Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 17:19




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Sniper vs Sniper 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 18 dub 2014, 08:54
Příspěvky: 17
Nový příspěvek Re: Sniper vs Sniper
Vždycky když jsem byl odstřelovač tak jsem hlásil pozice nepřítele zbytku týmu visílačkou. A když na mně šla nějaká skupina enemáků ktěrá byla větší než 3 lidi tak za mnou zase běžel zbytek týmu.


23 dub 2014, 07:54
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Sniper vs Sniper
Tak to ste lítaly po lese jak hadr na holy :-)

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


23 dub 2014, 20:29
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 07 zář 2013, 20:41
Příspěvky: 92
Nový příspěvek Re: Sniper vs Sniper
podle gramatiky bych to tipoval na snipera z kinder vejce :D a zbytek tymu na tom asi nebude jinak :D


23 dub 2014, 21:37
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 11 kvě 2013, 19:27
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Sniper vs Sniper
Písal že má 14 :wink:


23 dub 2014, 21:53
Profil
Četař
Četař

Registrován: 18 dub 2014, 08:54
Příspěvky: 17
Nový příspěvek Re: Sniper vs Sniper
Když jsme u té gramatiky, tak nechci aby to vyznělo, že tě Monty urážím, ale Monty taky podle posledního komentu taky asi nebude zletilý ;)


24 dub 2014, 15:09
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 22 črc 2012, 17:24
Příspěvky: 147
Nový příspěvek Re: Sniper vs Sniper
Monty by ti mohl dělat tátu, kdybys vedel kolik mu je.

_________________
ČSLA 70-90LÉTA.

Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat!


24 dub 2014, 18:00
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 11 kvě 2013, 19:27
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Sniper vs Sniper
Monty sa airsoftu venoval skôr ako si ty opustil tatkove gule :wink:


24 dub 2014, 19:05
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2010, 13:02
Příspěvky: 35
Bydliště: Horažďovice
Nový příspěvek Re: Sniper vs Sniper
hah. tady to začíná být docela sranda...


ale z5 k tématu-


zkus sebrat někoho dalšího s puškou, každej z vás ať si veme 3kule a bežte od sebe na 60metru. Tohle zkus několikrát a uvidíš co ti v boji 1 vs 1 pomuže.
Vyhraje ten co má větší trpělivost a počká si až se ten druhej zvedne, nebo vystřílí kule. A asi takhle by to mělo dopadnout- všechno je o trpělivosti, a u snipera 5x tolik.

V reálu by si zavolal dělostřelce, nebo by snipera dostal 8mi členej team se dvěma kulomeťákam- tak aby nevznikla nežádoucí ztráta

ale k tomuhle si každej může říc co chce, protože hrozně záleží na situaci, scénáři atd atd atd atd......

_________________
sniper je to poslední co před smrtí uvidíte :-D


24 dub 2014, 20:53
Profil
Četař
Četař

Registrován: 18 dub 2014, 08:54
Příspěvky: 17
Nový příspěvek Re: Sniper vs Sniper
onix: Díky
tib18 a S1ki: Vaše příspěvky nesouvisí s tématem a chtěl jsem tím naznačit že podle gramatiky nepoznáš věk ( a když jsem ho tu napsal a ty jsi byl líný si ho přečíst tak prosím nic nepiš ;) )


28 dub 2014, 06:11
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Sniper vs Sniper
Mladíku nechápu kdo nebo co ti dává možnost si mě brát do huby.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


28 dub 2014, 08:31
Profil
Četař
Četař

Registrován: 18 dub 2014, 08:54
Příspěvky: 17
Nový příspěvek Re: Sniper vs Sniper
Omlouvám se, jestli jsem tě/vás nějak tímto poškodil, ale použil jsem tě jako příklad, že gramatika nevyjadřuje věk autora.
Myslím, že téma je vyřešeno, takže téma můžem uzavřít.


28 dub 2014, 11:01
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 06 črc 2014, 16:07
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: Sniper vs Sniper
Sniper vs sniper by správně měl být o čekání. I v historii to tak bylo. Pokud jsi správný sniper dokážeš vyhodnotit situaci (např. jak jsi maskovaný, jaký je terén okolo tebe pro přesun atd.) a podle toho se zachovat. Jestli si nejseš úplně jistý, zůstaneš v bezpečí a vyčkáš co se bude dít. Jeden má vždy méně trpělivosti a nakonec se stejně pohne


27 kvě 2016, 19:01
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2016, 09:38
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: Sniper vs Sniper
Je to sranda, číst to tu..
Přihodím svoje poznatky.

Soft hraju kolik, 8let? "Snajpra" dělám asi 2 roky, předtím jsem byl magor, který letí a střílí. Postupně jsem snad dostal rozum, začal hru zpomalovat, koupil si optiku na svoje AK a řekl si "ty vole, snajprovat z dálky kde mě nikdo nevidí je super"... Ale narazil jsem, sakra tvrdě. Koupím pušku, v základu šrot, který dostřelí sotva 40m - zklamání. Moooooc peněz do upgrade - dostřel 70-75m - radost! A stejně mě to štvalo, někdo s lepší AEG mě tak silně pokropil, že jsem si takovou pušku mohl strčit do análu.... Co jsem dělal špatně? Maskování? Nulová trpělivost? Jo, to bude ono. Začal trénink s bývalými členy výsadkářské jednotky (ano, ti vědí o ostřelovačích skoro kulové). Naučili mě se lépe maskovat, pohybovat, přemýšlet o krytí, přesunech.. Rok dřiny, tréninků a nulové hry a výsledek? Býval jsem obávaný protivník, všichni chtěli hrát se mnou a ne proti mě - ano, jsem egoista. A zásahy? Minimální, jestli za 3-4 hod na akci jsem vystřelil 5-8 ran na nepřítele? A kolikrát někoho sundal, 3x ? A jak jsem se pohyboval? No, minimálně, přesuny po předem zmapovaných kopcích, s dobrým výhledem hlavně i na můj tým! Takže, do výbavy přibyl dalekohled, zápisník, fix. K závěru, napsal jsem ted slátaninu, ale co už, neumím psát souvisle. Být schopný "snajper" není mít super krutou silnou zbraň s mega dostřelem. Ale jak bylo psáno, chce to trpělivost, pečlivý trénink, naučit se "žít" s přírodou, terénem. Jednou, jedinkrát se mi stalo, že mě nepřítel málem zašlápnul! Otočka a 2 rány pistolí do zadku :) nechápal pak, kde jsem se tam vzal...
Takže, vykašli se na to co děláš, kup si SR-25, dej optiku, buď ostrostřelec. Podle toho co píšeš - nejsi a nefunguješ jako sniper. Ano, já asi taky ne, ale snažím se, pořád se učím.

EDIT: a proč obávaný? Dával jsem přesné pozice nepřátel, hlavně, nauč se s buzolou, to je taky základ a podle mě snad to nejjednodušší na celém "snajprování"... Nejde totiž tak o počty zásahů, ale o tom, kolik akcí úspěšně podpořím, nahlásím pozice a provedu krytí.
A momentálně po několika letech vracím do softu, kupuju si zbraň a uvidíme, jak na tom budu..

_________________
Kde je cíl, kde je cíl....tady tě máme....proč tam zase nedostřelím?
Těžký život "snajpra"


31 kvě 2016, 11:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz