Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:36




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Jde s airsoftem začít už ve 14 letech ? 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 pro 2014, 13:26
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Jde s airsoftem začít už ve 14 letech ?
Je mi 14 let a airsoft se mi hodně líbí. V poslední době mám i peníze na to abych si koupil nějakou základní výstroj a zbraň, akorát si všímám jaké věkové kategorie je většina lidí na tomto fóru. Řekl bych že nějaké akce budou od 15 nebo třeba i bez věkového omezení, ale nejsem si jist jestli to můžu začít hrát nějak pořádně, se stálou skupinou. Ve svém okolí nemám v podstatě nikoho s kým bych to mohl hrát a když už tak maximálně ve třech lidech, což je dost dementní počet. Tak prosím o radu a doufám že mi ten příspěvek pomůže.


28 pro 2014, 13:47
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Jde s airsoftem začít už ve 14 letech ?
hledej. tohle uz tu bylo napsano cca 100000x


28 pro 2014, 19:35
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Jde s airsoftem začít už ve 14 letech ?
Možnosti:

a) Najdi si stejně staré kamarády, kupte si manuální zbraně, kvalitní ochranné brýle, najděte si vhodné místo (pokud máte k dispozici třeba dostatečně velkou soukromou zahradu, tak ideální, případně kus lesa, kam chodí co nejméně lidí) a hrajte. Dodržujte bezpečnost (vždy nosit kvalitní certifikované brýle, nedělat se zbraněmi krávoviny), zákon (hlavně nosit na veřejnosti zbraně zabalené a nestřílet nikde, kde se vyskytujou nezúčastněné osoby) a zdravý rozum (nefoťte se na fejsbůk, nenatáčejte pitomá videa na youtube, nevytvářejte si webové stránky). Vyblbnete se a časem to můžete posunout někam dál, až budete starší. I ve čtyřech pěti lidech se dá s manuálkama užít hromada zábavy, spousta z nás takhle začínala a kolikrát to je větší sranda, než velký střílečky.

b) Najdi si dospělýho člověka nebo tým, kterej tě vezme k sobě. Prostě dospělý lidi, co na tebe dají pozor, naučí tě základy, pomůžou ti s výběrem věcí, vezmou tě s sebou na akci.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


28 pro 2014, 21:05
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Jde s airsoftem začít už ve 14 letech ?
c) skús sa poinformovať či v tvojom okolí neexistuje skupina ľudí čo sabzaoberá športovou streľbou s airsoftových zbraní podľa pravidiel IPSC naučíš sa základy bezpečnoszi manipulácie so zbraňou aj základnú zručnosť a je to aj skvelá a legálna zábava. Je to na túto tému aj celá sekcia


28 pro 2014, 21:29
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 pro 2014, 13:26
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Jde s airsoftem začít už ve 14 letech ?
No se střelbou jako takovou už nějaké malé skušenosti mám už to do mě rvaly, chvíly sem střílel se vzduchovkama ale oni nebili registrovany jako normální střeleckej klub takže sem se nemohl nikam posunout tak sem toho nechal a chystám se začít zase někde jinde + plus sem střílel občas ještě s někym jinim nebilo to vždy uplně košér, ale žádnej průser z toho nebil :D


30 pro 2014, 19:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz