Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 18:30




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Airsoft 2020 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 dub 2008, 14:34
Příspěvky: 856
Bydliště: Most
Nový příspěvek Airsoft 2020
Dobrý den ve spolek ze záhrobí. :lol:

Po téměř 10-ti letech jsem objevil svou starou airsoft výstroj ve skříni a řekl jsem si: "Sakra, to byla doba." a šel jsem se mrknout sem, jestli to tu ještě žije. No, moc nežije. Ale občas se tu někdo ze "staré školy" vyskytuje, což není tak zlý. Řikám si, že bych se k softu aspoň příležitostně vrátil.

Jak to v současnosti vypadá na airsoft scéně v ČR? Chodí se pořád na sobotní plackobitky do lesa za městem, nebo už se to tak vydestilovalo pouze na legální hřiště, jako paintball a oficiální akce jako od AirsoftWars?

V jakém stavu je AS komunita u nás? Větší, menší? Hromada "kndersáků" s levnou čínou s M130 v základu? Koukal jsem na AS shopy a čuměl jsem jak jehovista na krevní transfůzi. GURU pryč, Systema díly pryč, většina výrobcůmě neznámých, CYMA má úroveň, M120-M150 v základu, MOSFETy v základu, Jeff rozjel elektronizaci kvérů...

To je tak když člověk po 10 letech vyleze z díry. :lol:

_________________
Obrázek
Obrázek


18 srp 2020, 22:13
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Airsoft 2020
No hele zas tak moc se toho nezměnilo ... příležitostně si zahraji pláckobitku v lese za městem (Rabštejn u Chrudimi, tam to je každý víkend), ale oceňuji, že je možnost si zahrát i na uzavřených areálech jako je WarField u Pardubic a arena FENIX u Hradce Králové, přeci jenom jsou tam kluci, co se Airsoft snaží pozdvihnout, vymýšlí zajímavé scénáře, hlídají limity zbraní, takže i základ se neztratí a ta stovka za vstup mě fakt netrápí, je vidět že areály neustále budují.

Nejvíc ale ze starý gardy stejně potkám na Protektoru od AirsoftWars, což je taková srdcová záležitost za hadráky, škoda, že to letos kvůli COVIDu nevyšlo...

Co se lidí týče, kinders pod 15 let bez doprovodu dospělých nepotkávám už nikde, spíš se to ustálilo kolem 18-20 lety, a to jsou už v poho týpci.

Zbraně co jsem si před XX lety pořídil už jen rotuji a ani nepotřebují servis, takže jak píšeš upgrade díly se změnili, myslím se že spíš k lepšímu a JeffTron evoluce je taky dílo poptávky, dneska už chce každý sdílet své statistiky zbraně na netu a k tomu je propojení s mobilem jasná volba, tedy aspoň to tak je v 95% v zahraničí...

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


19 srp 2020, 08:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 02 pro 2008, 13:19
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Airsoft 2020
:D taky sem narazil léta sem to bral jen do lesa na stanování a říkal jsem jak je to super kvér. Po čase kámoši koupily plynový že dáme hru a ejhle nechyta jsem se tak sem začaltunit. Půl věci se rozpadlo ale když už sem začal tak sem to vzal z gruntu. Z mojí 16 let staré cyma ak 74u je teď hold horko krevník :D nacpal jsem tam co se dalo od Elektriky po dvojitá těsnění(při začátcích když sem hrával byla až moc drahá na školáka) teď si ty užívám rád si zase zahraju


20 srp 2022, 15:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz