Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:09

Pravidla fóra


Zde si můžete přečíst pravidla na tomto fóru
Pokud budete mít jakékoliv připomínky či dotaky kontaktujte mě buď na PM nebo na mail: info@airsoft-forum.cz



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1474 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 50  Další
 Novinky.cz 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Ne sice přímo z novinek.cz, ale určitě pro většinu z nás zajímavý článek:
http://technet.idnes.cz/nejlepsi-medici ... enstvi_kuz

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


22 zář 2011, 09:59
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Pojďme se smát
http://zpravy.idnes.cz/dalsi-predrazeny ... _domaci_hv
Cenu čtyřkolek bych neřešil, nepřijde mi to až tak strašný a navíc tomu nerozumím (narozdíl od novinářů)... a zmínka o tom že ty čtyřkolky nejsou potřeba? když nějakej šmoula zruší SOG, tak je jasný že už je SOG nepotřebuje. :twisted:
Ale ilustrační fotka sogu na čtyřkolce je fakt exkluzivní. Přitom by stačilo kdyby napsali do googlu "sog na čtyřkolce" a vypadne jim krásná fotka z jejich vlastního serveru :lol:


Přílohy:
fail sog.png
fail sog.png [ 581.85 KiB | Zobrazeno 9863 krát ]

_________________
http://www.Sniperblog.cz
30 zář 2011, 09:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 16:57
Příspěvky: 229
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
reyes102 píše:
Pojďme se smát
http://zpravy.idnes.cz/dalsi-predrazeny ... _domaci_hv
Cenu čtyřkolek bych neřešil, nepřijde mi to až tak strašný a navíc tomu nerozumím (narozdíl od novinářů)... a zmínka o tom že ty čtyřkolky nejsou potřeba? když nějakej šmoula zruší SOG, tak je jasný že už je SOG nepotřebuje. :twisted:
Ale ilustrační fotka sogu na čtyřkolce je fakt exkluzivní. Přitom by stačilo kdyby napsali do googlu "sog na čtyřkolce" a vypadne jim krásná fotka z jejich vlastního serveru :lol:

Nicméně to nemění nic na tom že je venku další kauza o skvělých nákupech v AČR jsem zvědav co se zase ukáže za měsíc...

_________________
“Semper Fidelis”
NAVY SEAls team. 54/sx/NST-6: Jednotku napodobujeme podle sebe,protože jsme si ji upravili.
Elvis z Prahy:Chytří érsoftpražáci nesimulujou pouštní jednotky


30 zář 2011, 09:21
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jasně že se nakupuje draze, ale ve chvíli kdy se člověk občas dozví nějakou tu cenu za nákup a přitom má přehled o běžných cenách, tak si prostě zvykne, věděl bych minimálně o dalších pěti armádních položkách co jsou koupený/kupovaný tak za dvojnásobek než je normální cena. Jenže osobně už mě to vůbec nezajímá, protože s tím nikdo nikdy nic nenadělá, jen se o tom bude kecat. Je to ale stejný ve všech oborech, ne jenom v armádě, akorát plivat na armádu je hold dneska IN. Proč se nemluví o stavebnictví kde protečou daleko větší částky než v army, nebo proč někdo nezavře do vězení politiky co vymysleli tu kokotinu se solárníma panelama?

_________________
http://www.Sniperblog.cz


30 zář 2011, 09:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Zdá se mi že na MO nikdo nepřemýšlí. Ty čtyřkolky by se klidně uplatnili u jinejch jednotek co jsou v Afgánistánu. Jako hlídka před konvojem by se myslím hodili. A nebo ať mi jednu dají, když se jim válí ve skladu. Tu AGS-17 si můžou nechat. :lol:


30 zář 2011, 10:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Přesně tak, jako když se srovnají armádní zakázky třeba se zakázkama na stavbu dálnic, tak u těch armádních zakázek je to něco jako směšná kapesní zlodějina...ale všichni neustále buší jen do armády.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 zář 2011, 10:27
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
jj co se ztraci v armade je jen zlomek toho co na tech dalnicich. uz jsem to jednou psal, ze jak jsem videl kolik stoji doopravdy 1km dalnice a za kolik ho plati nase vlada je masakr. marze ve stovkach az tisicich procent. tam to je teprve cerna dira

co se tyce ctyrkolek tak proc je treba neprodaji? :-D nebo nedaji jine jednotce? no evidentne nikdo nepremysli. ale jak psal reyes tak nema smysl to dale resit


30 zář 2011, 11:00
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Neboj, však oni je prodaj až nějakej kamarád kamaráda projeví zájem. No a dát to jiný jednotce? Nee, vždyť ti by to mohli používat a opotřebovat, lepší je když ta amortizace proběhne ve skladu a pak se dá uloženka prodat za pakatel.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


30 zář 2011, 11:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
reyes102 píše:
Neboj, však oni je prodaj až nějakej kamarád kamaráda projeví zájem. No a dát to jiný jednotce? Nee, vždyť ti by to mohli používat a opotřebovat, lepší je když ta amortizace proběhne ve skladu a pak se dá uloženka prodat za pakatel.

vanhouten píše:
no evidentne nikdo nepremysli.


no evidentne premysli :-D


30 zář 2011, 11:38
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010, 12:05
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Tak ono je to i tak, že dálnice, i když předražené tak jsou používané všemi lidmi. Kdežto několikrát předražený Pandur je tak nějak jen pro armádu, běžný člověk ho vidí leda v televizi nebo na akcích armády, nijak ho nevyužije v běžném životě. Proto lidi více štve že něco je drahé a pro ně vpodstatě zbytečné, než to co je dražší ale co používají.


30 zář 2011, 11:52
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Ano armáda je úplně zbytečná, narozdíl od nějakýho tunelu u Práhe. :roll:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


30 zář 2011, 11:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010, 12:05
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
reyes102 píše:
Ano armáda je úplně zbytečná, narozdíl od nějakýho tunelu u Práhe. :roll:

Jako takhle začíná uvažovat stále více a více lidí, tak se není čemu divit.,


30 zář 2011, 12:39
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
jak to tak ctu tak tohle by se mohlo locknout, protoze tu vsichni jen nadavaji jak se rozjebavaji nase prachy.

me v poslednich letech nejvice pobavilo kdyz chteli prosadit aby na jednoho vladniho funkcionare pripadalo 5 aut :-D ve 168 hodin na CT si z toho delali prdel: jeden pro nej, jeden pro manželku, dvě pro děti a poslední pro psa :-)


30 zář 2011, 14:13
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
http://praha.idnes.cz/vandalove-vysklili-auta-i-vylohy-podezreli-jsou-hraci-paintballu-p9h-/praha-zpravy.aspx?c=A111008_1664385_plzen-zpravy_klu

Amen

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


09 říj 2011, 15:23
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
zajímavý, že je někdo v sadský sem doteď nevěděl

jinak by mě zajímalo jak došli k tomu že to bylo paintballkou, to tam nikde nepíšou


09 říj 2011, 16:59
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2009, 22:16
Příspěvky: 178
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
no zcela normalne preci :) ono novinari problemu neznalemu je uplne u prdele co tam napise, hlavne ze se to cte ne :)


09 říj 2011, 18:25
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
už sme zase u toho, že se tu akorát řiká jak jsou novináři a politici 100% zlo... mě zajímaj nějaký pádný argumenty a fakta :D


09 říj 2011, 22:09
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
a nemělo by se na miste najit teda nějake střelivo? treba ty keremamicke koule či tak něco? :wink:

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


10 říj 2011, 08:13
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
http://zpravy.idnes.cz/zemrel-dalsi-ces ... _domaci_js
V misi OMLT zemřel český voják Adrian Werner.


(ilustrační fotka kterou ti idioti z idnesu použily je skutečně na ranu, nechápu kterej idiot nemůže rozpoznat českou a americkou vlajku) To je asi jako kdyby u mrtvýho Jobse použili ilustrační fotku s logem microsoftu :evil:


Přílohy:
idnes.jpg
idnes.jpg [ 147.12 KiB | Zobrazeno 9561 krát ]

_________________
http://www.Sniperblog.cz
10 říj 2011, 09:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
škoda že ho nepotkaj takové pocty jako hokéjisty. R.I.P

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


10 říj 2011, 10:02
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
asi tak. opet vřu jak rychlovarna konvice potom co ctu ty komentare k tomu clanku na slavnem novinky.cz


10 říj 2011, 10:04
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
vanhouten píše:
asi tak. opet vřu jak rychlovarna konvice potom co ctu ty komentare k tomu clanku na slavnem novinky.cz

Jo teď sem to četl taky. Vím že bych neměl páč by mě mohla klepnout pepka. Co tam je ale za humus to je katastrofa. Je zajímaví že když zařvaly hokejisti tak všichni plakaly a litovaly a přitm jak tam někdo napsal "zasraní žoldáci šli jen po penězích" Co asi dělaly hokejisti v rusku zadarmo tam asi nešly. Hnus a sračky. Už sem to jednou někde psal přeju týhe zkurvený zemy válku aby si uvědomila co to je za lidi a jak dovedou za svou vlast bojovat. No a jakou válku? Che s Mudžíkama aby jim zabíjely ženy a děti aby poznaly co to je tan mírumilovnej islám v rukách špatnejch vykladačů. HOVADA to sou . Tak a du si dát varování za sprosťárny.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


10 říj 2011, 10:19
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Já jsem si slíbil, že diskuse u podobných článků vynechám do doby, než vynaleznu zařízení na fackování lidí přes internet. Pak mě začnou zase asi i bavit.

Jo a jinak bych tu měl jeden naprosto skvělej článek: http://www.parlamentnilisty.cz/parlamen ... 10387.aspx

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 říj 2011, 10:27
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Tohle je prostě hnus, hnus a hnus. Prostě ani neni co k tomu dodat. Už se to tady řeklo, ale já to zopakuju, kvůli hokejistům brečel celej národ, ale když umře náš voják, tak po něm ani pes neštěkne a na novinkách dokonce už ani nepoznaj českou vlajku. A s SOG to už je vůbec zhovadilost.


10 říj 2011, 10:45
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Je to síla. Tahle republika jde tezce do prdele.

pouzil bych jeden moc pekny citat jen ho trochu zmenim - "Čím víc poznávám tuhle republiku, tím raději mám svého psa".


10 říj 2011, 11:13
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
to mi připomíná jak jeden redaktor časopisu reflex napsal něco ve smyslu že češi chtěj bejt až tak moc američani že si dávaj jejich nášivku, v dopisech v dalšim čísle už naštěstí někdo redakci vysvětlil že to neni americká vlajka ale česká bojová


10 říj 2011, 17:16
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Být třeba syn toho mrtvého vojáka nebo jiny blízký příbuzný taky bych nechtěl, aby to běželo pořád na nově do kolečka. Pro příbuzné to je rána, samozřejmě, ale nemusí o tom přece vědět celá republika. Podle mě je dobře, že se českých mrtvých vojáků nechytne žádné médium.
Na druhou stranu je zase škoda, že se republika nedozví, kolik našich statečných vojáků ve válce zemřelo. :(

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


10 říj 2011, 17:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Hele není to věc osvěty ? Průměrnej čech ví že "ti vojcli zas jedou zabíjet do ňákýho státu s nevyslovitelným ménem".
Nezná ideu, pozadí, důvod konfliktu dokonce ani neví jak naši vypadají, protože v TV/Novinách (o netovejch pisálcích nechci mluvit) se maximálně mihne mobilovej záběr Humwee s nicneříkajícím komentářem.
Mínění ovlivňujou média, je jenom na nich čemu lidi budou věřit...

Jinak se mi vůbec nelíbí jak do toho pletete hokejisty, protože ti narozdíl od vojáků nemají v popisu práce nasazovat životy. A je mi jedno jestli šlo o hokejisty, tenisty nebo šachisty, ti prostě standartně umírat nemají...

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


Naposledy upravil Axelama dne 10 říj 2011, 21:55, celkově upraveno 1



10 říj 2011, 21:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Axelama píše:
inak se mi vůbec nelíbí jak si s prominutím berete do huby hokejisty, protože ti narozdíl od vojáků nemají v popisu práce nasazovat životy. A je mi jedno jestli šlo o hokejisty, tenisty nebo šachisty, ti prostě standartně umírat nemají...


To jako chceš říct, že vojáka je menší škoda, protože je u něj větší pravděpodobnost smrti? A tudíž je třeba menší škoda horníka než úředníka? Tohle bych si bejt tebou pořádně rozmyslel. Voják nemá v popisu práce umírat, voják má v popisu práce (abych parafrázoval velmi starej a profláklej citát) zařídit, aby umírali ti parchanti na druhej straně fronty...že při výkonu tohohle povolání riskuje svuj život podstatně víc, než třeba tramvaják nebo uklízečka je samozřejmě pravda, ale o to větší úctu si zaslouží, nikoli naopak!

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 říj 2011, 21:36
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Naprosto souhlasím s Griffonem. Jinak si to zcela asi nepochopil, my tady mluvíme o tom, jak je strašný, že nad hokejistama brečí celej národ, zatímco o vojácích tady nikdo neví, ne že hokejisti jsou mnohem menší ztráta.


Naposledy upravil Jason dne 10 říj 2011, 21:56, celkově upraveno 1



10 říj 2011, 21:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1474 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 50  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz