Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:55




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 980 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Další
 PC Hry pro softaky 
Autor Zpráva
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Lesman píše:
Lidi a zajímají vás i třeba jiné akční hry, příp. jiný žánr než tyto válečné hry? :)

Auticka miluju, ale moc dobrych auticek neni.


19 srp 2011, 18:11
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 srp 2011, 18:10
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
maty píše:
DOTAZ: mam originál verzi hry se seriovým číslem, hra je však v EN. Je možný použít key na staženou českou verzi? Konkrétně ARMA2


Na 99% jo, ArmA 2 nedělá rozdíl mezi verzema, takže ti třeba klíč od Steamu bude fungovat u krabicovky.

Když už jsme u tý Army, dá se pořídit za krásnejch 350 Kč (i s datáčem) - http://www.sprocketidea.com/joomla/inde ... t&Itemid=2 :)

A pokud byste hledali virtuální jednotku, tak zkuste http://102-pzpr.com/news.php


19 srp 2011, 18:14
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 bře 2009, 16:03
Příspěvky: 80
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Vona ta verze co jsem stahoval(koupil) je nakonec v cz, takže pohoda. Arma 2 za nádhernejch 110,-, nekup to viď.

_________________
www.havraniplzen.cz


19 srp 2011, 19:24
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
pařím DOTU :mrgreen: mapa W3 ale normální hru si dám občas taky...

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


19 srp 2011, 19:30
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Lesman píše:
Krezz

Myslíš třeba NFSka? A který díl se Ti nejvíc páčil?

No zrovna NFS nemaji moc spolecnyho s realnym jezdenim, sem spis fanousek gran turisma, forzy, WRC. Z NFS se me libil U2, protoze se tam stim autem dalo delat hromada veci, most wanted by byl peknej, kdyby do nej nezacli cpat ty hnusny special efekty. Novy NFS se zacinaji priblizovat GT, ale stale to ma do GT daleko. Uprime z tech poslednich co me zaujaly, tak rozhodne test drive unlimited a to jak prvni tak druhy (jestli se to tak da nazvat) dil. Taky midnight cluby, ty maji takovou zvlastni atmosferu :)

Jako ja sem velkej fanda rychlych aut, jednoho dne si tu 1000ps priserku v garazi postavim :D


19 srp 2011, 21:22
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Krezz: vsechny hry co si vyjmenoval maj s realnym jezdenim tolik spolecnyho jako to NFS.....

driv se jezdil online demo LFS, ted jezdim celkem casto rFactor http://youtu.be/YrguKf2BK-k?hd=1&t=40s :wink:
na rFactor 2 se tesim jak na smilovani bozi

a vlastne jsem celkem zvedavej na F1 2011, jestli to bude zase mrdka jako 2010 nebo to bude trochu hratelny

_________________
Johny Perez


19 srp 2011, 22:51
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
jestli myslis TDU 2, tak u ty se mi chtelo brecet a zvracet zaroven

_________________
Johny Perez


19 srp 2011, 23:38
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Lesman píše:
Krezz
Test Drive Unlimited? Ten prý dost zklamal podle recenzentů..co myslíš Ty?

Tak prvni dil byl super, bylo to neco novyho a moc se me to libilo. Druhej dil uz vlastne neni moc druhej dil, spis takovej znovuzrozenej prvni a pribyla ibiza, ale jako je to pekny. TDu je proste hra uplne jina nez je treba NFS, na trhu nic podobneho neni a me se to libi, spousta spickovych aut, volnost na ostrove, ted uz jsou i offroady ve dvojce, inu zahraj uvidis. Ja to hraju na ps3

LFS neni spatny, ale uz je to stara vykopavka ve ktery me chybi tolik veci, ze to rads nehraju :D A ten rfactor vypada taky priserne, navic co sem koukal tam ani neni mco aut. Jako mrkni se jak vypada forza 4 nebo gt5.


20 srp 2011, 01:11
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Lesman píše:
Krezz

Jo no, však NFSka jsou stavěný čistě arkádově, pro zábavu. I když Carbony byly tak trochu i simulace...hodně to šlo poznat v těch kanonech.


mě to teda příjde z těch NFS jako jeden z těch horších... všechno fialový, hustokrutý scény, kde si děcka hrajou na drsňáky a společníci, kteří dokázali jet vždycky rychleji než všichni ostatní a schopnosti, že dokážou zvýšit rychlost jakéhokoliv auta na 300km/h... za mě teda Underground 2 a Most Wanted. Jinak co se realismu týče tak co si pamatuju tak NFS4 a Porsche na tom nebyl tenkrát špatně a novejší Shift i když ten mě vůbec nechytnul...Jinak co vím tak se dal hrát na volantu Richard Burns Rally ten nebyl špatný...

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


20 srp 2011, 08:57
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010, 12:05
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
A mě se třeba Shift 1 a i 2 děsně líbí. Pro mě je projíždění známých i méně známých závodních tratí v závodním porsche mnohem lepší zábava, než projíždet ve městech s tůňenou hondou 8) Se divím že jsem si ještě nekoupil Gran turismo 5 :D
Ale to není hra pro softáky


20 srp 2011, 14:40
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Radim.M4 píše:
A mě se třeba Shift 1 a i 2 děsně líbí. Pro mě je projíždění známých i méně známých závodních tratí v závodním porsche mnohem lepší zábava, než projíždet ve městech s tůňenou hondou 8) Se divím že jsem si ještě nekoupil Gran turismo 5 :D
Ale to není hra pro softáky

Taky mam radsi ty trate, ikdyz ten midnight club je moc peknej. Jako GT se s NFS neda vubec srovnavat.


21 srp 2011, 11:49
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Lesman píše:
Asi mi dáte za pravdu, že asi nejlepší díl co byl z NFS? tak Undergroundy 2)


nejlepsi NFS byly porsche a pak NFS2SE. Vsechny ostatni staly za houby. jedine hratelne a jaks taks solidni z tech novejsich byly ty zminene MW. jinak nic.

co se tyce TDU2 tak mi se osobne hodne libilo, ale zklamalo me ze se ze 2/3 zase odehravalo na Oahu. Jinak se mi libilo hodne super auticek, akorat mi tam Lambo chybelo.

jinak nejlepsi simulator aut ever je podle me Richard Burns Rally :-) potom se mi libilo Grand Turismo, akorat me stvalo ze bylo jen na konzole, protoze konzole nemam rad.


22 srp 2011, 18:01
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Lesman píše:
vanhoutten

A znáš ten simulator Live for Speed?


jeste jsem se k nemu nedostal :-) ale vim o nem

edit: uz neni tolik casu na hrani jako bylo na stredni :-D


23 srp 2011, 15:33
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Co myslíš? Jako nastavení auta? Ty se daj sehnat na netu, nebo když někoho na serveru poprosíš, tak ti svůj setup pošle...

A vůbec, demo je online hratelný zdarma, takže co si dát někdy na nějakym serveru menší ASf race ? :wink:

_________________
Johny Perez


23 srp 2011, 21:29
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
tak sem tu chyběl tak doplnim svoje poznatky


nejlepší NFS ? > NFS3 (hot pursuit), NFS 4 , U2.... dál už to nemůžu hodnotit asi, protože to byly všechno díly který vždycky něco přidaly, pak ubrali, pak pozměnily... ted třeba hraju undercover, líbí se mi grafika (je to nenáročný dokonce), najdu si tam i svoje oblíbený stroje, ale strašně kretenská umělá inteligence, nesmyslný fyzikální modely aut -> pokud jedu závod, tak mojeho dodge chargera R/T přetlačí i golf a nemam šanci dávat protivníkům v závodech smyky naráženim, prostě pokud sem s nima v kontaktu tak z toho vyjdu snad pokaždý špatně vyjma teda uplně primitivnýho navedení je do sloupu a podobně.... naopak s poldama si můžu dělat co chci dokud nemaj porsche, to je snad to stejný co s těma závodníkama.... nakonec taky akcelerace těch aut je nesmyslná... prostě o dost se to pohoršilo oproti starším dílům

TDU 2 -> absolutně mě to nebavilo, nemělo mi to nějak co nabídnout

co mě baví z ježdění nejvíc tak je DIRT 2 (produkce codemasters co dělali McRae Rally) a potom na xboxu GRID, ten neměl na xkovym ovladači chybu když se jezdilo z pohledu řidiče


jinak musim připomenou zase poslední Medal of Honor, to má prostě skvělej příběh, až na nereálný události, když k tomu posadíte mladou tak vám na konci zabrečí jak je to dojemný :D


23 srp 2011, 22:23
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Hrál jste někdo Colin McRae Rally 4 ?
loco: jojo to je pravda u toho slaďáku od Linkinu jsem se aj já málem rozbulel :)

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


23 srp 2011, 22:27
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010, 12:05
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Axelama píše:
Hrál jste někdo Colin McRae Rally 4 ?

Jo hrál, a docela dlouho, ale pak jsem objevil RBR na volantu, a colinovi jsem se vysmál :D


24 srp 2011, 07:46
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Radim.M4 píše:
Axelama píše:
Hrál jste někdo Colin McRae Rally 4 ?

Jo hrál, a docela dlouho, ale pak jsem objevil RBR na volantu, a colinovi jsem se vysmál :D


AMEN
____
____

(..dvakrat podtrzeny :-D )


24 srp 2011, 08:41
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Nebyla trojka ta s tou tratí v těch horách tibetu? :D


24 srp 2011, 15:29
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
CrocHunter píše:
Nebyla trojka ta s tou tratí v těch horách tibetu? :D


to byla dvojka :-) jak tam byl ten sileny tunel kde jsem se pokazde vymlatil :-)


24 srp 2011, 15:43
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tak dvojka to byla, hra mého mládí. Jako malej jsem se na tom vyblbnul. :D Když jsem u známého zkoušel nějaké ty nové NFS tak to už prostě nebylo ono, moc velká snaha zalíbit se rádoby kchůůůl blbostma jako různé neony, nitra či drifty mě od toho odradilo. :D


24 srp 2011, 18:18
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Radim.M4 píše:
Axelama píše:
Hrál jste někdo Colin McRae Rally 4 ?

Jo hrál, a docela dlouho, ale pak jsem objevil RBR na volantu, a colinovi jsem se vysmál :D




Jezdíte/jezdili jste někdo online na pluginu ?

_________________
Johny Perez


24 srp 2011, 20:39
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Johny--X píše:
Radim.M4 píše:
Axelama píše:
Hrál jste někdo Colin McRae Rally 4 ?

Jo hrál, a docela dlouho, ale pak jsem objevil RBR na volantu, a colinovi jsem se vysmál :D




Jezdíte/jezdili jste někdo online na pluginu ?


snazil jsem se to rozchodit, ale za boha mi to nechtelo fungovat. nevim jestli jsem mel nejakou debilni verzi a docela me to stvalo. zkousel jsem to na dvou verzich, jedne stazene z pocketcosi.com a potom na originalce od topcd nebo jak se to jmenuje, coz asi byla ta pricina, ale jinou uz jsem nesehnal ani na aukru ani nikde - holt to nebyla mase rozsirena hra jako COD :-D


25 srp 2011, 15:52
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 29 dub 2011, 15:47
Příspěvky: 34
Bydliště: Zruč Senec
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Dobrej,
za mě je to Operace flashpoint ale taky BF2: modifikace project reality.
Samotnej mod zabírá 2x víc místa než samotný bf2. Je to senzace mluví se přez vysílačky, zbraní 3 pr**le (strašně armád i izrael atd. :lol: ) a co se mi líbí celkem reálnej způsob umírání :mrgreen: když mě zasáhnou do hlavy = tma a nápis you are death :lol: do těla = krvácení, kterou lze jednou típnout medikem jinak death. Lidi sou většinou slušný, hraje se hooodně takticky, mapy velký(nejvíc mě byvil Valey to je v černobylu specnasz vs čečennský povstalci -nedělam si srandu to tam fakt je :mrgreen: ) Takže kdo má bf2 ať skusí je to zadara na moddb.com si najeďe bf2 a uvidíte.

_________________
AK 105


28 srp 2011, 06:05
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
vz95 píše:
Dobrej,
za mě je to Operace flashpoint ale taky BF2: modifikace project reality.
Samotnej mod zabírá 2x víc místa než samotný bf2. Je to senzace mluví se přez vysílačky, zbraní 3 pr**le (strašně armád i izrael atd. :lol: ) a co se mi líbí celkem reálnej způsob umírání :mrgreen: když mě zasáhnou do hlavy = tma a nápis you are death :lol: do těla = krvácení, kterou lze jednou típnout medikem jinak death. Lidi sou většinou slušný, hraje se hooodně takticky, mapy velký(nejvíc mě byvil Valey to je v černobylu specnasz vs čečennský povstalci -nedělam si srandu to tam fakt je :mrgreen: ) Takže kdo má bf2 ať skusí je to zadara na moddb.com si najeďe bf2 a uvidíte.


koukam ze se asi project reality konecne rozjel. v dobach kdy jsem me prestalo bavit obyc BF2 tak jsem si to nainstaloval, ale hral jsem jen s par lidma (3-5), tkaze nic moc. docela jsi me nalomil :-)


28 srp 2011, 19:30
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Prosím Vás mohol by mi niekto do PM poslať odkaz, kde by som si mohol "pozrieť" či niekde na nete je OFP (snáď chápete :D )? Budem veľmi vďačný, ja nič nemôžem nájsť okrem retaedovaných toretov a zahraničných platených odkazov.

_________________
vpred


01 zář 2011, 18:42
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 28 srp 2009, 22:10
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Ovšemže chápeme, tady se dá dokonce koupit v enginu army
http://store.steampowered.com/app/65790/

_________________
Life is a joke. Don´t say it twice and make it boring.
AS Challenges:
[Šípková Růženka][Ženista][Odhodlaný][Potížista]
[Smolař][Fortunate Son][Obojživelné Operace]


01 zář 2011, 18:54
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
já sem ted v BFBC2 vyhrál http://flyingangels.enjin.com/home/m/19 ... cle/343450 klíč od BF3

jinak je to jedna z nejlepších her co sem kdy hrál v MP, ale zase si hodně lidí stěžuje na mě :D, ale je to takovej fajn kompromis mezi arkadou a nejakou realističností, aspon balistická křivka a rozpyl tam je

Singleplayer je fajn ale nezaujme každýho, mě se líbil díky tomu co tam mezi sebou kecaj (a neni to ani v titulkách takže musíš poslouchat né jen střílet), ale před multiplayerem je to takový docela dobrý seznámení s hrou, ale největší sranda je s kámošema na multiplayeru nejlíp s nějakym teamspeakem.... to jsou pak takový skore jako 100/2 díky tomu že já pilotuju BH nebo Apache případně Havoc a mam sebou dobrýho co-pilota + vim který "perky" používat a umim lítat s vrtulníkama - to dělá strašně moc lidem potíže, je dost častý že někdo prostě zvedne black hawk plnej lidí, a pak to strhne do stromů mimo mapu protože tomu totálně nerozumí


01 zář 2011, 21:31
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
midas píše:
Ovšemže chápeme, tady se dá dokonce koupit v enginu army
http://store.steampowered.com/app/65790/



neni v enginu army. je to OFP CWC+Resistance, plne opatchovany a udelane jen update ve zdrojovem kodu aby to bylo bez problemu hratelne a spustitelne i na novych PC a systemech. jako arma to je pojmenovane proto ze jim vyprsela smlouva s Codemasters (puvodni distributor), tudiz v soucasnosti uz by to nemohli prodavat jako Operaci Flashpoint, takze proto zmena nazvu.

takze to shrnu - ARMA Cold War Assault je stary dobry flashpoint ktery obsahuje datadisk resistance a vsechny dostupne patche. Zadna zmena grafiky, enginu atd. tam neni


02 zář 2011, 12:14
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Chcel by som sa poďakovať vanhouten-ovi, vďaka nemu som si konečne zahral OFP po 6 rokoch :D. Síce už neviem ako sa čo ovláda, ale plním misie, ktoré som pred tým nemohol prejsť :P. Len si budem musieť ešte stiahnuť nejaké upgrejdy, lebo keď chcem hrať po internete otvorené mapy (krajiny), tak mi to vyhodí, že mi chýbajú doplnky, nejaké tanky a tak :O .

_________________
vpred


03 zář 2011, 07:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 980 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz