Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 15:17




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 127 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Nová výstroj pro tým 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2011, 20:32
Příspěvky: 134
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
osobne bych bral Magpul MS2 nebo MS3

_________________
Nic nevydrží ránu Trpasličím válečným kladivem. Pokud však ano je potřeba ránu zopakovat s větší silou.


07 srp 2013, 15:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Já třeba používam takovejten úplně obyčejnej čínskej bungee a vyhovuje mi.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 srp 2013, 15:35
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Já používal bungee, teĎ nově magpul ms2 a nevidim extra rozdíl...

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


07 srp 2013, 16:25
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Mám magpul MS2 je dobrý ale přezka které drží kvér (když je z toho jednobod) je strašně chujová špatně se zavírá a otvírá proto bych teď šel do MS3. Velká výhoda těchhle popruhů je že když ho chce člověk sundat tak ho prostě uprostřed rozepne a pohodlně sundá.


07 srp 2013, 16:49
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Ty Magpuly jsou sice moc pěkné, ale takové peníze za popruh prostě nedám. Je to sice MFH, ale nejspíš objednám tento.

Jinak dneska mi konečně přišlo pár věcí. Přišly chrániče, rukavice, hedgeary a brýle. Jednalo se o :
Kolenní chrániče Coyote Brown, Bijans
Rukavice M-Pact Coyote taktické, Mechanix
Šátek čelenka multifunkční Headgear coyote, Mil-Tec
Šátek čelenka multifunkční Headgear MARPAT, Mil-Tec
Brýle NVG Profile pískové, ESS

Přikládám fotky. Jenom poznámka, zatím nemám MARPATy, proto jsem použil vz.95 blůzu a kalhoty. Také ještě nepřišel chestrig, proto na fotkách žádnou vestu nemám. Navíc ještě musím objednat potah na helmu v MARPATu, proto jsem zde použil nákrčník přetažený přes helmu :) Je to tvrdá alfa-verze toho, jak to bude vypadat později.

Poznámka no.2, omlouvám se za kvalitu, focené mobilem.
Obrázek
Obrázek


07 srp 2013, 17:30
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Kopie se dají pořídit kolem 300Kč což je přijatelné a fungujou dobře :wink:


07 srp 2013, 17:49
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Tak ten šátek na helmě je dobrej punk, ale za mě bod, tomu říkám impro :lol:

Jinak u popruhů prostě neočekávat zázraky, ale doporučuju místo "kovovejch" karabinek (a je jedno, jestli to je MFH, nebo kopča magpulu) natvrdo přišít dobrej fastex - oproti karabince se dobře shání a člověk se nemusí bát, co mu tam povolí... pak je každej popruh víceméně použitelnej ;)

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


07 srp 2013, 18:59
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Asi půjdu do toho MFH a fastexu. Díky za vaše příspěvky :)


07 srp 2013, 19:32
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 16 čer 2013, 10:20
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Zdravím
společně s ottlikem a zbytkem týmu měnímě výbavu na americkou jak ottlík již naznačil. Ale sháním brýle značky ESS uzavřené, které by pasovaly ke vz.95. Předem děkuji za odpovědi.


07 srp 2013, 20:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
ESS NVG černé nebo FG.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 srp 2013, 22:40
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Vážení přátelé, dnes jsem si byl pro vestu a odhazovací sumku. Musím říct, že Rapid Dump Pouch je větší, než jsem myslel. Myslím, že bych do toho mohl dát větší štěně. Za to MLE Harness je přesně, jak jsem si ho představoval. Dneska můžete opět očekávat k večeru pár fotek.


13 srp 2013, 08:51
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
A na co si myslíš, že jsou odhazováky? :D
Obrázek


13 srp 2013, 11:34
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Na zahraničním fóru jsem si prohlížel 150ti stránkové vlákno věnované psům v armádě. A obrázky se štěňaty v odhazovacích sumkách jsou tam docela časté, proto mě to právě napadlo :) Pěkný obrázek Jasone.


13 srp 2013, 13:55
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Nechceš prostě hodit výslednou fotku? :lol: Výstroj skládá každej druhej, to není žádnej zázrak :D

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


13 srp 2013, 14:35
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
hele až budeš v odhazováku mít 5 vystřílených zásobníků, kolimec, kterýmu došly baterky, tk budeš rád, že je tak velkej :D
Jinak ty fotky jsou fajn : )

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


13 srp 2013, 15:20
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
MLE Harness jsem mockrát na internetu vyobrazenou s různých úhlů a pohledů nepotkal, tak ji chci nafotit pro ty, kteří uvažují o koupi.

Edit : Já si nestěžuji, spíše mě ta velikost překvapila :) Mimochodem, kolimátor bych mezi prázdné zásobníky nikdy nehodil, docela o něj mám strach.


13 srp 2013, 15:23
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Tady jsou slibované fotky. Omlouvám se za kvalitu, focené mobilem.

Obrázek
Pohled na stranu s MOLLE vazbou.

Obrázek
Pohled na stranu se sumkami.

Obrázek
Zásobníky koukají, což je dobré, když nosíte vestu MOLLE vazbou zvenku a přesto chcete využívat vestavěné sumky.

Obrázek
Detail na vestavěné sumky.

Obrázek
Vesta má v obou nosných částech veliké ploché kapsy na zip.

Obrázek
Pohled zezadu, popruhy jsou krásně pohodlné.

Obrázek
Pohled zepředu.

Musím říct, že vesta je bezvadně vymyšlená a pohodlná, už se nemůžu dočkat až jí využiji v boji.

Děkuji za přečtení příspěvku.


13 srp 2013, 19:39
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Zdravím, včera mi konečně prišel potah na helmu, kočičí oči a jednobodový popruh. Dnes k večeru vyfotím jenom samotnou helmu, protože podle mě vypadá velice dobře. Jenom řeším problém s barvou gumy a ochranné ponožky na brýlích. Když jsou přetaženy přes helmu, docela svítí, nejvýraznější je ta ponožka. Ponožku asi ustřihnu, ale ta guma brýlí mě trápí, nejspíš by to mělo výrazný demaskovací efekt. Děkuji za případné rady.


20 srp 2013, 10:44
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Vypadá to dobře. Jinak u helmy bych nějaký demaskující efekt vůbec neřešil ta je demaskující sama o sobě :D Stačí když to protáhneš párkrát venku, zachvilku se to zašpiní a domaskuje samo. Přinejhorším to můžeš přejet krylonem :wink:


20 srp 2013, 11:56
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Děkuji za uklidnění Bohuši, nebudu se tím trápit. Přikládám slibované fotky helmy, snad se vám bude líbit.

Test kočičích očí.
Obrázek

Pohled zepředu.
Obrázek

Pohled ze strany.
Obrázek

A jako třešnička na dortu je tu plně naložený odhazovák.
Obrázek


20 srp 2013, 18:37
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Zdravím,
opět nastaly chvíle toho, že mám peníze na to, si něco objednat. Ale samozřejmě chci nejdříve vše konzultovat s vámi, protože bych nerad koupil něco, s čím později nebudu spokojen. Takže jako první, sháním nějaký menší batůžek na delší akce, nejlépe i s prostorem pro camelbag. Našel jsem tento, vím, že něco takového vyrábí i Condor, akorát bez hydratační vložky. Ten od Condoru jsem ale nikde nenašel, proto se ptám, jestli tento stojí za řeč a pokud do něj napasuji vložku z tohoto camelbagu, který plánuji kupovat. Nevěřím totiž moc, že ta vložka v batohu bude kvalitní. Dále bych se rád zeptal na zásobníkové sumky, rád bych nějaké vícenásobné, kvalitní M4kové sumky v Coyote Brown. Abych se pořád jenom neptal, tady je aktuální fotka v kompletní výstroji. Je to sice repost z jiného tématu, ale je to momentálně jediná pořádná fotka.
Obrázek
Děkuji za přečtení příspěvku, přeji dobrou noc.


06 zář 2013, 20:28
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Jaký máš limit na batoh?
Raději než Pantac Warrior (Pantac mi nikdy nepřišel nic extra, "propracovaná" kopie za cenu origo)
http://www.tacticalgear.cz/armyshop-bat ... ation-tan/
a patrol pack
http://www.tacticalgear.cz/armyshop-bat ... -pack-tan/
a můj favorit (recenze v topicu o báglech)
http://www.tacticalpro.cz/cz/katalog/ba ... cal-20-ii/
Sumky zas třeba tactical pro:
http://www.tacticalpro.cz/cz/katalog/su ... -m-16-m-4/
http://www.tacticalpro.cz/cz/katalog/su ... ka-244651/
http://www.tacticalpro.cz/cz/katalog/su ... ka-244642/
výběr je na tobě : ), ale když už máš na tom nosiči 6 otevřenejch sumek, volil bych uzavřené.

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


06 zář 2013, 21:07
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Co chceš od toho malýho pantacu? Mám ho doma, vemeno je rovnou na vyhození, resp. samotnej rezervoár zatim drží, ale koncovky byly všechny polámaný a na vyhození.

Samotnej batoh je opravdu jen na to základní - např. já v tom tahám vodu, GTX bundu nebo zateplení, v malý kapse nějaký elektro apod. Víc do toho nenarveš. Ale prostě za ty prachy to není žádná hitparáda, znovu bych to za to neutratil.

V batozích se teď zrovna menší batůžky řešily, mrkni tam...

V podstatě potřebuješ zase vyjasnit hranice - max. cena, max. objem/dýlka akce (popř. jestli celoročně, nebo jen v teple), jestli tě něco jinýho limituje - maskáč, předloha apod.


06 zář 2013, 21:24
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Děkuji za reakci Jekube. Tento batoh bych používal na přepravu jen pár maličkostí typu balíček kuliček, náhradní ponožky, nářadí, popř. nějaké jiné drobnosti a osobní věci. Limity jsou dané pouze barvou, batoh by měl být v Coyote Brown, kdybych chtěl větší batoh, asi bych sáhl po tomto. Ale jelikož potřebuji ještě nějakého prcka do boje, který by nikde nevadil a byl krásně low-profile, ale do toho ještě nesl camelbag, nejsem si vůbec jistý.


06 zář 2013, 21:36
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 04 kvě 2012, 11:26
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Camelbak M.U.L.E. (model Ambush je myslím už moc malý) ... v CB ho seženeš do 120 USD. Není to sice málo, ale ten batoh a rezervoár nemáš v podstatě jak zničit a můžeš ho vesele používat jak na AS, turistiku, kolo, lyže, motorku/ATV, nebo na denní nošení do práce. Jen nevím jestli ho seženeš v ČR, ale i to se dá případně vyřešit. Sám mám MULu už víc jak 11 rokem a na to co popisuješ ideální batůžek.

_________________
SPC McNovak, Johnny A.
2/A/3-75 RGR
RLTW!
http://www.military.cz/ranger/page.aspx?p=index


07 zář 2013, 00:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
MULE je krasavec, taky bych ho bral kdyby šlo.

Ottlik - přidám spíš jen něco obecnýho, já to mám tak, že na lehčí akce (je teplo, nenesu nějaký spec. vybavení) nosim 3 day assaultpack a do boje jdu buď s nim, nebo prostě jen v první a druhý lajně. Pokud musim nýst větší batoh, tak mám ještě malej jako grabbag, ten je např. pod víkem velkýho při nástřelu velkej odhazuju a beru grabbag. Proto ten grab musí mít i popruhy (což třeba ten warrior podle mě nemá). Pokud tedy poneseš velkej batoh i malej zároveň tak musíš vybrat něco s aspoň obyč popruhama. Osobně bych se na pantac i warrior vykašlal a skočil po dražším ale mnohem kvalitnějším - Eagl, BHI, Camelbak...na druhou stranu, pokud to chceš jen na obyč akce na dva dny, tak si vystačíš i třeba s tim pantacem.

Objem ty malý mají pořád obdobnej, navíc se to dá ještě upravit nějakejma kapsama z venku. Dále od malýho batohu nepotřebuješ aby odnes moc vybavení, na to není určenej. Takže záleží hlavně na tom kolik do toho chceš vložit, jestli to stačí na origo, nebo na kvalitnější kopii (tu bych ale novou nekupoval, je to hrozně přehnaný).


07 zář 2013, 10:59
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Zdravím,
rozhodl jsem se pro menší update, abych toto téma trochu oživil. Objednal jsem si z Kerberos Tactical tyto kalhoty, uvidím, jak budou vypadat a sedět. Plán je takový, že pokud budou barva a střih použitelné, kalhoty budu nosit místo mých vz. 95 kalhot. Vím, že to není zrovna maskovací prvek na jedničku, ale mě se prostě ty kalhoty líbí. Dále jsem tam vzal kšiltovku od Helikonu, též v Coyote Brown. Rád bych slyšel váš názor na ty kalhoty, jsem na ně zvědav a doufám, že nebudu zklamán. Dál plánuji nákup několika sumek, abych využil tu stranu vesty s MOLLE platformou. Plánuji tam dát tuto zásobníkovou sumku, společně s touto univerzální sumkou a touto sumkou, ve které bude můj monokulární dalekohled a kuličky. Rád bych slyšel váš názor i na tento výběr.

Děkuji a přeji dobrou noc. Přikládám ještě random fotku.

Obrázek


15 zář 2013, 00:19
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
12xsumka za zásobník, to mi příde jako jao trošku overkill, to jsem snad nikdy neviděl využitý. Já osobně bych měl jednu sumku s členěním na drobnosti jako zapalovač, svítilna, kleště a podobně. Jednu univerzálku na trošku jídla, kulivo - k tomu může posloužit i hydration pack s kapsou pod hydrovakem, IFAK sumku, určitě bych tam hodil Grimlock (jak se to člověk naučí používat, je to geniální), jestli máš camel tak web dominator.
To tvý mavko je perfektní, že má sumky na zásobníky až za mollečkem - krásně low profile.

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


17 zář 2013, 11:23
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
SFU jsou výborně střižený kalhoty. Látka je míň odolná než vz.95, vydrží dost, ale na velký prasárny to není. Časem můžou odcházet suchý zipy na kapsách, který jsou u helikonu docela nekvalitní, ale jinak prostě dobrý kalhoty.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


17 zář 2013, 11:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Děkuji za vaše příspěvky. K těm sumkám zevnitř rigu, ano, jsou praktické. Ale já bych stejně chtěl nějaké uzavíratelné zvenku, jednak to vypadá dobře, ale přijde mi, že se s nimi bude lépe přebíjet. Navíc, kdybych si chtěl v budoucnu koupit nějaký ten Plate Carrier, alespoň bych měl něco do začátku. A kdyby se mi to zdálo na této vestě nepraktické, prostě je můžu odložit. Jde mi spíš o to, aby jsem nekoupil nějaký šmejd. Ale Pantac by snad měl znamenat kvalitu, ne?

Jinak reyesi, díky za informaci. Už se na ně těším.


17 zář 2013, 17:07
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz