Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:57




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Nováček 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2013, 10:32
Příspěvky: 64
Nový příspěvek Nováček
Zdravím, už asi 3-4 dny si pročítám Vaše fórum a musím říct že jsem se dozvěděl hodně důležitých informací ohledně airsoftu a toho jak nejlépe začít a tak jsem se rozhodl rovnou se Vás zeptát na několik věcí kterýma si nejsem úplně jistý.

Airsoft už jsem kdysi hrával, v době kdy nejlepší zbraně byly manuálky od vietnamců (alespoň u nás) což je dobrých 8 let dozadu, takže přibližně vím o co jde ale nikdy jsem ho nebral nijak vážně a taky jsem po nějaké době přestal protože jsem na to neměl peníze. Situace se změnila a mám teď jak dost času tak i peníze.

Teď k samotné zbrani, jak jsem už tady na foru i jinde četl všichni chtějí začínat jako hustý "snajpr" no nepopírám že mě tenhle styl hry láká ale určitě si nekoupím jako první zbraň něco za 6k a pak si tady na těch místek kde hrajou lidi v okolí 20x20m ani nezahraju. Rád bych byl sniper a chtěl bych se tomu fakt hodně věnovat ale netáhne mě to kvůli tomu že bych nějak drsně vystřílel celý nepřátelský tým, co mě na tom fascinuje je to že je to hodně náročné a hlavně mi jde o celkové splynutí s přírodou, cvičení maskování a to všechno. Taky se tak nějak znám a vím jaký jsem takže vím že mi ticho nedělá problém a co se duševního rozpoložení týče tak jsem asi nejklidnější člověk v mém okolí. Baví mě být pro tým přínosem, pozorování nepřítele a podávání použitelnýc informací mi příjde hodně důležité k tomu patří a to je to co mě k tomu táhne že sniper může být v airsoftu buď úplně nanic a nebo může rozhodnout hru.

Několik lidí zmínilo že je to asi nejvíce finančně náročné, s tím nemám moc velký problém jelikož pracuju a nemám větší výdaje akorát bych si ještě před velkýma investicema do softu došetřil na auto :)

Pomalu si chci začít nakupovat výzbroj a v našem lokálním Army shopu jsem se už byl podívat a nabízel mi tam nějaké maskáče tuším Bundeswehr nebo jak se to píše z nějakého umělého materiálu, spíš se mi líbily bavlněné (VZ 95, asi) takže to teprve uvidím, popř sem dám foto až se tam zase někdy stavím co jak vypadá ale hlavně mě zajimá co je lepší z hlediska zahřívání, ododu potu atp. Boty se mi celkem zamlouvaly jedny co tam byly, myslím že značka Bates nad kotníky s Goratexem, ty bych mohl krásně používat i v zimě jako klasické boty.

Zbraň si chci koupi tak někdy příští rok na jaře přibližně, prostě až budu mít něco odehrané. Prozatím jsem přemýšlel že si koupím nějakou kvalitní plynovku, myslím malou pistoli a pak ji budu používat jako záložní. Nechci tam mít bowback, i když to dává lepší pocit tak pokud jsem to správně pochopil tak je kvůli tomu větší spotřeba plynu.
Hodně se mi líbí http://airsoftshop.cz/product_info.php/ ... ts_id/3307
Prostě bych chtěl celokovovou plynovou (Co2) pistol a nejradši s tlumičem nebo možností přidělání tlumiče. Pokud Vás napadá nějaká jiná, lepší tak bych bych byl rád s plynovkama nemám vůbec žádnou zkušenost.

Ochranné pomůcky, mám už vybrané rukavice a nejradši bych si koupil brýle i masku, masku na přesuny, brýle když budu zamaskovaný. Taky jsem přemýšlel že možná lepší než maska by byla kukla ale nevím jak je na tom v případě že mě někdo třeba trefí do úst, jestli mi to ochrání zuby ? nejde mi o to aby to nebolelo spíš aby mi nikdo nevystřelil zub, neprostřelil ucho atp. dokáže tomu kukla zabránit ?

Psáno na iPadu takže nejspíš bude v textu hodně chyb, doufám že je to ve správné sekci protože mě nenapadá moc jiných kam by to pasovalo.

Každopádně díky za jakékoliv rady, připomínky budu rád za cokoliv oc mi pomůže. Radek.


14 čer 2013, 10:59
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 04 bře 2012, 18:50
Příspěvky: 93
Nový příspěvek Re: Nováček
kukla uši zachrání, zuby ne.
pistoli? si raději kup tohle http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... uctId=1206 a zatím používej jako primárku, později jako sekundárni.
bude tě to bavit víc. jinak hodně štěstí :)


14 čer 2013, 13:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nováček
Maskáče - tam si vyber hlavně podle maskovacího vzoru, od sání potu nebo udržování tepla nosíš věci pod maskáčema. Nicméně čim modernější maskáče, tim bejvaj pohodlnější, vychytanější a případně potom jsou k dispozici třeba i combat shirty a podobný věci.
Zbraň - o plynovkách je tu toho napsáno spousty a najdou se tu kluci, co se jima fakt zabejvaj, takže ti určitě poradí. Nicméně nějaké malé AEG, jak radil kolega nade mnou, by taky stálo za úvahu, zvlášť když stejně plánuješ plynovku bez blowbacku.
Ochranné pomůcky - Nepočítej s tim, že bys je nějak často měnil nebo upravoval v boji. Celoobličejový masky jsou k ničemu, to je paintballová záležitost. Kukly a šátky v kombinaci s brejlema někomu vyhovujou, někomu ne, mně třeba ne. Za ideální kombinaci považuju kvalitní brejle a polomasku, nicméně tak či tak jsou kvalitní brejle základem a následně potom můžeš řešit ochranu zbytku obličeje.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 čer 2013, 14:19
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Nováček
Hore spomenutá Mp5ka može byť celkom fajn na začiatok aj neskôr ako záložka z hľadiska minimálnej údržby. (nabýť baterku , vyčistiť hlaveň a inak sa nestaráš-niekedy ani to čistenie :D ).
Zato ak by si chcel plynovku tak na Co2 sa vyprdni ak s tým chceš hrať momentálne ako s primárkou. Vystrieľaš dosť a po pár ranách ti zamrzne hlaveň a hop guma a si v prd*li.
To že Non-blowbackovky vydržia viac rán na jedno naplnenie zásobníka by som už dnes nebral ako prioritu pri výbere zbrane. Kvalitnejšie Greengasové blowbackovi na jedno naplnenie vydržia 50-80 rán ( v lete som dal okolo 90 plnohodnotných rán , niekde tu informáciu poznačenú aj s teplotou a časom za aký to bolo vystrieľané snáď nájdem) čo je cca ako u Co2 ale neochladzujú zbraň tak výrazne a možeš s nimi hrať celoročne.

Možno by ti bolo fajn sa obhliadnuť po Mk23 socom od Tokyo Marui , s tlmičom je tichučká že nebude nepriateľ vedieť odkiaľ strieľaš a dostrel má slušný. Nájdeš ju zrejme už len na bazároch a po odladení hopu sa DÁ strieľať aj na 50m s 0.28-0.30g strelivom. Potvrdené Vanhoutenovým videom a umňa je to rovnaké s presnosťou a dostrelom.

Ideálne by ti bolo zájsť na akciu v okolí a popozerať , vyskúšať čo ľudia nosia a podobne. Alebo ak máš možnosť zbraň vyskúšať aj v obchode tak aj tam a budeš mať väčší výber.

Každému sadne niečo iné čiže ťažko dať jednoznačnú odpoveď ktorá ani nieje. Ale nechaj si to "prejsť hlavou" :D a potom sa rozhodni. Nájdi si nejaký team v okolí a skoč k ním nech ti ukážu s čím , kde a ako hrajú .
A až potom keď nájdeš fajn partiu tak rob väčšie investície do výstroje a podobne.

_________________
Strelec bez zbrane :)


14 čer 2013, 17:02
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2013, 10:32
Příspěvky: 64
Nový příspěvek Re: Nováček
No AEG ani v malé velikosti nechci kvůli hlučnosti, proto chci plynovku bez blowbacku aby se toho na zbrani co nejméně hýbalo, myslím už totiž dopředu hlavně na až budu potřebovat být hodně potichu a přecejenom vzdálenost na kterou budu muset použív záložní zbraň je dost malá takže je slyšet cokoliv, tam prostě AEG okamžitě prozradí. Navíc rozdíl váhy... místo 900 nebo 1100g mít u sebe víc jak dva kila to už je poznat.

K ochraně hlavy, pokud kukla neochrání zuby tak asi budu muset nosit teda kuklu, brýle a + tu masku na hubu, ještě uvidím...kuklu chci hlavně kvůli maskování, je to jednodušší.

Tu Mk23 od TM jsem na netu našel ale cena je kolem 4k, to tolik fakt stojí ? Nevím bazarovku bych asi nechtěl kupovat, to radši něco jiného klidně dám o 1000 víc za novou než méně za bazarovku, alespoň u nás bazarům nevěřím.


14 čer 2013, 19:43
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2012, 10:04
Příspěvky: 164
Bydliště: Jižní Čechy
Nový příspěvek Re: Nováček
Radegaster píše:
No AEG ani v malé velikosti nechci kvůli hlučnosti, proto chci plynovku bez blowbacku aby se toho na zbrani co nejméně hýbalo, myslím už totiž dopředu hlavně na až budu potřebovat být hodně potichu a přecejenom vzdálenost na kterou budu muset použív záložní zbraň je dost malá takže je slyšet cokoliv, tam prostě AEG okamžitě prozradí.

To jako chceš říct, že chceš plynovku protože je "tišší" než AEG ? :lol:

EDIT:// Upravil jsem post, snad to teď půjde lépe pochopit...

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat !
Desert Eagle 50.AE GBB
Stoner Rifle, SR-25 AEG


Naposledy upravil Carrier dne 15 čer 2013, 10:07, celkově upraveno 1



14 čer 2013, 23:30
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 11 kvě 2013, 19:27
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Nováček
Carrier píše:
To jako chceš říct, že chceš plynovku protože je tišší než AEG ? :lol:

Písal že chce byť časom sniper


14 čer 2013, 23:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nováček
Kombinace kukla+maska je krávovina, bude to krajně nepohodlný, budou se ti mlžit brejle a je to naprosto zbytečný. Maskování xichtu zajistí ta maska dostatečně.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 čer 2013, 21:23
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Nováček
Carrier píše:
To jako chceš říct, že chceš plynovku protože je "tišší" než AEG ?



Strieľal po tebe už niekto z NBB plynovky s tlmičom ? MK23 od TM alebo nejaká dlhá bolt-action plynovka s tlmičom ? Znie to ako hadí prd a nemáš šancu určiť odkiaľ to ide.

AEG sú preceňované.

Kukla a okuliare sú fajn , skôr ale nejaké uzavrené taktické , Bolle/ESS a podobne , zoženieš ich za pekný peniaz od priekupnikou a celkom fajn to maskuje aj vetrá.

BTW kukla dokáže trochu uchrániť ksycht , minimálne ti BB nevojde pod kožu. Keď hrám s puškou tak väčšinou to schytám do hlavy kedže ležím a podobne a väčšinou si to odnesú okuliare. Nešetri na nich teda.
Maska je podľa mojej skúsenosti maximálne nevhodná pre použitie s optikou.

MK23 za tie prachy fakt stojí , ja som ju bral bazarovú za 80eur s 1 zásobníkom navyše a to už mala dosť nastrieľané , ale po 2 rokoch ide na ďalej bez akéhokoľvek problému a hravo prestrelí AEG. Presnosť je tiež nadpriemerná nato že má "len" 330fps.

Ak pozeráš na bazár tak do tých 2000-2500czk by to mohlo byť fajn kúpa podľa stavu.

_________________
Strelec bez zbrane :)


16 čer 2013, 22:27
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2013, 10:32
Příspěvky: 64
Nový příspěvek Re: Nováček
No tak jsem projel pár bazarů a našel jsem asi jenom dva kousky, líbí se mi tenhle.

http://hobby-army.hyperinzerce.cz/airso ... icky-kraj/

Na brýle už jsem se díval, taky bych radši ty brýle co jsou jako lyžařské a k tomu kuklu a když říkáte že kukla zuby neochrání...tak buď nějak vyztužit tu kuklu před zubama a nebo ty boxerské kryty zubů ? jenže to zas bude hodně nepohodlné.


17 čer 2013, 07:10
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Nováček
STTI dělá myslím kopii té TM MK23 tichý je to stejně výkonem to bude horší...

Osobně bych si koupil to MP5k (ne cymu ale galaxy) hrál bych s tím a pak bych přešel na odstřelovačku nebo (to je pravděpodobnější) dlouhý AEG...

Obecně mi přijde že si to představuješ jak hurvínek válku - na to abys mohl fungovat jako odstřelovač musíš mít podmínky to znamená že na lokálních pláckobitkách (za každým stromem malý dítě co si hraje napoleonský války) nebudeš moc platný...Musíš na to mít tým který něco na základě tvých informací udělá. Prostě na pláckobitkách mi přijde odstřelovač strašně zbytečný.
Na to abys mohl operovat jako odstřelovač teda potřebuješ mimo schopností,vybavení i tým a ,,akci".Tyhle akce zase tak často nebývaj...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


17 čer 2013, 07:39
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2013, 10:32
Příspěvky: 64
Nový příspěvek Re: Nováček
No je mi jasné že to nebude zrovna to ideální každopádně se mi ta plynovka může hodit i jako záložní k AEG (které si nemyslím že budu kupovat) třeba do budov pokud bude AEG silnější.
Představuju si to jako hurvínek válku ? no já už vím o co zhruba jde a airsoft jsem kdysi hrál, v té době jsem měl nějakou pistoli manuální od vietnamců a celkem mi to vyhovovalo a už tehdá mě nebavilo být přímo ve středu bitky, já prostě tenhle akční styl hry zrovna nevyhledávám.

Uvidím, myslím si že ale tou Mk23 od TM nic nezkazím, zkusím se ještě podívat na nějaké jiné co mě napadnou a pak je sem dám, ikdyž tak mě napadá neměl bych spíš řešit tohle v sekci zbraní ? Něco vyberu a pak ta udělám téma.

edit: Díval jsem se na brýle, něco jako tohle by asi mohlo být dostačující, normu to splňuje a cena je slušná. http://www.army-airsoft.cz/bryle/bryle- ... lle-pilot/


17 čer 2013, 08:13
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Nováček
Věř mi, že za 8 let se airsoft scéna absolutně změnila.

Nenutim tě být v největší mele, chápu co tě zajímá, pak ale doporučuju spíš AEG s kterou budeš střílet na větší vzdálenosti z okraje boje. Pokud se dobře utlumí, tak tě sice uslyší, ale nebudou schopni najít odkud střílíš (pokud neuvidí kule), zvlášť na semi je to dost účinný. Jde mi o to, že pro začátek potřebuješ opravdu něco víc univerzálního. Socom od TM mám už spoustu let a ikdyž ho nosim skoro pořád tak za tu dobu jsem s nim dal jen 2 fragy. Jasně většinou jsem to moh řešit pomocí aeg, proto tak mizivej počet, ale prostě pokud chceš začít (a to chceš, když jsi 8 let nestřílel) tak nechtěj něco tak specifickýho jako je mít jen pistoli, popř. hned pak i snipu.

Stejně si to uděláš podle svýho,ale věř mi, že budeš litovat.

Add brýle - mají je vyprodaný a budou se ti snadno mlžit. Mrkni na forum je tu na to dobrý téma.


17 čer 2013, 08:46
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Nováček
Jacob píše:
STTI dělá myslím kopii té TM MK23 tichý je to stejně výkonem to bude horší...


tiche to je stejne, za predpokladu, ze si upravis tlumic. tlumic od Stti nema tlumici vlozku, ale vnitrni hlaven, ktera prodluzuje hlaven pistole. jelikoz se do toho stti tlumice neda ani dostat, tak se musi rezat a potom lepit.

co se tyce vykonu tak stti ma vykon vetsi nez marui (cca 10-15 m/s). ovsem u stti se rady lamou tahla mezi spousti a udernikem, sekaji se zasobniky (jako nahradni je lepsi kupovat marui). z stti jde udelat stejne spolehlivy kver jako z marui, ale cenove to vyjde stejne jako by koupil rovnou marui.


17 čer 2013, 08:55
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2013, 10:32
Příspěvky: 64
Nový příspěvek Re: Nováček
No tak mě teď napadlo že to není tak špatný nápad, koupit si AEG které pak můžu brát na nějaké menší akce, a všude kam se sniperkou budu nanic. Přecejenom na té univerzálnosti něco bude, to SMG ale spíš kratší, něco na styl MP5 by nebylo špatné. Navíc trénovat plížení tichý pohyb a maskování se dá částečně i tímhle způsobem.

Tu plynovku jako záložní si ale stejně budu chtít koupit, chci jako druhou zbraň plynovku protože jednak s ní jde rychle vystřelit když je třeba (oproti manualu) a další že je tišší a dokážu ji bez problému doplnit plynem na bojišti (elektrickou je třeba nabít) a oproti manuální pistoli ještě jde rychleji střílet, díky tomu že zbraň bude záložní nebude ani její provoz moc nákladný jelikož s ní nebudu střílet pořád.

Má smysl teda investovat do celokovu když nevím jestli s tím chci hrát dlouhou dobu nebo stačí nějaké zékladní SMG za 2000 ?


17 čer 2013, 09:17
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2012, 10:04
Příspěvky: 164
Bydliště: Jižní Čechy
Nový příspěvek Re: Nováček
Tairo píše:
Strieľal po tebe už niekto z NBB plynovky s tlmičom ? MK23 od TM alebo nejaká dlhá bolt-action plynovka s tlmičom ? Znie to ako hadí prd a nemáš šancu určiť odkiaľ to ide.

AEG sú preceňované.

Slovo do pranice ! To štestí jsem zatím neměl... :)
Nic nevychvaluji (AEG), pouze mluvím o tom co mám změřený.
Na M9ce jsem byl tuším na 72dB (vše měřený mobilem s aplikací IPSC Shot Timer) bez tlumiče a po přidání tlumiče (mimochodem lajznul jsem si udělat svou kopii s komorama pro odvod plynu) jsem šel dolů o necelých 30dB pokud si dobře vzpomínám.
Taky jsem si koupil plecháče vycpanej molitanem a byl jsem na 63dB od ASPro.
To byla jediná zbraň, kde jsem zkoušel tlumit zvuk.

Pokud budeš mít videjko rád se podívám, určitě se nechci hádat.
Ale fakt je, že mě to rozesmálo když jsem to prvně četl.

Nejsem si jistej kolik mám u SRka, kecal bych... ale mám pocit že to bylo o víc než půlku méně než původně u M9.

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat !
Desert Eagle 50.AE GBB
Stoner Rifle, SR-25 AEG


17 čer 2013, 09:50
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Nováček
Z praxe - Socom od TM nemusí být slyšet už tak na 3m....je fakt hodně tichá.


17 čer 2013, 10:01
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Nováček
v beznem lesnim ruchu (susteni stromu, nejake zviratka atd), je socom je slysitelny tak na 10-15 metru max, pokud jsi v pohybu, tak to je jak psal jekub, 3-5 metru maximalne. jak jsem strilel kdysi na kamose co byl v baraku, tak vubec nevedel ze strilim, slysel akorat kulicku co mu proletela 5 cm kolem hlavy, to jsem od nej stal asi 20 metru.

u tanaky jsem mel homemade tlumic 30x5,5cm a nejvetsi kraval delal zvuk uderniku kdyz narazil na ventil zasobniku.


17 čer 2013, 11:03
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2013, 10:32
Příspěvky: 64
Nový příspěvek Re: Nováček
Takže říkáte že něco jako http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=579 by mohlo na začátek stačit ?

edit: dívám se že už je vyprodaná, takže spíš http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=188


17 čer 2013, 11:17
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nováček
Jop, naprosto určitě.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 čer 2013, 14:46
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Nováček
Radegaster píše:
No tak jsem projel pár bazarů a našel jsem asi jenom dva kousky, líbí se mi tenhle.

http://hobby-army.hyperinzerce.cz/airso ... icky-kraj/

Na brýle už jsem se díval, taky bych radši ty brýle co jsou jako lyžařské .... .


V tej cene to može byť fajn kúpa kedže je tam už aj puzdro. Ideálny by bol ale osobný odber aj keď podľa fotiek vyzerá ako nová alebo veľmi malo strieľaná. Najviac sa opotrebúva zadná stena zásobníka kde sa po rokoch obrúsi povrchová úprava materiálu a tento vyzerá bez opotrebenia.

Okuliare si pozri aj tu http://www.marines-shop.com/cs/38-bryle v celkom fajn cene a niečo už vydržia + majú antifog vrstvu na sklách.

Carrier píše:
Pokud budeš mít videjko rád se podívám....
.


Tak niečo málo sa z akcií nájde , aj v budove kde je pomerne ozvena je to už na pár metrov docela masaker a bežné kráčajúci človek to prehluší ....

http://youtu.be/zL_z6AcaiwE?t=10m56s
Alebo
http://youtu.be/_x9RF0L5tLg?t=4m28s

určite tam bude ešte pár záberov kde som prehodil USP za MK23ku , prípadne ešte pohľadám nejaké videá z akcií a na strihám , ideálne by ale bolo video zo strany "príjemcu" zásahov. Možno že aj to ešte natočím cez týždeň.

_________________
Strelec bez zbrane :)


17 čer 2013, 15:51
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2013, 10:32
Příspěvky: 64
Nový příspěvek Re: Nováček
Jo nějaká menší elektrika bude určitě na začátek fajn. Každopádně se blíží zima a já pomalu začnu po kouskách nakupovat vybavení a snad někdy na jaře už koupím i zbraň, prozatím díky za všechny rady.

Na foru jsem našel snad všechno co jsem potřeboval prostě je tu skoro všechno, už nějakou dobu ho čtu a dost mi to pomohlo rozhodování.

Nevíte o někom kdo hrává nějak častěji a hlavně na větší ploše ve více lidech airsoft v okolí Třince, Frýdku-Místku atp. ?


05 srp 2013, 15:04
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Nováček
viewtopic.php?f=243&t=11084&p=186696&hilit=fr%C3%BDdek#p186696

být tebou bych si pořídil maskáče, brýle, zbraň a šel si to zkusit...jestli si pořídíš to g5k (galaxy mp5k) a maskáče za rozumnou cenu tak je to investice ani ne 4 000 a můžeš hrát vpodstatě okamžitě

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


05 srp 2013, 15:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Nováček
Radegaster píše:
Nevíte o někom kdo hrává nějak častěji a hlavně na větší ploše ve více lidech airsoft v okolí Třince, Frýdku-Místku atp. ?


TTM: http://www.ttmos.cz/

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


05 srp 2013, 15:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Nováček
Radegaster píše:
Jo nějaká menší elektrika bude určitě na začátek fajn. Každopádně se blíží zima a já pomalu začnu po kouskách nakupovat vybavení a snad někdy na jaře už koupím i zbraň, prozatím díky za všechny rady.

Na foru jsem našel snad všechno co jsem potřeboval prostě je tu skoro všechno, už nějakou dobu ho čtu a dost mi to pomohlo rozhodování.

Nevíte o někom kdo hrává nějak častěji a hlavně na větší ploše ve více lidech airsoft v okolí Třince, Frýdku-Místku atp. ?


jak psal Jeff tak TTM ve frydku ma pronajaty prostor byvale vojenske zakladny. byvaji tam akce Rutovia (mozna jsi slysel), ale kazdy vikend tam byvaji Open game. staci se registrovat na tom odkaze co posilal jeff.

dalsi misto je bystrice u trince, kde se chodi do budovy (nejaky byvaly letni tabor nebo skola nebo tak neco), tady k tomu ti informace poskytne tento clovek - memberlist.php?mode=viewprofile&u=3702

Dale se hodne jezdi na tzv. Větračku do krmelína. Nekolik budov na plose cca 150x150 metru. pronajate to tam maji paintballisti, takze neni spatne sledovat FB stranku (airsoft akce v ostrave a okoli - nebo tak nejak se to jmenuje). tam vypisujou, kdy to tam je volne pro airsoftaky, ale tusim uz se tam vybira vstupne.

kdysi se chodilo na piskovnu v Hodonovicich, ale to nevim jestli tam dodnes neco byva.

nejfrekventovanejsi vikendove akce byvaji na tom TTM a Krmeline.


05 srp 2013, 16:12
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2013, 10:32
Příspěvky: 64
Nový příspěvek Re: Nováček
Fajn, takže zima je pryč, na zimu jsem si koupil boty Bates které plánuju používat i na soft a dostávám se k další části vybavení. Už jsem se tak nějak rozhodl že chci drátěnnou polomasku a brýle (časem nějaká helma). takže teď vybírám. S tou maskou tam asi není co vybírat takže tohle http://airsoftshop.cz/product_info.php/products_id/6879 .
Problém s výběrem je však u brýlí, má smysl kupovat brýle jako tohle ? http://airsoftshop.cz/product_info.php/ ... ts_id/7310
Je mi jasné že brýle musí splňovat normu, to tyhle splňují. Co mě ale zajimá jestli s těmahle brýlema má někdo zkušenosti ? Mlžení atp...
Zbraň teda teď budu chtít někde sehnat toho mk23 socom od TM, pokud teda už neexistuje lepší volba ?


16 bře 2014, 19:46
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Nováček
zkušenost s nimi nemám, ale určitě nebudou lepší než ESSka, který se dají sehnat za podobnou cenu ještě s výměnnýma sklama.
viz http://www.marines-shop.com/cs/bryle/69 ... uzite.html

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


16 bře 2014, 20:00
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2013, 10:32
Příspěvky: 64
Nový příspěvek Re: Nováček
plejk píše:
zkušenost s nimi nemám, ale určitě nebudou lepší než ESSka, který se dají sehnat za podobnou cenu ještě s výměnnýma sklama.
viz http://www.marines-shop.com/cs/bryle/69 ... uzite.html


Pěkné, má smysl je brát použité ? A co mi vadí asi nejvíc že na tom shopu se nedají koupit i ty polomasky, škoda poštovného. Ta cena 600 za použité jsou to stejné brýle co stojí nové cca 3k ?


16 bře 2014, 20:18
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2011, 22:55
Příspěvky: 447
Bydliště: Votice, Střed. Kraj
Nový příspěvek Re: Nováček
Marines-shop je obchod s US armádním vybavením, ne AS, takže masku tam nenajdeš. Ano, ty co tam stojí 600 jsou ty samé ESS jako ty co stojí jinde 3k. A jestli je chceš aktivně používat, kup novej set kterej tam maj jen o pár stovek dražší, jde o to sklo, oni by ti tam na požadavek klidně složili ty požitý s novym sklem si myslim, ale nemá to cenu, rozdíl bude zanedbatelnej, ale u použitejch bude sklo s největší pravděpodobností poškrábaný tak že nebudeš mít 100% výhled kterej ty skla od ESs normálně poskytujou.


16 bře 2014, 21:08
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2013, 10:32
Příspěvky: 64
Nový příspěvek Re: Nováček
Ok, díky. Takže http://www.marines-shop.com/cs/bryle/14 ... ginal.html
Objednávám je teda.
e: Jak je to s velikostí u těch síťových polomasek ?


16 bře 2014, 21:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz