Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:56




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 980 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 33  Další
 PC Hry pro softaky 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jonnyrs4 píše:
Pro snipery.... Sniper: Ghost Warrior :) libová hra a ted se připravuje i dvojka která vyjde v příštim roce



tak tohle ma se snajprama spolecny tak ten nazev. je to obycejna FPS, stejne tak jako sniper elite.


20 čer 2011, 07:53
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
http://www.callofduty.com/mw3/videos/reveal
Sice to bude jako ostatní díly, ale začínám už slintat :D

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


21 čer 2011, 13:33
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 črc 2009, 21:11
Příspěvky: 36
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tak já osobně jsem proti MW3. Je tu několik důvodů: je to furt to samý (oproti ostatním CoD), nevidím důvod si to každej rok kupovat znova, vydavatelé sou vydřiduši (nezlobte se ale chtít u online FPS -sice dobrovolné- měsíční poplatky, platit za mapy), navíc to i vypadá stejně jak MW2 (jenom je to zas trochu akčnější). Když už na něco, tak se těším na Battlefield 3, rád si pojezdím a vypadá to zatím slibně.


21 čer 2011, 20:19
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
U MW3 budou měsíční poplatky? Kdes k tomu přišel???

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


21 čer 2011, 20:27
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 črc 2009, 21:11
Příspěvky: 36
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Activision bude mít nějakou službu, kdy když budeš platit měsíční poplatky, tak budeš mít všechny DLC bez placení, možná zbraně navíc a nevím co ještě. Bez placení to půjde taky. Proto tam bylo dobrovolné :wink: Každopádně tě to vyjde dráž než když si budeš kupovat DLC samostatně. Tahle politika se mi nelíbí, a proto už si CoDka nakupuju. Jinak četl sem to myslím na Tiscali Games nebo tak někde.


21 čer 2011, 20:50
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 28 srp 2009, 22:10
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Call of Duty Elite , za 8 doláčů mesíčně budeš moct dělat ty věci který steam má už od roku 2005 zadarmo...

_________________
Life is a joke. Don´t say it twice and make it boring.
AS Challenges:
[Šípková Růženka][Ženista][Odhodlaný][Potížista]
[Smolař][Fortunate Son][Obojživelné Operace]


21 čer 2011, 21:20
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 črc 2009, 21:11
Příspěvky: 36
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jinak myslím že na E3 říkali chlapci z EA, že něco podobného bude mít i Battle, ale hned s úsměvem přes celej xicht dodali, že zadarmo.


21 čer 2011, 21:33
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
call of duty je od 4ky vyjma 5tky která je kopie zasazená do jinýho období uplně to stejný .... black ops je možná z 70 let ale stejně tam jsou prostě ekvivalentní věci z MW2

...a stejně si to koupim


21 čer 2011, 21:41
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Souhlasím s locem :D

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


22 čer 2011, 08:00
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Nevim jestli tu to padlo, ale hrál někdo Operaci fluspoint - Red River ? Netušim na kolik je to starý, já to teď hraju a mam k tomu hned několik věcí

- totálně dementní umělá inteligence
když mi postřelej někoho z mýho fireteamu, tak JÁ ho musim vyléčit pokud se neválí v krvi na zemi, to mu pomůžou vstát, stejně je pak třeba ho 2x "obvázat" aby moh běhat a nekrvácel
když ale dostanu kulku JÁ, tak jediný na co se zmůžou " We have a man down!" nebo "Kirby down" (hrajete za nějakýho šmudlu Kirbyho, aspon myslim že se tak jmenuje).. to že mi nezastavej krvaceni protoze to můžu udělat sám tak OK, ale když se válim postřelenej v rohu domu, v okolí neni už žádnej "Taji" a stačilo by ke mě přijít a obětovat 3s podrženim imaginárního "éčka".... to mě fakt nasralo
- přesnost zbraní
M16A4 má se základníma mířidlama horší přesnost než AK47 "M" (ak47 s namontovanou optikou slouží ve hře jako sniperka pro "Tajis")... M249 "CQB" (pevná pažba jinak PARA verze) střílí na 50 metrů s rozptylem do stran asi tak 5 metrů... člověk si sice pak zvykne střílet 4-6 ranný dávky, nebo prostě dávky jako střílí takovejhle střelec v reálu, ale tohle mi přijde přehnaná nepřesnost
- jsem v roli velitele fireteamu, pokud jim nedávám každou chvilku rozkazy který plněj strašně pomalu tak jsou ultra neefektivní v boji
- jako sekundární zbraň si můžu vzít M16A4 ale M14 DBR už ne
- suchej příběh
- moc pěknej úvod v první misi ( http://www.youtube.com/watch?v=uaVivgOzTTc 0:07 )
- neni možný "vyexpit" si všechny class (autorifleman, rifleman, grenadier, scout) najednou, takže pokud chci lepší záložku ke scoutovi, musim hrát za něj (bavíme se stále o singleplayeru), přestože u autoriflemana si můžu ke kulometu vzít M16A4


22 čer 2011, 09:59
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
loco99 píše:
Nevim jestli tu to padlo, ale hrál někdo Operaci fluspoint - Red River ? Netušim na kolik je to starý, já to teď hraju a mam k tomu hned několik věcí

- totálně dementní umělá inteligence
když mi postřelej někoho z mýho fireteamu, tak JÁ ho musim vyléčit pokud se neválí v krvi na zemi, to mu pomůžou vstát, stejně je pak třeba ho 2x "obvázat" aby moh běhat a nekrvácel
když ale dostanu kulku JÁ, tak jediný na co se zmůžou " We have a man down!" nebo "Kirby down" (hrajete za nějakýho šmudlu Kirbyho, aspon myslim že se tak jmenuje).. to že mi nezastavej krvaceni protoze to můžu udělat sám tak OK, ale když se válim postřelenej v rohu domu, v okolí neni už žádnej "Taji" a stačilo by ke mě přijít a obětovat 3s podrženim imaginárního "éčka".... to mě fakt nasralo
- přesnost zbraní
M16A4 má se základníma mířidlama horší přesnost než AK47 "M" (ak47 s namontovanou optikou slouží ve hře jako sniperka pro "Tajis")... M249 "CQB" (pevná pažba jinak PARA verze) střílí na 50 metrů s rozptylem do stran asi tak 5 metrů... člověk si sice pak zvykne střílet 4-6 ranný dávky, nebo prostě dávky jako střílí takovejhle střelec v reálu, ale tohle mi přijde přehnaná nepřesnost
- jsem v roli velitele fireteamu, pokud jim nedávám každou chvilku rozkazy který plněj strašně pomalu tak jsou ultra neefektivní v boji
- jako sekundární zbraň si můžu vzít M16A4 ale M14 DBR už ne
- suchej příběh
- moc pěknej úvod v první misi ( http://www.youtube.com/watch?v=uaVivgOzTTc 0:07 )
- neni možný "vyexpit" si všechny class (autorifleman, rifleman, grenadier, scout) najednou, takže pokud chci lepší záložku ke scoutovi, musim hrát za něj (bavíme se stále o singleplayeru), přestože u autoriflemana si můžu ke kulometu vzít M16A4


red river je celkem novinka, nicmene jsem to vypnul behem prvni mise. co mi teda u hry ktera FPS na "one hit" totalne sralo ze je naprosto chybela moznost vyklaneni. potom AI jsou az moc presni, pro me krkolomne ovladani, nijak me neoslovila grafika a ani pribeh. Codemasters bych nechal posekat prsty za to ze takhle brecka nese nazev Operace Flashpoint.


22 čer 2011, 10:49
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Ted se snažim dodělat Day 4 .... pošlu svuj team k budově co je 30 metrů ode mě at jí "vyčistěj" , oni tam dobýhaj a z boku je všechny tři vykosí jeden borec s AK.... ale mezitim stihnul 2x přebít, oni nereagovali... a pak běžim udolím a kilometr ode mě je vidět 1 borec s AK a oni po něm všichni spustej, takže pokud jim nezakážů střílet uplně tak se nehnou


22 čer 2011, 11:11
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Lesman píše:
Loco 99: Jestli chceš vědět něco taktického, tak je dobrý Hitman 4: Blood Money. Zkus si zahrát čtvrtou obtížnost a nepřemýšlet u toho :-)


Tohle neni žádná taktika ale stealth akce ;)


22 čer 2011, 20:07
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Hrál jste někdo Mass effect?

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


22 čer 2011, 20:16
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
jedničku ...parádní hra

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


22 čer 2011, 21:05
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
tak sem Red River dohrál..... co se pánům nepovedlo, byla atmosféra.... briefingová animace před každou misí byla docela dobrá, CoD to má teda lepší ale tak docela dobrý, ale hratelná část hry neměla prostě atmosféru.... neni tam soundtrack, ani při závěrečnym dialogu kterej má bejt hustej neni nic, žádný hustý scény..
nakonec sem vychytal jak donutit kolegy aby mě vyléčili, když neležim zrovna vedle tanku tak stačí dát rozkaz a namířit na sebe... sem nevěděl no :) ... 80 % hry jsem odehrál s M14 DBR a M39 EMR, ve hře identický zbraně až na jinej vzhled, jienj zvuk, a fakt že EMR je přesnější... nevyplatilo se hrát s M249 SAW nebo s M16A4, popřípadě M4A1 (tu sem nosil jako záložku teda se přiznám) a MP5A4 , přesnost byla otřesná, a podpora SAWu se hodila spíš ze strany kolegů z fireteamu než z mojí strany jim.. Vyplatilo se hrát většinu s tou EMR a budovy a nějaký krátky souboje s M4A1 nebo různejma čínskejma pěchotníma puškama (všechny vypadaj stejně , jsou to prostě nějaký ty jejich Type-y) . M16A4 se pak vyplatila jen s nějakym ACOGem na dávkování do nabíhajících vln když nebyly náboje do pušky.
Hra stále fakt za ***** dokud se člověk nenaučil využívat různejch bugů a nezvyk si na demenci spoluhráčů. Nakonec mě to celkem bavilo, ale když si vzpomenu na frustrující momenty a slova který jsem nejčastějc používal ke komentování..... Dost pozitivně hodnotim dubing Ssgt. Knoxe kterej je celou dobu jako squad leader. A přijde mi že se inspirovali generation kill. Je tam dost bodů který si sou podobny


23 čer 2011, 00:54
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Já mass effect koupil po Vánocích v intersparu za symbolických 25Kč ve výprodeji :lol: .
Vynikající hra, ale mise jsou zdlouhavé.
Jinak nemám co vytknout.
10/10 :D .

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


23 čer 2011, 20:08
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Lesman píše:
A teď nedávno, vyšel nový Duke Nukem? Co na to říkáte?


co jsem zatim jen cetl na netu tak az na par dukovskych hlasek celkem nic moc. ale mam v planu se na to kouknout. treba to bude opak :-)


28 čer 2011, 09:20
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 16:57
Příspěvky: 229
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
vanhouten píše:
Lesman píše:
A teď nedávno, vyšel nový Duke Nukem? Co na to říkáte?


co jsem zatim jen cetl na netu tak az na par dukovskych hlasek celkem nic moc. ale mam v planu se na to kouknout. treba to bude opak :-)


Nainstaloval jsem, hrál 25 minut a odinstaloval a to mám původního duka hodně rád...

_________________
“Semper Fidelis”
NAVY SEAls team. 54/sx/NST-6: Jednotku napodobujeme podle sebe,protože jsme si ji upravili.
Elvis z Prahy:Chytří érsoftpražáci nesimulujou pouštní jednotky


28 čer 2011, 09:27
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 28 srp 2009, 22:10
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tam mi napadá, zmínil tady někdo za tich 17 stránek Jagged Alliance 2? Řek bych že to pod to tady taky celkem spadá...

_________________
Life is a joke. Don´t say it twice and make it boring.
AS Challenges:
[Šípková Růženka][Ženista][Odhodlaný][Potížista]
[Smolař][Fortunate Son][Obojživelné Operace]


28 čer 2011, 09:40
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
midas píše:
Tam mi napadá, zmínil tady někdo za tich 17 stránek Jagged Alliance 2? Řek bych že to pod to tady taky celkem spadá...


nekdo to tu tusim zminil :-)


28 čer 2011, 10:15
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Náhodou ten Duke Nukem je paráda.... pravda je že bych si to nekoupil.... Ale doutník do tlamy, brokovnici a "Hail to the king baby"... jako bez faktu že hrajete za Duke-a kterej celou tu akci zahušťuje těma pekelnejma hláškama, je fakt že ta hra by byla nic moc... ale když si to tak vezmu, tak mě to bavilo víc než starej duke neukem 3D


28 čer 2011, 17:19
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tak v Modern Warfare 3 se má objevit i Magpul Masada a Magpul FMG. Začínám být natěšenej jak babka na důchod. :D

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


02 črc 2011, 20:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Neni náhodou Masada už ve dvojce? A neni náhodou FMG jen Glock 18 namontovanej do skládacího kufříku? :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 črc 2011, 21:01
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jo to je on :) . Jsem zvědavej co tam s ním budou vyvádět. Masada byla už v MW2? Aha, v singleplayeru jsem ji neviděl a mulťák sem nehrál. I tak se těším.

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


02 črc 2011, 21:11
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Inu byla tam jakožto "Bushmaster ACR" no :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 črc 2011, 21:16
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 15 dub 2011, 20:55
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
BI nedávno vyplivli osekanou armu II free, tak to jdu omrknout..


03 črc 2011, 08:11
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
jj - http://games.tiscali.cz/oznameni/pricha ... arma-56051

stejně tak byl nedávno vydanej Team fortress 2 zdarma na steamu

http://games.tiscali.cz/datum-vydani/te ... arma-56180

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


03 črc 2011, 11:02
Profil
Četař
Četař

Registrován: 02 dub 2011, 10:03
Příspěvky: 14
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Hoj,
když už tu máme takové téma tak nebudu zakládat další. Chtěl jsem se zeptat ohledně hry Stalin subway 1, kde najdu kulomet děgťarev, je to jediná zbraň, kterou jsem zatím nenašel. Byl bych rád i za detailnější popis nebo nějaké screenshoty. Jinak hru už jsem několikrát dohrál celou.


06 črc 2011, 11:10
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
archlich píše:
Tak v Modern Warfare 3 se má objevit i Magpul Masada a Magpul FMG. Začínám být natěšenej jak babka na důchod. :D

Doufám, že se jim aspoň podaří spíchnout nějakou hodně dobrou story-line, protože co jsem tak zatím viděl gameplay, tak je to prakticky shodný s MW2.


06 črc 2011, 19:30
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 980 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz