Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 17:07




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 469 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Další
 Sniper 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 16 říj 2010, 20:16
Příspěvky: 146
Nový příspěvek Re: Sniper
Deudermont píše:
Aha, a zbraň co má 500fps? Počítaje, že hopec je v pořádku...

No ja nejsem zadny odbornik a uz vidim jak tu monty pise ze kdzy nevim tak at nepisu...ale ja bych rekl ze ty 0.32 nebo 0.36 by byly dobre.


12 lis 2010, 17:59
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2010, 17:13
Příspěvky: 116
Nový příspěvek Re: Sniper
Ok díky :)


12 lis 2010, 18:04
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2010, 17:13
Příspěvky: 116
Nový příspěvek Re: Sniper
Takže, komplet BW, BW kolobouk, nebo helma, orig. taktickej systém bw, camelbag, + se mnou bude chodit pozorovatel a já budu mít svd dragunov (500 fps) je tohle pro začátek dobrý? (Hejkala bych zatím kupovat nechtěl...)


13 lis 2010, 17:41
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 16 říj 2010, 20:16
Příspěvky: 146
Nový příspěvek Re: Sniper
Deudermont píše:
Takže, komplet BW, BW kolobouk, nebo helma, orig. taktickej systém bw, camelbag, + se mnou bude chodit pozorovatel a já budu mít svd dragunov (500 fps) je tohle pro začátek dobrý? (Hejkala bych zatím kupovat nechtěl...)

Do toho dragunova bych si dal pruzinu aspon 170, je to o dost lepsi. a optiku


13 lis 2010, 17:53
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2010, 17:13
Příspěvky: 116
Nový příspěvek Re: Sniper
Jj s optikou se počítá :-) jak mi dojde dragunov tak ho vezmu k morrisovi, dám si tam boční montáž na ak a vyzkouším jaká optika k tomu půjde nejlíp.


13 lis 2010, 17:57
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2010, 17:13
Příspěvky: 116
Nový příspěvek Re: Sniper
A to s tou pružinou nevím.... zatím to nechám tak jak to je, nechci si hned ze začátku koupit nesilnější pružinu... možná časem až získám nějaký další zkušenosti.


13 lis 2010, 17:58
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Sniper
Nejsilnější pružina použitelná v svd je GD170ka ...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


13 lis 2010, 22:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Sniper
Tady asi někdo má pocit, že na sobotní večer nemam na práci nic lepšího než promazávat debilní OT...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 lis 2010, 23:17
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
Deudermont píše:
...


SVD klidne ber. pruziny se neboj. hlavni je zvyknout si na zbran takovou jakou mas. rok si bude zvykat na SP150 a zjistis ze to je stejne malo protoze te prestreli pomalu kazda cina, tak tam das SP170 a budes si zvykat dalsi rok. zbran musis znat jak svoje boty, at dokazes odhadovat dostrel a nestrilis zbytecne kam nedostrelis, proste at vis co od zbrane cekat. toto se vytvari dlouho a opravdu to nezjistis po 3 akcich.

Camelbag: rozhodne ber, ale jak nekdo psal, nejaky znackovy, ty prachy navic se urcite vyplati. na zadech nezavazi, a neni nic horsiho nez byt v 35°C v hejkalu bez vody :-) (ver mi, vlastni zkusenost :-))

BW nosnak (pocitam ze ten naprdelak) - vyhovujici, sumky mas na prdeli, tudiz nezavazi v lehu a jsou v lehu dostupne.

Kule: ja cpal do SVD na Guarder SP150 (ustovka kolem 170 m/s) 0,40ky. Presnost super, dostrel dostacujici.

obecne o sniperech tu toho bylo psane hodne, tak cti, podle toho co pises je videt ze moc nevis o cem to je a podle toho jak jsem to pochopil tak se bojim aby te to rychle neprestalo bavit. v airsoftu te dneska prestreli temer kazde aeg (a kdyz neprestreli tak ma aspon podobny dostrel a kdyz to vezme davkou a obloukem tak ma mnohem vetsi sanci te trefit nez ty jeho), proto se musis teto situaci prizpusobit a to hlavne maskovanim. Kdyz budes nezamaskovany sniper s jednou ranou proti nezamaskovanemu kulometcikovi s fullauto a 2000 bb v zasobaku tak mas prdel na prkne drive nez stacis po prvnim vystrelu nabit. diky absenci dostrelu as odstrelovacek musis tento handicap vyrovnavat maskovanim, hledanim dobre strelecke pozice, trpelivosti a bla bla bla (vsim co by mel sniper umet, to uz se tu snad nekde doctes).


18 lis 2010, 23:52
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 23 kvě 2010, 12:27
Příspěvky: 31
Nový příspěvek Re: Sniper
Něco k tématu začal bych asi tím co děláš za zemi a jakou jednotku imituješ? Dál bych se zajímal o jejich výbavu a práci. A v závěru se rozhodl co chci dělat?


16 led 2011, 12:18
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2010, 17:13
Příspěvky: 116
Nový příspěvek Re: Sniper
zispo píše:
Něco k tématu začal bych asi tím co děláš za zemi a jakou jednotku imituješ? Dál bych se zajímal o jejich výbavu a práci. A v závěru se rozhodl co chci dělat?


Rozhodně nechci nic napodobit, žádnou armádu, ani jednotku. Asi až za rok, si tu chceme udělat team, a dát tu výbavu trochu do kopy ;)
Asi buď ačr, nebo digital woodland...
Teď tohle zatím neřeším.
Mám SVD, BW nosný systém, camelbak, a koupeného hejkala z morrisu za těch 1200 nebo kolik stojí (vím, bude asi na hovno, dostal jsem ho k narozeninám od rodičů, ti se v tom moc nevyznají)... Chci si pak vyrobit vlastního hejkala, až bude čas.
Mám objednanou novou hop up gumku (černou guarder), jinak do toho svd prachy vrážet nebudu. Časem si tam dám 170 guarder, píst, záchyt, a hlaveň... Myslím, že by to mohlo stačit.


16 led 2011, 15:18
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
zispo píše:
Něco k tématu začal bych asi tím co děláš za zemi a jakou jednotku imituješ? Dál bych se zajímal o jejich výbavu a práci. A v závěru se rozhodl co chci dělat?


ne vsichni imitujou nejakou jednotku. jednak jsi dost omezeny ve vyberu kveru u rady armad a jednak u rady armad je dost slozite a nekdy i sakra drahe sehnat vybaveni. Ja osobne treba nenapodobuju zadnou jednotku, diky tomu si muzu vzit ke vz.95 M24 a dat si ji do kopie Eberlestocku a na nohy si obout botky od Belleville :-) verim tomu ze v republice je par dobrych sniperu kteri maji "sve" vybaveni a nenapodobujou. ono obecne dobrych airsoft sniperu je pramalo.


19 led 2011, 23:03
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Sniper
Napodobovat odstřelovače je dost těžké, pokud nechceš napodobovat nějakého z filmu :)
Dá se ve vzoru maskáču ale pokud máš hejkala tak je to jedno každý kdo si ho udělá ať v airsoftu nebo armádě tak má originálního hejkala a měl by si ho každý udělat tak jak jemu vyhovuje.
Jiné je to se zbraní, třeba v americe mají jiné standartní odstřelovací zbraně než u nás, to je jasné ale osobně si myslím že když budu odstřelovač a nebude mi vyhovovat např. L96 tak ji mít nebudu a pořídím si třeba M700 nebo takovou zbraň která mi bude vyhovovat a se kterou budu jedno tělo.
O tom to prostě je, být svuj, ať ve výbavě nebo zbrani.
Každý odstřelovač má rači něco jiného, někdo lépe střílí na pohyblivé terče někdo má lepší oko na něco jiného. Někdo rači batoh někdo vestu atd atd ...
Odstřelovač by měl být originál který nekouká na to že ten americký má tu vestu a chce ji mít taky.
Toť muj názor.

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


20 led 2011, 14:44
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Sniper
Hele, tím se opět dostáváme k tomu, že záleží na tom, jak to člověk bere. Když někdo napodobuje odstřelovače z nějaké skutečné jednotky, tak je to něco jiného než odstřelovač-airsofťák, který si skládá vybavení podle toho co mu vyhovuje.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 led 2011, 15:07
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Sniper
Já bych tady zkusil načnout něco nového - úchop pušky. Zajímalo by mě, který vám více sedne, jestli úchop na způsob M24/M700 nebo L96 a jí podobných.
Za sebe musím říct, že držení M24 mi nějak moc nevyhovovalo, klasické pušky mi zkrátka nesedí, zejména kvůli masivnějšímu tělu zbraně. Musím říct, že to bylo naposledy, co jsem dal přednost praktičnosti (M24 má nižší profil než L96, proto působí míň nápadně) před pohodlím.

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


02 úno 2011, 11:09
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Sniper
Úchop pušky jako komplet pozice, sed/leh a držení, nebo jen úchop rukojeti pravou rukou? U M24 a M700 mě to taky nesedělo, ale co jsem se ptal, tak cílem není držet rukojeť jak u pistole, ale spíš se jen opřít a mačkat spoušť (má to něco společnýho se strháváním).

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


02 úno 2011, 11:56
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Sniper
Já mám doma L96ku a úchop mi sedí perfektně, je to příjemný, rukojeť ani moc velká ani moc malá. M24 jsem ale v ruce neměl takže to nemůžu porovnat.

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


02 úno 2011, 15:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Sniper
jednoznačně L96 klasika ne ta takticka verze ta je fakt pro medveda a to ze mam velkou ruku.Jinak zatim nejhorsi uchop Barret M92

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


02 úno 2011, 20:41
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
takze ja budu vyjimkap potvrzujici pravidlo :-) mi absolutne v ruce nesedi L96 ale dobre mi sedi klasicke pazby - M24, M700 atd. dobre se mi nedrzi ani dragunov. potom mi dobre padla do ruky SR-25


16 úno 2011, 10:27
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Sniper
Ironií je, že zase budu pořizovat M24 :D Vanhoutene ty máš M24 od Tanaky, pravda? Můžeš mi sem napsat nějak stručně charakter té zbraně? Protože váhám, jestli jít opět do Socoma od CA.

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


19 úno 2011, 23:05
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 22 úno 2010, 17:35
Příspěvky: 40
Nový příspěvek Re: Sniper
stejně jako vanhouten mám radši klasicé pažby a ručky...

takže takové resumé mé zkušenosti... mám AICS pažbu na M700 od TW a ta pažba tvoří skoro polovinu značné hmotnosti zbraně, (osazeno optikou a harriskou je někde u 6ti kil) coš je bezva například pro terčovou střelbu a takové ty stacionárky, páč tahat ten obrovskej hranatej a těžkej krám je fakt hnus, ti co už něco v tomhle oboru zažily, tak jsitě dají za pravdu. Ale zase na druhou stranu má ten kvér super vlastnosti kvuli kterým ho mám moc a moc rád... jde především o výkon a stavilitu... SVD se mi sice pěkně drží ale má zase své proti je zase nehorázně dlouhý žihadlo který člověk dříve někde zlomí než se někam přesune... ale samozřejmě přesnost se týhle zbrani nedá odepřít. Proto stále využívám svou starou oblíbenou M21ku od TMky... sice to není nevýkonější kvér (162m/s s 0,2g), hmotnost se blíží 5ti kilkum ale drží se tak parádně (sice už jsem pár uprav uchopu jsme taky udělal) krásná kulatá pažba a taky jsem levák takže mi občas dělalo problém přebíjení manuálně ovládaných zbraní mi dělalo celkem problémy a střílet z pravého ramene mi pořád moc nejde....

jinak co člověk to originál :D a každýmu se šikne do ruky něco jiného... a uchop tvoří spousta maličkostí.... pro ilustraci fotka mého zasloužilého parníku českých lesů, je vidět pár detailů a úprav..

závěrem bych řekl, vůbes se nebojte jakýchkoliv úprav uchopu pokud vám to vyhovuje tak je každýmu ho...no do toho co nosíte na kvéru za upravu... prostě uprvujte dolazjte a vylepšujte


Přílohy:
DSC02902.JPG
DSC02902.JPG [ 129.45 KiB | Zobrazeno 19000 krát ]

_________________
maskován vánočním jmelím, řval na mě,"stůj nebo střelím!!!"
COG
20 úno 2011, 23:08
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2011, 17:09
Příspěvky: 50
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Sniper
Co doporučíte?... asi každý by si měl rozmyslet co chce přesně dělat a jakou chce hrát roli. Mě dost zaujala videa typu SNIPER SCHOOL, kdy vás 2 hráci provází životem snipera po celou akci a radí jak základní pravidla, tak i zkušenosti z vlastních bojů.(doufám že se tahle část nebude brát za OT ale je to ktématu) Mít možnost být členem nějakého týmu, který rád operuje společně (žádnej ,,Freeride´´ nebo podobně) tak si živě dokážu představit klasickej tým 5-6-8 lidí a každý s vlastním zaměřením (velitel,radista, ostrostřelec....) tak by práce tohohle ostrostřelce nemusela být špatná v tomhle podání...ale jinak SNIPER jako takový je taky dobrá možnost...

Co z toho ode mě plyne: ? (já bych to tak udělal)
Pokud máš vyhovující tým tak buď ostrostřelec, pokud ne, sniper taky není k zahození... nebo bud s týmem a když velitel dovolí můžeš měnit posty mezi sniperem a ostrostřelcem podle potřeby

_________________
Softu zdar, třeba se uvidíme přes mířidla.

Kulky mění vlády rychleji než volby.

Skolky Cze (Pardubice)
AK74 CM.045A (E Upgrade – 125 m/s) + Colt 1911 TM HG
Komplet vz. 95


21 úno 2011, 19:19
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Sniper
a teď si to představ v airsoftu, kde sniper nestřílí na cíle 300-1000 metrů ;-) Pořád spousta lidí nechápe, že sniper není člověk s hustou puškou co zabíjí pohledem na stovky metrů... Ale člověk co podává info o pohybu a stavu nepřítele a likvidaci jeho klíčovejch bodů (velitel, posádky težkých zbraní, etc...) To co drtivá většina lidí vidí jako snipera v AS je zamaskovanej chlápek s puškou s optikou co dává jeden zásah za druhym.... Na to stačí nasadit křoví na helmu a mít 2-3x zvětšení na optice na normální útočný pušce...

Co chci říct: odstřelovač není jen o střílení, ale spoustě dalších dovedností, které se dají využít v AS mnohem lépe než střelba, protože AS odstřelovací pušky asi nikdy nebudou mít tak rapidně vyšší přesnost a dostřel jako je ten rozdíl u skutečných zbraní.

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


21 úno 2011, 20:39
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
Elvis píše:
a teď si to představ v airsoftu, kde sniper nestřílí na cíle 300-1000 metrů ;-) Pořád spousta lidí nechápe, že sniper není člověk s hustou puškou co zabíjí pohledem na stovky metrů... Ale člověk co podává info o pohybu a stavu nepřítele a likvidaci jeho klíčovejch bodů (velitel, posádky težkých zbraní, etc...) To co drtivá většina lidí vidí jako snipera v AS je zamaskovanej chlápek s puškou s optikou co dává jeden zásah za druhym.... Na to stačí nasadit křoví na helmu a mít 2-3x zvětšení na optice na normální útočný pušce...

Co chci říct: odstřelovač není jen o střílení, ale spoustě dalších dovedností, které se dají využít v AS mnohem lépe než střelba, protože AS odstřelovací pušky asi nikdy nebudou mít tak rapidně vyšší přesnost a dostřel jako je ten rozdíl u skutečných zbraní.


konecne nekdo - AMEN

Hiroshi píše:
Ironií je, že zase budu pořizovat M24 :D Vanhoutene ty máš M24 od Tanaky, pravda? Můžeš mi sem napsat nějak stručně charakter té zbraně? Protože váhám, jestli jít opět do Socoma od CA.


zalezi na co to mas. ja na plynovku nedam dopustit. nedovedu si prestavit ze bych se musel pretahova s 380% pruzinou a pritom se snazil byt skryty :-D pokud ti nevadi ze si v zime nezastrilis (zastrilis, ale hodne omezene) tak ber TW. pokud je venku aspon 5°C tak se s tim strilet da. ovsem musis se s tou zbrani szit. pak vis co od ni muzes v jakem pocasi cekat. hodnel lidi na plyn nadava, ja si ho chvalim :-) nakonec ti reknu co slyset nechces - musis vyzkouset sam a zjistit co ti sedi :-)

Co se tyce AICS tak si nedovedu predstavit ze bych tu hranatou kravu tahal na zadech :-)


21 úno 2011, 22:38
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Sniper
Nevím co všichni mají s tím, že se musíš prát s 380% pružinou, osobně jí mám a není problém to natahovat v leže s tím že bych se u toho zapotil. Po 20 nataženích člověk příde na ten grif a s promazáním to jde jak po másle.
Co se uchopu týče, tak si myslím že je to dost individualní, mě m24 vyhovuje ale i l96, co mi nepadlo vubec do ruky tak psg1.

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


22 úno 2011, 20:36
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
sintel píše:
Nevím co všichni mají s tím, že se musíš prát s 380% pružinou, osobně jí mám a není problém to natahovat v leže s tím že bych se u toho zapotil. Po 20 nataženích člověk příde na ten grif a s promazáním to jde jak po másle.
Co se uchopu týče, tak si myslím že je to dost individualní, mě m24 vyhovuje ale i l96, co mi nepadlo vubec do ruky tak psg1.



kdyz si clovek zvykne natahovat malickem tak se na 380% tezko zvyka :-)


23 úno 2011, 13:30
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Sniper
Mám pocit, že ježo by tu 380% dal taky malíčkem :D

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


23 úno 2011, 16:23
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Sniper
Ne :-D To opravdu ne :-D z vl. zkusenosti:

300% se natahuje krasne lehko (potazmo 380% pdi) ale pak 380% ff, gd a pod. uz je jine kafe, nezminuju CA pruziny :-D opravdu ne malickem, ale zas to neni takova drina jak by se mohlo zdat
Chce to dobre zaprenou pusku (problem s nekteryma vestama a duvod proc mam vepredu na hejkalim ramenu udelanou protiskluzku) a taky duvod proc mam AICS. Nejakym zahadnym zpusobem mam s tim typem pevnejsi uchop a lip se mi natahuje vleze- na ukor kompaktnosti. M24 ma vysku kolik? 15cm? Piskot ma asik 25cm na vysku (do nejspodnejsiho bodu- pazbicka po vezicku optiky)

Nicmene jak sleduju nasi scenu (a to sem ted jednu sezonu v podstate vypustil) tak ten natahovaci problem bude mit koreny spis v totalni absenci fyzicke pripravy :-D Kua kdyz uz si teda "hraju" na vojaky (pomijim ostrelovace) tak bych si aspon mohl udelat tech 30 kliku rano a vecer, a hned je po problemech s natahovanim :-D Jenze ono softies spis hledaji zpusob jak si veci ulehcit, zkomfortnit a zprijemnit *sigh*

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


23 úno 2011, 22:45
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
ježo píše:
Nicmene jak sleduju nasi scenu (a to sem ted jednu sezonu v podstate vypustil) tak ten natahovaci problem bude mit koreny spis v totalni absenci fyzicke pripravy :-D Kua kdyz uz si teda "hraju" na vojaky (pomijim ostrelovace) tak bych si aspon mohl udelat tech 30 kliku rano a vecer, a hned je po problemech s natahovanim :-D Jenze ono softies spis hledaji zpusob jak si veci ulehcit, zkomfortnit a zprijemnit *sigh*


co tim chces rict? :lol: :lol:

jinak mas pravdu. natahnout jde pruzina relativne dobre, nicmene do plynovky to ma porad hodne daleko :-D na podzim jsem byl na softu a jeden frajer si chtel zkusit muj bagl a byl rad ze ho zvedl ze zeme, natoz si ho hodit na zada :-) a to v nem moc veci nebylo - M24, M4, Mk23, hejkal, 3L camelbag napul vypity, 2 litry kofoly, lekarnicka, nejake zradlo, kulivo, baterka do aeg atd. - tusim ze to ma dohromady 22kg co jsem to vazil. borec to chytl, skubnul a malem padl na hubu, bo to chtel nahodit jak batoh ze skoly :-D

takze ano, i fyzicka priprava je problem :-D


24 úno 2011, 12:18
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Sniper
snad to není úplně OT, ale zkoušel jste někdo změřit sílu(kg) potřebnou k natažení nejsilnějších pružin?? tzn. třeba M190 nebo M210 Dost by mě to zajímalo....mám doma hromadu kotoučů na činky, jenže nemám pušku, jinak bych to změřil :(

btw, občas si na akcích říkám, že rozpuštěli koncentrák....je to hrozný, jak jsou některý jedinci vychrtlí :shock: nejlepší je, když má na sobě taková osoba naplno utaženou taktiku a stejně by se tam vešel ještě jednou :lol: Do posilovny bych to hnal!!!!! A pořádně jíst!!! ....je pak docela komický, když se takovej člověk snaží třeba vyhoupnout na 1,6m vysokou zídku.....prostě se tam těma špejličkama nevytlačí :lol:

Já si se svejma 180cm a skoro 100kg nemůžu stěžovat....cvičím lehce pro radost a sice mám součet v trojboji jen nějakejch 410kg, ale nějaká pružina v kvéru mě nerozhodí :oops:

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


24 úno 2011, 12:38
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 469 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz