Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:51



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Proti proudu 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2009, 15:39
Příspěvky: 36
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Proti proudu
Zdravím všechny co mě nenechali na holičkách a zůčastnili se akce Proti proudu. Dále bych chtěl poděkovat za perfektní přístup lidí k uvedené akci a plnění úkolů už tak nehostiném prostředí. Je fakt, že bojovat v totální tmě, kdy před sebou nevidíte doslova vůbec nic, je hodně drsný. Nepřítel mohl stát půl metru vedle vás, aniž by jste o tom věděli a což se i několikrát vlastně stalo. Aspon jste si mohli zkusit, jaký to je. Každopádně smekám kloubouk tomu, který nechtěně hned na začátku celý zahučel do studených vod Úterského potoka a pokračovat dál při plnění ukolu až do konce akce. Sám jsem toho měl dost, když jsem se blížil do pasu vodou k chem. světlům, protože neexistovala žádná možnost, jak se k nim nepozorovatelně dostat a zmocnit se jich. Boje byly hodně náročné, jak na fyzičku tak i na psychiku a v době svítání bylo hodně vidět, že všichni toho mají už dost. Tak doufám, že se vám akce líbila a slibuju, že přístí rok uvedenou akci raději udělám v době, kdy bude tepleji:o), pokud to vůbec půjde.

S pozdravem Mitchell

Kdo bych chtěl fotografie z uvedené akce, tak at se podívá na tento odkaz, kde si je může stáhnout. Stačí na foto kliknout a zobrazí se v plné velikosti. ( http://plzenskagarda.webnode.cz/fotogalerie/ )


Přílohy:
Poznámka: Společné foto
P8260015.JPG
P8260015.JPG [ 2.04 MiB | Zobrazeno 8758 krát ]
05 zář 2010, 18:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 10:51
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Proti proudu
Zdravím všechny zůčastněné!!!Není co dodat k této akci,po Bílém pekle,opět akce která na sto procent stála za to!!!!Není co vytknout,nepřiznávače jsem nepotkal ani jednoho,lidi super,krajina pro kamzíky,noční déšť ucházející a o chemické světlo se člověk neohřeje :lol: !!Děkujem za nádherné dva dny!!!Jakmile bude na ůteráku akce tak na stopro jedem!S pozdravem v a ůctou všem zůčastněným Lemmy.MitchellPG Díky!!!


07 zář 2010, 19:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz