Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:46




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 290 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
 Baterie do zbraně 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 čer 2014, 12:44
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Jakou nabíječku?
Zdravím, mám Ni-MH akumulátor 9.6 V, ale mám na něm celkem netypické konetory viz. obrázek. http://andredoktor.rajce.idnes.cz/m4#20 ... 135003.jpg
Jak nabít takový akumulátor bez inteligentní nabíjecí stanice? Jde koupit např. toto http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=2305 , odstřihnout konec a napájet tam ty co mám na obrázku?
Díky a omlouvám se za blbou otázku, mechanika mi jde, ale v elektrice jsem úplně mimo.


27 čer 2014, 13:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
jo, muzes to tak udelat. prepajej konektory na nabijecce

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


28 čer 2014, 07:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 čer 2014, 12:44
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Přepájel sem konektory, plusy a mínusy by měly sedět. Mám obyč Čínu nabíječku bez žádné signalizace čehokoliv, tak by mě zajímalo jak bych poznal kdybych to napájel špatně? Zkoušel sem to zapojit a akorát se hrozně zahřívala nabíječka.


08 črc 2014, 12:15
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 10 srp 2009, 19:43
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Zdravim budu si kupovat tuto zbraň
http://www.armymarket.cz/m4-sentry-long ... -d5013-LBK
Mohl by mi někdo doporučit baterii a nabijecku? Na ceně moc nezáleží . Diky za odpověď


08 črc 2014, 13:23
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2014, 19:45
Příspěvky: 197
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Nevim kam do toho narvat akumulátor. :D V předpažbí nebude místo a ta pažba není klasická crane, tak nevím jestli do ní půjde dát. Ale kdyby ne, tak můžeš koupit peq a akumulátor do toho dělaný, nebo nějakou kapsu a to už je celkem jedno co do toho dáš.

_________________
Průzkumník, One shot, one kill, Little Big Horn, Slaďouš, Pevná muška

Aimtop M4A1 standard
CM.030


08 črc 2014, 21:49
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2011, 22:55
Příspěvky: 447
Bydliště: Votice, Střed. Kraj
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Doporučuju li-pol. Pročti tenhle topic viewtopic.php?f=145&t=4159&hilit=lipol kde se o tom něco dozvíš, případně pohledej po netu, ale je to ideální volba. Řeknu ti 100% že továrně je kabeláž vedena do pažby. Jen teda neznám přesnej průměr místa v pažbě. Ale myslim si že to bude identické s klasickou crane jen s jiným vnějším vzhledem takže lipol TURNIGY NANO-TECH 2000MAH 2S 15C a nabiječku např. tuhle http://www.emotors.cz/nabijece-balancer ... -240v.html
nebo
http://www.rcflying.cz/product.php?id_product=164

Ale ideální by bylo kdyby sis nejdřív koupil zbraň, a zkontroloval podle rozměrů jestli se ti mnou doporučená baterie do pažby vejde a v případě že ne tak až potom se ptát s konkrétníma údajema (potřebuju aku do délky X a šířky Y)

Nebo ti tu někdo napíše prostor v pažbě VLTOR má délku X a průměr Y a mám tam bateri takovou.. a bude to vyřešený.


10 črc 2014, 23:52
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Ahoj, předesílám, že jsem tu fakt hledal (LiPo, výběr baterie, akumulátory atd.), ale stejně z toho nejsem chytřejší, a tak se laicky zeptám. Mám pár dní novou zbraň VAL (AS Morava), kde se dává aku do hlavně (takový jako dlouhý tlumič). Prodejce k ní přidává neznačkovou baterii 9,6 V/900 mAh (dvě kratší "tyčky"). Takže bych si chtěl co nejdříve pořídit značkovou. Po dotazu na firmu mi odpověděli, že se používá i Li-Po 11,1 V/1500 mAh (tři "kratší čokolády" :D ) a k ní odpovídající nabíječka s balancerem na aku Li-Po 7,4 V/11,1 V. No, ale co jsem se tady dočetl o těch Li-Po, tak celkem nic povzbuzujícího... Doteď jsem většinou měl u "hraček" zelená Sanya a rád bych u nich zůstal. Jenže elektro záležitosti jdou dost mimo mě, a tak se s důvěrou tady obracím na odborníky. :) Jo, je tam pružina M120, nízkoodporová kabeláž a GB v. 3. A ještě doplňující otázečku (asi dostanu od Griffona čočku :lol: ), jaká je podle vás "ideální" nabíječka s displeyem, která umí vše potřebné, co by chudince baterii dělalo jen dobře ? :) A to už je opravdu "fšechno"!


06 říj 2014, 08:34
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Zdravim panove,
kamos ted poskladal G36K a resi jakou tam dat baterii... Vykon je kolem 140-150m/s, semi only... Premysli estli pouzit lipolku 2S nebo 3S a zaroven aby se mu baterie vlezla do predpazbi... Jde mu o to, aby mu na semi-only davalo rychlou odezvu na spousti, ale zaroven se zbytecne netyral motor/kabelaz...
Konfiguace G36K je: klasicke plastove predpazbi, guarder 140 pruzina, SHS 100:300 kola a Aimtop torque motor (dava ted cca 145m/s), Gate aktivni brzda + silikonova kabelaz 1.5qmm


06 říj 2014, 14:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
3s bude vhodnejsi

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


06 říj 2014, 14:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
A nebude mu to hrat zbytecne motor? Pac moje zkusenost s 3S lipolkou, AT zatezakem a M140 ASpro a semi-only bylo, ze motor hral uple silene uz po 11 vystrelech - na 7.4V pohoda...


06 říj 2014, 14:48
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
ja mam zkusenosti, ze s 7.4V lipol bude uz prilis pomala odezva na spoust. to ze se ti zahrival motor mohlo byt horsi instalaci nebo spatnym motorem.

jelikoz je kazda zbran unikat, tak uplne nejlepsi by bylo si pujcit oba druhy lipol a vyzkouset, co bude lepsi

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


06 říj 2014, 15:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Jasny chapu...
Tu zbran mi delali v servisu a nejsou s ni zadny problemy - krom toho ze nedava tu 3S lipol... Motor je tam novej AT zatezovej...
Ale vyridim. Diky za pomoc.


06 říj 2014, 15:34
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Ahoj, předesílám, že jsem tu fakt hledal (LiPo, výběr baterie, akumulátory atd.), ale stejně z toho nejsem chytřejší, a tak se laicky zeptám. Mám pár dní novou zbraň VAL (AS Morava), kde se dává aku do hlavně (takový jako dlouhý tlumič). Prodejce k ní přidává neznačkovou baterii 9,6 V/900 mAh (dvě kratší "tyčky"). Takže bych si chtěl co nejdříve pořídit značkovou. Po dotazu na firmu mi odpověděli, že se používá i Li-Po 11,1 V/1500 mAh (tři "kratší čokolády" :D ) a k ní odpovídající nabíječka s balancerem na aku Li-Po 7,4 V/11,1 V. No, ale co jsem se tady dočetl o těch Li-Po, tak celkem nic povzbuzujícího... Doteď jsem většinou měl u "hraček" zelená Sanya a rád bych u nich zůstal. Jenže elektro záležitosti jdou dost mimo mě, a tak se s důvěrou tady obracím na odborníky. :) Jo, je tam pružina M120, nízkoodporová kabeláž a GB v. 3. A ještě doplňující otázečku (asi dostanu od Griffona čočku :lol: ), jaká je podle vás "ideální" nabíječka s displeyem, která umí vše potřebné, co by chudince baterii dělalo jen dobře ? :) A to už je opravdu "fšechno"!


07 říj 2014, 10:01
Profil
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 20 říj 2014, 21:04
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Zdarec, potřebuju poradit ohledně 9.6V baterky co bych chtěl narvat do AK-74 => special type (tyčinka) baterka ať to narvu pod víko ... ale nevim jestli lipolku, či co ... a ještě ???mAh ... - a to ve spojení se 130 perkem ...
- kritika, rady, jo, ne ...
Mockrát děkuju ... :)


20 říj 2014, 21:20
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 úno 2015, 20:00
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Ahoj všetci,možte mi poradiť aku baterku a nabijačku kupit do tohto AIMTOPU: http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?manufacturers_id=15&products_id=1554

Dakujem :oops:


01 úno 2015, 20:04
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 27 črc 2015, 20:57
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Všiml jsem si že v poslední době mizí z trhu baterie typu TP XM. Buď nejsou už měsíc skladem nebo mizí z nabídky obchodů. Pár 8,4v jsem našel ale už těžko sháním 9,6v.. Nevíte někdo o nějakém obchodě v Praze kde by se dal sehnat akumulátor TP XM 9,6v a malý konektor ?


31 črc 2015, 19:14
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 01 říj 2011, 22:58
Příspěvky: 40
Bydliště: Rýmařov
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Dnes přišla http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=3745
Jelikož již v základu dle popisu obsahuje Mosfet uvažuji vybavit ji Lipol baterií.

Vejde do prostoru pažby?
http://www.rc-modelar.cz/turnigy-nano-t ... i-pol.html
http://www.rc-modelar.cz/airsoft/383-tu ... i-pol.html

Nebo návrh na baterii do http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=803 pažby pro pozdější upgrade pružiny a přestavbu na DMR a několikadenní střelbu.

_________________
Carpe Diem tempus fugit


29 zář 2015, 19:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
do crane pazby se obe lipolky vejdou, osobne spis doporucuji znacku Helgear (anareus ma v nabidce).

do pevne pazby se vejde zpousta lipolek baterii zmer si prostor a podle toho vyber baterii s co nejvetsi kapacitou a parametrama, nejaka 4000mAh+ se tam urcitevejde, kupuj modelarske znacky jako kokam, hyperion, dualsky,...

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


30 zář 2015, 07:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 říj 2016, 19:25
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Zdravím.
Na SR-15 od top arms se mi rozbila crane pažba.. chtěl jsem využít příležitosti a nahradit ji klasickou plnou pažbou ve stylu M16.
Mám však dvě poměrně nové nunchak baterie do crane pažby. Je nějaká šance, že to nějak narvu i do té plné pažby?


18 říj 2016, 19:42
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 bře 2012, 18:03
Příspěvky: 332
Nový příspěvek Re: Baterie do zbraně
Nemal by to byt problem


21 říj 2016, 23:47
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 290 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz