Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 08:35




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 127 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Nová výstroj pro tým 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
ja bych uz sumky s chlopni nechtel. mel jsem je na bvp veste a ted mam otevreny a rychlost prebijeni je znat.

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


17 zář 2013, 20:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
taky je mám (kalhoty) a musím číct že jsou super, já osobně je nosím, ale do civilu. Mám černé a po nějakém roce téměř každodenního používání mne zklamali sucháče a rychlé vyblednutí té černé barvy, sem tam už se někde pářou, ale jinak byly super...

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


18 zář 2013, 12:41
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Děkuji za reakce. Ohledně těch sumek... Asi to zatím nechám být a uvidím, jak rychle půjde přebíjet v boji se sumkami zevnitř, poté se rozhodnu. Jinak Husky, děkuji za příspěvek, těší mě, že jsem vybral dobře :)


18 zář 2013, 13:36
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Osobně mám taky raděj otevřený a to jak kvůli praktičnosti, tak i proto, že se mi líbí. Jejich nevýhoda je, že tam celkem padá bordel a v zimě sníh. Ale tak není problém tu chlopeň zastrčit za zásobník jak se to dělává, když budeš potřebovat rychle přebíjet.

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


18 zář 2013, 15:24
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Dobrý večer,
s dalšími penězi uvolněnými na koníčky jsem se rozhodl, že tedy s vámi dál prokonzultuji koupi batohu. První věcí je barva. Určitě bych potřeboval batoh v barvě Coyote Brown. Nevím, jak vypadá v porovnání s CB např. Coyote Tan, ale bojím se, že to bude barva příliš světlá, stejně jako obyčejné Coyote. Ale jelikož jsem ještě neměl možnost vidět tyto barvy v praxi, obracím se na vás, jak to je s použitelností v lese? Dále je tu otázka camelbagu. Můj požadavek na možnost vložit do batohu hydratační vložku se nemění, ale to jak vidím, je skoro standard. Tady jsou tedy mou vybrané batohy. Zaujal mě tento batoh, nejenom díky jeho barvě, ale také díky tomu, že od Bulle již nějaké to vybavení mám a jsem nadmíru spokojen. Dále jsem narazil na tento batoh, kde opět narážíme na otázku barvy, také materiál je pouze nylon. Máte někdo s těmito batohy zkušenost? Rád bych slyšel váš názor. Dále jsem narazil na toto. Vypadá dobře, ale stále je tu otázka materiálu a barvy. A ještě je tu batoh úplně jiné třídy. tento batoh se mi zdá ideální, ale zase je to Coyote, ne CB.
Děkuji za přečtení příspěvku, velice rád uslyším vaše myšlenky na toto téma a s přáním dobré noci se loučím.


06 říj 2013, 21:07
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Coyote a Coyote Brown by mělo být to stejný, spíš lenost toho kdo píše popisky. Coyote Tan je světlejší. CB je do lesa super barva.
Nylon a Cordura je to stejný, resp. Cordura je jedna konkrétní značka nylonu. V podstatě to máš fuk, jen si nekupuju věci vyrobený z polyesteru, to nechceš.

Source Patrol není zlej a za tu zlevněnou cenu je to super.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


06 říj 2013, 21:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Počkej, počkej, počkej... Takže Coyote a Coyote Brown je naprosto a úplně to samé?


06 říj 2013, 21:37
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Takhle, "Coyote" samo o sobě žádnou barvu neznačí, nicméně v 99% případů pokud je někde napsaná barva Coyote, je tím myšleno Coyote Brown.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 říj 2013, 21:57
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Rozhodl jsem se udělat malý update, aby to tady neupadlo v zapomnění. SFU kalhoty už nějaký ten pátek nosím, nakonec jsem zvolil Camogrom a verzi Small Long místo klasického Ska, protože kalhoty mám na nošení spíše jen doma a mám rád, když jsou kus delší. Jsou vyrobeny z kvalitního, pevného, ale přesto pohodlného materiálu. Naopak ale kvalita šití trochu pokulhává, už když kalhoty přišly, tak byly některé švy místy vypárané. Také musím říct, že jsou skvěle řešené. Takové ty ''nákladní'' skládací kapsy jsou posazené poměrně vysoko, což umožňuje nošení chráničů i s naplněnými kapsami. Kdybych to měl shrnout, jsem spokojen. Dále jsem si jen tak pro zajímavost pořídil kšiltovku v Coyote, kterou taktéž vyrábí Helikon. Zítra mi přijde batoh, nakonec jsem objednal Source Patrol Pack v Coyote, už se těším :) Každopádně to je zatím ode mě vše, loučím se s přáním pěkného zbytku dne a fotkou.
Obrázek


23 říj 2013, 15:49
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Zdravím,
jsem zpět a opět s otázkami. Vánoce se blíží a já si chci opět udělat radost. Přemýšlel jsem o změně kamufláže, protože vz. 95 je prostě na mě moc častý. Dříve jsem psal o MARPATu, ale po tom, co jsem ho na pár akcích viděl jsem zjistil, že se mi až tolik nelíbí. Místo toho jsem se tak trochu zamiloval do Multicamu. Je mi jasné, že kalhoty budou nejlepší od Propper. Ale vršek, s tím, že už by jsem nechtěl klasickou blůzu je pro mě otázkou. Rozhodl jsem se totiž pro UBACS. Moje otázka zní, jak si stojí UBACSy od Helikonu? Nechci totiž úplně platit např. za Clawgear. Dále zjišťuji, že moje Bianchi chrániče nejsou to pravé. Jsou mi velké, nejsou moc pohodlné a navíc se dlouho nandavají a sundavají. Proto jsem pokukoval po jiných a hodně mě zaujaly Alta Industries chrániče. Rozhoduji se mezi těmito a těmito chrániči. Jaký je váš názor a zkušenosti? Podle mě vypadají docela solidně, doufám, že se nemýlím. Ale dost bylo otázek, teď pár informací z mé strany. Už jsem měl na pár akcích můj Source Patrol Pack a já nemohu být spokojenější. Vejde se do něj vše co potřebuji a je neskutečně pohodlný. Dále moje první zkušenost s camelbagem. Princip je bezvadný a to, že uprostřed bojiště se můžu prostě napít a nemusím nikde hledat láhev je veliké plus. To je pro dnešek vše, děkuji za přečtení příspěvku.
S přáním dobré noci a fotkou se loučím.
Obrázek


03 lis 2013, 19:49
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 04 kvě 2012, 11:26
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Ne kalhoty určitě nebudou dobré od Propperu a Helikon šije z Camogrom, takže žádný MC. Podívej se třeba na Marine-shop - Combat shirt od Masiff za 1000,- a kalhoty snad taky tak nějak.

_________________
SPC McNovak, Johnny A.
2/A/3-75 RGR
RLTW!
http://www.military.cz/ranger/page.aspx?p=index


03 lis 2013, 21:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Myslel jsem, že Propper je kvalitní, vždyť oblékají americkou armádu, ale rád se poučím.. Děkuji za tip na UBACS, za tu cenu je to jasná volba.


03 lis 2013, 21:26
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 03 zář 2013, 23:15
Příspěvky: 22
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Prvé alta chrániče plánujem aj ja kúpiť . Ale aby si vedel čo a ako

http://www.youtube.com/watch?v=amzP3xCuQxc


03 lis 2013, 22:01
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Zdravím,
ten UBACS tedy vezmu od Masiffu, ale co s kalhotami? Jaké kalhoty v Multicamu byste mi doporučili?
Děkuji za každou odpověď, přeji pěkný zbytek večera.


16 lis 2013, 22:25
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Určitě FRACU http://www.us-army.cz/4494,multicam-kalhoty-nove.html

Ten materiál je příjemnej jak tepláky a maj výbornej střih.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


17 lis 2013, 12:11
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Přesně tak, naprostá spokojenost.


17 lis 2013, 12:25
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Zdravím,
toto vlákno začínalo upadat do zapomnění, tudíž jsem se rozhodl udělat menší update. Nové maskáče jsem si stále ještě nekoupil, ale zato vestu jsem zaplnil sumkami, pořídil si vysílačku, jiné brýle etc. Dovolte mi to vše vypsat níže.

Kitlist: (Od hlavy k nohám)
Baseball Cap Helikon, CB
Kopča Bowman Z-Tactical, Černý
ESS ICE
Hedgear MilTec, CB
Celoročky, Vz. 95
PTT Z-Tactical
Bulle MLE Harness, CB
Utility Sumka Vel. 1 Bulle, CB
2x Otevřená Sumka na 2 M4 zás. Tasmanian Tiger, CB
Sumka na vysílačku Vel.2 Tasmanian Tiger, CB
Sumka na 3 zás. Karrimor, CB
Odhazovací sumka Bulle, CB
Baofeng UV-5R (Čeká na proclení)
Rukavice Mechanix M-Pact, CB
Na zádech 10m Paracordu
Obrázek

Rád bych slyšel Váš názor.
Přeji hezký den, Ottlik


18 led 2014, 20:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Pěkný, kdyby to každej skládal takhle, namísto kupování čínskejch blbostí, tak by byli všichni spokojenější a svět krásnější :D Jenom pár dotazů:
- V čem taháš vodu?
- Co lékárnička?
- Co nějaký chrániče na kolena?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 led 2014, 21:01
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Děkuji za komentář Griffone. Vodu obyčejně tahám v mém batohu, v 35l Patrol Packu od Source. Je sice veliký, ale když se stáhne těmi kompresními pásky po stranách tak se z něj stává batoh příjemné velikosti. Používám v něm 3l WLPS hydratační vložku. Původně jsem měl objednaný nosič hydratačního vaku od Bulle, ale bohužel nebyl skladem. Co se týká lékárničky, tak s ostudou přiznávám, že jí nemám. Mám pouze velice omezené znalosti podávání první pomoci, tudíž nechávám lékárničku na zkušenějších členech týmu. Do budoucna toto určitě napravím. Chrániče kolen jsem používal Bianchi, ale byly mi velké a nevyhovovaly mi. Proto teď nenosím žádné, ale plánuji buďto nějaké Alta, nebo rovnou kalhoty s vestavěnými chrániči.


18 led 2014, 22:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Tak nalepit si náplast, vydezinfikovat tržnou ránu nebo vzít prášek proti bolesti zvládneš :P Je vcelku nesmysl mít u sebe nějaký vychytávky, co nepoužiješ, ale tyhle základní věci by měl mít podle mě u sebe fakt každej. Náplasti, desinfekce, obvaz, paralen, ibalgin, něco na sračku, jehla na vyndání třísky...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 led 2014, 23:44
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Takovéhle věci nosím v malé krabičce v té univerzální sumce, myslel jsem, že jsi mluvil o plnohodnotném IFAKu.


18 led 2014, 23:49
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Tak jako plnohodnotnej IFAK, jako se tahá v reálu, má málokdo...ale věci jako škrtidlo, termofolie, nůžky nebo rukavice určitě zvládneš použít taky :-)) Celkově v našich podmínkách IFAK neni o nějakejch vychytávkách, ale o tom, co by ti mohlo pomoct v případě průseru a co dovede použít fakt každej.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 led 2014, 00:03
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Griffone, dodal jsi mi sebevědomí. Příště už tam nějaký rozumný IFAK bude :)


19 led 2014, 00:05
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Za mě bodíky ++, kdybych dneska něco skládal, tak takhle (kromě maskáčů, jak říkáš, ten materiál a střih - kapsy, sed, švy, pohodlí - je oproti moderním uniformám prostě out). Ale jak se znám, pak by mi stejně chyběly bezedný sumky z TL98 a prostor v TL120, jsem prostě náročnej na místo :lol:

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


19 led 2014, 01:14
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2011, 22:55
Příspěvky: 447
Bydliště: Votice, Střed. Kraj
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Jo.. občas na tenhle topic kouknu a líbí se mi ten příštup s těma "mini-recenzema".
Jinak jak řiká Griffon, kdyby lidi zbytečně nekupovali čínský věci když se nechá sehnat i když třeba jetej originál nebo dobrá kopie v uplně jiný kvalitě, tak už jen ten pocit je 100x lepší.

A za to že se nebojíš a nemáš cenzurovanej xicht tak si tě podle něj najdu a zabiju tě! :D Ne, do Bene zdraví motoservis L... Votice džunyor :D


19 led 2014, 12:01
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Ještě bych možná omotal mikrofon bowmana jednou dvěma otáčkama el.páskou. Měli jsme s těma bowmanama problémy a tohle to vždycky vyřešilo, ale možná se produkce za poslední dva roky zlepšila, na druhou stranu za těch pár korun co to stojí to není zlý.

Výstroj pěkná, je fajn vidět že máš rozum a kupuješ kvalitní věci a ne to co je všude dostupný ale za nic to nestojí.


19 led 2014, 16:00
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Děkuji moc za Vaše komentáře.
Re HlodaQ*: Já věděl, že tu někde budeš :)
Re Jekub : Ještě nepřišly vysílačky, ale potom dám určitě vědět jak si ten headset vede.

Dneska jsem byl na místní akci, výstroj obstála na výbornou, ale pár problémů tam přeci jen bylo. Jako první věc, odpáral jsem nízko posazené kapsy na blůze. Blůzu mám zastrkanou v kalhotách a po pár bitvách mi dost vadily. Dále jsem zjistil, že bez popruhu to opravdu nejde, takže asi koupím MS2 od Magpul. Dneska jsem také ulomil pažbu u svého Scara, ale to s výstrojí nemá nic společného, jsem prostě pako :) Co se týká ochrany kolen, bez chráničů to sice jde, ale přeci jen s nimi je komfort úplně jinde, což přidává další položku do mého příštího nákupu. Na druhou stranu, nemůžu si vynachválit nové brýle. Nemlží se, jsou lehké a pohodlné, prostě to, co jsem hledal.

Loučím se s přáním příjemného večera.


19 led 2014, 18:03
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 kvě 2013, 17:48
Příspěvky: 105
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Zmazane.

_________________
AimTop M4A1 M130 - 155 m/s (0,20 GD)
WE G18C - 97,96 m/s


Naposledy upravil EMK dne 28 úno 2014, 21:02, celkově upraveno 1



10 úno 2014, 12:31
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 11 kvě 2013, 19:27
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Skús M16 :wink:
Síce tam majú všade "nedostupné" alebo "na opýtanie" tak sú väčšinou ochotný tovar naskladniť do pár dní


10 úno 2014, 16:29
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Zdravím,
dnes mi přišly mé nové Alta chrániče. Jsou perfektní, pohodlné a nepadají. Jediná malá poznámka z mé strany je, že odstín Coyote na chráničích je poměrně tmavý... Ale jinak si opravdu není na co stěžovat. Zítra je jdu otestovat na akci, takže se ukáže, jestli bude nějaký problém přímo v boji.

Obrázek

S přáním hezkého dne,

Ottlik


28 úno 2014, 17:00
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz