Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 03:49




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 469 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Další
 Sniper 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 bře 2009, 14:37
Příspěvky: 83
Bydliště: Svitavy
Nový příspěvek Re: Sniper
woseonekid píše:
neni to nahodou ten strategickej bombarder?
jinak zni jak profik sniper...


Přesně to stejné jsem chtěl napsat :D

_________________
Svitavy Hamas حماس
http://svitavy-hamas.webnode.cz


02 srp 2009, 22:04
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 19 zář 2009, 19:37
Příspěvky: 45
Nový příspěvek Re: Sniper
Cau...chci se zeptat..uz dlouhou dobu mam AEG..a v teamu vzdycky chodim se sniperem.....mam zamaskkovanou zbran i vystroj a sniper taky.. diky ze ted chodim snim....ruzne se schvoavame atd a snazime se nepritele aniz by si nas vsiml ..obejit nebo priblizit.. tak myslim ze po tom pul roku asi uz mam dost skusenosti abych presel na sniperku ...protoze odstreluju s AEG na jednotlivy a malokdy se k nam nekdo dostane na blizko ze sem musel pouzit auto....proto se chci zeptat jestli uz je cas abych si koupil sniperku..a plynovou pistol jako zalozku...a byl sniper...


26 zář 2009, 18:17
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 27 led 2009, 18:08
Příspěvky: 178
Bydliště: Kdyně (Domažlicko)
Nový příspěvek Re: Sniper
Ono to je celkem jedno kdy, tady jde o to s jakým nadšením budeš sniperem. Pokud si seznámenej s tim jak cca sniper funguje a víš že tě to bude bavit, tak proč to nezkusit ? Podle mě tady jde o to že moc lidí jde do snipera moc hrr a potom zjištujou, že jejich zbran má podobnej dostřel jako AEG, že nejsou tak ''významní'' a tak.

_________________
Za člověka mluví činy.


26 zář 2009, 18:35
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 11:50
Příspěvky: 235
Bydliště: Dětmarovice, okres Karviná, Moravskoslezký kraj
Nový příspěvek Re: Sniper
muj nazor: myslim ze to je zbytecne aby chodili dva se snipou.. 100krat se k tobe nikdo nedostane a po 101 se k tobe dostane a nestacis ani vytasit zalozku.. v realu chodi jeden se snipou a druhy ma SMG nebo nějakou utocnou pusku.. jestli ti to jd es AEG a zasahnes nekoho tak bych rekl ze to je zbytecne.. ale to je muj nazor, jsou tu profici v tomto oboru kteri ti urcite daji lepsi tip ..

_________________
From the Halls of Montezuma to the Shores of Tripoli. We will fight our country's battles, in the air, on land and sea. First to fight for right and freedom and to keep our honor clean. We are proud to claim the title of United States Marine!


26 zář 2009, 18:36
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 19 zář 2009, 19:37
Příspěvky: 45
Nový příspěvek Re: Sniper
mam ak 47 u.....premyslel jsem ze bych si todl nechal na cqb..protoze je tam pruzina 110..a koupil si treba.....G3...... a vytunil na 120 nebo 130...a stim bych chodil s tim sniperem


26 zář 2009, 19:03
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 01 bře 2009, 16:15
Příspěvky: 551
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Sniper
já bych chodil furt s tím snipere co si chodil do teď akorát bych si koupil něco na jako sr-25,G3,... a na to dal puškohled ale otázka je co budeš dělat v boji na blízko to než někoho najdeš v puškohledu...

_________________
prodávám odstřelovačku (MB-01) od wellu a optiku 3,5-10x40 MIL-DOT
Perky:
[průzkumník] [odhodlaný] [koumák] [pevná muška] [taktické přebití]


26 zář 2009, 19:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 črc 2008, 12:40
Příspěvky: 86
Bydliště: Krkonoše-Vysoké n. Jiz.
Nový příspěvek Re: Sniper
Když už děláš krycí podporu odstřelovači tak si kup G3,SR25(nějáký automat s dlouhou hlavní a kratším zásobníkem pro střelbu v leže) jak už tady někdo řekl, ale nekupuj si na ní normál optiku ale spíš kolimátor je to praktičtější budeš takový sharpshooter co dokáže při nejhorších chvílích pokrýt odstřelovače a jinak sám střílet na slušné vzdálenosti.

_________________
"Když lidé potřebují pomoc zavolají policii, když policie potřebuje pomoc zavolají BOPE"
(kapitán Santos)


27 zář 2009, 15:19
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 01 bře 2009, 16:15
Příspěvky: 551
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Sniper
a na zbraň bych dal acog to je optika a přitom se v tom o dost rychleji zaměřuje

_________________
prodávám odstřelovačku (MB-01) od wellu a optiku 3,5-10x40 MIL-DOT
Perky:
[průzkumník] [odhodlaný] [koumák] [pevná muška] [taktické přebití]


27 zář 2009, 19:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Sniper
Tharan -> To, jak to děláte teď, je naprosto správně a v reálu se to snad ani jinak nedělá :wink: Málokdy chodí sniper sám, málokdy chodí dva snipeři společně a většinou připadá jeden sniper na několik desítek, nebo i stovek "regulérních" vojáků. Kombinace sniper + pozorovatel (s poloautomatickou/automatickou zbraní) je základ, škoda, že to v airsoftu moc lidí nedodržuje...tak to nekažte, když jste jedni z mála :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 zář 2009, 19:24
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 01 bře 2009, 16:15
Příspěvky: 551
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Sniper
polovině lidí co jsou v softu a mají odstřelovačky se ani nedá říkat sniper nebo odstřelovač já bych taky potřeboval pozorovatele taky už si jednoho cvičím ale je to nováček takže mě bude krýt až tak za půl roku

_________________
prodávám odstřelovačku (MB-01) od wellu a optiku 3,5-10x40 MIL-DOT
Perky:
[průzkumník] [odhodlaný] [koumák] [pevná muška] [taktické přebití]


27 zář 2009, 19:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 19 zář 2009, 19:37
Příspěvky: 45
Nový příspěvek Re: Sniper
OK...tak asi si koupim mozna tu G3 ..a dam si nna nej nakej good kkolimator..a treba 120 pruzinu..ta by mozna stacila...tak diky za rady...my se i spolu maskujem..treba si spolu lehnem do travy kazdej se zamaskujem nahazime na sebe listi atd...a vzdycky cekame ...uz sem snim takle sehranej a tak to necham...dik za rady..


27 zář 2009, 19:33
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Sniper
Tak sem se konečně dostal k tomu taky odpovědět a jestli mohu za sebe říct jakožto sniper v důchodu :lol:
Momentálně to děláme se sniperem od nás z teamu ( upozorňuju že za rok tvrdý práce se z něj pomalu stává elita a to není reklama, ale prostě fakt ), když se sejdeme on jako sniper já jako pozorovatel.Naprosto ideální :!:
V budoucím roce učím svého bratra úměnímu snipera a budu chodit taky s ním.Nicméně v softu je to dobrá věc stejně jako v reálu.

Sitace kdy jdou dva snipeři spolu v reálu nicméně jsou, ovšem jsou to případy kdy je více cílů než jeden ale není to moc časté.Z 90 % jdou ve dvou.Pak také chodí samy a údajně jim to vyhovuje nejvíc :lol:

Jakej kvér pro pozorovatele :?: To si myslím, že je v softu věcí názoru. V reálu jsem nejčastěji viděl na fotkách a dokumentech že používají velmi často M4A1s granátometem.Netvrdím že to musí bejt vždy v reálu jen co sem našel, jako nejčastějí variantu.
Momentálně jí mám taky a musím říct, že maximální spokojenost.Nicméně myslím si, že pozorovatel musí v případě nouze pokrýt velkej prostor a jeden čas sem přemýšlel, a pořád sem se té myšlenky nezdal, udělat kvér G36E(nejdelší verze) s bubnovým zásobákem, takže něco na bázi lehkého kulometu, ale mnohem kompaktnější než minimy a navíc díky trojkovýmu mechu potencionální pro další upgrad.
Zkrátka musíš si vybrat co bude sedět tobě v ruce, protože musíš bejt ohebnej atd:. a z tohoto pohledu bych SR25 ani G3 nedoporučoval.Ano pěkný zbraňe, ale šíleně velký košťata a zbytečně.

Takže to shrnu co dle mého názoru musí splňovat zbraň pro Scoopa :
1. velká palebná síla
2. účinný dostřel 50 m
3. kompaktní rozměry

zbytek jako co na to jestli optiku nebo kolimec už přídeš sám a časem.

EDIT: Takže z mého pohledu ideální kvéry jsou M4A1, G36K ( středně dlouhá verze )

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


27 zář 2009, 19:41
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 19 zář 2009, 19:37
Příspěvky: 45
Nový příspěvek Re: Sniper
OK..diky....a dal bys mi jeste naky rady??? treba jak se mame chovat..zatim treba jak sem rikal se spolu maskujem a nekam si kempnem a cekame na vhodnou situaci kdy o nas nevi nepritel a je na dostrel ......snazime se teda treba..kdyz je nekde hlavni bitka..proste treba 5 nasich proti 5 jejich tak se je my dva snazime obejit...a sejmout ze zadu nepozorovane atd....


27 zář 2009, 19:53
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 01 bře 2009, 16:15
Příspěvky: 551
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Sniper
jo a tu sr-25 bych taky nekupoval jeden tlačák je za 900

_________________
prodávám odstřelovačku (MB-01) od wellu a optiku 3,5-10x40 MIL-DOT
Perky:
[průzkumník] [odhodlaný] [koumák] [pevná muška] [taktické přebití]


27 zář 2009, 20:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Sniper
No hele asi takhle rady dát člověk může, ale ...

Jukni na můj podpis ...

Jinak když už sme u toho delší dobu přemejšlím o tom udělat takovou video příručku říkejme tomu škola sniperů od výroby hejkala až přes taktický věci myslíte že by se t osetkalo z uspechem :?:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


27 zář 2009, 22:23
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 18 kvě 2009, 17:11
Příspěvky: 107
Bydliště: Týnec nad Sázavou
Nový příspěvek Re: Sniper
Určitě.. je to hodně cenný pro začínající snipery aby měli aspoň nějakej základ. :wink:

_________________
JG G36C + HFC P99
Challenges (Výzvy): Ženijní práce a demolice, Zkrvavené BB, Sběratel hmyzu, Tail end Charlie, Nešika, Koumák, Die Hard, Zásobovací důstojník, Křehký, Banzai!, Válečný zpravodaj, Tancuj!, Evropské směrnice


28 zář 2009, 08:09
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 28 dub 2009, 16:06
Příspěvky: 455
Nový příspěvek Re: Sniper
myslim si, ze by to pomohlo nejen sniperum, ale i tem, co o snipingu moc nevi a treba by ho eventuelne chteli delat, nebo se o to zajimaji..


28 zář 2009, 09:06
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 06 říj 2009, 14:54
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Sniper
taky bych chtěl začít snipovat a chtěl bych vědět jestli se dá ještě vyhnat úsťová rychlost téhle zbraně třeba na 180 m/s
http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=968

pro Darkena01: ta příručka by byla super


08 říj 2009, 14:29
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 19:54
Příspěvky: 258
Bydliště: Zlín
Nový příspěvek Re: Sniper
No můžu ti říct že plynovku nemá cenu tunit jakýmkoli způsobem protože je to opravdu bomba + ještě ta m700 od tanaky je opravdu skvělá. Jinak pokud bys chtěl přece jenom upgrade tak to překopej na CO2 ale počítej s tím že na airsoft akce nemusís být zván :)

_________________
Viva hrvatska !!
Za dom spremni !!


08 říj 2009, 14:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 06 říj 2009, 14:54
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Sniper
no bojím se otevřít mojí a ještě se hrabat v tomhle teprve začínam ale budu si ji kupovat :X a pres zimu chci hrat buď s M14 nebo G3 eletrikou


08 říj 2009, 15:00
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Sniper
Jednou provždy si pánové zapamatujte, že z pynu nedostanete to co z manuálu ..
stačí ?

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


08 říj 2009, 17:41
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 19:54
Příspěvky: 258
Bydliště: Zlín
Nový příspěvek Re: Sniper
bammer píše:
no bojím se otevřít mojí a ještě se hrabat v tomhle teprve začínam ale budu si ji kupovat :X a pres zimu chci hrat buď s M14 nebo G3 eletrikou


JJ toď asi nejlepší volba já přes jaro, léto běhám s m700 a v zimě ak74.

_________________
Viva hrvatska !!
Za dom spremni !!


08 říj 2009, 18:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 črc 2008, 12:40
Příspěvky: 86
Bydliště: Krkonoše-Vysoké n. Jiz.
Nový příspěvek Re: Sniper
To máš pravdu Darkene, z plynu toho víc jak z manuálu nedostaneš, ale když dám do odstřelovačky 200 pružinu, tak si můžu pořídit ještě k tomu kulturistu, aby to taky natáhnul, ono v leže natáhnout něco s výkonem 180m/s je pěknej záběr.

_________________
"Když lidé potřebují pomoc zavolají policii, když policie potřebuje pomoc zavolají BOPE"
(kapitán Santos)


08 říj 2009, 18:33
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Sniper
to je lidi blbost.Caysimu a jeho technikovi se podařio ze 160 vymáčknout 216 m/s :!:

Muj největší upsěch je ze 170 brkem 192 m/s

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


08 říj 2009, 19:34
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 říj 2009, 12:25
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Sniper
no ale ať už je tady ten manuál :D


12 říj 2009, 12:21
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Sniper
ajlend píše:
no ale ať už je tady ten manuál :D


Jaksi sem nepochopil hodnotu tohoto příspěvku :?:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


12 říj 2009, 13:11
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 dub 2009, 17:17
Příspěvky: 102
Nový příspěvek Re: Sniper
příspěvek hodnotu nemá, a de jenom o nechvalně známy popoháněcí přostředek. myslím že záměr byl přeukázat svoje nadšení k tomu že chceš udělat tu příručku(video), a bylo to něco mezi už ať to bude- teším se :mrgreen:

PhDr. Josef Areli


12 říj 2009, 19:00
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Sniper
Tak to potom jo, ale je to vcelku zbytečný.
S video příručkou se to má tak, že momentálně scháním věci pro bratra, kterému se pokusím předat svoje znalosti a vlastně celý tento proces bychc htěl zdokumentovat(video i foto) a okomentovat.
Od výroby hejkala, přes výběr kvéru, typické vlastnosti některých pušek, jejich následný upgrad, konče taktikou a praktickými radami z boje.

Nicméně to nepustím ven dokavaď to nebude celé hotové ( počítám celkem 9.díů ) a to bude trvat okolo jednoho roku, takže ....
Inu sniper svatou trpělivost má ...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


12 říj 2009, 20:26
Profil ICQ
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 19:01
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: Sniper
Takže tady bych se teď chtěl pokusit vysvětlit co je to odstřelovač (sniper) v airsoftu.

Většina lidí si pod pojmem odstřelovač vybaví střelce s velkou, silnou puškou, která střílí na sto metrů. To ale není žádná pravda. Jestli si říkate sniper, tak se musíte potichu, pomalu pohybovat, mít opakovací pušku a hlavně dokonale ovládat maskování a přesnou střelbu. Pokud ale postupujete s týmem a střílíte po každém nepříteli kterého vidíte, tak nejste žádný sniper, ale ostrostřelec (sharpshooter). Ostrostřelci mají v týmu určitě důležitou úlohu a rozhodně si zastřílí více než snipeři, ale je to úplně o něčem jiném.

Skutečný odstřelovač, se pohybuje sám nebo ve dvojici (s pozorovatelem). Parťák ho může krýt a sniper se může více soustředit na svúj úkol. Já jako sniper a nejlepší střelec mám v našem týmu úlohu zneškodňovat nejdůležitější a nejlepší hráče soupeře a mohu potvrdit, že s pozorovatelm je to mnohem jednodušší. Nemusíte se pořád otáčet a kontrolovat situaci dalekohledem, když víte, že to za vás průběžně dělá pozorovatel. Také se velmi vyplatí při ústupu, nejlepší je pokud má nějaké AEG. Ale také záleží na typu mise, při některých akcích vám pozorovatel může spíše překážet.

Být odstřelovač má také řadu nevýhod, a to: za výbavu dáte mnohem víc peněz než vaší spoluhráči, je to také psychicky nejnáročnější role v airsoftu a není to pro ty,co se bojí, že si zašpiní ruce. Odstřelovač musí být trpělivý a klidný člověk, musí si veřit, že zasáhne cíl první ranou, ale také musí trošku riskovat. Protože, jak říkám, odstřelovač, který neriskuje, je předem mrtvý.

Z vlastní zkušenosti vím, že všichni chtějí vědět jaké si mají do své pušky koupit kuličky a jestli si mají na obličem udělat černou nebo hnědou čáru. O tomto to ale vůbec není, Myslím si, že na tom jaké zvolíte kuličky zase tolik nezáleží (je jasné, že nebudete kupovat kuličky o 10g lehčí nebo těžší než je doporučená váha) ale třeba na značce zase tolik nezáleží. Hlavní je střelec a poté jeho zbraň. Vemte si střelce co se netrefí na 20 metrů a dejte mu zbraň za 30 tisíc. K čemu mu asi bude? K ničemu.

Pokud chcete být špičkový odstřelovač, tak musíte mít předevšm talent (bez toho to nejde), musíte na sobě tvrdě makat, pořád chtít být lepší a nikdy se sebou nebýt spokojený. Pokud jedno chybí je vám i ta sebelepší zbraň na nic.

Každý se mě ptá jaký mám rekord, tak to tady napíšu a zbytečně mi pořád něco na toto téma nepiště, děkuju (pokud potřebujete s něčím poradit, tak vám rád pomůžu).

Můj osobní rekord je střela do hrudi ze 112 metrů. Podmínky pro střílení byly nejlepší jaké si jen můžete přát a můj terč byl můj hlavní cíl celé akce, plížil jsem se k němu asi 40 minut a celé jsem to musel zvládnout bez pozorovatele, kterého mi právě on svojí sniperkou zneškodnil (tato střela byla chtěná, přesně takto jsem jí zamýšlel, ale určitě v ní bylo hodně, hodně štestí, ale neměl jsem moc na výběr, normálne nesřílím ze vzdálenosti nad 100 metrů, ale blíž jsem se nemohl dostat). Jinak, jak říkám, správný odstřelovač si za akci vystřelí třeba jen párkrát, ale pokud je to správný odstřelovač, tak všechny své cíle zasáhne na první ránu. Já jsem na své poslední akci sejmul celkem sedm protihráčů a stačilo mi k tomu sedm střel. A takto pracuje sniper - jedna střela, jeden mrtvý.

A prosím ty co vlastní AEG nebo si hrajou na odstřelovače a přitom neví o čem to je, netvrďte mi tady, že to není pravda, pokud jste nic podobného nezažily. Odstřelovači mi určitě dají za pravdu.... :-)

_________________
One Shot. One Kill. No Exceptions.


16 říj 2009, 21:37
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 19:54
Příspěvky: 258
Bydliště: Zlín
Nový příspěvek Re: Sniper
Jaja, svatá to pravda ... :)

_________________
Viva hrvatska !!
Za dom spremni !!


16 říj 2009, 22:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 469 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz