Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:40




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 94 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 airsoft a divoká zvěř 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Jen takova mimo otazka , to u vas v tymu muzou lide kourit pri nocni akci??
Protoze podle me tohle nema v as vubec co delat , to uz si dotycnej mohl otevrit lahvace . Opravdu tohle me nekdy zarazi a sokuje :shock: .

_________________
-Military-


15 dub 2011, 19:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Ehm, uvědom si, že mezi kouřením a dalšíma "neřestma" jako je pití alkoholu nebo hulení trávy je vcelku zásadní rozdíl - kouření nemá žádný okamžitý účinky. Samozřejmě že pravidelnej kuřák neudejchá to co nekuřák, pokud si nemůže zakouřit tak je nervózní a roztěkanej atd., takže kouření samo o sobě neni moc dobrá věc (což neni žádná nová informace, že), ale jestli si člověk dá nebo nedá pár cigár navíc na tomhletom fakt nic nezmění, takže vcelku neni důvod to na akcích zakazovat. Prostě když si dáš tři pivka, budeš přivožralej, když si dáš tři cigára, neudělá to s tebou absolutně nic. Samozřejmě v noci je kouření docela prozrazující, takže v některejch situacích je třeba to zatrhnout, ale když seš skrčenej v zákopu nebo se třeba přesunuješ a stejně si svítíš červenejma, tak je to dokonale jedno.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 dub 2011, 19:39
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Já bych kouření zakázal celosvětově, je to hnusný a smrdí to.

_________________
Johny Perez


15 dub 2011, 20:23
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
par prasatek uz jsem v lese potkal nastesti zadne z nich nemelo chut oplatit mi hrichy jez jsem zpusobil svou velkou chuti na veprove. ale par situaci se zviratkama se povedlo. v takovem podzimnim pochmurnem pocasi jsem se prodiral necim podobnym jako lesni skolkou, akorat nebyla oplocena. spousta vysoke suche travy a nizkych smrcku. postup byl docela tichy. zakempil jsme ve smrcich a cekal. vidim v dalce nepritele, tak pripravim kver, zamirim a poslu kratkou davku. v te chvili asi metr odmne se za smrkem raketovou rychlosti zvedla obrovska (asi) srna a sprintovala odemne pryc. v tu chvili jsem myslel ze se pose*u, protoze tak neuveritelne jsem se zlekl az to pekne nebylo :-) druhy zazitek byl kdyz jsem lezel taky v lese a pod padlym stromem ktery lezel asi 3 metry odemne se protahla liska, chvili na me cumela a pak stejnou cestou utekla (uvazoval jsem o tom samem, pac vypadala hladove). no a treti zazitek byl obzvlast fajn :-) v hejkalu se presunuju na dobrou pozici. najdu si mistecko ve vysoke trave pred kopcem ze ktereho mam pekny vyhled. lehnu a cekam a rikam si "proboha co to je za sileny smrad". koukal jsem jestli na necem nelezim a nic. bylo to cim dal horsi (kdo vi jak smrdi zkazene maso tak presne ten smrad to byl). Asi po hodine na teto pozici jsem se chtel presunout, tak se zvednu udelam krok dopredu a asi metr odemne lezela mrtva srna s obrovskou dirou v brise, ze ktereho ji lezly vnitrnosti, ktere vesele poziraly ruzne lesni zviratka, jako brouci, mravenci, obrovske bile larvy a nevim co vsechno :-D tohle byl zatim asi nejsilnejsi zazitek se "zviratkem" v lese


20 dub 2011, 15:46
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
jednoznacna odpoved posral by som sa

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


21 dub 2011, 13:15
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Musím říci že zatím mě nic „sežrat“ nechtělo, ale když jsem tuhle postupoval do lesa přes houští a z něho vyskočila srna a začala utíkat, tak jsem se vrátil o dva metry dozadu, jak jsem se lekl...

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


21 dub 2011, 14:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Ano, prasata jsou většinou plachý. Ale pokud potkáš bachyni s mladejma, tak je radno rychle se otočit a jít od ní pryč nebo je průser

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


16 kvě 2011, 11:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
asi si řeknete > http://temp.anonymouz.eu/1287783188134.jpg (nebudu to sem vkládat)< , ale tohle neni vtip a žádám vás o radu, pokud se vám podaří nepotrhat se smíchy, nebo snad netrhat si při čtení vlasy, budu rád za každou odpověď

jak postupovat, když vám nasranej kočičák sedne do rohu kde máte věci na soft (na štaflích mam hozený IBAčko a opřenej kalach, nechával sem to tuhle vyschnout a normalne si to tam odkládám) ? kočka rozhodně neni divoký zvíře :D

v živote bych neřek, že se budu bát kočky (fajn, vzpomínám si že když mi byli cca 3 roky tak sem se bál projít kolem babiččinýho kocoura), normálně byhc jí odnes a poslal přes plot protože je to bůhví čí, ale kočičák prská, a dělá vážně zvláštní zvuky (něco jako když kočka vrní, jenže to dělá jak sonar a dost varovně)

po kočce odmítám střílet nebo jí jakkoliv ublížit, prosim ona se ani nehne když na ní pustim psy (měl jsem je přivázaný, to oní jí tam zahnali + který se jí taky bojej), nebo se jí snažim čimkoliv odehnat, mě akorát podrápala..

již jsem konzultoval s přáteli, nikdo nepřispěl vhodnou radou, kočka tam sedí furt, psy na ní štěkaj (nemůžou na ní ale, roztrhali by jí kdyby se jí přestali bát)


16 kvě 2011, 15:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Vezmi násadu od lopaty a odšťouchej tu potvoru pryč :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 kvě 2011, 15:33
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Zkus vodu... tu kočičky nerady :)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


16 kvě 2011, 15:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
zkoušel si obyčejný čičí... ? :lol:

Obrázek

_________________
Johny Perez


16 kvě 2011, 15:37
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
zkoušel sme čičí, zkoušel sem cokoliv co kočka jí , ta svině se vážně nehne ... začíná mě vážně deprimovat zkutečnost, že to tady bude plný výsměchu a ta kočka určitě neodejde, nereaguje ani na laser ani na klubko (ano sem naivní že si bude chtít kočičák hrát :D)


16 kvě 2011, 15:41
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Tak znovu, nalej na ni vodu.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


16 kvě 2011, 15:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
tak zkus tu vodu, vem hadici a nastav tam nějakej rozprašovač..... a když to nepomůže tak jí vem napřímo a IBAčko holt budeš sušit podruhý :lol:

.......and also, pics or it didn't happen

_________________
Johny Perez


16 kvě 2011, 15:43
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Ježiš, jdi pro lopatu a prostě jí odhoď pryč, kočka to přežije.

A souhlasim s Johnym, post pics or it didnt happen!

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 kvě 2011, 15:44
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
fajn, po tý vodě zdrhla :D fotku mam zevčerejška, nenapadlo mě to vyfotit, šel jsem na ní s hadicí hned jak napsal reyes, nerefreshnul sem, takže pro vás "didn't happend" ale pro mě ... po tý fotce se podívám, najdu foťák, ale je to focený v noci, navíc seděla totálně jinde, nechápu proč se sem vůbec vracela.

edit : tak na fotce nic vidět neni, je to sice s bleskem ale v noci jsem na ní svítil baterkou (musel sem jí vyhnat protože ty psi jí zahnali do kouta), na fotce je navíc vidět akorát půl těla a ocas, byla za prknama [ty vám klidně dojdu vyfotit a zakroužkuju vám kde byla jestli mi to vážně nevěříte]

rád bych tu fotku měl, vznikla by z toho dobrá Meme :D


Naposledy upravil loco99 dne 16 kvě 2011, 15:54, celkově upraveno 1



16 kvě 2011, 15:50
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
A seš si jistej, že to byla kočka? Podle toho popisu to může být ještě
kočkodlak
Obrázek a ten je smrtelně nebezpečnej.

Btw rekonstrukce činu:
Obrázek

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


16 kvě 2011, 15:52
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Don't you know ? Cats love IBAs.

Obrázek

_________________
Johny Perez


Naposledy upravil Johny--X dne 16 kvě 2011, 15:55, celkově upraveno 1



16 kvě 2011, 15:55
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Jsi jí měl zastřelit, ještě se k ní dostanou teroristi, nechaj si jí naklonovat a potom budou schopný vyřadit libovolnou americkou jednotku kdykoli a kdekoli jednoduše tak, že nasadí tyhle kočky a ty nepustí Američany k jejich equipmentu :D

Pic related:
Obrázek

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 kvě 2011, 15:55
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
hele naděje neumírá, ona je určitě tak blbá že se zase vrátí :D

nox : ne spíš vypadala takhle http://2.bp.blogspot.com/_ckBlasgNSzg/S ... ny+Cat.jpg

příští návštěva

Obrázek


16 kvě 2011, 16:11
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
:D :D :D ... hele kočku když chytne amok tak žádná srandaa to neni...máme doma kocoura a musim říct že když vidim že ho to popadne tak se vzdaluju..a když už je pozdě tak opravdu pomůže ta voda to je 100% a nebo taky šlupka od pomeranče/mandarinky...nebo prostě ten smard z toho :D

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


16 kvě 2011, 20:01
Profil
Četař
Četař

Registrován: 20 srp 2010, 03:29
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
čo sa týka témy, tak som sa stretol s divokou zverou mnohokrát, aj s bachyňou s mladými, raz sa dokonca vynorila s mladými z húštiny len pár metrov predomnou, stuhol som a zostal ticho, bachyňa si ma prezerala chvíľu a potom kľudným tempom jak prišli tak odišli, divoká zver útočí ak je poranená alebo vyplašená a nemá kam utiecť, pokiaľ z teba necíti hrozbu, tak sa niet čoho báť.... na jednej akcií sme sa drali na kopec na ktorom sme potom zaujali pozície, zrazu bolo počuť šušťanie trávy, pripravili sme sa na útok a vynorili sa muflony.... stádo muflonov.... boli aj s mladými, ale nakoľko sme zostali ticho, tak sa tiež nič nedialo a pritom prechádzali okolo nás....

K tomu fajčeniu som fajčiar, nemám taký pocit, že by som vládal menej ako moji spolubojovníci, nikdy ma to neobmedzovalo v žiadnom športe ani airsofte, akurát je to nepríjemné na nočnej stráži, keď "nieje čo robiť" a človeka chytí chuť na cigaretu.... nemusím vysvetľovať, že stráž základne s cigaretou v ústach je dokonalý terč :D ale tiež sa to dá vyriešiť buď stiahnutím sa za nejakú prekážku alebo "schovaním" cigarety do dlane, síce može páliť žiar z cigarety, ale nato sú rukavice....


17 kvě 2011, 07:48
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2011, 14:46
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
no tak asi 2m předemnou jednou vyskočila srna ze křoví a málem sem si musel běžet pro nový trenky jak sem se lek ale jinak sem se se zvěří při softu nesetkal
když sem se vrátil z akce tak to bylo horší...
chtěl sem si trochu vyčistit vestu a tak sem si všecno vyndal,otevřel sumky a šel sem si pro vodu
mezi tim zdrhli cvrčci kterejma táta krmí pavouky a než sem se vrátil tak mi naběhli do vesty
a ja sem je za sumek dostaval asi půl hodiny
a s tou kočkou se mi to stalo taky ale stačil laser a kočka byla venku...

_________________
Challenges
(Navigátor expert)(Koumák)(Kropič)(Pevná muška)(Tunnel rat) (Fortunate Son)
(Do kulí!)(Banzai!)(Vůle Boží)


17 kvě 2011, 09:41
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
To mám vlastně taky podobnej zážitek,
Přijdu z lesa, mrsknu batoh do rohu že ho pozdějc uklidim.
No druhej den sedim u PC a táta se mě ptá co to leží na zemi... když sem se podival, tak sem si myslel že tam je pohozená nějaká hračka, akorát se to začlo hejbat :lol: ,byl to Slepýš.
Tak jsme ho naložili do krabičky než stihl zalízt pod nábytek a vynesli ho ven.....

_________________
Johny Perez


17 kvě 2011, 16:07
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2011, 15:16
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
a máte někdo zkušenosti s nábojema proti divoké zvěři do plynovek?

_________________
Memento mori


11 črc 2011, 14:52
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
S divokou zvěří jsem se ještě moc nesetkal,pár srnek už na mě při pochodech vyběhlo ale to je asi tak vše,jinak než si nechat natrhnout prdel od divočáka tak to radějc vytáhnu mačetu.


11 črc 2011, 15:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
baltazar píše:
a máte někdo zkušenosti s nábojema proti divoké zvěři do plynovek?


http://www.e-zbrane.sk/gasammo.htm - tady je nějaké info týkající se účinnosti na psy (jinak pokud máš plynovku, nebo o ní uvažuješ, doporučuju přečíst celé, rozhodně velmi poučný článek), z toho by se dalo vycházet. Jako rozběhnout se proti mě divoký prase, tak se střelbou z plynovky opravdu nezdržuju a utíkam co to dá :D Nicméně proti agresivním toulavejm psům, vzteklejm liškám a podobnej havěti budou nonivamidový náboje účinný snad dostatečně.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 črc 2011, 19:34
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2011, 15:16
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Griffon píše:
baltazar píše:
a máte někdo zkušenosti s nábojema proti divoké zvěři do plynovek?


http://www.e-zbrane.sk/gasammo.htm - tady je nějaké info týkající se účinnosti na psy (jinak pokud máš plynovku, nebo o ní uvažuješ, doporučuju přečíst celé, rozhodně velmi poučný článek), z toho by se dalo vycházet. Jako rozběhnout se proti mě divoký prase, tak se střelbou z plynovky opravdu nezdržuju a utíkam co to dá :D Nicméně proti agresivním toulavejm psům, vzteklejm liškám a podobnej havěti budou nonivamidový náboje účinný snad dostatečně.


plynovku nemám, jen sem o ní uvažoval právě z tohoto důvodu ( divoká prasata :-) ), ale jak sem tu četl příspěvky, tak většina lidí co má reálné zkušenosti se setkání s prasaty v přírodě píše, že se na tebe vykašlou, tak sem trochu klidnější :-) divoký prase je asi tak jediný čeho se v lese fakt bojim ( když pominu bludičky,víly, hejkaly, vodníky, duchy, přízraky, atd. :-))))) ) a stále sem přemýšlel jak s nim v případě kontaktu vyjebat :-). Takže díky za tip na článek, ale na plynovku asi kašlu :-) na lidi to nemá smysl a jak tak koukám, tahat jí kuli prasatům, už zavání trochu paranoiou:-) i když byl tu myslím příspěvek, že akustickýma nábojema to prase vystrašili a vychýlili ho z dráhy letu :-)

_________________
Memento mori


13 črc 2011, 22:30
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 29 dub 2011, 15:47
Příspěvky: 34
Bydliště: Zruč Senec
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Jednou jsem hrál airsoft na prasně ve zruči :lol: (já vim už tam nehrajem) a slyšim šustění přímo přede mnou ve křoví. Bylo tak metr ode mě tak jsem řek Máš! a najednou vylítla srna nejdřív proti mě já spadl na zem jak vyskočila a pak se stočila doprava a zmizela :mrgreen: . Takhle blízko jsem srnu ještě neviděl a vylekaný sme byli oba stejně :lol:

_________________
AK 105


28 srp 2011, 06:15
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Já jsem před lety takhle stál proti obrovskýmu bejkovi, který se na mě přiřítil z blízkého statku. Byla tma jako v pr...li, a slyším, jak ke mně "jede vlak", který zastavil tak 10 metrů ode mně. A ona to nebyla lokálka, ale "rohatý hovado". Nebylo to při softu, ale hlídal jsem tam něco jako "muničák". I když jsem měl u pasu devítku, tak namísto tasení mi nohy samy vyběhly na blízký krpál, na který bych za normálních okolností potřeboval horolezecké lano. Bejk byl tak překvapený, že si dal čelem vzad a zase zmizel ve tmě. Klepal jsem se tam nahoře dost dlouho... :D


29 srp 2011, 20:35
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz