Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 19:56




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Airsoft Snipers Slovakia - First meeting 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 265
Bydliště: Pezinok - Slovensko
Nový příspěvek Airsoft Snipers Slovakia - First meeting
Tento rok sa mi konecne podarilo zorganizovat meeting pre airsoft sniperov na slovensku, par foteciek nizsie.

http://www.rajce.net/a12777979

_________________
Proud member of the MFC

ICS MARS DMR ( 485 fps )
JG BAR10 Gspec ( 550 fps )
ICS BLE XAE


22 kvě 2016, 12:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Airsoft Snipers Slovakia - First meeting
Pekné fotečky, vyzerá to zaujímavo, mohol by si trošku opísať o čo tam išlo? Pravidlá a podobne?

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


22 kvě 2016, 14:21
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 265
Bydliště: Pezinok - Slovensko
Nový příspěvek Re: Airsoft Snipers Slovakia - First meeting
Dakujem, a jasne, velmi rad :)

Takze na slovensku som uz davnejsie rozbehol stranku Airsoft Snipers Slovakia s cielom zdruzit v komunite ludi, ktori sa venuju as snipingu. Hlavne som hladal ludi, ktori si pod snipingom predstavuju vsetko okrem strelby :) a teda skutocne vedia pracovat s kamuflazou, hejkalmi, optikami a fotakmi/kamerami, mapami a podobne.

Tak sa mi po roku planovania podarilo vyber z tejto skupiny dostat na paradnu akciu ktora sa konala pod zastitou Military Sport a Ihriska chtelnica.

Nakolko islo o prvy rocnik, tak islo najma o to aby sa komunita dala dohromady, aby sa ludia spoznali a ukazali co vedia.

Behom soboty sme stihli 2 discipliny. Ta hlavna trvala od jedenastej asi do druhej hodiny a spocivala v dvoch pozorovateloch ktori sledovali dany priestor, v ktorom sa skryvalo niekolko ludi v ghilliekoch. Ich ulohou bolo dostat sa na vzdialenost kde by vedeli s fotakom/kamerou urobi photo zaznam tercu, na ktorom bol lahky matematicky priklad. Ak takuto polohu dosiahli, museli vysielackou odpovedat na vysledok tohto prikladu pripadne jeho inu variantu ktoru som im zadal, aby bolo overene ze maju dobry vizualny kontakt s cielom.

Po identifikacii ciela sa museli dostat do streleckej polohy. Ak ju dosiahli, informovali nas o nej a nasledne boli vyzvani na prvu strelu. Po vystrele sme sa snazili identifkovat polohu strelca. Cca po pol minute, boli strelci vyzvani na dalsi vystrel, ak ani po tomto nebola ich poloha identifikovana tak uspesne splnili ulohu. Toto sa naplno podarilo iba 2 strelcom, teda, dostali sa do vizualu, dostali sa do streleckej pozicie a aspon raz trafili terc ( z 2 vystrelov ).

Po obednej pauzicke som v jednom vyseku lesa ktory sme mali pred sebou umiestnil isty pocet objektov ( plechovka, PETka, vlajka,... ). Ulohou ucastnikov bolo zistit kolko objektov je tam ukrytych a spravne ich identifikovat. Velmi pekna uloha ktora preverila oko kazdeho ucastinka a musim povedat ze ju aj velmi pekne zvladli.

Pre mna to boli uzasne stravene dni v Chtelnici so skvelou spolocnostou. Event splnil svoj ucel a dal dohromady skvelu partiu ludi ktori si uzili kopec zabavy ale aj potu, tepla, driny, prhlavy, malincia, arachnidov z klendatu a podobnych sraciek, proste vikend ako ma byt :)

_________________
Proud member of the MFC

ICS MARS DMR ( 485 fps )
JG BAR10 Gspec ( 550 fps )
ICS BLE XAE


22 kvě 2016, 15:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz