Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 dub 2024, 00:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Slzy Slunce 30.5.2009 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2008, 10:38
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Slzy Slunce 30.5.2009
Čekal jsem, že se to tu bude plnit komentářema a recenzema, zatím ticho po pěšině, tak začnu.

Především dík za zorganizování propracovanější akce, než typ běhání po Prasně a střílení, kterého se vesměs nezúčastňuju :) Dalším plusem akce je z mého pohledu počet zúčastněných. Podle mě to tak akorát sedělo a zajímaly by mně počty - hra mi přišla vyrovaná, včetně střetů.

Kladem byla i určitá snaha o propracovanější scénář, jakákoliv taková snaha se cení.

Leč z mého pohledu právě tahle složka si měla zasloužit více pozornosti, ale k tomu se dostanu dál.

Začátek akce v 10.00 vypadal velice slibně - rozdělení US jednotek na 3 postupující mužstva s vlastním vnitřním dělením zajistilo celkem rozumný postup. Problémem se ukázala komunikace mezi jednotlivými mužstvy a odposlech ze strany protivníka. Příště to bude chtít počítat s lepším zajistěním komunikace. Zároveň se objevil první neduh - rozsáhlý a členitý terén tak nějak počítal s jedním směrem postupu a s tím souvisela i "obálková metoda". Ve chvíli, kdy se směry postupu měnili, tak byl problém s čtením obálek, což ale podle mého názoru celkem úspěšně Darken odimprovizoval a hra si udržela smysl.
Za velké plus považuji časově omezený přesun a následný boj na kvótě, škoda jen, že jsem dostal hloupý zásah a zbylo mi už jen fotografování. Po téhle akci a ukončení scénáře díky zabití VIPka jsme odjeli (z důvodů jiných povinností).

Akci hodnotím veskrze pozitivně, osobně se mi líbilo především několik průzkumů a postupů plus asi 2-3 střety s nepřítelem. Primárně platilo jako na každé akci - "jaké si to uděláš, takové to máš". Kdo se chtěl bavit, ten se bavit mohl. Členitý terén v kombinaci s vlhkostí a "zarostlostí" nabízel iluzi místy džungle a i střety v otevřeném terénu podle mého přinášeli zajímavé okamžiky(např. postup na vrch obsazený nepřítelem a pod jejich palbou atd.). Do budoucna zapracovat na rozdělení velení před akcí, komunikaci jednotek a především i samotném scénáři a bude to ještě lepší. I tak ale dobře strávená sobota :wink:
Takže díky všem...

_________________
http://stb.ardie.cz
"And here we are... Perfectly tuned Ferraries on the demolition derby."


01 čer 2009, 19:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
no my jsme měli s touto akcí jen smůlu.
1. jeden člen ( ze 3 ) odřekl večer před akcí
2. zamluvený nocleh padl
3. pi.. baba v trafice nam prodala špatné lístky na tramvaj a tak jsme
ukecali jen na 600 Kč pokuty :-)
4. kolega chytil horečku
tak co nato říkáte ? vstávání v 2:50 v pátek + trmácení se 444Km vlakem 6.5hod za 1400Kč + bloudění po Plzni + ... vyšlo zcela zbytečně .
no trochu jsme to asi podcenili a tímto se omlouvám za šenov navy seals že jsme nedorazili :evil: .
PS: no pro příští akci se musí počet členů rovnat počtu kilometrů ať to má pro nás cenu :-) čili 444 :-)

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


01 čer 2009, 20:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
No asi bych se měl vyjádřit jako hlavní pořadatel i když mi to kluci od nás z teamu rozmlouvaly a zcela po právu, ale nedá mi to takže se dopředu omlouvám za vše co se komukoliv budezdát nemístné, či jinak nevhodné.

Nejdříve trochu statisktik.
Na místo se dostavila necelá stovka lidí.K mému údivu síly byli vcelku vyrovnané což byla první čára přes rozpočet, jelikož povstalců měla přiject necelá sotvka aby poměr byl 2třetiny povstalců a amíci to měli co nejvíce složité.
Ale jak už to v našich krajích bývá mnozí se zalekli účasti a svěření velení do řad JPP ( a komu jinýmu by jste to chtěli asi tak dát :?: internetovým killerům :?: :roll: ).Nicméně to jak to USArmy provedou bylo na jejich úvaze a první věc co jim bylo řečeno je pouze přibližný smě kudy mají jít aby narazily na první obálku s infem.

V řadách američanu bylo vše jak má být úsměvi, dravost, odhodlání podat ze sebe nejlepšší výkon a HLAVNĚ se řádně bavit a udělat si pro sebe a všechny okolní co nejlepší den a akci jako takovou.Nicméně to neplatilo v řadách povstalců.Néé patrně všichni pochopily, že se jedná o průzkumnou military akci a né ve stylu sednu si počkám až přídou frontálně a budu kropit hlava nehlava.Otrávené pohledy už jenom kvůli kontrole jestli všichni dosáhly požadovaného věku a následně nepozornost při začínajícím briefingu a následné dotazy na jednu a tu samou věc milionkrát.

Hlavní velení povstalců bylo svěřeno Hydovi z IFP jakožto zkušenému bojovníkovi a člověkovi, který se mnou připravil terén za což bych mu chtěl věnovat velmi patrný dík.
Ncméně povstalci jeho velení nevěnovali pozornost ani co by se za nehet vešlo a tak to dopadlo tak jak to dopadlo.Povstalci nebyli nijak velkým problémem pro amíky ( i když v pár chvilkách jim dali zatopit ).

K mému údivu jeden nezmiňovaný team odešel po hodině hraní cca 1100.Opět z řda povstalců.
Odůvodnění :?: Já osobně sem žádné neostal ale od teamů které již nějakou dobu známe a víme že se jim dá věřit to bylo údajné sěžování, že JPP nešlo přímo, ale obcházelo, že nepřiznávali atd:. Chci říct jednu věc a to si mylí přátele zpamatujte všichni :!: DĚTE SE S TAKOVEJMA KECAMA VYSRAT NĚKAM JINAM.NIKOMU DO PRDELE NELEZU, ALE TAKOVÝ SRAČKY ŘÍKÁ JEN TEN KDO SI NEPŘIZNÁ ZÁSADNÍ FAKTA :!:
Nicméně o vše mvypovídá jejich " zdejchnutí po hodině ".

Dál se o průběhu nemíním rozepisovat, bylo by to na dlouho a mě to za to v tuto chvíli nestojí i proto sem sem nenapsal report už dřív.

Nicméně po akci sem zjistil pár postřehů.Povstalci si stěžovali, že se to odehrávalo na moc velkým prostoru.Amící zase že na malým.No nevybereš si.

Já osobně sám za sebe můžu říct jenom toto.Vzal sem si z toho ponaučení, že né vždy se všem zavděčíš ( s čímž sem počítal ), nelze se spoléhat na minulost ( odkaz na povedenou aci " Únos z Kábhulu " ), akce dopadne né tak jak jsi jí připravil, ale podle toho jaký přijedou lidi ao tom to je.Takže od teď sem se rozhodnul dělat většinou CLOSE AKCE což znamená zavřený a zvát pouze lidi kteří když řeknou že přijedou tak přijedou i s horečkama a nekazí ti tam atmosféru nesmyslnejma kecama který vnucucjou osatatním a dalšíma sračkama.
Z tohoto důvodu budu nucen zrušit pr veřejnosti údolí stínů, které mělo bejt v té velké roklině kde se strhla jedna z větších bitev slz.

Lidi je mi to líto ale musím na závěr konstatovat pouze to, že airsoft je sprofanovanej až semi z toho zvedá kufr a je to znát na dnešní komunitě která psychicky nedosáhla ani zdravého minima.

MOJE OSOBNÍ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ TĚMTO LIDEM :
Celýmu teamu IFP, že mě podržel - RESPECT BRATŘI
Hydovi za přípravu terénu a vše s tím spojené
Havranům za pomoc při organizaci - konkrétně smetymu za mapy
Celému teamu JPP za účast a ukázkovou taktiku( Petřoi za jeho životní moudra a Dalymu za to aby mi pootevřel oči )
Legymu za jeho skvostný jeep :wink:
A všem kteří se snažily a užily si to.


PS: Sem rád že se ukázal i griff a já s ním moch konečně pokect mezi 4 očima a v klidu :wink:


PS2: Modům seomlouvám za vulgarismy, když ono to jinak nešlo.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


01 čer 2009, 21:15
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
abych to shrnul, tahle akce zkrátka nevyšla tak jak měla, což je docela škoda, protože sem se připravoval na pěknou mezitáborovou bitku i přes noc a podobně a nakonec jsem skončil ve velký kropičce s 30kg na sobě. Což mě taky zarazilo už jen ten pohled na většinu lidí tam co sebou vezli akorát gun a munici s trochou pití, jakoby tak nějak všichni předem počítali s tim že tam přes noc nebudou (nebo to tam měli všichni poschovávaný v autech?). Snad alespoň jedna věc co mi nakonec zvedla náladu, byl náš tříčlenej útok ze zálohy na američany v poslednim boji na mítince :D (nojo to sme byly my kdo tam přišel ze stejný strany jako američani a postřílel je do zad) akorát tam byl pěknej zmatek kvůli tomu mrtvolišti uprostřed bojiště sem nevěděl kdo je živej a kdo mrtvej a nakonec mě zabili lidi, které jsem už od příchodu na kopec považoval za mrtvoly :?

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


01 čer 2009, 22:58
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 13:29
Příspěvky: 117
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Akce z našeho pohledu(US) probíhala bez větších problémů od nástupu přez domluvu postupu po plnění úkolů,co se týče komunikace jak zmiňuje Ardie,tak na RFkách nebyl problem(nebo o něm alspoň nevim).

Pred píše:
Což mě taky zarazilo už jen ten pohled na většinu lidí tam co sebou vezli akorát gun a munici s trochou pití, jakoby tak nějak všichni předem počítali s tim že tam přes noc nebudou


Akce byla nahlášená na 24 hodin a na to nikdo nepotřebuje 30kg výstroje.Věděli jsme,že se to může protáhnout do druhého dne(nepočítali jsme ze spánkem,takže žádné spacáky atd.)Je ale fakt,že když jsem vyděl velikost prostoru,tak jsem tipoval,že to nepotrvá dýl jak pár hodin(viz 30 minutový limit na "eskortování" cílové osoby,který jsme nestihly o tušim necelou minutu).

Jinak dík Darkenovi a spol. za dobře naplánovanou akci i když nevyšla jak měla.


03 čer 2009, 17:57
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 21 kvě 2009, 20:16
Příspěvky: 6
Bydliště: Tymákov
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Chlapi jsem rád že jsem zase po nějaké době vyměnil "mateřskou dovolenou" za kvalitní sobotní relax :-D s kvérem v ruce ;-)

1. je třeba poděkovat organizátorům a uvědomte si že je opravdu třeba si vážit lidí kteří ještě mají chuť a čas pro Vás (nás) nějakou takovouhle akcičku připravit. Je to nevděčná práce, která stojí dost úsilí, času a někdy i financí (vím o čem mluvím) ... a nakonec když to nevyjde na 100% všechno se otočí proti Vám. Takže díkes Darkene ;-)

Co se týká kvalit jednotlivých teamů a hráčů ... je to stále dokola ta samá písnička. Jinak hraje parta lidí co spolu jezdí a střílí každý výkend skoro 10 let. (jsou sehraný a pohled na ten jejich postupující mlejnek na maso je fascinující) ... Samozřejmě že jinak hrajou teamy co to berou víc military ... to byl kluci postup skoro na bodáky, ale prostě SUPER hrálo se mi dobře se všema. Nějaký zprostředkovaný hlášky o nepřiznávání tam padly, ale nebyl jsem u toho. Podle mne je tohle blbost, osobně to většinou koupím do obličeje když někde vykouknu ... a to potom řvu rád že "MÁM" protože nestojím o další akné. A jestli pálíte po někom kdo třeba přebíhá, nebo je daleko ... věřte že nějakou zbloudilou kulku třeba ani cítit nemusí. Byl jsem svědkem (ne na téhle akci) konfliktu, kdy střelec řval na mýho parťáka: "máš, nekecej žes to nedostal" .... a přitom jeho kuličky padali nějakých 5m před něj. Prostě z jeho pohledu se zdálo že tam dostřelil a musel ho dostat :-(. Chlapi o tomhle to ale vůbec není a je třeba tyhle kraviny řešit okamžitě na bojišti ... ne potom někoho pomlouvat na NETu.

Jinak Darkene ... dej těm "nepřizpůsobivým" airsofťákům šanci. Jak mají získat opravdové zkušenosti, něž v akcích s těma druhejma. Když se budou akce uzavírat, docílíme akorát toho že se tady budou selektovat různý skupiny a vzájemně se pomlouvat ... to nemá cenu. Takhle si potom moc nezahrajem a větší společné akce nemají moc šancí na úspěch.

PS: ku..a, to jsem se ale na noc rozkecal :-D


03 čer 2009, 21:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2009, 21:53
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
ale máš pravdu

_________________
nikdy neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy


03 čer 2009, 22:55
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 13:29
Příspěvky: 117
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Legi74 píše:
Jinak Darkene ... dej těm "nepřizpůsobivým" airsofťákům šanci. Jak mají získat opravdové zkušenosti, něž v akcích s těma druhejma. Když se budou akce uzavírat, docílíme akorát toho že se tady budou selektovat různý skupiny a vzájemně se pomlouvat ... to nemá cenu. Takhle si potom moc nezahrajem a větší společné akce nemají moc šancí na úspěch.


Myslim,že neni na místě omlouvat tyhle lidi(ani nevim kdo to byl,odjeli dřív než jsme k nim došly),oni přece šanci dostali(a ne jednu).Bylo by v pořádku kdyby přišli po akci a řekli "myslim,že jsem tě dostal támhle za křovím" a nějak by jsme si ti vyříkaly,ale to by bylo moc jednoduchý.Lepší je odjet domů po jedné hodině,sednout si do hospody a nadávat na ty sku...ný amíky jak by je dostali kdyby:nezapírali,neměli všichni 150ky,šli jak měli atd..

Tohle samozřejmě neni namířený proti všem "téčkům" z téhle akce jen těm chlapákům co utekli po hodině a těm co si remcali mezi sebou,ale nikomu to do očí neřekli.

Jinak se zbytem co psal Legi taky souhlasim.


04 čer 2009, 09:13
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Já jsem sice na akci nebyl ale reaguji na Darkena, když chtěl vytvořit CLOSED ACTION, má to jisté výhody (hráči jsou kvalitní) ale prostě člověk je hádavý takže jisté konfikty budou vždy. Pak je to škoda pro další týmy, které mají smůlu protože nějací blbečci z druhé strany republiky to zkazily.
Jinak k téma nepříznávání, tak to bude věčný problém, nemá to cenu řešit. Když jsme na akci, kdy nepřiznávají někteří jedinci, tak se tomu zasmějeme, děláme z nich prdel, ale jentak odcházet z akce kvůli tomu, to nikdy neděláme, protože tak zkazíme zábavu ostatním týmům.

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


05 čer 2009, 11:18
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 04 čer 2009, 20:38
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Slzy Slunce 30.5.2009
Zdravím pánové,
jsem členem týmu co odešel z akce po prví hodině hraní. Omlouvám se, že jsme neudali žádný důvod hned na místě při odchodu, i přes to, že byl jeden z pořadatelů ode mě pár metrů. Omlouvám se. Důvod našeho odchodu byl jediný a to nepřiznávání. Ne nepřiznávání jen pár jedinců, ale většiny protihráčů.
Nezávidím klukům co to připravovali, museli mít s tím dost práce. A chápu, že jsou na nás naštvaní. Ale takovým situacím se dá předcházet a to tím, že nebudou zatajovat registrace týmů o kterých se často mluvý jako o velcích nepřiznávačích. My a mnoho dalších se takovým rádi vyhneme.


10 čer 2009, 20:56
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 30 bře 2009, 17:05
Příspěvky: 47
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
No tak to je nejaka blba vymluva ze by se nepriznavali vsichni? :D Nekdy to fakt vypada ze to nekdo dostal ale kulicka treba k nemu ani nedoleti ze....

_________________
.. hajzlove co behaj v teplacich nemaj ani poneti co to CP je.... John Goetz 2d MSOB


10 čer 2009, 21:02
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 13:29
Příspěvky: 117
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Boris píše:
Důvod našeho odchodu byl jediný a to nepřiznávání. Ne nepřiznávání jen pár jedinců, ale většiny protihráčů.


A proč jste nešli a neřekli jste to těm "nepřiznavačům" do očí,aby se to vyřešilo na místě?


10 čer 2009, 22:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Z tohohle kouká flamewar. Předem bych vás chtěl všechny poprosit, abyste se vyhnuli hádkám, provokacím, rýpání, osobnímu napadání, osočování a podobným věcem.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 čer 2009, 22:31
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 04 čer 2009, 20:38
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Když ti nepřizná jeden, tak si řekneš že vždycky se takový na každý akci najde. Pak druhej, třetí, ve vysílačce slyšíš to samý od kluků a už tě to začne sr+t. Ono to pokaždý nejde se zvednout a jít si pro něj. A to byl případ na první kótě, kde jsme kempovali a nepřítel se valil přes horizont. To co se odehrálo na 2 kótě nebudu komentovat.
Pokud se kluci někde potkáme můžeme si osobně říct své názory, ale tady to už nemá smysl dál rozebírat.


10 čer 2009, 22:58
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Tak na to sem čekal.Každopádně takový vám podobný nobové mi mužou víte co.To jak ste se zachovali nemá žádné omluvy a ohledně vašeho nařčení z nepřiznávání akorát tím teď dokazujete co jste za hrdiny.Na akci to nikomu do očí neřekneš, ale na netu seš king co :?:

Víte co takový dohady mě fakt začínaj **** k nepříčetnosti.Takový jako vy a hlavně teda vy můžou za to že ruším veškerý naplánovaný akce včetně údolá stínů a seru na to protože se vždycky najde parta takovejhle nobo co to ****** všem.

Doopravdy si po této akci a tvém předchozím komentáři říkám proč ten soft dál hrát.

Takže nakonec s takovejdlema kecama di do ****** nevěřím ti ani slovo.

4Moderator´s: klidně mi dejte BAN porušil sem pravidla a přiznávám to.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


10 čer 2009, 23:36
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Banánů netřeba, jen jsem ti zcenzuroval ty sprostý slova. Ale jak tak o tom přemejšlim, tak to vůbec nemělo smysl, z tohohle tématu bude děsivej flamewar plnej nadávek, hádek, osobních útoků a osočování se navzájem, a i kdybych se postavil na hlavu a nosem vypil sud rumu, tak nemam šanci s tim něco udělat. Takže já to tu nechávam nemoderovaný, můžete se do sebe vesele pustit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 čer 2009, 23:50
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2008, 14:35
Příspěvky: 60
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
4Darken: Proč jsi psal ten poslední příspěvek? Co to mělo být za zoufalý výlev vzteku? Nekaž si předčasně svou airsoftovou pověst!
-Pokud nevíš proč dál hrát airsoft, tak se vrať zpátky na zem "organizátore" a zase ho hraj pro svoje potěšení...
-Nejspíš tě žádný široký okruh hráčů nejmenoval: svým vrchním AS plánovačem a neslíbili ti neochvějnou poslušnost, že???
-Takže pokud budeš chtít organizovat jakkoli velkou akci, tak nezapomeň, že to neděláš pro sebe (nebo jeden tým), ale pro všechny zůčastněné a budeš muset brát ohledy na jejich schopnosti, přání a výhrady :!: Ale určitě jim nemáš co nadávat :roll:
...uber :arrow:

_________________
ВООРУЖЕННЫЕ СИЛЫ РОССИИ


11 čer 2009, 01:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
No musím taky něco říci...
Akce byla fajn, prostor byl taky pěknej. Akorát s tou velkou výstrojí na 24hod..se špatně běhalo :D no akorát mi naštvalo že za povstalce přijela půlka lidí a ještě část odjela :( .
Vůbec se darkenovi nedivim, protože takové akce kde se ti přihlásí 100 lidí a přijede jich půlka stojí fakt za nic.
Celou dobu jsem bloudil prostorem a střílel kam se dá... Ale nakonec jsme v poštu tří lidí z jiného týmu dorazili na kotu vyzvednutí včas... :) akorát jsme se dostali JPP do zad což byla paráda... :lol:
Jinak díky za akci Darkene povedla se až na pár věcí ale to víš sám...

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


11 čer 2009, 07:21
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 13:29
Příspěvky: 117
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Boris píše:
Pokud se kluci někde potkáme můžeme si osobně říct své názory, ale tady to už nemá smysl dál rozebírat



To bych taky rád a můžu vědět s kým sme měly(vlastně neměly) tu čest?
Mimochodem US byly namixovaný z cca 5 týmů a nejednou "skoro všichni" zapíraly(asi je to nakažlivé).


11 čer 2009, 08:29
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 13:57
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Když to tu tak čtu tak musim taky reagovat....

Předně bych chtěl poděkovat týmu IFP za uspořádání této akce... i když se nevyvedla tak jak se očekávalo, možná i tak trochu chybami organizátora, ale to si povíme v klidu a v pohodě s Darkenem sami. Tady to rozvádět nechci....

To že tým JPP nebyl uveden v reg. formuláři a ostatní hráči se o jejich účasti dozvěděli až na místě, se nemusí všem líbit... ale Já za svou osobu s tím problém nemám. Údajně to že tým JPP nepřiznává více než ostatní je BLOBOST. Hraju s nimi v poslední době celkem často (většinou proti) a nestává se mi že by kluci nepřiznali. Uznávám že můžou být jedinci, do kterejch to sypete jak přiblblí a on nic, ale to jsou lidi skoro v každém týmu a né jen v JPP. Kolem JPP se v poslední době rozprostřela mlha nelibosti a mýtů, ale je to z mého pohledu celkem neprávem. Ty kluci to hrajou na Plzeňské poměry dost dobře... prostě Vás uzemní, přestřílí (počtem i dostřelem) a chytrostí (zkušeností) dostanou. ALE TO NEZNAMENÁ, ŽE SE PROTI NIM NEDÁ HRÁT.. a budu se vymlouvat na to že nepřiznávaj a odjedu z akce... Zde jde totiž o něco úplně jiného, v poslední době se hráči a tými začali pomlouvat navzájem a házet na sebe různou špínu, tahat za nitky v pořádání akcí a třídit kdo kam pojede a kdo ne... a někteří se teď bojí že by mohli přijít k úrazu...

Mrzí mě, že se airsoftová základna v Plzni a oklí štěpí, rozpadá a hádá... Je to škoda, nijak to airsoftu tady nepřidá ba naopak...

A otázka nepřiznávání??? Ta zde bude pořád, je to jako v každé jiné činosti. V práci nebo při sportu (doping) se setkáte s lidmi kteří podváděj. Je to lidská vlastnost a té se nezbavíme.... tak to bylo, je a bude.... s tim se prostě smiřte... Nepřiznal?? Myslim si o tom svý, nebo mu to po hře řeknu.. to je vše co s tim můžete udělat...

A co se týče SLZ... mě se to líbilo, byla škoda že to skončilo tak brzy, dal bych to alespoň do večera, když už nás tam bylo tolik.... ŠKODA...
Jak jsem psal nahoře byla zde i trochu chyba v organizaci, nepřehlednosti situace, pravidlech a podobně, ale to si řeknu s Darkenem sám pokud bude chtít....

Doufám, že to nebyla poslední OPEN akce v Plzni a že Darken nezanevře nad airsoftem a nepřestane pořádat akcičky, protože jsou SUPER...

_________________
HAVRANI PLZEŇ
ŽIVOT JE BOJ, TAK PŘIPRAVTE ZBRANĚ....

www.havraniplzen.cz


11 čer 2009, 10:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
4zeny: nad čím bych měl ubrat nad tím, že ty kluci nemají charakter a nikdo jim to otevřeně neřekne :?: Kdybych se jich nezeptal kam jdou tak ani neřekli že odchází.To ti příde v pořádku :?: :!:
Nikdy sem akce nepořádal pro sebe to je docela vedle.Jako uznávám že sem cenzuru nevhodných slov mohl zařadit, ale od tebe mě docela dost věcí překvapilo a to tady řešit nebudu.

4Smety: ve většině věcích s tebou naprosto souhlasím.Jak vidno a nedochází to jenom nám softová komunita se tu začíná štěpit a nemyslím si, že je to zrovna dobře, i když po takovejhlech zkušenostech.... kdo ví.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


11 čer 2009, 10:48
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 14:47
Příspěvky: 166
Bydliště: Rybnice
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
To je pořád keců, každej si mysleme svoje a je to. Pokud se někomu něco nelíbí tak ať to říká rovnou na místě pokud to jde. Nebo ať to tady směruje na konkrétní osobu :evil: :evil:

UŽ ABY SE ZASE NĚKDE POŘÁDNĚ SOFTILO

_________________
!!! MÉ STŘELY SI VÁS NAJDOU I TAM KDE BY JSTE TO NEČEKALI !!!!!!
Veni, vidi, vici.Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.
Vini, vidi , fugy


11 čer 2009, 12:07
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Hele jak řek johny já končím s nějakejma debata po netu kdo si o tom bude chtít pokecat má možnost přiject ke mně na kafe a hodit o tom řeč:wink:

Jestli sem někoho urazil omlouvám se.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


11 čer 2009, 12:13
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2008, 17:41
Příspěvky: 80
Bydliště: Strašice
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Zvažovala jsem, zda se k této debatě přidat či nikoliv, aby mi náhodou nebylo vynadáno, ale zkusím to.

Měla jsem možnost s Darkenem projít terén, občas s ním probrat celý scénář a měla jsem možnost vidět do zákulisí celé akce. Už jen pro tohle mě dost mrzí komentáře některých nejmenovanných...

1) sice soft nehraji, ale jako příležitostný fotograf se akcí občas účastním. Co se nepřiznávání týče... měla jsem možnost ho vidět snad u každé osoby, se kterou jsem se kdy setkala. Občas je to tím, že přes tuny oblečení a výstroje nic necítíte. Jindy je to úmyslné, vy o tom víte a přesto hrajete dál. A nebo někteří vidí v hledáčku, že cíl neminuly, ovšem kdyby se podívali z boku, ví, že kulička takový dosah neměla. A občas se zkrátka stane, že v zápalu hry "zranění" necítíte. Všichni by jste se nad tím měli zamyslet a pak tu teprve začít kecat něco o nepřiznávačích!!!

2) JPP... ne se všemi členy jsem se setkala, ale mohu říct, že rozumnější lidi, než ty co od nich znám jsem dlouho nepotkala. O zbraních, ať už softových či ostrých ví pomalu více, než můj otec a to je voják v důchodu. Taktiku zvládají dokonale a dost týmů by si z nich mělo vzít příklad. Jestli na ně chcete nadávat, zopakuji to, co už jiní řekli... jsou někde jinde a na daleko lepší úrovni než většina z vás. Máte si brát aspoň trochu z toho, co vidíte a učit se, ne pomlouvat.

3) organizátoři... Darken rozhodně nepatří k lidem, kteří by akce pořádali pro svoji vlastní potřebu, Měla jsem možnost ho vidět kolikrát v koncích, když se snažil vyřešit nějaké problémy, které se v průběhu plánování vyskytly. A myslím si, že je vyřešil ku prospěchu hry. Na ogranizaci Slzy slunce se moc lidí nepodílelo a když už, tak spíše až v závěru, kdy se ladili detaily... já jen, že to není jednoduchý to dělat sám.

4) počet lidí... když řeknu, že přijedu, tak přijedu... v práci za nepříchod dostanete A, za tři A letíte... něco podobného bývalo na středních i vysokých školách. Žijete v tom dnes a denně. Když si objednáte dovolenou, musíte ji zaplatit a když nepřijedete, těžko můžete chtít peníze zpátky. Přihlášky bývají závazné.
Pokud se tedy jasně určí počet hráčů, kteří dají dohromady skoro 170lidí, tak se na těch 170 lidí musí upravit všechno. Těžko si tedy pak stěžovat na velký prostor, když vás nedorazila ani polovina. Těžko si pak stěžovat na scénář, když scénář byl udělán na počet ZÁVAZNĚ přihlášených.

5) tajně přihlášené teamy... já za to souhlasím. Buď se naučíte hrát se všema a nebo to nehrajte. A nebo si zařiďte vlastní akce, pro vaše potěšení. Ale to, že vám se někdo nelíbí jestě nutně neznamená, že ostatní je taky nemusí. Vše má svůj důvod, takže než tady začnete vykřikovat, že někdo tam být neměl a proto jste odešli... přemýšlejte, proč to tak bylo.
jsou teamy, jsou lidi, kteří mají pusu plnou keců, ale kdyby s těmi lidmi měli co do činění, tak si nadělají do kalhot... viz mro.

6) organizátorovi vulgarismy... já s nimi souhlasím. má právo být naštvanej, má právo vidět rudě a má plné právo kritizovat. On narozdíl od většiny z vás něco udělal. Vy máte jen tu pusu, kterou máte plnou keců. (toto se vztahuje pouze na lidi, kteří tu jen kecali a kritizovali a přitom vypadli mezi prvními, popřípadě vůbec nedorazili a nebo si otevírají pusu jen na foru, ale do očí to na akci nikomu neřekli.)

7) snad jsem zmínila vše.

_________________
Obrázek



"Nikdo se mě nezeptal jestli se chci narodit, tak ať mi nikdo neříká, jak mám žít"


http://www.insurgentforces.estranky.cz/ ... zenych-zen


11 čer 2009, 14:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2008, 17:41
Příspěvky: 80
Bydliště: Strašice
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
zeny píše:
4Darken: Proč jsi psal ten poslední příspěvek? Co to mělo být za zoufalý výlev vzteku? Nekaž si předčasně svou airsoftovou pověst!
-Pokud nevíš proč dál hrát airsoft, tak se vrať zpátky na zem "organizátore" a zase ho hraj pro svoje potěšení...
-Nejspíš tě žádný široký okruh hráčů nejmenoval: svým vrchním AS plánovačem a neslíbili ti neochvějnou poslušnost, že???
-Takže pokud budeš chtít organizovat jakkoli velkou akci, tak nezapomeň, že to neděláš pro sebe (nebo jeden tým), ale pro všechny zůčastněné a budeš muset brát ohledy na jejich schopnosti, přání a výhrady :!: Ale určitě jim nemáš co nadávat :roll:
...uber :arrow:


Každej zeny občas ujede, stejně jako ty, jako darken, občas ujedu i já. Proč kritizovat něco, co děláme všichni? Vem si, že to celý naplánoval, téměř celý připravil sám a pak zvažuj, zda má právo se takto projevovat či nikoliv.
myslím si, že darken už si svojí pověst dávno získal a tímhle si ji nezkazí. Jen tím ukazuje, že je člověk. S city... jako my všichni a že mu záleželo na vás a na tom, aby to fungovalo a aby se vám to líbilo. Jenže díky vám to tak nedopadlo.

kdyby se organizovala akce jen podle schopností hráčů, jejích přání a výhrad, tak z 99% se nekoná žádná akce v následujích 20letech, protože jste všichni povahově rozdílní. Ne všichni chcete hrát s veterány, ne všichni chcete hrát military akci, ne všichni chcete kropit nebo jen snipeřit a ne všichni chcete hrát s dětmi ("kinders" jak jim s oblibou říkáte). Nezavděčíte se všem.

Až Darken bude dělat akci pouze pro svůj team, tak to poznáte

_________________
Obrázek



"Nikdo se mě nezeptal jestli se chci narodit, tak ať mi nikdo neříká, jak mám žít"


http://www.insurgentforces.estranky.cz/ ... zenych-zen


11 čer 2009, 14:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 13:17
Příspěvky: 19
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Darken01 píše:
Tak na to sem čekal.Každopádně takový vám podobný nobové mi mužou víte co.To jak ste se zachovali nemá žádné omluvy a ohledně vašeho nařčení z nepřiznávání akorát tím teď dokazujete co jste za hrdiny.Na akci to nikomu do očí neřekneš, ale na netu seš king co :?:


Ehm Darkene, toto je doslovná citace z tvého hlášení z operace Mountain Range:

"- co se týče lidí z obouch stran musím říct, že tolik nepřiznávání sem už dlouho nezažil.Nezapomenu na pohled maníka v ACUčkách kterej se schovával za stromek tenkej jak špejle a kuličky od něj odražející se a on se mi smál do tváře, to dokáže vytočit...."

Mě se to tenkrát docela dotknulo, protože jsem tam byl jeden z mála, kterej měl na sobě ACUčka, a to i přesto, že jsem tě vůbec v boji neviděl.

I další část tvého příspěvku o zpoždění akce nebyla nic moc, když si uvědomím, jak jsme na tebe s Ženym dlouho čekali, abysme tě mohli jakožto "velitele afgánců" seznámit s bojištěm, respama a scénářem bitvy.

No chci tím říct, že bys měl asi nějakou tu kritiku zkousnout a ne se hned takhle rozčilovat :wink:

_________________
second to none


11 čer 2009, 16:37
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 04 čer 2009, 20:38
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Všichni se neustále ptáte, proč přijelo tak málo lidí. Proč za povstalce přijela jen třetina z více jak stovky přihlášených. Proč spousta týmů najednou nemohla. Důvodem u spousty týmu a včetně nás jsou JPP.
Ano, máte pravdu, plzenský sofťáci se začínají štěpit, a to na skupiny, kteří si zahrajou s kýmkoliv a další co si také zahrajou s kýmkoliv, ale vžádném případě ne s JPP.
Ano, máme strach ze 6mm plastový kuličky, ale jen tehdy, když jsme v baráku, víme že proti nám jde klučina s nadupanym kvérem se 150 a neni pro něj problém vám to nasypat z metru do obličeje. Tak to máš pravdu, to bych se po... .
Darken01: pro mě neni problém sednout, klidně ještě dnes do auta a zvopkovat to komukoliv do očí. V klidu a slušně!!!


11 čer 2009, 17:07
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2008, 17:41
Příspěvky: 80
Bydliště: Strašice
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Boris píše:
Všichni se neustále ptáte, proč přijelo tak málo lidí. Proč za povstalce přijela jen třetina z více jak stovky přihlášených. Proč spousta týmů najednou nemohla. Důvodem u spousty týmu a včetně nás jsou JPP.
Ano, máte pravdu, plzenský sofťáci se začínají štěpit, a to na skupiny, kteří si zahrajou s kýmkoliv a další co si také zahrajou s kýmkoliv, ale vžádném případě ne s JPP.
Ano, máme strach ze 6mm plastový kuličky, ale jen tehdy, když jsme v baráku, víme že proti nám jde klučina s nadupanym kvérem se 150 a neni pro něj problém vám to nasypat z metru do obličeje. Tak to máš pravdu, to bych se po... .
Darken01: pro mě neni problém sednout, klidně ještě dnes do auta a zvopkovat to komukoliv do očí. V klidu a slušně!!!


co sem ale cpeš furt ty JPP, když se do poslední vteřiny nevědělo, že mají přijet? A co ti tak zlýho provedli, že ti tolik vadí? A mluvíš tady o hře v baráku, ale v slzách žádný barák nebyl. A sorry, ale ubožáci, kteří ti to nasypou z metru do ksichtu, jak si sám řekl se najdou všude a většinou to někteří dělají kvůli tomu, že dotyčný nepřiznával. Tak ho kropí a kropí, dokud jim nedojdou kuličky v zásobníku. Ale takovéto chování jsem nezaznamenala u JPP, ale u jiných lidí a jiných teamů.
No a pokud opravdu vám všem vadí, že se na akci dostavili JPP, je mi opravdu záhadou, že tak obrovské množství ZÁVAZNĚ přihlášených se nedostavilo bez ohlášení, či udání důvodu.

SLUŠNOST PÁNOVÉ, SLUŠNOST!!! To nás učili už ve školce, později na základních školách atd.... je slušnost se omluvit, slušnost udat důvod a pokud neudáte, je to A... pak se podle toho bude s vámi třeba jednat.

_________________
Obrázek



"Nikdo se mě nezeptal jestli se chci narodit, tak ať mi nikdo neříká, jak mám žít"


http://www.insurgentforces.estranky.cz/ ... zenych-zen


Naposledy upravil WildGirl dne 11 čer 2009, 18:00, celkově upraveno 1



11 čer 2009, 17:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2008, 17:41
Příspěvky: 80
Bydliště: Strašice
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
>>Horton<< píše:
Darken01 píše:
Tak na to sem čekal.Každopádně takový vám podobný nobové mi mužou víte co.To jak ste se zachovali nemá žádné omluvy a ohledně vašeho nařčení z nepřiznávání akorát tím teď dokazujete co jste za hrdiny.Na akci to nikomu do očí neřekneš, ale na netu seš king co :?:


Ehm Darkene, toto je doslovná citace z tvého hlášení z operace Mountain Range:

"- co se týče lidí z obouch stran musím říct, že tolik nepřiznávání sem už dlouho nezažil.Nezapomenu na pohled maníka v ACUčkách kterej se schovával za stromek tenkej jak špejle a kuličky od něj odražející se a on se mi smál do tváře, to dokáže vytočit...."

Mě se to tenkrát docela dotknulo, protože jsem tam byl jeden z mála, kterej měl na sobě ACUčka, a to i přesto, že jsem tě vůbec v boji neviděl.

I další část tvého příspěvku o zpoždění akce nebyla nic moc, když si uvědomím, jak jsme na tebe s Ženym dlouho čekali, abysme tě mohli jakožto "velitele afgánců" seznámit s bojištěm, respama a scénářem bitvy.

No chci tím říct, že bys měl asi nějakou tu kritiku zkousnout a ne se hned takhle rozčilovat :wink:


a ty by si sem nemusel plést jinou akci, kterou ste pořádali vy, jestli se nepletu. pokud vím, darken akci pochválil. S určitým zpožděním se na akcích většinou počítá, protože vždy existují opozdilci.
Vytrhávat citaci z celkové debaty mi taky nepřijde zrovna rozumná. A darkena jsem viděla několikrát, kdy dotyčným nepřiznávačům jasně řekl, že to dostali a nepomlouval je.

_________________
Obrázek



"Nikdo se mě nezeptal jestli se chci narodit, tak ať mi nikdo neříká, jak mám žít"


http://www.insurgentforces.estranky.cz/ ... zenych-zen


11 čer 2009, 17:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 04 čer 2009, 20:38
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Jéje děvče klídek! Raději si to pořádně přečti, píšeš tu nesmysly!!!! O JPP jsem se zmínil poprvé, takže je sem opravdu furt necpu. Barák jsem uvedl pouze jako příklad, takže taky klídek. A vůbec tu nemluvím o zasypání člověka co ti nepřizná, ale o např. bezmyšlenkovému mačkání spouště. Toho se snad bojí každý člověk s pudem sebezáchovy.
Ale ty vlastně nestřílíš, jak sama píšeš ...


11 čer 2009, 18:24
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz