nový 170 000 000 (asi Kč). To by se u nás nikdy nestalo :D
Takže sry za OT
PS: pete-11: nějaké nové zprávy, jak to probíhá?

_________________
IN OMNIA PARATUS


27 bře 2010, 07:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
tomasrom píše:
No hele mě se líbilo to co jsem cca 2 dny zpátky viděl v telce, byla tam nějaká američanka, kterou muž podváděl, pak se nechal rozvést a šel k tý s kterou podváděl svojí manželku, ale ta jeho bývalá manželka dala tu jeho novou k soudu, že jim rozbila manželství a vysoudila na tý jeho nový 170 000 000 (asi Kč). To by se u nás nikdy nestalo :D
Takže sry za OT
PS: pete-11: nějaké nové zprávy, jak to probíhá?


Vše je už v šetření, dohromady jsme už tří okradený tim samým chlápkem. Prohledávají se záznamy bezp. kamer a nádraží je znatelně lépe hlídáno. Výce bych rád řekl ale jelikož by to mohlo mařit vyšetřování budu radši prozatím v klidu alespoň než. to odezní či se zloděj chytí.


27 bře 2010, 09:51
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
pete-11: OK, to je dobře, že už se to řeší, jinak jsem se chtěl zeptat, když něco ten cikán ukradl a bylo by to pod 5000 Kč, tak je to jen přestupek ne? Ale když už okradl 3 lidi a ty pete jsi přišel o mobil za 9000 Kč, takže by mohl jít do lochu ne?

_________________
IN OMNIA PARATUS


27 bře 2010, 10:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
tomasrom píše:
pete-11: OK, to je dobře, že už se to řeší, jinak jsem se chtěl zeptat, když něco ten cikán ukradl a bylo by to pod 5000 Kč, tak je to jen přestupek ne? Ale když už okradl 3 lidi a ty pete jsi přišel o mobil za 9000 Kč, takže by mohl jít do lochu ne?


Popravdě v tomhle se moc nevyznám ale protože žijeme v zemi kde se trestá velmi mírně je také možné že si ho jen odvedou, sepíšou s ním nějaké blbosti a zas ho pustí. :(


27 bře 2010, 10:44
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2010, 14:04
Příspěvky: 67
Bydliště: Vlašim
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
1tg píše:
Jestli můžu s trochou do mlýna, tak bych tuto Wrtakovu variantu nedoporučoval, nejen že by se to mohlo zvrhnout v trestný čin výtržnictvý §358/TZ, nebo rvačky §225/TZ, ublížení na zdraví 221/TZ a ještě s rasovým podtextem, tudíž něco k trestu navíc.
Je to moderní u orgánů činných v trestním řízení ukázat světu, že dokážeme usměrnit "naši mládež", že umíme zatočit s rasismem.


Nechci být puntičkářská (je to deformace z povolání, každej den s těmahle věcma přicházím do kontaktu), ale když už píšeš trestné činy, tak podle nového trestního zákoníku, platného od 1.1.2010 je přečin rvačky podle § 158, předtím to byl § 225, a ublížení na zdraví (záleží na tom, jak moc by jim dali po tlamě) je buď přečin podle § 145 - těžké ublížení na zdraví, nebo podle § 146 - ublížení na zdraví. Výtržnictví máš dobře.

Sorry za OT

_________________
Never run away from sniper, you will only die tired


29 bře 2010, 06:49
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 22 úno 2010, 12:39
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Nestěžuj si na poldy a vem si ponaučení: nikomu nic nepůjčuj a nedávej, když ho neznáš. Kor, když od prvního pohledu je sociálně slabej a máš pocit, že by tě mohl chtít okrást. Když chce psát SMSky, ať nastoupí do práce a vydělá si na to poctivě svejma rukama


29 bře 2010, 22:54
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
budo píše:
Nestěžuj si na poldy a vem si ponaučení: nikomu nic nepůjčuj a nedávej, když ho neznáš. Kor, když od prvního pohledu je sociálně slabej a máš pocit, že by tě mohl chtít okrást. Když chce psát SMSky, ať nastoupí do práce a vydělá si na to poctivě svejma rukama

Chybama se člověk učí, u mě to platí dvojnásob :D a příště střílet na potkání (asi už přehánim). Ponaučení jsem si vzal protože tohle se jen tak přehlédnout nedá a ten kdo bude chtít pujčit telefon tak maximum zástavou za občanku či mobil hodnoty vyžší než té mé(v téhle době to problem nebude :lol: 3510i) ato v rozjetém vlaku.


30 bře 2010, 16:00
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
s tim strilenim vubec neprehanis, to co se dnes deje na ulicich a prevazne na nadrazich je vice nez neunosne, vyse zminovany OTOve me se*ou v mnozstvi vetsim nez obrovskem, jezdim do skoly do Chebu a nase slavna Wolkerka (neco jako Chanov) uz je po CR taky proslavena, pani z mestke komedie (policie) na nadrazi prijdou, ohlasi prednostovi stanice, ze nikde zadny OTa neni a jdou pryc, mezi tim ale kamaradovi ukradli retizek a telefon, my sedeli opodal takze o tom nevedeli. Po dokonceni skoly chci jit k PCR, vim jak to u nich chodi, ze to nemaji jednoduchy jak si mnozi lide mysli. ALE! Bezostysne ignorovat tyto OTO ciny je minimalne neeticke! Pani policiste mezi nami, zamyslete se nad sebou, mnozi lide se za vas postavi kdyz jim pomuzete!

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


30 bře 2010, 20:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Kuny píše:
Po dokonceni skoly chci jit k PCR, vim jak to u nich chodi, ze to nemaji jednoduchy jak si mnozi lide mysli. ALE! Bezostysne ignorovat tyto OTO ciny je minimalne neeticke! Pani policiste mezi nami, zamyslete se nad sebou, mnozi lide se za vas postavi kdyz jim pomuzete!

Z toho co píšeš, víš kuloví jak to tam chodí, leda tak z vyprávění nebo bulváru či TV, jinak bys nenapsal takovou chujovinu a zamyslel by ses raději sám . . . . .

Až tam tedy jednou budeš, poznáš podrobněji naše super zákony, právní systém, díry, kličky, těžkosti dokazování, psaní papírů "o ho*ně" na každý "ho*no", že cigánský práva jsou větší než tvá nebo jinýho bílýho protože oni jsou "utiskovaná menšina" (o tom ví přeci dnes celý svět, že...) . . . sám pak poznáš a chuť na takovéto "výplody", tě pravděpodobně přejde.

Jakýsi Richad Marcinko něco podobného popsal jako "válčení s jednou rukou na koulích".

Těžko, jakožto "maličké kolečko soukolí systému" změníš něco, co je mimo systém ale silnější a co sype do soukolí systému písek ...... začneš chtít čistit "soukolí od písku" a chránit ho od oněch "sypačů" a dostaneš po koulích, kolikrát i ze strany, ze které by jsi to nečekal. Ti co by za tebou pak měli stát a podpořit tě, se na tebe vyprdnou, protože mají rodinu a strach o své místo . . . . . tedy "bojuj" dnes za něco, když musíš mít stále "jednu ruku na koulích" ........

Ale nejlepší je vlastní zkušenost, tak hodně štěstí po škole. :wink:

Určitě se s tím pak setkáš:
verze "toho co udělal podobnou chybu" jako pete-11: chtěl si napsat jen SMS, telefon jsem mu půjčil ale on s mi ním utekl, svědka bohužel momentálně nemám.
verze "utiskovaného chudáka": on lže, lže a lže, potřeboval na něco peníze a telefon ve vlaku nabízel k odprodeji - já ho od něho za svý peníze KOUPIL, byli jsme u toho sami, myslel jsem že je to fér, byla to dobrá cena, tak jsem ho od něj koupil a víc jsem neřešil.
Telefon jsem mu nevzal, prodal mi ho.

:lol:

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


31 bře 2010, 15:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz