Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:35




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Elite Ops Raptor 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27 dub 2011, 13:59
Příspěvky: 8
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Elite Ops Raptor
Nikde jsem tady nic o tom nenašla, tak se chci zeptat. Konkrétně se jedná o toto : http://uktactical.com/acatalog/copy_of_ ... ype_D.html - máte s tím někdo zkušenost? Ani mi tak nejde o kvalitu, protože mi to už bylo doporučeno, ale pokud by mi mohl dát třeba někdo tip, jak tam má naskládaný sumky nebo tak? Byla bych moc ráda! :wink: díky :wink:


19 pro 2011, 16:01
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Elite Ops Raptor
Tak to je individuální věc, každýmu to vyhovuje jinak...záleží na tom, co v tom nosí, jak přebíjí, jestli je pravák nebo levák a tak dále :-) Jako takovej evergreen je dolů doprostřed zásobníkový sumky, nad ně granátovky, na boky univerzálky a na záda případně camel a třeba rádio, ale fakt záleží na tobě, jak ti to bude vyhovovat :wink:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 pro 2011, 18:03
Profil ICQ
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27 dub 2011, 13:59
Příspěvky: 8
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Elite Ops Raptor
To souhlasím. Ale nikdy jsem to neměla v ruce, tak jsem jen potřebovala nějaký typ. Tak díky! :-) Jenom se ještě zeptám - když koupím http://www.uktactical.com/acatalog/Elit ... Pouch.html , vejdou se tam zásobníky na AK? Možná je to blbost, ale nikdy jsem to nezkoušela, jestli se třeba ta gumička natáhne nebo ne a taky ta tloušťka. Nerada bych to koupila a potom zjistila, že je mi to vlastně k ničemu..


19 pro 2011, 18:23
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 16:57
Příspěvky: 229
Nový příspěvek Re: Elite Ops Raptor
Do toho moc košér AK zásobáky nebudou, spíše si kup toto http://www.uktactical.com/acatalog/Warrior_Double_Open_AK_Mag_Pouch.html, ale za mě otevřené sumky nejsou moc dobrá volba. Jinak co se týček rozmístění sumek na vestě je opravdu individuální záležitost. Pokud taháš SAW (máš ho na avataru) tak se většinou nenosí dole vepředu nic, jelikož se v tom vcelku špatně leží.

_________________
“Semper Fidelis”
NAVY SEAls team. 54/sx/NST-6: Jednotku napodobujeme podle sebe,protože jsme si ji upravili.
Elvis z Prahy:Chytří érsoftpražáci nesimulujou pouštní jednotky


19 pro 2011, 18:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Elite Ops Raptor
do toho se zásobáky na AK vejdou ale dost špatně je to primárně určené na M4 mag

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


19 pro 2011, 22:16
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27 dub 2011, 13:59
Příspěvky: 8
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Elite Ops Raptor
Těch sumek na AK jsem si ani nevšimla, takže díky za ten odkaz :-) určitě to udělám takhle ;-) Doufám, že s tím coyotem nebudu v lese moc svítit :-D Radši bych to brala v zelené, ale to bohužel nemají.


20 pro 2011, 15:59
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 16:57
Příspěvky: 229
Nový příspěvek Re: Elite Ops Raptor
Tak s coyote určitě svítit nebudeš :-D dle mého názoru je coyote mnohem lepší a univerzálnější než zelená.

_________________
“Semper Fidelis”
NAVY SEAls team. 54/sx/NST-6: Jednotku napodobujeme podle sebe,protože jsme si ji upravili.
Elvis z Prahy:Chytří érsoftpražáci nesimulujou pouštní jednotky


20 pro 2011, 17:05
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Elite Ops Raptor
Lloydina píše:
Nikde jsem tady nic o tom nenašla, tak se chci zeptat. Konkrétně se jedná o toto : http://uktactical.com/acatalog/copy_of_ ... ype_D.html - máte s tím někdo zkušenost? Ani mi tak nejde o kvalitu, protože mi to už bylo doporučeno, ale pokud by mi mohl dát třeba někdo tip, jak tam má naskládaný sumky nebo tak? Byla bych moc ráda! :wink: díky :wink:


Taky jsem se rozhodoval jestli ji koupit, nakonec sem vzal jako zbytek mého teamu klasickou verzy ricas. Jak si si mohla přečíst, je to poměrně novinka. Je tudíž zřejmé, že tam budou i nějaké vychytávky z předcházejících verzí (ploché a širší ramení popruhy, komfortnější seřizování, snažší a rychlejší rychloodhoz, účinější odvětrávání). Přezto bych ti ale jako ženě doporučil vzít spíše RICAS Compact, protože ten raptor je fakt velká a těžká vesta a nemusela by ti sedět i na maximum stahnutá. Člověku pod 170 cm a 90 cm obvod hrudníku bych ji nedoporučoval jinak se v tom utopí :lol:


20 pro 2011, 18:58
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2009, 21:30
Příspěvky: 339
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Elite Ops Raptor
Mám RICASe toho klasickýho né Compacta a když mi přišel domů, tak byl taky na člověka s 2x většíma ramenama i po seřízení, ale když jsem si tam narval náhražku plátů, tak sedí dobře. Každopádně kdyby jsi brala RICASe, tak vem Compacta, protože s tim klasickýmm se fakt na prd nosej batohy (ano vím, není to vesta určená na nosení batohu, ale občas se prostě musí...)

_________________
Bojuj tak, aby i porážka byla stylová...


20 pro 2011, 20:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Elite Ops Raptor
Cookie píše:
Mám RICASe toho klasickýho né Compacta a když mi přišel domů, tak byl taky na člověka s 2x většíma ramenama i po seřízení, ale když jsem si tam narval náhražku plátů, tak sedí dobře.


Mám tam jak tvrdou tak i měkou, je fakt že je to lepší stim ale šířka přední strany se ti nikdy nezmenší, skus zamířit aby jsi měl ramena rovnověžně s terčem a lokty podel těla a ne jak myslivec .. až pak poznáš kde je problem pokud tam dáš balistiku. Právě ten compact je podobnej tomu raptoru ale zas pro lidi s menší šířkou ramen.


21 pro 2011, 21:49
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz