Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:24



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 123 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Hot Spring II 16-18.4.2010 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Jako, porovnávat jedničku a tohle nemá cenu... Jak už jsem psal, Brooks má zlatou pravdu, zase mně trošičku usměrnil...

Ano, nebyla to špatná akce pro většinu lidí, akorát na našem HQ to byl krach, jinak cajk... Taky se mi to líbilo - kvůli zkušenostem, když to vezmu z toho a toho pohledu... Nevim, mrzí mne to, že to šlo udělat daleko líp, ale jsem rád za to, co bylo, jako ostatně vždycky... To, že jsem spoustu věcí zmrvil a ostatní taky - to si vezmeme k srdci a příště se to podaří...

Jen vyzradím dopředu - s podobnou akcí bude určitě možnost se tady na západě setkat ještě letos... Chci dostat šanci napravit svý chyby, takže si jí zorganizuji s pár přáteli... Joseffovi se tímto veřejně omlouvám.
S odstupem času nikdy nic nevypadá tak horký, což ale nemění nic na tom, že mně to štve a štvalo...

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


19 dub 2010, 19:47
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 bře 2008, 15:41
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Tak paráda, velitel je zpět a při chuti, máme se na co těšit :-) Prvotní nasranost odpadla a už se vidí i ty lepší stránky akce, takže bezva. Ještě jednou díky všem za bezva vejkend chlapy

_________________
PFC Thomas Brooks
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve
Až se k tobě život otočí zády, nakopej ho do prdele


19 dub 2010, 20:12
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
tak to preci jen k necemu bylo, vid Havli ;)

ps. Havli, tu akci co si chces rezirovat, nemyslis to, o cem jsme mluvili?

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


20 dub 2010, 06:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Myslim, nechci to režírovat, jen pomoci... Resp. chci vám do toho nezávazně kecat... Musíme se někdy s Moorem a tebou sejít a dát to dokupy, ale to už je OT...

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


20 dub 2010, 07:08
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Mám fotky od fotografa, některý jsou dost luxusní (např pan predátor od gumídků, to je masakr

Jelikož pár lidí vůbewc neznám, tak se ptám:

Má někdo kdo byl focen se zveřejnováním svího xichtu? Vím prd kdo je tu od orgánů, nebo hledanej. Tenhle dotaz tu nechám vyset 3 dny, pokud se nikdo neozve, fotky uploaduju někam na edisk nebo tak.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


20 dub 2010, 08:23
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Nu nevím jestli to má ještě vůbec cenu sem něco psát každipádně chci pochválit moje lidi na Srbské základně.Vím že pátek byl kapánek chaotickej,ale vše se postupem ukoidnilo a začali jsme normálně fungovat.Zodpovím pár dotazů které tady nebyli řečeny.
Proč byl Srbdká základna tak daleko??? Odpovím zcela přesně byla daleko proto,že elitní skupina US jednotek měla podle mjech informací hledat celej vejkend naší základnu a napadnout jí s tím, že eliminujou velení Srbů.Což samozřejmě jsme my jako Srbové nechtěli, na úkor toho se může někomu zdát,že byla akce kapánek pomalejší. Toť vše k základně.
Nevím jestli pánové od megahuspospešláků co nosíte toho orla a já nevim co všechno na rameni jste si vůbec uvědomovali o čem tato akce je. Vylést z valku a necahat se postřílet jak malí kluci tak z toho jsem se opravdu bavil.Můj osobní úkol byl smést z povrchu zmeského Griffona s Havlem a tím jim ukázat že tuto akci beru opravdu vážně.Což se mi během první hodiny akce povedlo na výbornou. Bylo nás opravdu málo tudíž jsme použil nezakázanou, která byla každopádně dosti účiná,jakýmkoliv způsobem otrávit US jednotky demoralizovat je, aby nebyli tak ostražití a jak tady čtu z příspěvků tak se mi to opravdu povedlo. Pánové jsetli jedete na akci kropit na to máte BCčka a ne HS2. Já dal do této akce opravdu kus sebe, bral jsem to jako reálnou akci při níž každej můj život nebo život mého ,,ochránce"(učastníka akce HS2 za stranu Srbska) může zničit celej průbeh už tak na naší straně dobře rozjeté akce.
Pokud vám přijde, že byl někdo opilej O.K ať vám to tak přijde myslíte si, že rebelové jsou vycepovaný s koflíčkama upnutejma podle předpisů?
Většina US by si měla sáhnou do svědomí jestli vůbec věděli o čem ta acke je hranice hlídaná tak z 30% chodili jsme si tam jak do parku na procházku.Když jsem slyšel v jakém jste demoralizujícím stádiu zasadil jsem poslední kapku která vás jako US pokořila.Šel jsem se projet na hranici s tím, že když mi chytnete bude aspoň prča a kluci my budou muset vysvobodit.Bohužel nic se tak nestalo nikdo na hranici nebyl všichni v okopech a čiměli na mě jak na zjevení kde se tam bereme.
Po konzultaci v neděli s Joseffem jsem byl zas mile překvapen když sjem se doslechl že Havel to nějak neustál a vždycky když má slabou chvilku tak veme lopatku a začne kopat.Prej už mu byla videt jen hlava :lol:

4 Havel
Nevím kamaráde ,ale já to řikal už tenkrát, že sis asi vzal moc velké sousto.Přece jen Nasranej srb neni nasranej Amík :lol:


Mě se akce moc líbyla už z toho důvodu, že sem nasral američany pokořil Griffona s Havlem a ukázal jim, že ze Srbska si žádnej megahusťáckej Amík nebude dělat dobrej den :lol:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


20 dub 2010, 09:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
joseff píše:
Mám fotky od fotografa, některý jsou dost luxusní (např pan predátor od gumídků, to je masakr

Jelikož pár lidí vůbewc neznám, tak se ptám:

Má někdo kdo byl focen se zveřejnováním svího xichtu? Vím prd kdo je tu od orgánů, nebo hledanej. Tenhle dotaz tu nechám vyset 3 dny, pokud se nikdo neozve, fotky uploaduju někam na edisk nebo tak.


predatorem od gumidku myslis kolegu s maskou na paintball, nebo me s par dredikama na hlave?=) ... na fotky se tesime

edit: jinac jeste abych dodal, za nas za gumidky byla spokojenost. a podle me se akce povedla v ramci moznosti,, konstruktivni kritku jsem zanechal v sekci jen pro nas NATO.

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


20 dub 2010, 09:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Predátorem byl myšlenej pán v masce, kdyby sis ji vzal ty s dredama, byl by efek maximální. Ještě 3 laser a posr..... bych se z tebe strachy. Až tu fotku uvidíš, tak budeš čubrnět. Fakt se mi moc líbí i když nejsem fanda masek.

Bu bu bu bu bu :mrgreen:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


20 dub 2010, 11:16
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 18:24
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Já osobně jsem si to se Speciálama užil,měli jsme tam několik pruzkumů a několik podpor na check pointu 1,kde proti nám srbové neměli šanci.Byli tam i nějaky kontakty v noci takže paráda.Akorád mě srala pěchota ktérá už v sobotu odpoledne střílela jen tak z nudy kam se jí zachtělo(samozřejmě jen někteří jedinci):oops: Představoval jsem si celej HS2 jinak ale nestěžuju si mě se to líbilo :wink:


20 dub 2010, 14:24
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 08:30
Příspěvky: 338
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
pro MRO: No když teda říkáš že jsme všichni byli zalezlí v okopech ? proč se teda váš JEEP nebo co to bylo zastavilo před naší závorou a raději odjelo pryč ? my jsme nechali auto projet jen jednou protože jsme vozidla nečekali jak bylo uvedeno v pravidlech tedy alespoň v těch pro US, jakmile jsme viděli že auto máte tak jsme zbudovali barikádu a zřejmě fungovala když jste se báli projet. :-) Jinak s vaším nočním přepadem konvoje se počítalo akorát lidi ve předu nebyli nejspíš připraveni.


20 dub 2010, 18:44
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
S nočním přepadem konvoje se počítalo, akorát jsme se podle toho ani trochu nechovali. Tam je nutno uznat, že jsme dostali ošklivě na p*del a to čistě kvůli vlastní blbosti.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 dub 2010, 19:09
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
MRO: Je to výzva :P

Moc velké sousto ne, jen jsi mi zdemoralizoval 99% lidí včetně mně, když by tvé rozkazy lidi ignorovali, taky by jste dopadli podobně... Není pravda, že při naštvání kopu, jen se snažím, aby aspon někdo dodržoval předpisy, nemůžu sedět v týlu zatímco ostatní umírají a to, že ostatní nekopali tak, jak měli, je věc druhá, i když tedy většina vykopáno měla funkčně a pěkně... Mj. - po hranici ses vozit mohl, my měli vést palbu pouze na lidi, kteří proti nám vyvíjeli agresi...

Jinak jsem rád, že ti dělá takovou radost, že jsi mne a Griffa "pokořil" - já jsem vcelku nikdo a Griffon se ukázal na této akci sám... Nehraji si na turbospešláckýho amíka, jen dělam, co mně baví a snažim se to dělat co nejlíp... To, že ostatní na to neměli náladu, čímž jí zkazili i mně, mně tedy nehorázně štve, ale co jiného - přiznat to musim, že ano:) Doufam, že se ještě někdy potkáme, abychom ti ukázali, že my si fakt nemusíme uvědomovat, na kterou akci jezdíme. Ano, pár jedinců takových je a pro ty tvá slova platí na 150%, ale většina těch lidí bývá naprosto v pohodě... Ber to jako krach Plzeňské US pěchoty a někdy si to vynahradíme;)

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


20 dub 2010, 20:04
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Musím i sem, fakt žasnu:

Už sem se skoro uklidnil a pak taková rána !!!!

Napíšu k fotkám za 3 dny a bum, 9 SZ a 4 maily kde že sou ty fotky nahraný?????

Hele jestli takhle čtete opord a podobně je mi všechno hned jasnější. Nemám slov.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


20 dub 2010, 20:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Ještě jedou a pro všechny:

na fotkách probíhá momentálně cenzura od fotek co nemohou ven a vodotisk.
Proč? Protože sem se tak rozhodl,

Můj fotograf = moje pravidla

na já chci bez vodotisku a všechny vám házím bobek, nebudu se zase někde koukat na fota ze sví akce na cizích webovkách po názvem .... .... ....

Pokud s tím má kdokoliv problém ať si je neztahuje.
Cenzura je hlavně o tom, že ne každej chce mít svůj xicht po celým eternetu, už s tím bylo dost problémů.

Až si pozvete a zaplatíte fotografa, diktujte si podmínky vy.


Howk

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


20 dub 2010, 20:29
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Havel píše:
MRO: Je to výzva :P

Moc velké sousto ne, jen jsi mi zdemoralizoval 99% lidí včetně mně, když by tvé rozkazy lidi ignorovali, taky by jste dopadli podobně... Není pravda, že při naštvání kopu, jen se snažím, aby aspon někdo dodržoval předpisy, nemůžu sedět v týlu zatímco ostatní umírají a to, že ostatní nekopali tak, jak měli, je věc druhá, i když tedy většina vykopáno měla funkčně a pěkně... Mj. - po hranici ses vozit mohl, my měli vést palbu pouze na lidi, kteří proti nám vyvíjeli agresi...

Jinak jsem rád, že ti dělá takovou radost, že jsi mne a Griffa "pokořil" - já jsem vcelku nikdo a Griffon se ukázal na této akci sám... Nehraji si na turbospešláckýho amíka, jen dělam, co mně baví a snažim se to dělat co nejlíp... To, že ostatní na to neměli náladu, čímž jí zkazili i mně, mně tedy nehorázně štve, ale co jiného - přiznat to musim, že ano:) Doufam, že se ještě někdy potkáme, abychom ti ukázali, že my si fakt nemusíme uvědomovat, na kterou akci jezdíme. Ano, pár jedinců takových je a pro ty tvá slova platí na 150%, ale většina těch lidí bývá naprosto v pohodě... Ber to jako krach Plzeňské US pěchoty a někdy si to vynahradíme;)


Velitel bez autority není velitel.Když nemáš autoritu musíš si jí u těch lidí získat.Velitele holt nemůže dělat každej mladej kluk.Léta praxe a odříkání draku. :wink: Když je mužstvo v troská záleží právě na vedení jak je motivoujou :wink:

Nebuj nic další možnos budeš mít ty i Griffon v červnu jestli to klapne a dostanem povolení.Nerad bych tě připravil o tu možnost mě dostat :wink: rád se podívám smrti do očí :wink:

Jinak mě bylo řečeno, že se bude hodně iprovizovat což jsem od vás čekal takže vozidlo by nebyl až tokovej problém.Nu nic je to za náma a já si akci užil. Je pravda, že nebejt vás neměli bychom do koho střílet a kam chodit na procházky :lol:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


20 dub 2010, 22:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Griffon píše:
S nočním přepadem konvoje se počítalo, akorát jsme se podle toho ani trochu nechovali. Tam je nutno uznat, že jsme dostali ošklivě na p*del a to čistě kvůli vlastní blbosti.


Svatá pravda Griffe. :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


20 dub 2010, 22:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
6 let sbírání zkušeností je myslim víc, než dost...

Ze slovníku:
autorita >> uznávaná vážnost, úcta, rozhodující vliv, moc

Z čehož vyplývá, že nejde o okamžitý stav, ale dlouhotrvající - hodně lidí se asi špatně vyspalo, či co... A kolik, že jsi měl lidí z těch všech přihlášenejch?

Jak říkáš, je to za námi

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


21 dub 2010, 04:28
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Havel píše:
6 let sbírání zkušeností je myslim víc, než dost...

Ze slovníku:
autorita >> uznávaná vážnost, úcta, rozhodující vliv, moc

Z čehož vyplývá, že nejde o okamžitý stav, ale dlouhotrvající - hodně lidí se asi špatně vyspalo, či co... A kolik, že jsi měl lidí z těch všech přihlášenejch?

Jak říkáš, je to za námi


Přihlášenejch jich bilo okolo 65 a přijelo jich 37.Víc jsem prostě z těch lidí nevyždímal.Byli jsme všichni tak vyplivaný že jsme se už ani neudrželi v sobotu večer na nohouch.

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


21 dub 2010, 07:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
dys us tady tak debatujete,
v tom ze prijelo misto 65 jen 37 srbu, bych videl jeden z nejhlavnejsich zadrhelu, ale to asi vsici. Bylo vas mene nez nas zakopanejch ... Tem strakonickejm bych naplacal ... co to bylo za tym?

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


21 dub 2010, 10:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
mro -> Hele, jedna věc je rejpnutí si do našich úspěchů/neúspěchů na akci, druhá rejpání do lidí co nam velí a funkčnosti/nefunkčnosti našeho velení. To první je zdravá věc a tak nějak samozřejmost (zvlášť u tebe :D ), to druhý si prosimtě odpusť...nevíš nic o tom jak to u nás funguje, kdo nam velí, koho posloucháme nebo kdo má a kdo nemá autoritu, tak si nech urážení lidí co do toho dali kus sebe (když nepočítam hromadu času a nervů) a přehleďácký řeči.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 dub 2010, 12:24
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 19:46
Příspěvky: 31
Bydliště: Horažďovice
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Ještě jednou díky za tu vynikající akcičku,alespoň z mého pohledu za Srby.Nejlepší akce,jaké jsem se zatím účastnil.Skvělé Srbské velení,jasné úkoly,které jsme bezezbytku splnily.Noční přepad US konvoje byl opravdu výbornej,šly v řadách jako prasata na porážku,žadnej průzkum prostě nic,ani nikdo neotočil hlavu aby se rozhlíd okolo sebe,seděli sme od cesty pouhý metr a půl,ledky a light sticky moc neosvítí,ale dobře se podle nich orientuje střelba,díky.Vynikající zastírací akce s demonstranty,když jsme se táhly pro bednu s municí za US pozice,po dosažení cíle sme kemply 40 metrů od americké základny (vyvěšené americké vlajky) a koukaly na US jednotky,jak po sobě z prdele střílý,fakt sranda.Návrat s bednou přes hranici byl taky luxusní,perfektní krytí našeho přesunu,díky Srbským jednotkám,jako bonus dobití pointu a otočení vlajky vzhůru nohama.Kdepak byli asi SPECIALOVE :lol: .Velké zklamání ale bylo,neschopnost US Spec najít naší základnu.V terénu se pohybovali cca 3 oddíly Srbů a zbytek bránil základnu a velitele,takže času opravdu bylo dost.Takže ještě jednou díky za SUPER AKCI


21 dub 2010, 20:30
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Borg píše:
...šly v řadách jako prasata na porážku,žadnej průzkum prostě nic,ani nikdo neotočil hlavu aby se rozhlíd okolo sebe,seděli sme od cesty pouhý metr a půl,ledky a light sticky moc neosvítí,ale dobře se podle nich orientuje střelba,díky[/color]



ehm..ty lidi měli ligtstick ne proto, aby si svitili na cestu ale proto, že byli mrtví :)

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


21 dub 2010, 20:51
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Aha, tak už asi vim co to bylo za pitomce, co si nebyli schopní přečíst, že rozsvíceným lightstickem označený člověk je mrtvola a kosili to do mrtvejch hlava nehlava...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 dub 2010, 22:12
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
PS jen dodám, že úkolem speciálů či jak je tu titulujete nebylo bránit US pozice. To že se jim nepodařilo najít základnu je dáno za

1) jejich počtem kterej byl naschvál co nejmenší
2)pozicí základny která byla vybrána dobře
3) tím, že základna byla jak dobře maskovaná, tak i opevněná

To že se tu řeší nějaký útočení neútočení je jen proto, že lidi nemají informace. Na základnu srbů se nikdy útočit nemělo!!! Neměl to nikdo za úkol a ani k tomu nebyl důvod. Úkol byl ji najít.

Ono sebevědomí máte parádní, jen co je pravda. Jak by to probíhalo kdybyste nevěděli o každém US kroku týden dopředu?

Zkus se nad tím zamyslet udělej to pro mě :wink:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


22 dub 2010, 00:16
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
No jo, teď mně napadá - když my jsme o Srbech věděli kulový, tak kdo řekl o nás Srbům vše? :cry:

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


22 dub 2010, 04:42
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
4 Griffon
Draku nerozčiluj se já to nemyslím ve zlém :wink: Nerad bych se tady hádal a dělal zlou krev.Zbytečně bychom tim nahrávali nepřátelským týmům :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


22 dub 2010, 07:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
joseff píše:
PS jen dodám, že úkolem speciálů či jak je tu titulujete nebylo bránit US pozice. To že se jim nepodařilo najít základnu je dáno za

1) jejich počtem kterej byl naschvál co nejmenší
2)pozicí základny která byla vybrána dobře
3) tím, že základna byla jak dobře maskovaná, tak i opevněná

To že se tu řeší nějaký útočení neútočení je jen proto, že lidi nemají informace. Na základnu srbů se nikdy útočit nemělo!!! Neměl to nikdo za úkol a ani k tomu nebyl důvod. Úkol byl ji najít.

Ono sebevědomí máte parádní, jen co je pravda. Jak by to probíhalo kdybyste nevěděli o každém US kroku týden dopředu?

Zkus se nad tím zamyslet udělej to pro mě :wink:



Pokud vím tak já měl informace o tom, že se základna najde a zlikvidujou velitelé Srbské povstalecké armády.Proto to opevněnív maskování a hlavně ta dálka na hranice. Doufám, že jsme si špatně nerozuměli. Teď už je to jedno ale čekal jsem, že ty budeš právě celej vejkend operovat v našem území a hledat nás :wink:


Každopádně fajn akcička, odreagování a pokecání s fajn lidma :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


22 dub 2010, 07:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Jasan tys to pochopil vesměs správně to jo, ale nikdy nebyly plánovaný velký frontální útoky na základnu, to sme si řekly. Nikdo netvrdí že se musí velitelé odstraňovat jen velkoútokama že :wink: proto sme se zasmály nad tvím močením jak si popisoval.

Add k akci plánování a průběhu.

To že se to dopadlo jak to dopadlo na straně US (to sme si myslím vyříkaly mimo tohle ofiko téma) je samozřejmě na moji hlavu a neschovávám se před tím. Spíš sem tady ještě nevyzdvyhl věc která mě velmi mile překvapila.

Minimální koordinace po GSM. Prostě sme si s Orangem volaly spíš jen projistotu že není žádnej problém. Tohle mě víc než mile překvapilo a není to pravidlem. To samé demonstrace, ta potěší :wink:

Takže z mé strany s nepřítelem spokojenost maximální, bez keců splnily co se od nich očekávalo, jen to prostě chce víc promáknout to doplánování.

To asi k Srbům.



PS: Co se ke mě dostalo co se týká alkoholu a je úplně buřt ze který to je strany.

Pánové i jedno pivo mi vadí a vadí mi to 2x tolik že to ještě otevřeně někam napíšete (ne hanz není to na tebe a pivo v 10h ráno u kopání) příště se líp schovejte a nebo líp se na to vyserte :!: :!:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


22 dub 2010, 08:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
no ono na Blakmanu sme meli zakazanej chlast.. ale lidem to bylo jedno.. takze sme to ted nejak neresili.. ale jakmile by byl nekdo pristizen pod vlivem, mazal by okamzite domu... nastesti se tam nikdo nezpraskal... to ze byl nekdo posilnen alkoholem je blbost!!!! jinak ja si taky dal pivko kdyz sem kopal :lol: konstatovali jsme.... ze je 13:00 a akce zacina az v 22:00 takze sme ok :lol: :lol:


22 dub 2010, 14:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 19:46
Příspěvky: 31
Bydliště: Horažďovice
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Kajky píše:
Borg píše:
...šly v řadách jako prasata na porážku,žadnej průzkum prostě nic,ani nikdo neotočil hlavu aby se rozhlíd okolo sebe,seděli sme od cesty pouhý metr a půl,ledky a light sticky moc neosvítí,ale dobře se podle nich orientuje střelba,díky[/color]



ehm..ty lidi měli ligtstick ne proto, aby si svitili na cestu ale proto, že byli mrtví :)

wow,mrtvý mezi živími,tak to bylo fakt dobrý a všichni velele mašírovali na pozice,tak to sem netušil :lol:


22 dub 2010, 15:13
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 123 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz