Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:24

Pravidla fóra


Zde si můžete přečíst pravidla na tomto fóru
Pokud budete mít jakékoliv připomínky či dotaky kontaktujte mě buď na PM nebo na mail: info@airsoft-forum.cz



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Článek v MF Dnes - Zamyšlení se... 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 22:35
Příspěvky: 91
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
Inu dneska jsem si přečetl článek na MF DNES:
http://zpravy.idnes.cz/ucili-jsme-se-taktiku-a-strileni-popisuje-extremista-bojovy-vycvik-11m-/domaci.asp?c=A091105_092314_domaci_jw

Obzvláště pasáž:
"O čem byly a co jste se učili?
Airsoft (simulace boje s replikami zbraní a kuličkovou municí, pozn. red.), taktika postupu se zbraněmi, boj proti jednotlivci a střílelo se na terč. Učili jsme se taktiku, jak vpadnout do baráku, taktiku podlézání oken..."

...byla velice zajímavá, na konci veselé video, které připomíná také i některé snažení asoftových jednotek( tím ale nechci naznačit cokoliv o ideologii).

No a nyní konečně k onomu zamyšlení. Je opravdu nutné, když jedete na akci, mít nezabalenou zbraň? Je opravdu nutné pobíhat například na nádraží v kompletní vojenské výstroji? Je dobré, že dneska běhá každý malý díťě s vytuněným AEG a na fotkách jsou vyfocení se samopalama a v maskáčích?

Jde mi o to, aby v brzké době nebyla na stránkách MF DNES i vaše fotka z nějakého tréninku vložená do článku " Airsoft vychovává děti k násilí " ... ano bohužel i toho je MF DNES schopná při honbě za senzací, jak již několikrát dokázala. Dejme si tedy pozor na své vystupování na veřejosti, aby nebyl v brzké době u nás airsoft zakázaný.

Upravil jsem název, aby bylo jasnější, že je tenhle topic o zmiňovaném článku. Griffon

_________________
Podle dobrého pána dobrá jízda bývá....


05 lis 2009, 16:26
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
Amen.

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


05 lis 2009, 16:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
to nesnáším když je nějaké týmové video a jsou na něm rádoby bojové pozice a tak, prostě mi to strá vlasy. to si musíte všeci co to na webu máte hrát na borce ?
ale kdybych měl napsat vše co mě štve tak se tu upíšu a teď nemám čes

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


05 lis 2009, 17:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
Jako, když jsem si dneska četl ten článek v papírové MF Dnes, tak jsem viděl rudě. Jako, dodržování litery zákona - balení zbraní, žádná střelba v přítomnosti civilů, hlášení akcí atd. - je samozřejmost a pokud to někdo nedodržuje, tak lidem píšícím podobný věci vyloženě hraje do karet. Ale abych se musel bát jet ve výstroji vlakem na akci, nebo si dát na web nějaké prezentační fotky, protože nějakej blbej pisálek, kterej o airsoftu ví kulový, v honbě za senzací napíše do jedněch z nejčtenějších novin v ČR podobnej blábol, jako jsem tam viděl dneska, na to teda zvědavej nejsem. Stačí pár naprosto z kontextu vytrženejch informací a vyznění toho článku pro člověka neznalýho věci (a že takovejch je u nás většina) je vcelku jasný - airsofťák = neonacista, extremista a terorista, airsoft = trénink boje neonacistickejch extremistickejch teroristickejch organizací. Nevim jestli to byl záměr, jestli si prostě vybral vhodnou oběť a nemyslel při tom na následky, nebo jestli je ten člověk tak hloupej, ale prostě k tomuhle článku skutečně nenacházim slova. Vyloženě se těšim na to, jak se na nás lidi po přečtení tohohle článku budou koukat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 lis 2009, 19:54
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
Celá tato kauza je jenom účelová mediální masáž abysme nezapoměli kdo je záporák a kdo nám pomáhá a chrání nás! Souhlasím s potíráním nacismu, fašismu, komunismu a jinýho extremismu, ale toto je pouze převracení faktů a manipulace veřejnosti, která jednoho deštivého ošklivého dne povede k zákazu toho co máme všichni tak rádi. A nezbyde nám než sedět u televize, hrát fotbal a luštit křížovky.

Nevím co tihle lidi cvičili na těch jejich fight campech, ale to co bylo na tom videu mi nepřijde jako teroristickej výcvik. Viděl jsem tam jenom nějakou základní v praxi nevyužitelnou techniku sebeobrany.

Co se týká zveřejňování akcí, fotek a videí na netu, tak jsem toho názoru, že je lepší o sobě ukázat radši víc informací, protože pokud si někdo hraje na tajemnýho (šifrovaný servery v USA, Izraeli, Rusku; žádný konkrétní info; žádný jména; žádný fotky), tak je podle mě mnohem víc podezřelej než nějaká partička vojáčků co se několik let bezproblémově veřejně prezentuje na netu.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


05 lis 2009, 20:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 22:35
Příspěvky: 91
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
budou se na nás koukat tak, jak my se budeme chovat.
A většina se bohužel moc dobře nechová. Už sem viděl týpky se zbraněma na benzince. Nebo kolikrát viděl jedince, kteří se oblékli do maskáčů a pak jim dělalo dobře promenádovat se před lidma, ukazovat jim zbraně a chovat se strašně? Jel někdo z vás vlakem s airsofťákama? Já několikrát a pokaždé to bylo strašné, bylo to jak kdyby jel vlak plný rudý armády. A to většinou byli lidé 17 a míň takže výsledek ještě horší...

Na závěr jeden můj osobní postřeh. Jezdit oblečen v kompletní vojenské výstroji a mít zabalený "dlouhý rybářský prut" mi přijde taky dost vtipný. Tudle jsem jednou na CANu zažil partičku lidí, takto vystojených sice se zabalenejma zbraněma, ale jeden z nich řval do mobilu na celou halu:" Jasný kulomet vezeme, v pohodě..." :lol:

_________________
Podle dobrého pána dobrá jízda bývá....


05 lis 2009, 20:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
flanker -> Ne, budou se na nás koukat jako na neonacisty a extremisty, protože si to přečetli v novinách. Nebudou rozlišovat dobře a špatně se chovající lidi, prostě si ukážou prstem a řeknou "hele, to sou ty neonacistí z toho aaairsoftu, jak o nich psali v novinách." Když potkaj ty, co se chovaj špatně, akorát je to utvrdí v jejich názorech. Když potkaj ty, co se chovaj dobře, hodí je do stejnýho pytle s těma, co se chovaj špatně. Takhle to u nás prostě funguje.

A jezdit v kompletní výstroji a mít v ruce zabalenou zbraň...co je na tom špatnýho? Protizákonný to neni a já se za to, že dělam airsoft/military/re-entacting, v žádnym případě nestydim. Pokud někdo jo, ať si jezdí v civilu, tahá s sebou tašky a batohy s věcma a na akci se převlíká, jeho boj. Já nevim, proč bych měl něco takovýho dělat, navíc vzhledem k množství vybavení by to ani nebylo dost dobře prakticky proveditelný.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 lis 2009, 20:41
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
vojtka píše:
to nesnáším když je nějaké týmové video a jsou na něm rádoby bojové pozice a tak, prostě mi to strá vlasy. to si musíte všeci co to na webu máte hrát na borce ?
ale kdybych měl napsat vše co mě štve tak se tu upíšu a teď nemám čes

Jsme v čechách,zkušenost nahradíš vyzáží a tvrdým pohledem. :evil: 8) To že všechno tohle chování spěje ke konci softu u nás je známá věc,teď už jenom stačí,aby synáčkovi někoho vlivného vystřelili oko a je po srandě.

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


05 lis 2009, 20:55
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
spojit soft s neonacismem dokáže opravdu jen MF - taky ji naštěstí nečtou normální lidi

ale jen tak na okraj -ten maník se o softu zmínil jen jako o metodě výcviku - takže technicky vzato by se tedy ani nesmělo učit musado a jiné bojové sporty protože i v těch se cvičí extrémisté

a vůbec že tyhle články řešíte - to je jak zprávy na nově ...u maníka najdou 3 ostré náboje vystavené za sklem ve skříny a ve zpávách je že to byl terorista, měl doma zbrojnici a chtěl něco vyhodit do povětří

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


05 lis 2009, 21:02
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
Nejde mi ani tak o ten rozhovor s tim maníkem, jako o tenhle článek: http://zpravy.idnes.cz/mezi-extremisty- ... domaci_klu

To je skutečně vrchol.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 lis 2009, 21:15
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
tak ten druhej článek je fakt síla ..... asi by to chtělo nějak řešit jinak soft fakt zakážou

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


05 lis 2009, 21:20
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 12 bře 2009, 21:23
Příspěvky: 27
Bydliště: Morava
Nový příspěvek Článek v novinách-všichni čtěte
Zrovna před chvílí sem četl jeden článek v novinách konkrétně v Mladé Frontě Dnes z 5. listopadu na straně A3,A2-pokud máte možnost tak si to VŠICHNI přečtěte.Jesou to články o tzv. neonacistickém kempu-jak ste určitě slyšeli v televizi, kde je aj rozhovor s bývalým kokotem náckem a on říká: redaktor:O čem kempy byli a co jste se učili?
kokot nácek:,,Airsoft(simulace boje s replikami zbraní a kuličkovou municí, pozn. red.), taktika postupu se zbraněmi, boj proti jednotlivci,, atd...nechce se mně to celé opisovat.
Potom další eště horší článek na straně A2 se jmenoval: Jak mezi extremisty?Přes vojáka. Potom tam je text o organizaci která probíhala na webu atd atd...a potom je tam: Na internetu se členové často bavili o společném zájmu, takzvaném airsoftu toto mně nejvíc nasralo (lidé běhají po lese, hrají si na vojákya střílejí po sobě z věrných replik zbraní kuličkami).Učast na airsoftovém cvičení byla dobrá příležitost jak se s táborskými bojovníky seznámit.atd atd.....

tak co tímto vůbec chcu říct je to že mě už dlouho tak nic nenasralo jako toto a vyloženě z článku vyplívá že airsoft je zájem skurvených zasraných kokotských pojebyných nacistů, kteří ze sebe dělají drsňáky.Mám aj chuť napsat tomu debilnímu redaktorovi. Tak jaký na to máte názor VY?

slouceno do jednoho tematu
tady je ten clanek:
http://zpravy.idnes.cz/mezi-extremisty- ... domaci_klu
jeff


05 lis 2009, 21:39
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 16 zář 2009, 19:52
Příspěvky: 138
Nový příspěvek Re: Článek v novinách-všichni čtěte
A potom, jak airsoft pro laiky vypadá, když jej "reprezentuje" banda 15-ti letých nácků s kuličovkama od vietnamců?? Není potom divu, že se potom dělají mnohem víc drsnější zákony...
slouceno do jednoho tematu
jeff


05 lis 2009, 21:44
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
Proč mám pocit že ten článek je FAKE? Posledních několik měsíců novinářům už nevěřím vůbec nic.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


05 lis 2009, 21:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 11:50
Příspěvky: 235
Bydliště: Dětmarovice, okres Karviná, Moravskoslezký kraj
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
Bránit se nemůžeme, můžeme jen nadávat a navíc to nikoho nezajimá.

Přestaň me se bavit o tom co bude ( ikdyž to bude, ale modlím se že ne ) a zajímejme se o den kdy ještě legálně můžeme hrát soft. Než přemýšlet nad budoucnosti AS raději vemte do ruky své dělo a jděte si zastřílet s týmem, protože to může být poslední akce..

_________________
From the Halls of Montezuma to the Shores of Tripoli. We will fight our country's battles, in the air, on land and sea. First to fight for right and freedom and to keep our honor clean. We are proud to claim the title of United States Marine!


05 lis 2009, 22:31
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
Já mam rozhodně v plánu autorovi článku (jeho jméno je mimochodem Janek Kroupa, kdyby někdo nevěděl) napsat email, ve kterém vyjádřím svůj názor. Pokud to chcete udělat ještě někdo, tak do toho...třeba když mu takových mailů přijde sto, tak mu to dojde. Ale samozřejmě pokud něco takového budete dělat, tak pište slušně, spisovně a rozumně, prakticky totiž reprezentujete celou airsoftovou obec.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 lis 2009, 22:53
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 17 kvě 2009, 21:25
Příspěvky: 178
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Zamyšlení se....
pcha... ze dnes se stava bulvar jako blesk... budu o tom dopisu silne uvazovat! v pripade jakehokoliv zakazani/omezeni vyjdeme do ulic!

_________________
Nikdy mevzdávej Boj Předčasně

AEG G&P M16 Economic Version - 128m/s
Hi-capa extreme China - plyn
Manual ASG CZ75

Bw Komplet
Bw Taktická vesta


05 lis 2009, 23:47
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
jo, bude protes :) , ale dopis tomu redaktorovi taky napíšu, tohle si dovolit o nás říct, když nás nikdy neviděl................

_________________
IN OMNIA PARATUS


06 lis 2009, 07:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
Jestli mu fakt chcete psát tak opatrně! Protože všechno co řeknete může být použito proti vám... Aby pak v novinách za týden neotiskl že skupina neonacistických teroristů vyhrožuje jejich novináři za to že napsal ten článek... :D
Jinak pokud mu fakt napíšete a on třeba odpoví, tak se podělte s ostatníma a hoďte to semka na forum :twisted:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


06 lis 2009, 09:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
@Griff: Posles mi to pls do kopie? radar@globalsoftgames.com

Diky moc!

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


06 lis 2009, 10:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
Právě probíhá chat na toto téme s Jankem Kroupou na idnes.cz.

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


06 lis 2009, 11:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
Radar -> Až napíšu ten zápočet, na kterej asi za dvě hodiny jdu, tak se do toho konečně pustim :D

Edit: Tak jsem si přečetl ten chat s J.K. (Bohužel jsem přišel pozdě na to, abych mohl sám položit otázku) a mám pocit, že ty otázky někdo dost vtipně "protřídil". Protože pokud si přečtete diskusi pod článkem (http://zpravy.idnes.cz/mezi-extremisty- ... domaci_klu) a potom ten online rozhovor, nejde si nevšimnout poměrně zásadního rozdílu obsahu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 lis 2009, 11:39
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 22:35
Příspěvky: 91
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
jen nekolik otazek, ktere mu lide pokladaji... :)

OTÁZKA: Me osobe pripada extremisticke to, ze denik pro nejz delate se stale jmenuje bolsevicky Mlada fronta, nechcete napsat o tom?
Freedom

OTÁZKA: Dobrý den, je zajimavé, že všechny "zajimavá" a ůšokující" videa (yetty, ufo, lochness) jsou z udělání bez zvuku, mizerné kvalitě, třesouc rukou jako od parkinsona. Ani by mne nepřekvapila velká mediální bublina s dabovaným videem z Ruska. Kolik lidí z skupiny již je vazbě???? Nebudete lobbovat za zákaz airsoftu???? Zkusíte i jiná themata: Lichva, Klanové války, Emigrantská turistika?????
Martin John

OTÁZKA: A ještě jedna otázečka. Proč jste nenapsal či nenatočil také obsáhlou reportáž, kdy romové málem umlátí člověka, a chtějí ho dorazit násadou od lopaty a navíc tam figuruje policista, který napadenému vyhrožuje.
Sikin

no přečtěte si to sami na http://zpravy.idnes.cz/chat-s-reporterem-mf-dnes-jankem-kroupou-fd9-/odpovedi.asp?t=KROUPA2&akce=otazky
enjoy :)

_________________
Podle dobrého pána dobrá jízda bývá....


06 lis 2009, 11:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
Jo aha, ono to ještě nebylo komplet a spousta otázek je ještě nezodpovězených...to jsem úplně přehlídnul.

EDIT: Radar -> Teď jsem si všimnul tvýho příspěvku...paráda, palec nahoru :wink:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 lis 2009, 12:00
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
A je po srandě, na Radarovu otázku se už asi odpověď nedozvíme...

JK píše:
Děkuji za otázky a mějte se dobře. Bohužel na zbytek otázek už nestihnu odpovědět, neonacisté čekají... 06.11.2009 12:03



EDIT: Utnul to těsně před těmito otázkami:

OTÁZKA: Dobré dopoledne, rád bych jen uvedl na pravou míru, že volnočasová aktivita s názvem airsoft nemá nic společného s extremistickými ideologiemi. Z Vašeho článku by se mohlo zdát, že je tomu jinak a byl bych velice rád, kdyby byly tyto informace příště podány jasně a neomylně. Česká airsoftová komunita by byla jen velmi nerada, kdyby došlo k právnímu zákazu provozování airsoftu tak, jak se tomu nedávno stalo v SRN v případě paintballu. Děkuji za Váš čas S pozdravem Michal ''Radar'' Vrátný


OTÁZKA: Jaké prostředky byly při výcviku používány a z jakých zdrojů pocházely (samovýroba, komerčně získané, z armády, od policie atd)


OTÁZKA: Budete psat o webech ceskych extremnich levicaku Antifa.cz. afanp.ic.cz, csaf-posazavi.estranky.cz, tam take monitoruji nepratele, davaji udaje. A jsou nebezpecnejsi nez nejaky White Justice.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


Naposledy upravil reyes102 dne 06 lis 2009, 12:10, celkově upraveno 1



06 lis 2009, 12:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
A celkově se většině těch otázek "z druhý strany barikády" vyhnul...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 lis 2009, 12:07
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
Tyvole, to nasere, zbejvaly dvě otázky do té mé :)

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


06 lis 2009, 12:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
Tomuhle se říká demokracie za pochodu. Uděláme hrozně demokratickej a celý veřejnosti přístupnej chat s autorem, tento chat je ale ukončen dřív než si ho na stránkách idnes.cz stihne vůbec někdo pořádně všimnout. No a na závěr odpovíme jen na první půlku otázek, který nejsou až tak uplně proti srsti. A navíc nedáme lidem možnost na odpovědi zareagovat.
Prostě ukázková manipulace s veřejností. [blicí smajlík]

_________________
http://www.Sniperblog.cz


06 lis 2009, 12:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
Reyesi, posluž si:

Obrázek

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


06 lis 2009, 12:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 17 kvě 2009, 21:25
Příspěvky: 178
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Článek v MF Dnes - Zamyšlení se...
souhlas s reyesem.... bohuzel cenzura vladne a kdokoliv by rekl neco proti jejich usudku tak censored.

_________________
Nikdy mevzdávej Boj Předčasně

AEG G&P M16 Economic Version - 128m/s
Hi-capa extreme China - plyn
Manual ASG CZ75

Bw Komplet
Bw Taktická vesta


06 lis 2009, 12:40
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz