Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:39



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Chynín CQB 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 14:47
Příspěvky: 166
Bydliště: Rybnice
Nový příspěvek Chynín CQB
Ahoj lidi, sobota se myslím docela vyvedla. Nečekal jsem takovou účast. Pěkně jsme si zahráli, dokonce po dlouhé době akcička bez nějakých vážnějších konfliktů. Počasí nám přálo. Od minulé akce Kokain se tato lišila množstvím pyro, které opravdu stálo za to. Velice mi překvapila plechová dýmovnice "placatka", která nadělala opravdu hodně kouře.

Na příští akci by jsme mohli trochu zapojit les a přidat nějaký úkol, aby jsme si to trochu zpestřili.
Ale myslím si že právě pro tu "jednoduchost" jsme se zde sešli a dali si nedělní relax... Tak to vidím asi já....

Dík všem zúčastněným
Hoďte sem klady i zápory, nápady, cokoliv aby jsme si to pro příště mohli udělat ještě kvalitnější...

_________________
!!! MÉ STŘELY SI VÁS NAJDOU I TAM KDE BY JSTE TO NEČEKALI !!!!!!
Veni, vidi, vici.Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.
Vini, vidi , fugy


14 čer 2009, 16:40
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 22 úno 2009, 20:06
Příspěvky: 44
Bydliště: Starý Plzenec
Nový příspěvek Re: Chynín CQB
Super prostor, jediné co bych vytknul je to, že druhé patro té budovy je téměř nedobytné , a to kvůli tomu , že do nej vedou jen jedny schody. Jinak akci sem si moc pěkně užil, až na mojí chybu , kdy jsem omylem trefil Smetyho v dýmu :oops: . Promiň, přístě si dám pozor :wink: .


14 čer 2009, 17:11
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 13:57
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: Chynín CQB
Tak sem konečně přidal fotky na web... najdete je nan našich stránkách www.havraniplzen.cz , bohužel jsem nějak nestíhal fotit takže jich je méně než minule... :(

Fotky nejsou v plné kvalitě... a FTP se mi nedaří rozběhat, tak mějte trochu strpení...

Jinak dík za akci, byla to paráda ikdyž jste to měli (IFP) dobře pokrytý a dostat se vůbec do baráku byl problém.... Pyro dělalo parádní kulisu..

Ještě se omlouvám za to že jsme se Skippem odešli dřív, ale jeli jsme se na něco ještě mrknout (ohledně Airsoftu) a vrátili jsme se dom až po 8 večer a 15 km v nohou...

_________________
HAVRANI PLZEŇ
ŽIVOT JE BOJ, TAK PŘIPRAVTE ZBRANĚ....

www.havraniplzen.cz


15 čer 2009, 13:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz