Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 08:59




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Airsoftová scéna 2017 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Airsoftová scéna 2017
U nás na slovensku sú limity 135 m/s s 0,2g na samonabíjaciu zbraň a 170 m/s s 0,2g na bolt

Ale v ČR je bežné 130 až 180 m/s s 0,45g BB a pokiaľ ti niekto s výkonom 180 m/s s 0,45g BB strieľa výlučne po hlavách taksorry ale to už nie je len o modrinách s ktorými pri športe ako je airsoft rátaš to už je často o zdraví možno aj o živote.

A hlavne do GBB komunity sa nám dostali ľudia ktorým ide výlučne o ten výkon a nie o hru.


01 úno 2017, 17:30
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2017, 14:25
Příspěvky: 19
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Airsoftová scéna 2017
No tak to jsou u potom fakt ti bezmozci. Co si asi myslí, že s tím mohou střílet jako z opravdovou zbraní. To ať si jdou rovnou zahrát paintball to by viděli, co je to dostat headshot od nějaké zbraně.
Paintball jsem hrál víckrát jak AS, a modráky zůstávají i několik dní.


01 úno 2017, 17:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Airsoftová scéna 2017
Tak ono neviem, na akcí som dlhšie nebol..ale zas by som to netipizoval na celé Slovensko, ja čo som navštevoval akcie tak bývali bez limitu. A keď bol limit tak akurát niekde čo bolo 150m/s + tak only semi a zákaz do baráku. Tam jedine sekundárka a zbrane do 130m/s. Takže záleží asi od akcí. Ale dlho som nikde nebol tak neviem či sa tu organizátori dajako spojili a zaviedli to celoplošne. Plácačky zvačśa bez limitu "s rozumom"
Škoda tých plynárov..myslel som že to by mohla byť zomknutejšia komunita rozumných ľudí a uvažoval som nad tým..ako vidím..netreba :-D

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


01 úno 2017, 17:59
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2017, 14:25
Příspěvky: 19
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Airsoftová scéna 2017
Jako je pravda, že většinou když je třeba na FB napsáno, že bude nějaká akce tak je tam napsán nějaký ten limit. Ale pak slyším zas od lidí, že tam limit žádný nebyl. Takže je to takové asi nahodilé.


01 úno 2017, 18:16
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Airsoftová scéna 2017
madafaka píše:
Tak ono neviem, na akcí som dlhšie nebol..ale zas by som to netipizoval na celé Slovensko, ja čo som navštevoval akcie tak bývali bez limitu. A keď bol limit tak akurát niekde čo bolo 150m/s + tak only semi a zákaz do baráku. Tam jedine sekundárka a zbrane do 130m/s. Takže záleží asi od akcí. Ale dlho som nikde nebol tak neviem či sa tu organizátori dajako spojili a zaviedli to celoplošne. Plácačky zvačśa bez limitu "s rozumom"
Škoda tých plynárov..myslel som že to by mohla byť zomknutejšia komunita rozumných ľudí a uvažoval som nad tým..ako vidím..netreba :-D


Na limity sme si zvykli a plus mínus platia takto po celom slovensku plynári sú slušná komunita ale bohužiaľ škodná sa nájde vždy a všade.
V čechách sú všeobecne tie limity vyššie ale niektorý to fakt preháňajú.


01 úno 2017, 18:22
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 22 kvě 2012, 15:24
Příspěvky: 148
Bydliště: VŠ Koleje BRNO
Nový příspěvek Re: Airsoftová scéna 2017
m.ape - 180m/s s 0,45g ? really tak o tom som eště nepočul, pretože aj česká gas komunita došla k záveru že najlepšie sa BB chová pri úsťovke cca 125m/s

Všeobecně sa používa táto rovnica a teraz BLS vydalo 0,5g BB a pokial budú kvalitné tak sa to nastaví na 125m/s s 0,5g.
Snažíme sa stavať ďalekonosné a presné kvéry (a pokial bude niekto argumentovat, že to ide aj s 90m/s tak BB, ktoré letí k cielu týždeň nepokladám za presné).
Bol som na dvoch čisto Gas akciách a ani na jednej som sa nevál vliezť do baráku bez náhubku, čo sa o obyč akciách povedať nedá.

Pokial niekoho baví prestrelovať sa na 25m prosím, ale za seba poviem, že ak vymyslia Airsoftku s efektivnym dostrelom 150m tak predám čo sa dá a kúpim tú.

Ad info: Na terčovku sme skúšali aj 0,9g meďenné BB, bohužial dopadová energia a to, že sa pri dopade nedeformujú ich vylučuje z použitia v hre. Každopádne lietajú krásne.

A ešte poznámka od kámoša čo nie je na tomto fóre: m.ape holt to máme vytunené, nie každý dokáže strielať z pištole na 50m jednou dierou ako ty :D


02 úno 2017, 10:30
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Airsoftová scéna 2017
Ano vážne a to nie je najsilnejšia zbraň bavil som sa s týpkom ktorý s M700 vytlačil na propyléne 8J či s ňou aj hral neviem myslím že mal veľké problémy s presnosťou tak sa jej napokon zbavil.
Jasné že väčšia časť komunity GBB sú chalani s mozgom v hlave bohužiaľ do každej komunity sa dostane pár individuií ktoré robia len zlú krv.

Ono aj 120 m/s s 0,45g je dosť hlavne na samonabíjaciu alebo plnoautomatickú zbraň a nie každý má na to aby to zvládol.
A odkáž kamošovi že nie 50 ale 40m.
Ono medzi 2J pištoľou ktorými disponujem a hrávam a 3J útočnou puškou nie je až taký veľký rozdiel v dostrele a presnosti ako sú mnohý presvedčený.

Ak sa začne strieľať airsoftkami na 150m bude to koniec airsoftu a so zábavy sa stane nuda.


02 úno 2017, 12:43
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2016, 08:25
Příspěvky: 121
Nový příspěvek Re: Airsoftová scéna 2017
no 150m skoro primou pro snipera by nebylo spatne :) konecne by to melo realnou logiku ze 5.56 neprestreli .308/338 :D

180 s 0.46 jsem u manualu nevidel, ale 150-170 ano


02 úno 2017, 17:59
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftová scéna 2017
Orangutan píše:
no 150m skoro primou pro snipera by nebylo spatne :) konecne by to melo realnou logiku ze 5.56 neprestreli .308/338 :D

180 s 0.46 jsem u manualu nevidel, ale 150-170 ano


Sniž na akcích výkon všech zbraní na cca 130 m/s a odstřelovačky ať jsou u svých 170 - 180 m/s a máš poměr takový, jaký potřebuješ. To lze udělat hned a rovnou, aniž by jsi musel čekat na technologický zázrak. I to je důvod proč jsme pro limity. Elektriky na snipery nedostřelí a ti se zase nemusí být střílet na skupiny.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


02 úno 2017, 18:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2016, 08:25
Příspěvky: 121
Nový příspěvek Re: Airsoftová scéna 2017
jo ale pak narazis na ostrostrelce s aeg a mas ne moc resitelny problem, se ti asi nesmiri s tim, ze budou hrat to ci ono, protoze hrajou jako jednotka a on by jim na te pozici chybel.


02 úno 2017, 20:05
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftová scéna 2017
Orangutan píše:
jo ale pak narazis na ostrostrelce s aeg a mas ne moc resitelny problem, se ti asi nesmiri s tim, ze budou hrat to ci ono, protoze hrajou jako jednotka a on by jim na te pozici chybel.


Samozrejme jsme to trochu zevseobecnil, ale jadro myslenky je porad stejne. Dejte limity na zbrane, klidne dle kategorii. At maji tedy DMR klidne vyssi vykon. Ale ani ja nejsem rad, kdyz borec s MP5 dostreli na upgradovaneho snipera.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


03 úno 2017, 09:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftová scéna 2017
Alfred píše:
Orangutan píše:
jo ale pak narazis na ostrostrelce s aeg a mas ne moc resitelny problem, se ti asi nesmiri s tim, ze budou hrat to ci ono, protoze hrajou jako jednotka a on by jim na te pozici chybel.


Samozrejme jsem to trochu zevseobecnil, ale jadro myslenky je porad stejne. Dejte limity na zbrane, klidne dle kategorii. At maji tedy DMR klidne vyssi vykon. Ale ani ja nejsem rad, kdyz borec s MP5 dostreli na upgradovaneho snipera.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


03 úno 2017, 09:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2016, 08:25
Příspěvky: 121
Nový příspěvek Re: Airsoftová scéna 2017
Alfred, pro plackovani ano.

CQB zas takovy rozdil neni, jedine ze oproti realu neni mozne prostrelit hadraka a tak jich nelze odstavit vice za sebou, pokud by se tak namotali. A samozrejem schovavani za prkynka v chodbe je nesmysl. Ale to si defacto staci stanovit pravidla.

V pripade stretu hlidek v prirode to od realu az tak daleko take neni. Nikde nemas psano ze se v reale nemuze nepritel setkat na "par" metru.

Ano je to hra ze neumres, pokud clovek chce az na efektivitu zbrani se da realu priblizit hodne blizko.


03 úno 2017, 18:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz