Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:39




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 980 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další
 PC Hry pro softaky 
Autor Zpráva
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Já jen aby bylo jasno, mě u her zajíma pouze multiplayer a ten v posledním MOH byl strašnej hegeš, přitom singl byl ok. CoD už je tak ohraný, že asi nikdo nečeká něco jiného. Poslední dobrej byla čtyřka, pak už to bylo furt to samé a horší :D


23 říj 2012, 07:47
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Krezz píše:
Já jen aby bylo jasno, mě u her zajíma pouze multiplayer a ten v posledním MOH byl strašnej hegeš, přitom singl byl ok. CoD už je tak ohraný, že asi nikdo nečeká něco jiného. Poslední dobrej byla čtyřka, pak už to bylo furt to samé a horší :D


like :mrgreen:


23 říj 2012, 09:18
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
no to som zistil že to proste moc nejde..len že som sa snažil vždy postupovať po kúskoch a nakonec som aj tak musel vybehnúť jak buran 8-D A dík za info k tej arme pozrem sa na to..alebo si to šupnem pod stromeček 8-D no uvidíme.Ešte COD5 World at War sa mi páčilo lebo po dlhej dobe prinieslo WW2 a v zákopoch sa dalo machrovať s garandom 8-D..ale po 5ke COD u mna už nebodovalo

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


23 říj 2012, 10:25
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tak jsem se po dlouhý době dostal k ARMě a oproti Flashpointu, kterýho opravdu můžu je tohle hardcore :mrgreen: Příběh mě teda oproti Flashpointu vůbec neoslovil, ale ta hratelnost je něco jinýho ... konečně něco trochu náročnějšího (první misi jsem dohrál tak na desátý pokus :mrgreen: )

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


06 lis 2012, 10:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Hrajete někdo Ghost Recon Online?

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


06 lis 2012, 10:22
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Kuny píše:
Tak jsem se po dlouhý době dostal k ARMě a oproti Flashpointu, kterýho opravdu můžu je tohle hardcore :mrgreen: Příběh mě teda oproti Flashpointu vůbec neoslovil, ale ta hratelnost je něco jinýho ... konečně něco trochu náročnějšího (první misi jsem dohrál tak na desátý pokus :mrgreen: )


ja si vcera stahl z armaholic mod CWR2 (cold war rises), ktery ma byt kopii flashpoint kampane a je to uplne bomba. je tam zatim sice jen 10 misi, ale masivne jsem si to uzil. sice ty mise jsou jednoduche (na dnesni pomery), zadne skripty a specialni efekty, ale nostalgie maximalni. uz se tesim, az to vyjde jako plna verze.


06 lis 2012, 10:54
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Hrál někdo z vás nové UFO X-com?
Já to dohrál po týdnu o víkendu a na dnešní dobu to byla skutečně taktická hra, kde to hodně chtělo kombinovat. Sice vím, že místní vojenští nadšenci z toho nebudou tak odvaření jako z army, ale naopak takticky založené duše, které rádi tahové strategie a hodně přemýšlení a kombinování si to podle mě musí užít. Skvělá reinkarnace původní série.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


06 lis 2012, 12:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Ono je nějaký nový? Já hrál kdysi dávno Ufo: Enemy Unknown a to mě fakt bavilo hlavně díky netradičnímu ovládání. Jestli je nějaká novinka prosil bych konkrétní odkaz (ne warez, prostě info), herní svět vůbec nesleduju.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


06 lis 2012, 12:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
reyes102 píše:
Ono je nějaký nový? Já hrál kdysi dávno Ufo: Enemy Unknown a to mě fakt bavilo hlavně díky netradičnímu ovládání. Jestli je nějaká novinka prosil bych konkrétní odkaz (ne warez, prostě info), herní svět vůbec nesleduju.


Vyšlo nové někdy říjnu tuším. Víceméně se o tom hovoří jako o překvapení roku a v recenzích to má samá vysoká hodnocení z hlediska hratelnosti. Grafika není nejnovější, ale neurazí, systém byl trošku z jednodušen, ale v zásadě zůstávají stejné principy jako dříve.

http://games.tiscali.cz/recenze/xcom-en ... enze-60907

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


06 lis 2012, 12:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Yep, první vyloženě masivní úspěch hry, která byla financovaná pomocí kickstarteru :-) Vypadá to fakt super a rozhodně se na to chystam, původní UFO jsem miloval a tohle vypadá konečně jako plnohodnotnej a povedenej remake.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 lis 2012, 13:38
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
ac ufo neni muj soudek, co tak slysim z okoli, tak se to hodne povedlo.


06 lis 2012, 13:42
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
vanhouten píše:
ac ufo neni muj soudek, co tak slysim z okoli, tak se to hodne povedlo.


Podle mě se to hodně povedlo, některé chyby, které jsou u hry označeny mi ani moc nevadily, snad jen mi scházelo pár dřívějšíéch vymožeností, ale i moje okolí pěje na hru samou chválu a já po dohrání nemůžu než souhlasit.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


06 lis 2012, 14:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 14 lis 2010, 08:37
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Kuny píše:
Tak jsem se po dlouhý době dostal k ARMě a oproti Flashpointu, kterýho opravdu můžu je tohle hardcore :mrgreen: Příběh mě teda oproti Flashpointu vůbec neoslovil, ale ta hratelnost je něco jinýho ... konečně něco trochu náročnějšího (první misi jsem dohrál tak na desátý pokus :mrgreen: )


Taky mám rád obě hry, ale na Armě mi strašně vadí, když mě nějaký mudžahedín sejme z osmi set metrů jedinou dávkou do hlavy z jeho rezavého PKM s železnými mířidly pět sekund po zahájení boje. Doporučuju různé mody, nejlépe nějaký zvukový mod + COWarMod, který si můžeš přizpůsobit. To pak dostávají přestřelky ty správné grády při zachování relativní obtížnosti.


06 lis 2012, 15:04
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
je pravda ze v nekterych kampanich nebo misich (at ofic nebo neofic) je obtiznost ustrelena az moc, ale to uz bohuzel je chyba daneho missionmakera, ze nepremysli a kdyz da dovednost nejakemu pyzamakovi s PKM na 100% tak to je potom tezce mimo. dovednosti se snazi vyvazit misi, ale nekdy se to fakt prezene a obcas to je nehratelne.


06 lis 2012, 16:43
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jo popravdě jsem myslel, že je chyba na mojí straně, když mě sesmahli z dálky, odkud jsem je ani neviděl, ale jak koukám tak nejsem jedinej. :lol: Ale to není to nejhorší, když mě v druhý misi v noci vidí vojáci bez NV a já když sundám NV a nevidím si ani na konec hlavně, tak to už je dost na pováženou. Určitě vyzkouším nějaké mody, díky za tipy.

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


06 lis 2012, 18:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Kuny píše:
Ale to není to nejhorší, když mě v druhý misi v noci vidí vojáci bez NV a já když sundám NV a nevidím si ani na konec hlavně


lol, no to bude tim, ze musis jako v realu pockat, az si herni oci zvyknou (treba i 20 minut - hraci DayZ potvrdi :-D ). to ze te vojaci v noci vidi, je tim ze se neumis pohybovat. kdyz lezis tak te normalne nevidi ani na 2 metry. samosebou kdyz strilis, tak vidi a slysli zablesky, stejne reagujou na tvuj hlas (ci hlas velitele) pri rozdavani ukolu, ci hlaseni reportu (tusim az na vzdalenost 50ti metru. V tomhle je ARMA dokonala, ze se AI neridi "jen ocima" - slysi strelbu, mluveni, kroky. Pokud AIcka nejak nevyrusis (tzn. nikoho nesejmes, neprozradis se), tak v noci muzes prijit az na nejakych 5-10 metru, k nim. Kdyz uz nekoho sejmes, tak si asi davaji logicky vetsiho majzla a pozorujou okoli. tudiz to co predtim nevideli, tak ted vidi. stejne jako ty. pokud bys byl treba tri dny na hlidce tak taky se nebudes soustredit na 100% celou dobu. ale kdyby vedle tebe nekdo zarval, tak uz asi jo. v Arme tyhle mechanizmy fungujou stejne (i kdyz se jim obcas musi pomoct).

s tou dovednosti jsem to zase nemyslel tak, ze to je uplne chyba missionmakera nebo opravdu hustodemonstvim AI. kdyby na kopci bylo kulometne hnizdo co ma hlidat louku pod nim a ty by ses tam promenadoval, tak je jasne ze zprazi i hadzik co to drzi v ruce podruhe.


06 lis 2012, 21:13
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
LastRoman píše:
Taky mám rád obě hry, ale na Armě mi strašně vadí, když mě nějaký mudžahedín sejme z osmi set metrů jedinou dávkou do hlavy z jeho rezavého PKM s železnými mířidly pět sekund po zahájení boje.


Musim na to reagovat - tohle je ale normální realita, jasně tohle je jen hra a Afg je jiná dimenze, ale oni ti čmoudi uměj setsakra dobře střílet.

Ale moc se mi líbí ta snaha o příblížení v realističnosti viz rozkoukávání se v noci, reakce na hluk atd.

Díky za info o UFU, když bude někdy čas tak ho rád zkusim.


06 lis 2012, 23:22
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
No tak to je něco jinýho, ani mě nenapadlo že něco takovýho jako rozkoukávání v noci už ve hrách existuje :lol: Hold jsem zamrznul v době Flashpointa :mrgreen:

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


07 lis 2012, 12:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 31 říj 2012, 22:31
Příspěvky: 109
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Neviem ci uz to tu bolo spomenute ale tiez teraz hravam Sniper Elite V2 a teda moc ma to bavi, pekne spracovane,hlavny hrdina toho moc nevydrzi ne jak v COD 2. Da sa ist na kazde prostredie takticky, da sa ist potichu alebo tam nabehnut zo samopalom a skusit ich rozstrieskat aj ked to sa malokedy podari :D takze doporucujem skvela hra :)

_________________
-Colt 1911 CO2
-Colt 1911 AEP
-Colt 1911 Hi-Capa 5.1 [KP-06] (KJW)
-Ak 47 cm028 (Cyma)
-Hi-Power M870 Shotgun Short
-M70 (ASG)
-Taurus PT99 (Cybergun)
-Colt Constrictor 8mm (Marushin)
-Benelli M3
-Winchester 1887 Long Real Wood (Marushin)
-MP5 (Cybergun)


11 lis 2012, 22:29
Profil
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2012, 19:48
Příspěvky: 3
Bydliště: Brandýs nad Labem
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Všechny COD MW a Medaly z afghánu :D to je spíš jen tak pro prdel jinak simulátory ArmA a OF :D


12 lis 2012, 18:32
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
kdo ma rad strilecky a nemusi vsechny MOH, COD atd. at zkusi Far Cry3. pro me konecne hra s NAPADEM. moznosti dobyvani, crafting, dovednosti, montaz prislusenstvi na kvery, zviratka. proste parada :-) btw singl hraju neco mezi 15-18 hodinama a porad jsem nedohral, takze posun dopredu i v tomhle smyslu oproti CODckam, ktere zaberou 4 hodky.

edit: pokud nekdo hral Far Cry 2 a nebavilo ho to a z toho duvodu se boji trojky, tak nemusi. Je to uplne neco jineho. Vsechny chyby dvojky jsou vychytane a odstranene.


03 pro 2012, 08:53
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 31 říj 2012, 22:31
Příspěvky: 109
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Suhlasim z Far cry 3. dost zbrani ktore sa daju upravovat a to zlepsi zazitok z hry. hral som to dost dlho a mam spravene asi 3 pribehove misie lebo je tam toho strasne vela co sa da skusat atd. ako napriklad lovenie zvery a aktivovavanie radiovych vezi pre nove zbrane. fakt super hra :)

_________________
-Colt 1911 CO2
-Colt 1911 AEP
-Colt 1911 Hi-Capa 5.1 [KP-06] (KJW)
-Ak 47 cm028 (Cyma)
-Hi-Power M870 Shotgun Short
-M70 (ASG)
-Taurus PT99 (Cybergun)
-Colt Constrictor 8mm (Marushin)
-Benelli M3
-Winchester 1887 Long Real Wood (Marushin)
-MP5 (Cybergun)


03 pro 2012, 22:03
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Chlapi hraje tady někdo MMO World of Warplanes? Jestli ano tak doručuji vyzkoušet War Thunder. Hodně podobný projekt, ale od tvůrců Šturmovika takže Gaijin Entertainment. Perfektní výběr letadel, skvělá grafika a engine jež dokážou rozchodit i starší kompy. Hra bude nabízet tři mody. Zatím je v provozu pouze jeden a to arcade, nicméně i tak je tam toho realismu podstatně víc než u konkurečního WarGamingu :-) Tahle hra se stala pro mě zásvislárnou č.1 8)

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


07 pro 2012, 12:36
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Bigboss354 píše:
Suhlasim z Far cry 3. dost zbrani ktore sa daju upravovat a to zlepsi zazitok z hry. hral som to dost dlho a mam spravene asi 3 pribehove misie lebo je tam toho strasne vela co sa da skusat atd. ako napriklad lovenie zvery a aktivovavanie radiovych vezi pre nove zbrane. fakt super hra :)


To mi zní jako starý Boiling point, taky zajímavá záležitost (kdo má rád střední a jižní ameriku, ať vyzkouší).
Že bych ženě to FC3 přeci jen koupil, zajímala se o to...mě to tak nebere, ale na ní se hezky kouká když hraje :-D Já si vystačím se svými BF3.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


07 pro 2012, 12:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Martys -> Zkoušel jsem to hned jak otevřeli betu a vůbec mi to nechytlo, normálně mi i arkádovější letadla docela baví, ale z WoWP jsem byl na nervy, hlavně teda z ovládání, který i na joysticku bylo naprosto strašný. Tenhle druhej projekt ovšem zkusim, by mohlo bejt zajímavější, díky za tip.

Alfred -> Jop, Boiling Point byla těžce nedoceněná a přitom vyloženě skvělá záležitost.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 pro 2012, 13:19
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Griffon píše:
Alfred -> Jop, Boiling Point byla těžce nedoceněná a přitom vyloženě skvělá záležitost.


VElmi nedoceněná, na svojí dobu ale měla moc vysoké HW nároky (tedy mě to tak přišlo). Bohužel to byla fakt hardcore hra a rozhodně nebyla pro každého. Rozhodně to nebylo no brain střílečka ve stylu CoD či MoH. Dodnes jsem ji nedohrál a stále si nevěřím, že to jde :-D Na mě to bylo tehdy moc rozsáhlé, jak světem, tak možnostmi. Na smrt, kdy mě zabila nějaká puma či panter v pralese, který mě přepadl ve spánku, vzpomínám doteď s hrůzou. Zlaté drogové kartely :-D

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


07 pro 2012, 14:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Naprostej souhlas, zahrál jsem si to až relativně nedávno po koupi novýho počítače, na tom starym to byla totální slideshow :D A rovněž jsem to nikdy nedohrál, ale začínam docela uvažovat, že bych to zkusil znova :P

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 pro 2012, 15:27
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
vanhouten píše:
kdo ma rad strilecky a nemusi vsechny MOH, COD atd. at zkusi Far Cry3. pro me konecne hra s NAPADEM. moznosti dobyvani, crafting, dovednosti, montaz prislusenstvi na kvery, zviratka. proste parada :-) btw singl hraju neco mezi 15-18 hodinama a porad jsem nedohral, takze posun dopredu i v tomhle smyslu oproti CODckam, ktere zaberou 4 hodky.

edit: pokud nekdo hral Far Cry 2 a nebavilo ho to a z toho duvodu se boji trojky, tak nemusi. Je to uplne neco jineho. Vsechny chyby dvojky jsou vychytane a odstranene.


Souhlas! Po dlouhý době konečně něco, co neskončí dřív, než začne a pořád se dá objevit něco novýho. Hratelnost je fakt hodně vysoko.

Btw pálení polí s trávou za zvuků http://www.youtube.com/watch?v=BGpzGu9Yp6Y Němci-ví,-jak-udělat-věc,-co-umí-chrlit-oheň věcí je nejlepší úlet.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


21 led 2013, 20:20
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 led 2013, 08:12
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
vanhouten píše:
Yindra píše:
V poslední době mě celkem solidně nasrává a znechucuje bf3, momentálně v multiplayeru ani ne více jak půlhodinová záležitost. Takže jsem tak trochu ze zvědavosti stáhnul Armu Free a okamžitě propadnul :) ...u toho letí čas uplně čertovsky a - výroční edice už na cestě. Jinak jsem chtěl někdy pořádně vyzkoušet BF2:Project Reality, ale co jsem zaslechl (možná je to holej kec), tak tomu umírá komunita pomalou, ale jistou smrtí.


njn, BF neni nic zajmaveho, zvlast jak propadnes arme, tim te vitam mezi Armarema :-)

BF2: PR je fajn, ale co jsem se pripojil tak servery byly prazdne, max nejakych 7 az 10 lidi, coz na tech obrovskych mapach co jsou PR je opravdu malo a byla to nuda. je to pravda, PR upada. BTW Project Reality mod je i do Army :wink:

jestli jsi jeste nenarazil, tak doporucuju kouknout na Armaholic.com - tam mas miliony modu, addonu, misi, kampani a vseho mozneho


Project Reality funguje uz moc let, takže prostě pomalu umírá, což je obrovská škoda. Hrál jsem to stovky hodin a když byly plné servery, stálo to opravdu za to.


23 led 2013, 08:20
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Arma 3 Alpha World Premiere 'Possibilities' Video
http://youtu.be/DiLXDwsVlXg
Dslyecxi's Arma 3 Movement & Shooting Tutorial
http://youtu.be/G8vrbzNYEwM
Dslyecxi's Arma 3 Gear & Weapons Customization Overview
http://youtu.be/yLIPW0oIvm8


05 bře 2013, 01:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 980 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz