Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 15:53




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Ideální puška pro pokročilého snipera 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 29 dub 2011, 06:43
Příspěvky: 38
Nový příspěvek Ideální puška pro pokročilého snipera
Zdravíčko, snad tohle téma nebude "spam" atp.
Chtěl bych se zeptat všech pokročilých, či vynikajících sniperů co by doporučili jako ideální zbraň pro (asi středně) pokročilého snipera (- zbraň by měla být v cenovém rozmezí 2 000 - 4 000). Ocenil bych jakoukoli pomoc v téhle oblasti. Můžete sem dát i linky/statistiky vašeho kvéru. Rád se inspiruji.
(Přemýšlel jsem o tomhle: http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ead&page=0, ale v recenzích se polemizuje o krátkém dostřelu)... Abych nezůstal jen u sekce "Zbraní" rád bych se vás zeptal, jak si své sniperky maskujete, barvíte, atd...- "Čím? a Jak?"
A myslíte si, že je velký nedostatek optiky, že na ní nejde "štelovat (regulovat) křížek?"
Mno... tak díky za ochotu a softu, zvláště snipingu Zdar!!!

_________________
„NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED“


01 kvě 2011, 19:45
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Ideální puška pro pokročilého snipera
ty musíš bejt hodně pokročilej snajpr když se ted ptáš jak maskovat zbran a jestli vadí že tvoje optika nejde štelovat...

http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... uctId=2250 , počítat s tim že novej přitlačovací váleček (o tom ses tady určitě dozvěděl protože si prohledal fórum co ?) a gumičku


01 kvě 2011, 19:48
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 29 dub 2011, 06:43
Příspěvky: 38
Nový příspěvek Re: Ideální puška pro pokročilého snipera
SVD Dragunov v současné době vlastním, mám jej už asi déle jak 1 rok. Se sílou i razancí jsem NADMÍRU spokojen, ale kuličky v zásobníku hlasitě chrastí, zásobník se viglá a hodně těžko se shání bipod + optika... Potom mi ještě nevyhovuje síla pružiny x páka na natahování. Samozřejmě hraje roli i čas který u mě strávil, už poněkud ztrácí na dechu, tehdy na jakožto začínajícího snipera to (přiznávám) nebyl vůbec dobrej výběr. Ale teď sháním něco kvalitního ve stylu L96A (MB-05, MB-01). K tomu maskování - Na SVD Dragunov, čili na dřevo, logicky žádný svinstvo stříkat nechci, taktéž i u reálných sniperek jsem se nepotýkal s maskováním samotné pušky, zajímalo by mě čím se takové maskování dá upevnit, nastříkat, či jakkoli vyrobit... Jako sniper se právě učím a to mi snad nevyčítejte za zlé, že k tomu využívám i fórum.
Tím slovem "pokročilí" mám na mysli to, že nechci žádnou flustačku za 1 000Kč která má 200fps a maximální dostřel 25 metrů, myslím tím, něco už na úrovni. Díky za pochopení, mno tak se vraťme k tématu... :)

_________________
„NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED“


01 kvě 2011, 20:24
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Ideální puška pro pokročilého snipera
na přání autora LOCK

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


04 kvě 2011, 21:58
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz