Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:15



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ] 
 27.9 Dobřany 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek 27.9 Dobřany
na akci jsme přijely ve dvou ,já a parman ,na nádraží čekalo asi 13 lidí ,zde jsme se setkali se Speedym ,chvíli jsme klábosily jako obvykle ,poté se náhle všichni začali soukat do tří aut (3 auta = 12lidí =já a parman a Speedy jsme zůstali na nádraží), ještě jsme se stihly zeptat někoho kdo vykukoval ze zadních míst posledního auta ,jestli to jedou objet k těm kasárnám ,on pouze zamumlal cosi o kasárnách ,teď nastala otázka kamže to vlastně jeli . Buď ke kasárnám ,nebo na offroad (tankodrom /slovičák /..) vzhledem k tomu že odjeli přesně na opačnou stranu než je tankodrom ,tak jsme si řekli ,že nejspíš zajeli ke kasárnám ,tak jsme se vydaly do kasáren ,zde jsme však nenašly nic než hromadu prachu ,cihel a typického kasárnového bordelu . takže sem očividně nejeli ,ale kdyby jeli k offroadu ,tak by to vzali přímo z nádraží tím směrem ,po chvíli rozmýšlení jsme se vydali na tankodrom ,po zhruba hodinovém bloudění po tankodromu jsme si daly odpočinek na kopci (ono přecejen chodit na přímim slunci silně kopcovitym terénem a k tomu si sebou nosit veškerou výstroj ,munici ,jídlo ,pití ,zbraň ,což všecho dohromady dělá přes 10kilo +oblečení (kalhoty ,mojr.nátělník ,triko ,blůza ,bunda ,vesta ,boty ,helma ,..) člověka trochu unaví ) zde jsme opět zauvažovaly nad pozicí zbylých 12ti členů a při tom jsem optikou své zbraně zkoumal okolí jestli je někde nezahlédnu , nakonec byly naše výsledky takové: v kasárnách nejsou ,na tankodromu nejsou ,jeli autama =mohli jet téměř kamkoliv a jejich pozice se nedá logicky vydedukovat . po krátkém /dlouhém odpočinku jsme se vydali zpět směr kasárny ,jak jsme již předpokládaly ,nikdo zde nebyl ,no tahle akce asi nebude jedna z našich nejvydařenějšich ,tak jsme se nasvačili a dali alespoň malý deathmatch ve třech ,po té jsme se vydali směr domov = na nádraží ,cesta do Plzně proběhla bez problémů ,ale na nádraží (v Plzni) nás čekalo překvapení ,vylezem z vlaku a proti nám u dveří okolo 15ti těžkooděnců ,kouknem nalevo ,tam dalších 10 ,tak to radši vemem doprava do chodby ,projdeme chodbou a vcházíme do hlavní haly a hned ve dveřích dalších 15 těžkooděnců (trochu začíná panika ,ani jednomu z nás nebylo 18 a tihle chlapíci vipadali docela ostře ) naštěstí vůdce skupinky znal airsoft a tak na nás jenom houknul jestli si nechcem jít ještě zastřílet s nima :D ,možná někdy jindy ,vyjdeme ven ,na parkovišti stálo asi 5 policejních dodávek a nesčetně policejních aut ,na konci parkoviště jsme narazily na poslední 20ti člennou skupinku těžkooděnců ,ti si už jenom brblali pod kukly něco o němcích při pohledu na naše německé výstroje (komplet jak sme byly na akci ,akorát zbraně v nohavicích) ,Speedy měl sice českou výstroj ,ale byl v zákrytu za mnou a parmanem ,po té co jsme došli na druhé parkoviště na kterém jsme čekaly na odvoz si na druhou stranu silnice stouply dva policisté (tohle už byly normální měšťáci) a opět jsme se nevyhnuly těm zvláštním pohledům na příslušníky německé armády :D

shrnutí :akce hezká ,ale jenom do tý doby než začala :D

poučení: vždy se nacpěte k někomu do auta i kdyby jste měli jet přivázaní na střeše

poznatek: zajmavý jak na vás lidi hned koukaj jinak když jdete ve výstroji a když jdete ve výstroji s desítkami policistů a těžkooděnců kolem :D

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


27 zář 2008, 14:29
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2008, 19:56
Příspěvky: 292
Bydliště: o ulici níž, než kuleprt
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Pěkný hlášení :lol: Já si naivně myslel, že se pude střílet tam, kam minule, tudíž cestu znam. Z toho vyplývá otázka. Mohli byste mi ukázat přesný místo na mapě, kde jste sakra chlapi byli? Nečekal jsem, že poslední, co z dnešní akce uvidim budou auta odjíždějicí směr bojiště. :lol:

EDIT: další věc kterou jsem absolutně nečekal byla, že plně vyzbrojenej policajt (na hlavách přilby, kukly, taktický vesty, pistole v pouzdře na stehně...jen pro představu) řekne "Kluci někdy si s vámi taky zastřílíme." To jsem opravdu nevědel, co říct :D

_________________
Všichni tady píšete, co udělá kulka po výstřelu. KULKY MÁ PES, TO CO LÍTÁ ZE ZBRANĚ JE STŘELA. VY STŘEVA.


27 zář 2008, 15:03
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2008, 13:20
Příspěvky: 133
Bydliště: Zruč-Senec
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Jako me prosimvás vynechte já sem tam byl poprvý v žýivotě:-D to Parman nas ved:-Dale jinak sme se hezky prošly no:-D


27 zář 2008, 18:50
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 led 2008, 20:01
Příspěvky: 127
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Sakra chlapy škoda že jsem tam dneska nemohl byt.... by me zajimalo kdo to organizoval... proste kdyz to nedam v Dobranech ja dohromady nebo Karel ze 102.ppd tak se organizace posere... :D sel bych s vami taky pesky... (jsem taky Dobřaňák).... musel jsem makat.... no to by me teda taky zajimalo kam ty volové jeli... kdyz se dává sraz na nadrazí tak se vzdy slo na nedaleký tankodrom a les nebo popripade jeste kdyz stavali kasarna tak tam.... jedine jedna moznost je jit do lesaˇtzv. na "Martiňák" ale kdyz se jde tam tak se dáva sraz na St. Mostě nedaleko náměstí...... tak bohuzel nevim kam sli.... tak priste to snad napravi... jinak jak jsi psal ze jste sedili na tom tankodromu a prozkoumavali okoli optikou.... tak jste se mozna mohli primo kouknout naproti sobe na ten les.... je tam videt vysoky komin.... tak tam teda mozna byli... jinak nevim..... :?: :D :)

_________________
Alex "Sáš" Podhorsky
B/1-23 INF, 2ID duty: 2007 - 2012
615th MP Co. duty: 2012 - now


27 zář 2008, 19:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2008, 13:20
Příspěvky: 133
Bydliště: Zruč-Senec
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Prede pošli mi ty fotky pls z ty "akce"


27 zář 2008, 19:50
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2008, 09:41
Příspěvky: 36
Bydliště: Staňkov
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
nu já taky myslel že to bude na slovičaku jak mi bylo řečeno ale pak žekli ne pojedese na radary nebo kam?! nevim jak tomu tam říkají.....je tam jedna budova.....a ješte když sme tam přijeli tak asi po 15 minutach co sme se oblekli a připravili tak se nekdo zeptakde jsou ty 3 ostatni a nekdo odpovedel že tam jdete pešky že vam řekli kam......sorry kdybych to vedel tak bych tam pro vas přijel....přište radeji dame asi tu prasnu :wink:


27 zář 2008, 20:12
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2008, 13:20
Příspěvky: 133
Bydliště: Zruč-Senec
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
sem pro..Třeba teď o víkendu??? nebo tady u nás je taky pěknej prasečák a je u ně i takovej 50mctverečních les se zakopama tk se dyžtak ozvěte.


27 zář 2008, 21:05
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
to by bylo dobrý ,tam neni moc kam zdrhnout :D a o ty fotky si kdyztak rekni parmanovy (fotil to on) nebo ti je poslu hned jak je on posle me

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


27 zář 2008, 21:19
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Mno tak to hoďte sem ne ?? :twisted: Ať se možem taky pokochat :wink:

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


27 zář 2008, 21:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
no ona je to asi jedna nebo dvě fotky nás tří :D ,takže neni moc čim se kochat ,ale parman to sem pak hodí :)

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


27 zář 2008, 21:36
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2008, 13:20
Příspěvky: 133
Bydliště: Zruč-Senec
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Se z toho zaděláte jaký tvrďáci sme :-D


27 zář 2008, 21:49
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2008, 09:41
Příspěvky: 36
Bydliště: Staňkov
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Speedy píše:
sem pro..Třeba teď o víkendu??? nebo tady u nás je taky pěknej prasečák a je u ně i takovej 50mctverečních les se zakopama tk se dyžtak ozvěte.


ted nemužem ale až pujdete zase jindy tak to sem napište já se dystak ozvu :wink:


28 zář 2008, 08:35
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2008, 19:56
Příspěvky: 292
Bydliště: o ulici níž, než kuleprt
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Tak tady máte fotky. Myslim, že kvůli těm pár fotkám nemá cenu zakládat topic ve Fotky z akcí.

Obrázek Obrázek Obrázek

_________________
Všichni tady píšete, co udělá kulka po výstřelu. KULKY MÁ PES, TO CO LÍTÁ ZE ZBRANĚ JE STŘELA. VY STŘEVA.


28 zář 2008, 17:34
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2008, 20:43
Příspěvky: 194
Bydliště: kousek od Plzne
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
sakra jak me stve ze sem tam nebyl :(

_________________
ford


29 zář 2008, 15:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
No z mýho pohledu to byla vydařená akce, až na to že sem po cest ě do Dobřan píchnul kolo :-(
Jinak dobrej terén, pěknej les a ta budova tak akorát, co se týče velikosti.

No kdy bude další mač :?:

Jenom k těm co jse už nedostali do aut.Nezlobte se, ale můj názor je že Soft je od určitého věku a děti fakt nestřílím :!:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


29 zář 2008, 18:40
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Darken01 píše:
No z mýho pohledu to byla vydařená akce, až na to že sem po cest ě do Dobřan píchnul kolo :-(
Jinak dobrej terén, pěknej les a ta budova tak akorát, co se týče velikosti.

No kdy bude další mač :?:

Jenom k těm co jse už nedostali do aut.Nezlobte se, ale můj názor je že Soft je od určitého věku a děti fakt nestřílím :!:


názor je názor ,mě příde že se občas ty "děti" chovaj líp než dospělý a jestli do nás nechceš střílet ,tak prosim :D ,jinak jeden by skoro řek že když se na poslední chvíli změní misto konání akce ,tak by se to mělo ňák hlasitě ohlásit :) všem a né že si to budete brblat pod vousy v ujíždějícím autě :evil: ,prosim ,ale aspoň jsem parádně prozkoumal oblast :D

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


29 zář 2008, 19:05
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2008, 19:56
Příspěvky: 292
Bydliště: o ulici níž, než kuleprt
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Kolega Pred to napsal celkem zostra :D Rozhodně se nehodlám hádat či tak, jen poprosim o vysvětlení, co jsi tím myslel. Tím chceš říct, že kdybysme se tam přecijen dostavili, tak se zařekneš, že proti nám nehraješ? Koneckonců na Red Codu jsi vesele bojoval po našem boku, tak co tak najednou?

PS: ještě jeden poznatek: rozhled z tý nasypaný haldy hlíny na jednom z kopců je opravdu pěknej :D

_________________
Všichni tady píšete, co udělá kulka po výstřelu. KULKY MÁ PES, TO CO LÍTÁ ZE ZBRANĚ JE STŘELA. VY STŘEVA.


29 zář 2008, 19:52
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2008, 13:20
Příspěvky: 133
Bydliště: Zruč-Senec
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
jo a eště něco k těm dětem. Zrovna to tak dvakrát nevypadalo dyž sme chtely naplánovat tu akci!!! :!:


29 zář 2008, 20:34
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
jó ,když už jsme u těch dětí ,víš když jsi začínal a nechával sis od nás radit a tak ,kolik myslíš že bylo dětí z těch všech podle tebe "zkušených airsofťáků" na který jsi směřoval své dotazy :D

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


29 zář 2008, 21:45
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Tohle mi fakt nedá :roll:

Sám se chová hůř než někteří z vás, softu se věwnuje sotva 4 měsíce a bude tu rozdávat rady na celý kolo :roll:

Vím že to není o tom kdo, co, jak dlouho a podobně, ale tenhle příštup se mi hnusí :twisted:

Napřed co si mám koupit, jak to mám udělat a pak tohle. No nevím, ale takhle moc kámošů mít nebudeš.

Tvůj boj

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


29 zář 2008, 22:08
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Koukám, že jsem se asi vyjádřil špatně, takže mi dovolte to uvéct na pravou míru.Nemám nic proti tomu když člověk kterýmu je 17 hraje soft.Ani nic proti tomu když je jim16 a mají sebou někoho zodpovědnýho ( staršího 18 ) kdyby se něco stalo.Bohužel máte pravdu v jedné věci, že někdy se mladší lidi chovají lépe než ty starší. Jen mi příde vhodné dodržovat zákony, když už tady jsou.Nejsem sice v tutom perfekcionista, ale ...
Studoval sem psychologii a vím, že to pro nevyvinuté jedince ( to neberte jako urážku prosím ) může mýt neblahé důsledky.¨Jen mám obavy když se mnou hrajou lidi pod 17 let nic víc.
OMLOUVÁM SE VŠEM KTERÝCH SE TOTO DOTKLO.

PS: To že se koná místo akce sem nevěděl ani já, byli sme tam poprvý.A příště rovnou přiďte a zeptejte se neměli sme v autě sice žádný volný místo, ale možná bych se pro vás vrátil.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


30 zář 2008, 15:22
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2008, 19:56
Příspěvky: 292
Bydliště: o ulici níž, než kuleprt
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Nebudem do toho dál rejpat OK? Stejně se nic nevyřeší.

PS: Nevim jestli to tak vyznělo, ale samozřejmě nikoho neviníme (aspoň já osobně ne) z toho, že jste nás tam "nechali". Tak to prosím neberte. Byla to naše a hlavně spíš teda moje chyba, jelikož, jak jsem řekl, jsem si myslel, že se jede na tankodrom. Tudíž jsme se moc na místo konání neptali.

No hele a napište nějakej report vy, co jste si zdárně zasoftili. :D

_________________
Všichni tady píšete, co udělá kulka po výstřelu. KULKY MÁ PES, TO CO LÍTÁ ZE ZBRANĚ JE STŘELA. VY STŘEVA.


30 zář 2008, 17:21
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
No co se týče lesů tak jsou tam pěkný prostory hustý lesy, slabý stromy.Pěkná roklina kde se skupina protivníku jednou zakempila a to byla naše smrt.
Co se týče budov pěknej barák, ale měl sem trochu obavy aby nám to nespadlo na hlavu :lol: A zapotily sme se tam pěkně to jo.
Když sem přijel domů vyžral sem celou ledničku a zbytek dne sem prospal jak mimino

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


30 zář 2008, 18:24
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 říj 2008, 17:00
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
Dobra akce to byla fakt.

_________________
Softu zdary


15 říj 2008, 16:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 12 říj 2008, 19:52
Příspěvky: 285
Bydliště: Tachovsko
Nový příspěvek Re: 27.9 Dobřany
jaky pa blazni tntokrat pribyly


15 říj 2008, 19:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 25 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz