Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:06




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 kupuju odstřelovačku 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 09 led 2018, 08:14
Příspěvky: 3
Nový příspěvek kupuju odstřelovačku
ahoj kamarádi, kolegové, spolubojovnící nebo třeba airsofťáci-jak chcete, jsem zde protože mám dost detailní otázky a doufám že mi tu pomůžete.
na úvod: jsem z moravy, střílení mně vždy bavilo a angažoval jsem se i na střelnici v Českém Střeleckém Svazu a s nějakou zbraní jsem se snad musel i narodit. K softu mne přivedl kamarád ze střelnice, z lásky jsem začal na MP5SD6 od cymy a můžu ji jen doporučovat, pro případy kdy jsm z nějakého důvodu nemohl mít svou lásku jsem nosil manuální brokovnici střílející po třech, nutno poznamenat (chcete-li, tak si pohonit ego), že jsem i v lese dokázal tou primitivní manuálkou dost zatápět i kamarádům s kalachy majícími větší dostřel a to dík nenápadnosti-a jsme u toho, vždy mne lákaly pušky a sniper jsem chtěl být vždycky a mám k tomu sklony, tudíž jsem se rozhodl, vybírám snipu, prachy sháním tak se neptejte kolik mám nebo nemám, chci si vytyčit cíl mého šetření.
Protože v okolí mám negativní recenze na Well, upadající JG a do Marui opravdu nechci, asi to zase padá na cymu....

https://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbrane/odstrelovaci-pusky/vsr-10-style-cm.701b-az-150-ms-cerna-detail

https://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbrane/odstrelovaci-pusky/sws-m24-military-version-cm.702c-tan-detail

toto jsou mé dvě, výběrově prozatím, finální pušky. uvažuji o upgrade setu od AirsoftPro který je ke každé z nich na stránkách a hned u pušky. na CM.702 která se mi zamlouvá víc, je však jiná pažba než na CM.701....
s optikou problém není, chci se zeptat zda-li někdo z vás neví, jestli se pažby dají zaměnit, popřípadě jestli mi doporučíte (a důvody vaší odpovědi) jednu z nich nebo podobnou. nechci SVD ani L96 ze svých důvodů a preferenčních hodnot. Budu velice rád za každý poznatek (nejlépe i zkušenosti) a každou radu a to nejen ohledně zbraní ale i všech možných alternativ nebo vnitřních dílů. projistotu znovu dodávám že airsoftové odstřelování je spíše lákavý koníček, nejsem profesionál.
Děkuju a přeju hezký zbytek dne a lovu zdar, Ghost


09 led 2018, 15:35
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: kupuju odstřelovačku
klasicky VSR je vždycky lepší než L96 M24 apod, už jenom z toho důvodu kolik stovek náhradních dílů se na to dělá a kolik jich je dostupných.
Co se týká pažby tak tam ti neporadim, je to cely z jednoho kusu plastu a buď by ti někdo musel ze dřeva udělat novej kus s možností nějaký montáže, nebo 3D tisk. Lícnice na to jde navrtat jednoduše. Jen se připrav, že vyměnit pružinu na sniperce k úžasnýmu vykonu fakt nestačí.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


11 led 2018, 17:03
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 09 led 2018, 08:14
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: kupuju odstřelovačku
hele, jsem v téhle specializaci nový, ale něco nastudováno mám, vím že pružina je důležitá, ale když nebudu mít dobrý píst ve válci, trysku která dobře ústí přes hop up do hlavně...tak je to na nic, jde mi zkrátka o to, jestli by se ta pažba dala vyměnit alespoň na místě botky, díky za radu ale asi jste si spletl lícnici, tu opravdu dokážu navrtat i sám, mám na mysli botku-zapření do ramene, ne opěru pro tvář. Dále mě zajímá spíše konkrétní doporučení nějakých součástech, modelů, značek dílů....protože to že dokoupím píst, trn, válec, pružinu, spoušťák, hop-up, vnitřní hlaveň a jiné mi dochází taky....ale jaké jsou vhodné? S jakými jste byli spokojeni nebo jste slyšeli o jejich kvalitě? Co je šmejd? Protože, bez urážky, to co jste mi poradil jsem věděl i před tím, spíš doufám, že někdo zde má přesné informace. Děkuji :D


11 led 2018, 19:42
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: kupuju odstřelovačku
záleží jak hluboko máš do kapsy, jsou lidi co i do Wellu narvali Novritch kit za nesmyslnych 10 tisic. Já jsem dělal o vanocích bratranci upgrade well mb03 pomoci kitu od ASPro (+blbosti jako je hopup guma apod) a na jeho střílení to dostačuje. Jsou tu i dražší možnosti jako PDI ActionArmy apod, ale to jsou částky, kde bych snad uvažoval raději o cely zbrani po upgradu.

https://airsoftpro.cz/cz/dily-zbrani-up ... r.4-detail

Co se týká botky tak u wellu je lepena a dá se sundat jen násilím, jestli to ma cyma jinak netušim.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


12 led 2018, 14:39
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2016, 08:25
Příspěvky: 121
Nový příspěvek Re: kupuju odstřelovačku
Co se tyce upgradu manualni pusky, je vzdy nejlepsi hned vymenit vse za ocelovy, znacka az tak neni podstatna bo zase tak siroky vyber v tech ocelovejch soucastkach neni, dlouhodobe pak neni treba hledat priciny ze neco nekde odchazi a proto ztraci vykon. Jiz je doba kdy to nestoji tolik co drive. Co se pusek tycek tak je pak dobry koukat i na velikost valce, resp jeho objem. A c ose sily pruziny tyce, mel bys ji v zalehnuti natahnout bez nejakyho zasadniho rusivyho pohybu, coz vetsine s 300% a vice vetsinou nedari :D

Z vetsiny pouzivam PDI.


15 led 2018, 14:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz