Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 12:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Black Man 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Black Man
To hlášení z věže bylo naprosto regulérní, pokud to byli normálně hrající lidé...pak proti tomu nic nemam, jako je to ohromná výhoda, ale prostě jak říkam, válka není fér a něco takovýho zakazovat mi přijde jako blbost. Ovšem pokud to bonzovaly nahoře stojící mrtvoly (a že jsem občas měl pocit že jo), pak to bylo samozřejmě nefér, proti pravidlům a podraz.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 čer 2009, 20:18
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Black Man
dobre, tak snipera schvaluju, dejme tomu ze to bylo tak nejak v pravidlech.Nicmene hlaseni lidi z veze by opravdu asi regulerni bylo,kdyby to byli zivoly,lec nekteri nebyly ( Simko a Karel jako zivoly nevypadali, stali opreni bez kveru a pokrikovali )

add otazka: kde melo ACR mrtvoliste? Odhaduju na ty vezi??

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


14 čer 2009, 20:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2008, 11:17
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Black Man
Tak abych k tomu taky něco dodal,akce docela dobráá. Přestřelky luxusníí,jak nočníí tak ranní viz.přepad našeho tábora,sotva jsem otevřel oči už mi nad hlavou lítali kuličky,což k tomu patříí a jsem pro(měli jsme si to víc hlídat hi hi).Ale jinak k AČR bylo dost ubohý mít na věži týpka co pořvával na vás kde jsme a odkud jdeme,to mě dost zarazilo,jelikož jsme pak neměli šanci.Jinak ty vyhulence už bych asi nezval,takovýhle lidi a´t se vyhulí a pak a´t jedou někam na mejdan,tady neměli co dělat!!!!!!

For.US- všem američanům co vyběhly na smrt ze severního baráčku(odvaha pod palbou) líbilo se mi to a snad se zase někde potkáme hi hi

For: All neřešte kdo přiznal a kdo ne,to by se řešilo pořád do kola zatim se mějte Peace_23 :!: :!:

_________________
´´´´Destroy ALL Humans´´´´


14 čer 2009, 20:43
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 10 říj 2008, 14:06
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Black Man
Peši píše:
CoopEr píše:
Skřet píše:
PS.. jo jeste jedna vec... muzete mi rict.. co tam kurva predvadel ten kokot v ACU??? jak se zvedl zacal nadavat pesimu.. uplne zbytecne protoze on ani nestrilel!! strilel uplne nekdo jinej.. a jako takova davka, aby predvedl takovej vystup.. to rozhodne nebyla!!! tek c*rak se zvedl.. za cal na mu nadavat.. zvedl na nej kver.. a miril mu na xicht!!!! chlape.. rikam ti.. ty si mel vystrelit.. tak si tam lezel jeste ted!!! pac v tu chvili na tebe miril celej ten barak + my co sme byli blizko tebe v tom poli a cekali jestli vystrelis!!!! mas jediny stesti!! ze tam nebyl Kůň nebo Elvis od nas z teamu.. pac za tohle! vy ti dali sezrat pazbu.. myslete si co chcete.. ale v tomhle vam rikam pravdu!!!!

K tomu "kokotovi" v ACU. Byl jsem vedle něj a byla to opravdu velká dávka, a šla mu přímo na xicht. A na nikoho nemířil. Jen se zvednul a začal nadávat, což by udělal asi každej ! A to že odsuzujež tímto stylem :" až na pár kokotů v ACU" . Tak si nás odsoudil docela hodně !


coze?,ze na nikoho nemiril??a co na me kamarade?,do ksichtu a sel na me??za 1.ja na nej nevystrelil ajni jednu kulicku a za druhe to rikam vystrelil by jednou a nemel by zuby ,,nechci bejt sprostej a chapu ze nikomu ujede nerv ale co je moc je moc ..za treti nezarval ajni jednou ze ma rval to jeho soused vedle a on ne .. nejsem nervak a jezdim se na kace bavit a zahrat si ne se rvat proto sem sel potom za glancym at si tyhle manasky poresi on ... a k tomu slzaku heh kdybych vedel ze se najde par jeste prej neregistrovanej vyhulencu co tohle udelaj beru masku ale tohle bylo moc kdyz se akorat dostavam ze spacaku a me a jrimu prilitnou dva ci tri slzaky k palici perfektni bejt tam nikdo kdo ma nejaky zachvaty ci co tak nevyleze uz ......

Dost divný... Ležel jsem vedle něho (taky ACU) a řvlal jako by ho drželi za koule a pořád lítaly kule, pak se zvednul a čle rovnou pryč.

_________________
PVT. Rico "kůpr" Cooper
1-75 Ranger RGT, B company- Dobřany
http://www.asdobrany.ic.cz


14 čer 2009, 20:51
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Black Man
Glancy: sry, nemohl jsem si odpustit zkusit to chytit za otěže... A jak jsi sám viděl, tak to mělo stejnej účinek, jako tvoje velení :P Ne, jde o to, že jsi v některých situacích vůbec nebyl k zastižení a druhej důvod byl ten, že když vím co dělat a nic se neděje, tak proč ne...

Jinak, hlášení z věže je naprosto regulérní, omezovat to je blbost... Pakliže se 100% potvrdí, že to byly mrtvoláci, tak je to hnus v bledě modrým...

Musím se vyjádřit k nepřiznávání kluků v ACU - Při takhle zběsilým běhu se to opravdu neregistruje, takže že někdo přiznal později, se stává... Ten, kdo na někoho vylítl (nevim přesně, nebyl jsem tam), by měl navštívit svojí myslivnu a uvědomit si, co je asi v nepořádku...
K obraně naší "základny" - to byl ten střet názorů - my jsme to bránit neměli, měli jsme být potichu, bez světel, vyspat se a přemístit jinam... Prostě se schovávat, tohle byla chybka a každej na to s*al...

Sniper byl zákeřnej, patří mu všechna čest... Skvěle odvedená práce (myslim snipera na věži)...

Jak už tady bylo psáno... Být více lidí, propracovanější rozkazy (přeci jen, když AČR chtělo více útoků, mělo být ve scénáři něco jako "nedovolit jakýkoliv pohyb AČR po prostoru" nebo tak) a vůbec vyváženější počty, tak bych si to užil. Takhle to bylo takový makový...

Možná jsem něco zapomněl, tak kdyžtak dopíši...

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


14 čer 2009, 20:52
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 14 čer 2009, 09:11
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Black Man
TerorG píše:
Tak abych k tomu taky něco dodal,akce docela dobráá. Přestřelky luxusníí,jak nočníí tak ranní viz.přepad našeho tábora,sotva jsem otevřel oči už mi nad hlavou lítali kuličky,což k tomu patříí a jsem pro(měli jsme si to víc hlídat hi hi).Ale jinak k AČR bylo dost ubohý mít na věži týpka co pořvával na vás kde jsme a odkud jdeme,to mě dost zarazilo,jelikož jsme pak neměli šanci.Jinak ty vyhulence už bych asi nezval,takovýhle lidi a´t se vyhulí a pak a´t jedou někam na mejdan,tady neměli co dělat!!!!!!

For.US- všem američanům co vyběhly na smrt ze severního baráčku(odvaha pod palbou) líbilo se mi to a snad se zase někde potkáme hi hi

For: All neřešte kdo přiznal a kdo ne,to by se řešilo pořád do kola zatim se mějte Peace_23 :!: :!:

Jo :-D by sem jeden z vás ale dostal mě týpek hned po tom co se vyběhnul z baráku :-D


14 čer 2009, 20:53
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Black Man
4Cooper:ja vim ze rval ten manik ve woockach a ACU zadnej dokonce ani nevim ze by tam byl teda nikdo dalsi pac tam byli dva hele ve woockach co sme ho dostali a pak ten ACU rambo a nikdo dalsi dyt sme to tam pak prochazeli a nikdo tak me pls rekni kde si lezel a mam na to taky par svedku ze to bylo tak jak rikam ..... on lezel porad a byl ticho az kdyz dostal davku se zvedl bez toho ze yb rekl mam a zacal delat tyhle pi*oviny.....ale rad si poslechnu jak to bylo podle vas....kazdopadne to ze me nadaval a miril me na ksicht se nedela ani v tom pripade ze by to bylo tak jak pises(coz nebylo)at na akce nejezdi kdyz neunese to ze je strelenej....soft boli.....to vim na vlastni ksicht to me ver..


14 čer 2009, 22:16
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Black Man
4Cooper:kdyz to tak ctu nebyls to nahodou ty kdo na me miril a nadaval me do cur*ku atd???


14 čer 2009, 22:18
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Black Man
Jo a pro vsechny kdo ma fota za AČR poslete pls na : deut@seznam.cz ....
Thx .


14 čer 2009, 22:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Black Man
Peši píše:
Jo a pro vsechny kdo ma fota za AČR poslete pls na : deut@seznam.cz ....
Thx .


Fotky najdeš klasicky v sekci Fotky z akcí: viewtopic.php?f=30&t=3020

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 čer 2009, 22:43
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Black Man
tak k ty vezi... Zacal tam pokrikovat Kůn on nas s teamu.. ato bylo v dobe.. kdy on jedinej hlidal vez.. a ja sem sel 102ce pomoct s tou budovou.. protoze to bylo hnedka po tom nasem utoku a to na zakladne bylo 6 lidi.. a pak uz kricel kde kdo.. jesli byli vsichni zivi.. to vam uz nepovim protoze ja sem pak behal okolo tech baraku abych si taky neco uzil kdyz sem porad drepel na stabu a skoro nevystrelil sem si :D :D :D

k mrtvolisti: mrtvoliste bylo urceny.. klidne ukazu kde... http://www.mapy.cz/#x=129728720@y=134811008@z=17@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=Str%C3%ADbro@sss=1@ssp=120640421_123455361_150459301_149899137
je to ten prostredni kruh... v noci chodil kazdej ke spacaku.. jak mel.. ale jakmile vylezlo slunisko.. uz tam kuci byli :D :D

jinak pokud narazite na tu noc.. kdy nekdo vylezl z veze a hnedka ji koupil.. sem byl ja! a jako mrtvola sem normalne sel ke spacaku.. jak bylo psano!

ACU konflikt: hele.. byli sme tam tri.. a snad dalsich 5 na to koukalo z baraku... ja se plazil vedle baraku.. a pak slisim jak se hadaj.. tak se zvednu a vidim jak odchazi wld typek ruce nahore... ale ACU zacal nadavat zvedl kver a sel proti pesimu... nikdo jinej.. tam NEBYL!!!! leda by ses zahrabal do zeme! protoze sme to tam normalne prosli....

for: Sgt. Joe -Joey- Toye... hele tak to sry.. ja sem te neslysel.. a v tu chvili me to nejak dozralo...

no.. udelali sme plno chyb.. ale byla to moje prvni vetsi akce.. priste (pokud nejaky bude, zatim asi ne... jestli jo tak zase nejakej pokus o military) se poucime z chyb.. a vse napravime.. hlavne to nenecham na posledni chvili jako ted... ja sem to chtel jeste 14dni pred akci odpiskat.. kuli lidem.. ale pak glancy rekl tu posvatnou vetu:"du do toho i s deseti lidma".... no co.. chybama se clovek uci ne??? scenar mohl bejt propracovanejsi a pravidla taky.. s tou puskou mas pravdu.. ason vime co priste udelat jinak.. ;)


15 čer 2009, 08:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 14 čer 2009, 09:11
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Black Man
Skřet píše:
tak k ty vezi... Zacal tam pokrikovat Kůn on nas s teamu.. ato bylo v dobe.. kdy on jedinej hlidal vez.. a ja sem sel 102ce pomoct s tou budovou.. protoze to bylo hnedka po tom nasem utoku a to na zakladne bylo 6 lidi.. a pak uz kricel kde kdo.. jesli byli vsichni zivi.. to vam uz nepovim protoze ja sem pak behal okolo tech baraku abych si taky neco uzil kdyz sem porad drepel na stabu a skoro nevystrelil sem si :D :D :D

k mrtvolisti: mrtvoliste bylo urceny.. klidne ukazu kde... http://www.mapy.cz/#x=129728720@y=134811008@z=17@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=Str%C3%ADbro@sss=1@ssp=120640421_123455361_150459301_149899137
je to ten prostredni kruh... v noci chodil kazdej ke spacaku.. jak mel.. ale jakmile vylezlo slunisko.. uz tam kuci byli :D :D

jinak pokud narazite na tu noc.. kdy nekdo vylezl z veze a hnedka ji koupil.. sem byl ja! a jako mrtvola sem normalne sel ke spacaku.. jak bylo psano!

ACU konflikt: hele.. byli sme tam tri.. a snad dalsich 5 na to koukalo z baraku... ja se plazil vedle baraku.. a pak slisim jak se hadaj.. tak se zvednu a vidim jak odchazi wld typek ruce nahore... ale ACU zacal nadavat zvedl kver a sel proti pesimu... nikdo jinej.. tam NEBYL!!!! leda by ses zahrabal do zeme! protoze sme to tam normalne prosli....

for: Sgt. Joe -Joey- Toye... hele tak to sry.. ja sem te neslysel.. a v tu chvili me to nejak dozralo...

no.. udelali sme plno chyb.. ale byla to moje prvni vetsi akce.. priste (pokud nejaky bude, zatim asi ne... jestli jo tak zase nejakej pokus o military) se poucime z chyb.. a vse napravime.. hlavne to nenecham na posledni chvili jako ted... ja sem to chtel jeste 14dni pred akci odpiskat.. kuli lidem.. ale pak glancy rekl tu posvatnou vetu:"du do toho i s deseti lidma".... no co.. chybama se clovek uci ne??? scenar mohl bejt propracovanejsi a pravidla taky.. s tou puskou mas pravdu.. ason vime co priste udelat jinak.. ;)

Hele v poho, já to beru stane se, v tý chvíli mě to ani ne nasralo ale zamrzelo, celou akci sem se snažil přiznávat i sebemenší padáčky z dálky a pak prostě na mě někdo pokřikuje. Jinam v poho, já bych to už neřešil, k tomu týpkovi v ACU, nic sem neviděl ani neslyšel. Odcházel sem na mrtvoliště, sednul sem si a on přišel prozčilenej a říkal něco o tom že křičel že má a někdo ho furt kropil do obličeje, no a na obličeji měl docela dost ran po kuličkách. Já bych to hodil za hlavu, neřešil bych to . ;-)


15 čer 2009, 10:29
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 14 čer 2009, 09:11
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Black Man
Ke konci akce, neviděli ste nebo neslišeli o mém a Žendovo teroristickém útoku? :-D
Slyšel sem jen nějaký týpky na věži jak se smějou :-D


15 čer 2009, 10:32
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 10 říj 2008, 14:06
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Black Man
4Peši : Ne já sem to fakt nebyl .. Já tam s nikim konflik nějak neměl, párkár jsem to dostal do xichtu, ale na nikoho jsem nemířil, neřal ani za nim nešel, zal jsem to prostě tak jak to je. Musel to bejt někdo jinej. Hele nebudem to řešit, je dost možný že jsem si spletl útok, protože do obličeje tam bylo hodně zásahů. Jestli jo tak se moc omlouám, že jsem tu způsobil takoej rozruch. A jako jeden z ACU se za toho Týpka omlouám. A mrzí mě že takle zareagoval i po několika letech hraní.

_________________
PVT. Rico "kůpr" Cooper
1-75 Ranger RGT, B company- Dobřany
http://www.asdobrany.ic.cz


15 čer 2009, 12:16
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2008, 11:23
Příspěvky: 14
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Black Man
Peši píše:
4Cooper:kdyz to tak ctu nebyls to nahodou ty kdo na me miril a nadaval me do cur*ku atd???

Byl to jeden člověk od nás, kterýmu jsem už vysvětlil, že tohle dělat nemůže. Jak jsem řikal, nebyl jsem u toho, ale podle lidí, co tam byli s nim, to vyznělo jinak. Holt na každej straně se to zdá jinak. Prej i když řval, do něj někdo střílel. Je možný, že si to vymyslel, nebo jste ho přeslechli. Nervy ujedou každýmu, ale se zbraní v ruce se to řešit nemůže. Podle mě, bysme už tohle mohli uzavřít.

_________________
SSG Thomas "Klajsnýrek" Parker
1-75 Ranger RGT, B company- Dobřany
http://www.asdobrany.ic.cz


15 čer 2009, 12:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Black Man
I já se vyjádřím... Akce výborná, obzvlášť na US "HQ" - mazec noc. Atmosféra výborná jak na základně tak i na bojišti. Sniper a věž.. na názorech se shodnem. Ranní "zásah" policie ČR se mi taky líbil :wink:


PS: Akorát mě mrzí, že sem si zapoměl sbalit ammo a zásobníky :D, načež sem ješte poslední zmrvil :D. Těším se na další akci s partou Us mastodontů :D :D

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


15 čer 2009, 17:30
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Black Man
Griffon píše:
Keldron -> Pokud vim, tak naši základnu jste objevili až ráno po východu slunce...pokud jste o ní věděli dřív, tak nechápu, proč nepřišel ani jeden útok.


Že by to byl skušenej velitel??? :D :D :D poznáš proč útok nepřišel až pár akcí odvelíš :wink: :wink: :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


15 čer 2009, 21:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Black Man
Griffon píše:
To hlášení z věže bylo naprosto regulérní, pokud to byli normálně hrající lidé...pak proti tomu nic nemam, jako je to ohromná výhoda, ale prostě jak říkam, válka není fér a něco takovýho zakazovat mi přijde jako blbost. Ovšem pokud to bonzovaly nahoře stojící mrtvoly (a že jsem občas měl pocit že jo), pak to bylo samozřejmě nefér, proti pravidlům a podraz.



To se nebuj kamaráde já na ty lidi byl pes a mrtovoli tam byli ale ty kluci se balili k odjezdu a chtěli se podívat z věže,ale nikdo z nich nehlásil :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


15 čer 2009, 21:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Black Man
Parker píše:
Peši píše:
4Cooper:kdyz to tak ctu nebyls to nahodou ty kdo na me miril a nadaval me do cur*ku atd???

Byl to jeden člověk od nás, kterýmu jsem už vysvětlil, že tohle dělat nemůže. Jak jsem řikal, nebyl jsem u toho, ale podle lidí, co tam byli s nim, to vyznělo jinak. Holt na každej straně se to zdá jinak. Prej i když řval, do něj někdo střílel. Je možný, že si to vymyslel, nebo jste ho přeslechli. Nervy ujedou každýmu, ale se zbraní v ruce se to řešit nemůže. Podle mě, bysme už tohle mohli uzavřít.


JJ uzavrit to bude nejlepsi pac koukam ze si manik vymejsli dost.Jen me fakt nasral s prominutim...At zustane priste doma kdyz to nezvladne..A tim to pro me hasne.Jinak chci podekovat Skřetovi za pozvani na akci..)))Co nejdriv oplatime.


15 čer 2009, 22:03
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Black Man
CoopEr píše:
4Peši : Ne já sem to fakt nebyl .. Já tam s nikim konflik nějak neměl, párkár jsem to dostal do xichtu, ale na nikoho jsem nemířil, neřal ani za nim nešel, zal jsem to prostě tak jak to je. Musel to bejt někdo jinej. Hele nebudem to řešit, je dost možný že jsem si spletl útok, protože do obličeje tam bylo hodně zásahů. Jestli jo tak se moc omlouám, že jsem tu způsobil takoej rozruch. A jako jeden z ACU se za toho Týpka omlouám. A mrzí mě že takle zareagoval i po několika letech hraní.


Oke to beru ja to do obliceje koupil taky kulema a i slzakem pred treti rano kdyz me a jirimu od nas s jednotky pristali slzaky u ksichtu kdyz sme otvirali ocka nic prijemneho ))))


15 čer 2009, 22:08
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Black Man
Griffe, o nás nešlo nevědět :lol:

A já osobně bych neposílal útok proto, že to třeba nebylo v rozkazech... To jen my hovada jsme útočili zbytečně pokaždý, když si někdo vymyslel a hlavní šanci k tomu, abychom s nepřítelem něco "udělali" jsme propásli a bylo to špatně, jak jsem zmiňoval...

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


16 čer 2009, 07:07
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Black Man
Havel píše:
Griffe, o nás nešlo nevědět :lol:

A já osobně bych neposílal útok proto, že to třeba nebylo v rozkazech... To jen my hovada jsme útočili zbytečně pokaždý, když si někdo vymyslel a hlavní šanci k tomu, abychom s nepřítelem něco "udělali" jsme propásli a bylo to špatně, jak jsem zmiňoval...

vedet ze je vas 18ct.. tak by ste nemeli ten jeden zivot do 4.. ale nejak by se to upravilo.. aby ste meli vetsi sanci dotahnout ten nocni utok... pac ten byl suprovej, nikdo o vas nevedel dokud ste nevystrelili :D


16 čer 2009, 07:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Black Man
Skřet: no, mělo to původně být pozorování a zjišťování vašich stavů, jenže to lidem nedalo a pustili se do kropení, tak zbytek (2/3 lidí) se přidal. Ztráty dvou, nebo tří lidí + těch vyhulenců.

Jde o to, že by jste si prošli ještě jedním útokem, kterej byl naplánovanej a tohle všechno, leč Griffon namítal, že "než tam dojdem" a "v tý tmě se to nedá" a "Dyť se poztrácíme" nebo něco v tom smyslu...

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


16 čer 2009, 16:14
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Black Man
Havel píše:
Skřet: no, mělo to původně být pozorování a zjišťování vašich stavů, jenže to lidem nedalo a pustili se do kropení, tak zbytek (2/3 lidí) se přidal. Ztráty dvou, nebo tří lidí + těch vyhulenců.

Jde o to, že by jste si prošli ještě jedním útokem, kterej byl naplánovanej a tohle všechno, leč Griffon namítal, že "než tam dojdem" a "v tý tmě se to nedá" a "Dyť se poztrácíme" nebo něco v tom smyslu...


no to pozorovani se vam taky povedlo.. dokud se dole neotevreli dvere.. nikdo o vas nevedel.. a kdyby ten typek nezacal strilet hned po prvnim cloveku co vylezl.. tak by o vas dal nikdo nevedel... pac ste byli dobre schovany a potichu ;)


16 čer 2009, 16:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Black Man
Myslim, že poděkuju za ostatní za uznání... Ale stejně to bylo plánovaný jinak a mohla být větší sranda... No nic, nemá cenu dál řešit...

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


16 čer 2009, 16:43
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 17:31
Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Black Man
boze, to je zase debata :D jako u blbejch na pude :D ..... nebo spis, jako u blbejch na foru :D
no to mas pravdu no.. tvuj prizpevek je toho dukazem :lol: :lol: :lol: Skřet

_________________
Kdo nestrili neni cech, pal pal pal :D


20 čer 2009, 23:41
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 12 říj 2008, 19:52
Příspěvky: 285
Bydliště: Tachovsko
Nový příspěvek Re: Black Man
uz to nereste priste to bude lepsi, chibama se clovek uci. :wink:


21 čer 2009, 16:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2009, 15:58
Příspěvky: 6
Bydliště: Chlumčany
Nový příspěvek Re: Black Man
No prostě jednoduše řečeno sice sme se večer vůbec nevispaly protože jsme byli pořád na průzkumu ale zase k ránu se moc pěkně fajtilo tak já si mylím že tato akce byla velice ůspěšná i když teda zase američani to potom vzdali nu ale co se dá dělat :D :D :D GOOD AKCE :D :D :D

_________________
One Shot One kill


30 čer 2009, 09:17
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz