Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:20




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Batoh do světa 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 09 srp 2011, 12:59
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Batoh do světa
Zdravím vás pěkně,
za pár dní se chystám na výlet do zemí blízkého východu, a sháním nějaký batoh pro tento účel.
Airsoft hraji, takže bych ho pak využíval i nadále. Představoval bych něco o objemu 30 -50 l, kam dám ten svetr, nějaké to jídlo, vodu a pár osobních věcí. Nechci aby vypadal příliš nóbl, ale zároveň bych se s typyckým českým baťůžkem s koženými řemínky asi nespokojil. Krosnu o 65 l mám, ale ta je až zbytečně velká. Uvítám jednoduchost, spolehlivost ale zároveň pohodlí, takže alici bych asi vynechal. Nemusí to být nutně vojenský originál, ikdyž mají originály obvykle lepší odolnost, ale pokud budete mít dobrou zkušenost s nějakou kopií, budu rád, podělíte-li se s ní. Přes všechny tyto požadavky bych se rád udržel max. ceny kolem tisíce korun. Jak jsem psal, doufám, že aspoň nějaká čína něco za tuhle cenu vydrží.
Airsoft dělám v multicamu, ale tomuto a podobnému maskování bych se rád vyhnul. Přeci jen není asi dobré v těchto oblastech svítit americkým maskováním. Ideální barevné provedení: oliva. coyote a podobné odstíny.

Nějak si ne a ne v těch všech armyshopech vybrat. Uvítám jakýkoli typ.
Dík!


07 čer 2013, 22:20
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2009, 17:41
Příspěvky: 237
Bydliště: Karlovy Vary
Nový příspěvek Re: Batoh do světa
kolem tisícovky kvalitní střední batoh je celkem problém. a považoval bych to ještě za větší problém, když s tím batohem chceš jet ven. Opravdu bych nesvěřil svý záda a hlavně věci čínskýmu batohu v neznámem prostředí. myslím, že je to důležitý si uvědomit. kolem 2k by se už dal pořídit nějakej ten bazarovej warrior v dobrým stavu - jsou to celkem fajn batůžky (třeba Crusader - ale ten nemá vystužený záda (samozřejmě se dá vyrobit výstuž doma), u batohů nad 30l bych už alespoň nějakou základní výstuž já osobně vyžadoval)...


08 čer 2013, 02:13
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Batoh do světa
Okolo tej sumy už zoženieš ALP TL60 v dobrom stave , treba ale hľadať po inzerciách ....
Čiže otázka znie či ho dovtedy v podobnej cene nájdeš.

Kvalita je myslím viac než potrebuješ a aspoň mne pripadá že mám nachrbte možno polovicu danej váhy oproti bežnému turistickému batohu v podobnej cenovej hladine.

_________________
Strelec bez zbrane :)


08 čer 2013, 07:35
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Batoh do světa
Za mě je 1000kč je na batoh který má být dostatečně kvalitní málo, minimálně ty 2000kč a podívat se na ebay nebo čekat jestli se něco neobjeví na armyburze.

Tairo psal že chce 30-50l na pár věcí na to je podle mě tl60 zbytečně velká vzhledem k tomu že má krosnu.


08 čer 2013, 15:35
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Batoh do světa
http://www.us-armyshop.cz/index.php?pag ... t&Itemid=3 za ty prachy paráda, ale bohužel na výběr jsou jenom UCP nebo 3 desert, což na cestování po těchhle místech fakt neni ideální. Jednobarevný se dělají rovněž, ale ty neseženeš do litru ani omylem.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 čer 2013, 19:30
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Batoh do světa
pri cestach do techto oblasti bych se vojenskym batohum vyhnul asi uplne a koupil nejaky komercni v modre/cervene/zlute barve - oni tam zapadaky nemaji radi, tkaze bych je fakt timhle asi nepokousel. tim se ale nevlezes opet do 1000kc, coz uz je blbost sama o sobe.

nepsal jsi na jak dlouho tam jedes, co tam budes delat atd. jestli jedes na tyden a budes tyden bydlet nekde v hotelu, tak si klidne asi kup i tu cinu, ta by to tyden vydrzet mela. jestli tam jedes na pul roku, s tim, ze budes chtit dojit pesky/stopem z turecka do indie, tak bych koupil opravdu hodne kvalitni batoh.


08 čer 2013, 21:13
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 20 bře 2013, 18:32
Příspěvky: 48
Nový příspěvek Re: Batoh do světa
Dobrý den, chtěl bych prosím poradit s výběrem batohu. Nechci zakládat nové téma. Jedná se o to že se školou pojedeme do Anglie na 6 dní z toho budou asi 2 dny cesty autobusem. A 4 dny budeme spát u anglických rodin pokaždé v jiné rodině. Proto předpokládám že sebou tahat kufr bude krajně nevhodné.
Proto bych chtěl doporučit nějaký batoh do 1500 Kč.
Předem děkuji za odpovědi.


04 říj 2014, 09:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Batoh do světa
Na tohle ti stačí naprosto jakejkoli batoh nebo taška přes rameno s dostatečným prostorem...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 lis 2014, 11:32
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 20 bře 2013, 18:32
Příspěvky: 48
Nový příspěvek Re: Batoh do světa
Tak zavazadlo jsem vyřešil :) jako hlavní si beru batoh a jako příruční si vemu fatboye či nějaký waistpack :D děkuji za radu


25 lis 2014, 20:12
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz