Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:54




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 469 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další
 Sniper 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Sniper
zajimavy napad, drapsu stary setik, nejak na konec uchytim nejaky hacek(asik pres sroub jako by misto patky a paky, upnu telo do sverak ua budu pridavat zavazi... takze to je ukol na pristi tyden. hodim sem pak vysledky se FF210, PDI 380%, CA 380%, PDI 300% FF 170 a FF 130...

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


24 úno 2011, 14:22
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Sniper
super, díky moc.....určitě nejsem jedinej, koho by to zajímalo a aspoň si pak člověk líp představí, co musej ty součástky uvnitř vydržet. Ještě by mě docela zajímala dopadová energie pístu na hlavu válce, jak u pušek tak i u AEG. Ale to nemám představu, jak by se dalo změřit. Píst zvážit jde, ale jak zjistit dopadovou rychlost a započítat do toho předlpokládám i část hmotnosti pružiny, to fakt nevim :(

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


24 úno 2011, 15:14
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Sniper
tak to netusim, zmerit "drahu" kterou pist urazi za cas, vime jeho hmotnost a pak je obrovsky problem s trenim pist-valec a to znacne zamicha kartama. taky to mereni casu nebude prdel bo jde o milisekundy :-( jinac to bude hodne specificke pro kazdou zbran kus od kusu a rekl bych se kdyz se to veme do detailu tak se to bude lisit i vysledek od vysledku (preci jen pruzina pracuje, sice minimalne ale jo...

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


24 úno 2011, 21:39
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Sniper
Tření píst-válec nemusíš brát vůbec v úvahu, ptž to se projevuje už do času, za kterej píst tu dráhu urazí. Čas by šel teoreticky změřit zvukem, od klapnutí spouště po dopad na hlavu válce. Kdyby sis nahrál zvuk do PC otevřel to v nějakym programu na úpravu zvuku, tak vidíš vizuálně zvukouvou stopu, a poznáš odkud kam je výstřel, stačí, aby šla dostatečně roztáhnout časová základna a jen odečís čas. Rychlost potom nemůžeš počítat tak, že si vydělíš dráhu / čas, ale musíš počítat s tím, že na začátku byla rychlost 0, takže jde o rovnoměrně zrychlenej pohyb. Na tu konečnou(dopadovou) rychlost jsou vzorce, ale zrovna z hlavy nevim, měli jsme to v prváku ve fyzice na střední :lol: Pak jde ale o to, že do výsledku nemůžeš započítat jen hmotnoust pístu, ale nějak by se tam musela započíat i hmotnost pružiny, ptž její konec, kterej se hejbe stejně rychle, jako píst, má taky nějakou hmotnost, tudíž energii. Výsledky se budou hlavně lišit podle těsnosti vzduchotechniky a průměru hlavně a hmotnosti kuličky.
Čím větší bude těsnost vzduchotechniky, tím větší bude vznikat ve válci tlak vzduchu, kterej púsobí jako "tlumič" pohybu pístu. A když bude lehká kule, tak vzduch snadnějc opouští válec a míň tlumí......když bude těžší, tak bude dýl trvat, než se jí předá energie a ve válci bude víc vzduchu, kterej ztlumí dopad.
Takže ve výsledku nebude jedno, jestli střelíš na prázdno nebo střelíš 0,12 nebo 0,43. Jestli máš hlaveň 6,08 nebo 6,01.....všude se bude dopadová energie lišit.
Asi to je fakt nespočitatelný :( Ale je na tom vidět, na čem všem může záviset, jestli mechabox praskne nebo ne :D
Z toho vyplývá: Nestřílejte na prázdno, mějte kvalítní vzduchotechniku a používejte co nejtěžší kule, ptž to prodlouží životnost zbraně :lol:

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


24 úno 2011, 22:45
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Sniper
Já už si hodím takový menší odhad, že k natažení 380% od CA bude potřeba tak +- 20kg.

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


24 úno 2011, 22:53
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
smolda píše:
Škoda že to je nestabilní. Mohl by to být luxusní set...jen kdyby to mělo stabilně 180. Kromě toho i ta výměna bombičky je tam byla na prd tuším. Bude mít lepší když to buďto manuálně zupgraduje na SVD nebo si trošku pohraje s L96 vnitřkem. Ale ten SVD type má potenciál - jen by to chtělo předělat (třeba navařit) pořádnou páku závěru aneb kdo by chtěl natahovat SVD 180 pružinu tou mrňavou pákou závěru...

P.S. Je fakt že kamarád si už i s tou svou 180tkou stěžuje, že si moc nezahraje...ty AEG začínají být hodně silný :D Podle mne je v dnešní době sniper team vhodný pouze pro milsim jednotky :) pokud tým nejede striktně milsim, tak spíš využije 1-2 sharshootery a je to.


presne tak. my jsme si s tymem a par lidma rekli ze aeg chceme udrzet okolo 120-130 m/s a odstrelovacky neomezujem. jednak to snizeni ustovky nuti lidi vice hybat, nez kdyz ma kazdy v kveru 160 brko. to pak vsichni jen kempi, protoze se kazdy boji vystrcit palici, a v tomhle pripade uz zacina mit vyuziti zase i odstrelovac protoze tim aeg se 120 ms proste na vzdalenost jakou strili on nedostrelis.

edit: a jeste jedem jen na tlacaky a omezenou munici.


02 bře 2011, 12:09
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Sniper
vanhouten píše:
presne tak. my jsme si s tymem a par lidma rekli ze aeg chceme udrzet okolo 120-130 m/s a odstrelovacky neomezujem. jednak to snizeni ustovky nuti lidi vice hybat, nez kdyz ma kazdy v kveru 160 brko. to pak vsichni jen kempi, protoze se kazdy boji vystrcit palici, a v tomhle pripade uz zacina mit vyuziti zase i odstrelovac protoze tim aeg se 120 ms proste na vzdalenost jakou strili on nedostrelis.

edit: a jeste jedem jen na tlacaky a omezenou munici.


My se teď snažíme zprofesionálnět část týmu stylem Seal Team 6. Bude to mimochodem dost těžký, ale to je vedlejší. Tím pádem nějak nemá cenu brát do jednotky snipery :D Bohatě stačím já jako sharpshooter a ostatní mají cca 130 m/s úsťovky u primárních zbraní plus záložky do baráku. Zatím to vypadá, že to fungovat bude.

Mimochodem semi SRkem jsem schopnej vyhnat jakéhokoliv kempera. Ono když to lítá těch 150 tak to kolem tý hlavy celkem mlátí. Jinak právě týmový sniper je nahlodanej, že koupí L85tku, na ní tlumič, skrz tlumič dlouhou hlaveň, nějaký pořádný brko (je tam taky PSG válec) a vzduchotechniku a bude mít super AEG odstřelovačku a bude mít pokoj od vyhánění od sharpshooterů :D Podle mě nejlepší řešení v airsoftu.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


02 bře 2011, 17:17
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Sniper
To určitě máš pravdu. Ale zase na druhou stranu jsou lidé, které prostě táhne ten styl hry - umět se pohybovat, fungovat jako zdroj informací pro tým, střílet jen na jistotu. Teď nejdu proti tobě, ale pokud máš zbraň se semi/full auto, tak na to prostě dlabeš - vysolíš zásobník na nepřítele a máš vystaráno.

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


02 bře 2011, 17:51
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Sniper
Jo to je jasný :) ono to je pokračování diskuze z jinýho tématu...

Btw jo jo jo - někdo jen prostě sype a sype a nějak toho dotyčnýho sundá :D a je teda fakt že v reálu to jakožto Navy SEALs taktika funguje výtečně (vykropit zásbník a stáhnout se), ale já třeba měl možnost u SRka střílet i auto a dal jsem si tam radši klasickej přepínač takže můžu jen semi a většinou mi trvá dobu, než vystřílím celej zásobník :)

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


02 bře 2011, 18:29
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2009, 21:53
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: Sniper
4smolda: nádhera, takový styl mám rád. proč dělat zbytečnej humbuk, když stačí jedna dvě rány.
koukám, že je řada na nás klasických kempách :D něco napsat

zvyšováním výkonu AEG zbraní všeobecně(nikoho nenapadám, je to věcí každého jak se vypořádá s možnostmi své guny) se rozšiřují již zmiňované nešvary

Odstřelovače hraju většinou s manuální zbraní(podle možností plynovou M40A1+Redgas),ne každý má M140(zjednodušuju to, vím že dostřel nezávisí jen na pružině) takže i dostřel mám většinou větší(zvlášť s plynem)jenže pokud se prozradím i na 80-100m tak mě dvě tři AEG v základech metodou "oblouku" zaženou, nemluvě o hráčích typu smolda(je Vás víc, jsi jen názorný příklad největšího nebezpečí,přesného AEG) Takže se většinou jenom plazím, přemisťuji po kolenou nebo v podřepu. Zachytávám za vegetaci, vymetu každý lejno(doslova), 100metrů "jdu" někdy i hodinku a na akcích o 100 lidech mám 2-3 fragy(jj někdy dělám přesně nahoře popsané, oči velitelům). Pokud mám AEG tak, AK74 s optikou (M110,SRC 470mm 6.03 hlaveň+Guarder Hop guma a jinak základ China) až před nedávnem jsem šel do SVD od CA(cca 150m/s po celkové úpravě vzduchu, hlavěň a na M120-PSG) SVD je nádherná zbraň a než manuál, raději AEG+upgr.(nevim proč, ale výkon základu byl směšnej)
jsem přesně výše popisovaný parchant :D co si zásah vybírá, s napínací pákou nejde spotřeba nad 20kulí(když neblbnu na respech, pak i 100+), chodí lidem do zad a moje nej hláška z dosavadního airživota byla Řepovo: "Mám. A nevim odkud. To bude Brany."
naprosto souhlasím, že spolupracovat v rámci jednotky je nejspíš náročnější než se spoléhat jen na sebe
fandím každému manuálníkovi, chce to výdrž a někdy je to naše "poslání" k posrání
každej semi střelec ať už vyznává jakýkoli způsob hry(i ti co dávají krátkou dávku) má můj dík, nejen za to, že nás tím šetří, ale za to, že ukazují další způsob jak to jde hrát
a nakonec patří dík i těm kropičům, za krytí a za hluk jaký dělají jejich zbraně(ten pomáhá při pohybu) a za to, že jsou častými cíli, páč lovec se blbě loví

díky za trpělivost

PS:klidně oponujte je-li v čem, ale prosím abych nebyl chytám za slova

_________________
nikdy neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy


19 bře 2011, 21:25
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 19 bře 2011, 12:49
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Sniper
Dúfam že nebude nikomu vadiť ked odbočím od aktuálenj debaty...
Mohol by mi nieto napísať SZ ?? Prechádzam z AEG na manual (,,snipu´´) a po týždni fylozofovania sa nemôžem rozhodnúť :oops: :oops:
Diki moc :wink:


20 bře 2011, 20:10
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: Sniper
zůstaň u AEG.....

_________________
Johny Perez


20 bře 2011, 20:33
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 19 bře 2011, 12:49
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Sniper
To sa povie lahko... ale proste chcem to vymenit... už som skúšal akcii z kamarátovou zbranou a to je premna to pravé.. aspom myslím :D


21 bře 2011, 14:24
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Sniper
Tak to vyměň, v čem je problém?
Osobně bych ale sniperku vyloženě na airsoft nebral, koupil bych něco automatickýho - každý AEG tě s manuálem přestřelí a ještě navíc vykropí :)

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


21 bře 2011, 15:03
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Sniper
Být tebou tak prvně skusím odstřelovat se stávající AEG, ale na jednotlivé rány (tak 2 měsíce, ať víš jaký je v softu odstřelovat) a potom se teprve rozhodl jestli bych zůstal u AEG/AEG upravil na odstřelování/koupil odstřelovačku. Po jedný akci s půjčenou zbraní se nedá dobře rozhodnout jestli jít na dráhu snipera.

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


21 bře 2011, 15:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 19 bře 2011, 12:49
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Sniper
Ale tak mne viac sedí ta sniperka... s tým AEG neviem no... plánujem tam dať tak 170 pružinu nech to má dostrel...


21 bře 2011, 18:41
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Sniper
no ale dostřel je ti k ničemu když se netrefíš a z takového AEG jde postupem času taky dostat 170m/s+

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


21 bře 2011, 18:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Sniper
Tak odlište diskuzi Airsoftovej sniper a Snipeřina... jinak tady budou diskutovat jedni o voze a druhý o koze :)
Prostě sniper do airsoftu buď se silnou AEG, nebo manuálkou, ale pak je hodně znevýhodněnej. Víc k tomu nic moc není (a ani se nikdy o ničem jiným nemluvilo).
Sniper v military (kterej leží a kouká), to je zas něco jinýho.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


21 bře 2011, 19:11
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 19 bře 2011, 12:49
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Sniper
S mierením nieje problém :D :D


21 bře 2011, 19:14
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2009, 21:53
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: Sniper
sice střílím povětšinou manuálem, ale...
ostatní ti skutečně radí dobře, zatím zůstaň u AEG a uprav si ho.
takhle, manuál má také své výhody(oproti AEG tichost, ale taky ne vždy) ale těch je proti AEG málo
výkon neřeš, podle investic vyjde nastejno a AEG má mraky dílů, alfou a omegou manuálek je spoušťový mechanismus, bez kovového riskuješ poškození při použití silnějších pružin

Deacon má naprostou pravdu

...jo a dodám: většinou s manuálem hraju, ale taky se vracím k AEG

_________________
nikdy neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy


22 bře 2011, 16:18
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
Assam32 píše:
Dúfam že nebude nikomu vadiť ked odbočím od aktuálenj debaty...
Mohol by mi nieto napísať SZ ?? Prechádzam z AEG na manual (,,snipu´´) a po týždni fylozofovania sa nemôžem rozhodnúť :oops: :oops:
Diki moc :wink:


jak pisou ostatni, nech si svoje aeg a zkus to s tim. jak zjistis po nejake dobe ze to chces opravdu vymenit tak si kup to co ti nejvice vyhovuje. pokud ti nevadi hranaty kver tak ber treba L96 od maruzenu (popr. warriorku) pokud mas radeji klasicke tvary tak ber M24 popr. nejakou M700.

za sebe bych ti doporucil tanaku, ale chces manual :-) z aeg bych jako odstrelovacku bral SR-25, nebo RS SVD


25 bře 2011, 08:50
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2009, 21:53
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: Sniper
ano a po všem tom filozofování a zkoušení(a mnoha akcích) si kup Tanaku, 0,40g a redgas a ....... pardon musel jsem ji vzít do ruky.
a budeš mít novou lásku

mimochodem otázka na vanhautena

Můžeš mi poradit střelivo pro grengas?
BLS proklínám až do poslední výrobní linky
ale věř že granát ze 0,36g je výstavní

_________________
nikdy neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy


26 bře 2011, 01:26
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Sniper
Já jsem před koupí sniperky a taky furt pokukuji po Tanakách, a to už jsem byl pevně rozhodnut pro Socoma od CA. Nejvíc se obávám toho těžkého natahování...

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


26 bře 2011, 20:07
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2009, 21:53
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: Sniper
jó tak to si holt budeš muset zvyknout.
natahovat M170 a víc už fakt nejde samo, na druhou stranu, když člověk není úplná vyžle a připraví se na to nedělá to takovej problém

Plynovky to je ovšem jiná liga... tam je to bez odporu :lol:

_________________
nikdy neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy


27 bře 2011, 17:19
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Sniper
A to mě právě láká, socoma už jsem jednou měl a to natahování nebyla žádná slast, jen jsem chtěl pořídit mladší verzi. Ale zase u plynovky se o to člověk musí starat a tahat s sebou flašku plynu.

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


27 bře 2011, 17:23
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
brany... píše:
Můžeš mi poradit střelivo pro grengas?
BLS proklínám až do poslední výrobní linky
ale věř že granát ze 0,36g je výstavní


ja pouzivam BLS 0,40 a musim za sebe rict ze to jsou nejlepsi kulicky co se mi kdy dostaly pod ruce. pravda ze jsem je kupoval tak 3 roky zpet, nevim jak jsou na tom nove varky. diky bohu moje spotreba je takova ze mi jeste tak 3 roky vystaci :-)

mel jsem

aimtopy 0,43 - shit
PJ, sniper bb, atd - proste vsechny ty levne - shity
potom mam doma guardery 0,43 ale ty jsem poradne jeste nezkousel, pac se blbe nastrelujou diky jejich dementni barve, ale nekdy si to chci vzit a postelovat

Hiroshi píše:
A to mě právě láká, socoma už jsem jednou měl a to natahování nebyla žádná slast, jen jsem chtěl pořídit mladší verzi. Ale zase u plynovky se o to člověk musí starat a tahat s sebou flašku plynu.


starat se musis i o manual. flaska plynu staci v batohu, pac jako spravny odstrelovac by ti melo stacit tak jedno naplneni na den ;) je pravda ze na kropirnach je s tou flaskou problem, pokud ji chces tahat u sebe. na tohle je idealni hodit pod hejkala neco ve stylu stareho "somradla" a vsechno hodit tam, udelat si nejakou homodomo vychytavku aby se ti to somradlo netocilo kolem krku, ale zaroven aby sis ho mohl otocit dopredu kdyz potrebujes. opravdu pri kropicich akcich se mi tohle nosilo nejlepe.


28 bře 2011, 11:08
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2009, 21:53
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: Sniper
díky, já měl pech na špatnou várku BLS(střílím 0,40 Aimtop- a paráda,vážně)
jen dodám k tomu plynu:
ne jedno naplnění Redgasem krátký zásobník(10kulí) vypálí min.20ran
dlouhý zásobník(já dávám "jen"20kulí, někdo i 26) víc než 40(víc nevim přesně, už dlouho jsem ho nezkoušel vystřílet do sucha)

jak píše vanhauten, dva takové zásobníky a co chceš víc? plyn s sebou nosím fakt jen preventivně(styl US brašna home made úprava těsně k tělu) kdybych se zaseknul na špatným místě

spíš než péči bych ti připomněl rozdílné expanzní hodnoty při výkyvech teplot
o mrazu se nebudu bavit vůbec, když vidím plynovku při teplotách pod nulou tiše trpím(těsnění to nemá moc rádo)
není dobré mít jen plyn

PS: M24 Socom je moje oblíbenost(vždycky když už ho chci koupit, narazím na něco jinýho, naposledy SVD od CA), zajímala by mě zkušenost s tímto modelem(od CA)

_________________
nikdy neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy


28 bře 2011, 22:23
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniper
brany... píše:
díky, já měl pech na špatnou várku BLS(střílím 0,40 Aimtop- a paráda,vážně)
jen dodám k tomu plynu:
ne jedno naplnění Redgasem krátký zásobník(10kulí) vypálí min.20ran
dlouhý zásobník(já dávám "jen"20kulí, někdo i 26) víc než 40(víc nevim přesně, už dlouho jsem ho nezkoušel vystřílet do sucha)

jak píše vanhauten, dva takové zásobníky a co chceš víc? plyn s sebou nosím fakt jen preventivně(styl US brašna home made úprava těsně k tělu) kdybych se zaseknul na špatným místě

spíš než péči bych ti připomněl rozdílné expanzní hodnoty při výkyvech teplot
o mrazu se nebudu bavit vůbec, když vidím plynovku při teplotách pod nulou tiše trpím(těsnění to nemá moc rádo)
není dobré mít jen plyn

PS: M24 Socom je moje oblíbenost(vždycky když už ho chci koupit, narazím na něco jinýho, naposledy SVD od CA), zajímala by mě zkušenost s tímto modelem(od CA)


tak to mame naopak. ja asi chytl spatnou varku AIMTopu :-D


co se tyce vykyvu teplot tak to je problem, nicmene do takovych 5°C jde jeste pouzit. Tesnenim se to nelibi, to je jasne, holt je clovek ale musi brat jako spotrebni material, stejne jako pisty, a kola :-) celkove na zimu je lepsi mit i manual, ale ruku na srdce takovy manual s M190kou v zime taky neni zrovna koser pro ty streva.


29 bře 2011, 10:14
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Sniper
brany... píše:
díky, já měl pech na špatnou várku BLS(střílím 0,40 Aimtop- a paráda,vážně)
jen dodám k tomu plynu:
ne jedno naplnění Redgasem krátký zásobník(10kulí) vypálí min.20ran
dlouhý zásobník(já dávám "jen"20kulí, někdo i 26) víc než 40(víc nevim přesně, už dlouho jsem ho nezkoušel vystřílet do sucha)

jak píše vanhauten, dva takové zásobníky a co chceš víc? plyn s sebou nosím fakt jen preventivně(styl US brašna home made úprava těsně k tělu) kdybych se zaseknul na špatným místě

spíš než péči bych ti připomněl rozdílné expanzní hodnoty při výkyvech teplot
o mrazu se nebudu bavit vůbec, když vidím plynovku při teplotách pod nulou tiše trpím(těsnění to nemá moc rádo)
není dobré mít jen plyn

PS: M24 Socom je moje oblíbenost(vždycky když už ho chci koupit, narazím na něco jinýho, naposledy SVD od CA), zajímala by mě zkušenost s tímto modelem(od CA)


Díky moc. Hele, upřímně jsem víkendový sofťák, co vyleze jen za pěkného počasí, takže s expanzí plynu si nějak hlavu nedělám. Stejně pod 15°C jsem nikdy nehrál.

K socomu ti řeknu jen to, že je to fakt pěkný kus zbraně. Natahování je docela boj (380% pružinu jsem tam měl), ale když si nastavíš pažbu adekvátně k délce tvých rukou, tak se to dá (ale i tak se s tím budeš prát, dvakrát tolik v leže). Největší úraz u ní je zásobník, ten je fakt na pytel a při špatném zacházení se ti rozlomí (opravdu rozlomí) nebo se ti ulomí záchyt na něm.

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


29 bře 2011, 13:39
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2009, 21:53
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: Sniper
mnohokráté díky všem za zk.

ten Socom přestanu oddalovat :roll:

_________________
nikdy neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy


29 bře 2011, 20:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 469 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz