Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:46




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 766 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další
 Chci koupit boty. Poraďte 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík

Registrován: 16 úno 2010, 12:57
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Nemá někdo zkušenost se batesama tactical sport 8.0?
http://www.armymarket.cz/boty-bates-tac ... -9-d5037-9


05 črc 2014, 15:21
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Komerční serie z číny. S armádníma to má společnej jen název. Mám podobný nízký boty od Batesu a znovu bych si je nekoupil. Nic moc materiály, hodně lepení který občas odchází, žádný extra pohodlí...
Do těhle navíc dost poteče, jestli je to z tý látky co si myslím (podle fotky jo), tak to nic nevydrží.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


05 črc 2014, 16:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 12 říj 2014, 15:55
Příspěvky: 40
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Zdravím.

Chci kupovat boty do lesa a nemůžu se rozhodnout. V hledáčku mám standardní kanady nebo takzvané jungle. Nechci za ně utrácet více jak 1 500 Kč a sloužit by měli od jara do podzima (na zimu bych si koupil zimní outdoor boty). V airosoftu jsem dost mobilní takže kuli lehkosti mi přijdou lepší jungle, ale na druhou stranu až vyšlápnu nějakou louži tak zase celý den běhat po lese s botou plnou bahna se mi taky moc nechce...

Co by jste mi prosím doporučili a proč?
Děkuji


15 říj 2014, 18:42
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Jungle bych určitě nedoporučil, už jsem viděl pár zvrklejch kotníků a jen kvůli nim. Co nějaký desertový boty? Nemám teď o tom přehled jak vyjdou, ale ty by mohly být pro tebe dostatečnej kompromis váha/fixace nohy.

Za mě na zimu potřebuješ 1) dostatečně silnou podrážku aby izolovala, 2) dostatečně vysokou botu aby nenapadla sníh/popř. spinky 3) doporučil bych vysokou botu, v zimě je větší šance zvrknout si kotník (zase viděl jsem zlomenej kotník ve velmi kvalitních pohorkách, ve vysokejch kanadách by se to možná nestalo).

Já bych šel do jedněch bot co budeš mít na celej rok, za mě ECWC. Pak časem případně nějaký bačkůrky na jaro-podzim. Ale nejdřív kvalitní univerzál co tě podrží v zimě a slouží dobře i v teple.


15 říj 2014, 20:41
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Jekub píše:
Já bych šel do jedněch bot co budeš mít na celej rok, za mě ECWC. Pak časem případně nějaký bačkůrky na jaro-podzim. Ale nejdřív kvalitní univerzál co tě podrží v zimě a slouží dobře i v teple.


Souhlas, ECWC od Batesu na celej rok, držáky jak sviňa, pohodlný to je... (a funguje to od +30 do -30 i se sněžnicema). Jen jsou trochu těžší na běhání, takže na to léto pak nějaký high-speed spešl Merrellky třeba ;)

Hlavně ty celokožený kanady to chce koupit rovnou pořádný, jestli koupíš nějakej shit kolem litru, tak jsi to prohrál :/ prodal jsem už z vybavení všechno - kromě bot a batohu. Takže tak ;)

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


27 říj 2014, 10:30
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Chlapy pomoc, jsem v koncích, už nějakou dobu vybírám boty.....měl jsem teď Haix X21....naprostá spokojenost, ale teď před zimou jsem je vyndal ze skříně a ten ochranej materiál špičky začal puchřet a praskat, jak stará guma na kole, takže reklamace a vrátili mi prachy.... měl jsem je necelý dva roky

po nějakym vybírání jsem si objednal dnes toto http://www.armymarket.cz/boty-bates-gx- ... 0-d5118-10 ale nějak nevím, jestli jsem neudělal chybu, nemůžu je absolutně najít na oficiálních stránkách. Na ofiko webu je tenhle model jen s postranním zipem a jsou tam i další rozdíly, jako vzhled a materiál paty atd
edit: rozdíl je i v barvách na podrážce

Neprodává Morris nějaký činský FAKE boty ??? ještě to furt můžu stronovat

Sháním boty na zimu na civilní nošení, v military vzhledu, pohodlný, který dost vydržej, spíš vyšší....a hlavně abych se v nich neztratil ani na horách atd....rozpočet do 4000,- ...klasický kanady nechci a pohory se mi nelíbej

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


08 lis 2014, 20:14
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Za me Prabos - http://www.prabos.cz/cz/2-produkty/3-pr ... t=2&eshop=
Pouzivam uz X let a max spokojenost...


08 lis 2014, 21:20
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Na prabosy jsem předtim nekoukal, maj nějaký nový modely, naposled jsem od nich měl letní vz.2000 :D

OK tak jsem pohledal reference a vezmu Barracudy http://prabos.cz/cz/11-produkt/3-prabos ... t=1&eshop=

určitě se bude případná reklamace řešit líp než u zahraničního výrobce a navíc podpořím českou firmu, a to je taky potřeba.....a líběj se mi :-D


Hodně se mi líbily ještě tyhle Oakley, ale nenašel jsem na ně moc dobrý reference :-( http://www.bestarmy.cz/produkt/boty-oak ... boot-black

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


09 lis 2014, 12:52
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
ja mam s Prabosama zatim jen dobry zkusenosti... Navic, pokud este teda funguje vzorkova prodejna ve Slavicine, tak se tam daji koupit vzorovy za podstatne nizsi sumu... Chce to ale jit tam a mit stesti na velikost :)


09 lis 2014, 15:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Batesy od Morrise fakt ne-e, není to přímo fake, ale civilní série vyráběná kdesi v Asii a kvalita tomu odpovídá, za tři litry nestojí ani omylem.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 lis 2014, 16:14
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 13 lis 2014, 17:11
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Schanim nejaky "kanady" s GTX do max kolem 3000Kc.Pouze cerny.Je to na jaro-podzim takze bych radsi tu kombinaci s nylonem nebo co to je.Do Prabosek se mi moc nechce po spatny zkusenosti.Na Bates jsem koukal na model 2267 kterej jako jedine jde.Je jeste nejaka jina moznost?Klidne koupim mirene jety ale vsude jen poustni a ty nechci.Kdyz najdu tak jen nejakou detskou velikost nebo zase lode.


13 lis 2014, 17:51
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 dub 2011, 09:05
Příspěvky: 220
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Je nejaký kamenný shop/armyshop v Praze(a okolí) kde se da koupit Belleville/Bates za rozummnou cenu?
Něco je údajně v Berouně,a le neznám přesnou adresu. Díky za konkrétní adresy.


10 led 2015, 09:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 07 zář 2013, 19:03
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ahoj všichni,
rád bych si pořídil nové boty s cenovkou do 3000,- a vybírám mezi
Prabos Barracuda GTX a Bates GX8 2267?

Které jsou podle vás lepší volba?

Díky ;)


11 led 2015, 00:30
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 lis 2014, 17:11
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Sel bych do Prabosu daj se totiz koupit nove po bazarech,ja koupil Prabos GTX za 1600kc.


11 led 2015, 08:16
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 03 říj 2012, 19:18
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
no záleží ako chceš tie boty používať. batesy skor do ulice, vyzerajú byť pohodlnejšie, zato tieto baracudy sa viac hodia do lesa alebo náročnejší terén a budú aj pevnejšie.

osobne by som bral Baracudy, uz som po nich pozeral ale rád by som ich najprv odskúšal.


12 led 2015, 16:08
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 07 zář 2013, 19:03
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Díky za odpověď.
Boty bych chtěl převážně do lesa, takže bych se taky klonil ke koženým Baracudám. Přeci jenom z toho nylonu na Batesech mám trochu obavy. Navíc Prabos prodejnu mám docela blízko od domova, takže nebude problém si je na místě osahat a vyzkoušet...


12 led 2015, 16:41
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 04 kvě 2012, 11:26
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Jako budu rád když mě to někdo potvrdí nebo vyvrátí, ale za 3k a tenhle výběr?

Prabos už sice pár let nesleduji, ale to jak ty boty šly rychle do kytek si ještě pořád dobře pamatuji.

Bates dobrá fy, ale tenhle konkrétní model - není to zrovna ta rádoby bota pro dobře placený civilní sektor?

S touhle cenou bych zvažoval nějaké civilní pohorky a nebo zkusil číst a vybral si něco, co tu už kluci doporučovali.

_________________
SPC McNovak, Johnny A.
2/A/3-75 RGR
RLTW!
http://www.military.cz/ranger/page.aspx?p=index


12 led 2015, 19:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 07 zář 2013, 19:03
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Adoo: Pokud mi za 3000,- poradíte lepší boty, budu jedině rád ;)

Tohle téma jsem si ještě jednou důkladně pročetl a často se zde objevují značky Belleville a Bates.

Jako nejlepší volba se mi jeví tyhle boty http://www.army-shop.cz/produkty/obuv-- ... /3738.html nebo http://www.us-armyshop.cz/index.php?pag ... t&Itemid=3

Zde na fóru je hodně lidí chválí, cena super, takže jsem víceméně rozhodnutý, jenže nikde je nemůžu sehnat v mé velikosti (kolem 10,5 US).
Teď už sice vím "co", ale zase nevím "kde".

Nevěděl by někdo o nějakém e-shopu, kde by byly skladem? Prolezl jsem všechny možné shopy a nikde nic. Něco jsem sice našel po bazarech, ale raději bych bral funglovky.


12 led 2015, 20:38
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Dobrej výběr ;)

Co zkusit zahraničí? Ebay nebo http://bargainsplusmore.flyingcart.com/ kupoval jsem odtud několik bot (bargain má účet právě na ebayi) a vždycky 100% spokojenost ;)

Problém bude asi s DPH a clem, takže to bude o pár stovek dražší a bude se muset čekat, ale když v ČR neseženeš, je to asi jediná možnost ;)

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


18 led 2015, 11:19
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2008, 13:45
Příspěvky: 363
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Co si myslíte o těchto vojenských botech VEMONT
Má to být novinka.
http://www.taiwangun.com/en/lightweight ... -46-vemont


19 led 2015, 11:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Klasický "služební" boty z čínský produkce s lepenou podrážkou, bude to pravděpodobně totéž jako civilní produkce Batesu, Magnumy atd. atp....pohodlná obuv na nošení po městě, jakožto vojenský boty do terénu k ničemu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 led 2015, 11:42
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 03 úno 2015, 19:51
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ahoj,
rád bych se zeptal, zda-li by někdo mohl prosím porovnat (máte-li zkušenost):

Boty US MC Belleville coyote - je to celokůže nebo fotka zkresluje a je tam na vrchu GTX? Kdyby to byla kůže, líbí se mi nejvíc, ale už jsou dost drahé na můj rozpočet. Má s nima někdo zkušenost? http://www.us-armyshop.cz/index.php?pag ... t&Itemid=3

Boty US Goretex Zimní Červné - několikrát zmiňované, předpokládám, že jsou fajn. Kolik místa zabere ta GTX vložka? Protože pokud nohy sedí na botě s vložkou, tak aby seděly v létě i bez vložky, stejně musím vzít tlustou ponožku, což dost postrádá efekt... Nebo je to jinak? :) http://www.us-armyshop.cz/index.php?pag ... 1&Itemid=3

Boty US Combat Speedlace Černé - Jako jediné jsou za příjemnou cenu, ale tolik se mi nelíbí (bojím se, že nebudou tak pohodlné) a taky jsem na ně tady moc referencí nenašel (nebo jsem špatně hledal). http://www.us-armyshop.cz/index.php?pag ... t&Itemid=3

Mám nohu 285mm dlouhou, takže by tomu měla odpovídat bota cca 11 až 11,5 v US velikosti (ale kdo se v tom má vyznat, každá tabulka říká něco jiného, do obchodu o změření stélky napíšu), ale spíše ta větší a hlavně široká, mám rád volnější chodidlo (ne kotník samozřejmě :wink: ).

O překupnících zmíněných pár stránek dřív vím, ale zatím jsem je nekontaktoval, na aukru a bazarech jsem se minulou sezónu spálil (za originál se tam prohlásí kde co), takže odtamtud ne. Ten Holoubkov je jediný, kde to je za úplně jiné peníze a trochu se zárukou. Pokud byste ale měli někde něco lepšího, budu rád za postřehy.

Díky!

P.S.: Samozřejmě cena rozhoduje. Strop jsou 2k, ale to už se fakt prohnu, hledám ideálně spíš pod 1500,-. Barva spíše hnědá, tm. hnědá nebo černá, světle písková, olivová apod. ne
P.P.S.: Jestli mi je někdo vyfouknete, budu se zlobit! :evil: :lol:


03 úno 2015, 20:35
Profil
Četař
Četař

Registrován: 03 úno 2015, 19:51
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Tak když jsem položil takový dotaz, rovnou poreferuji:
Po poradě s Holoubkovem jsem koupil nakonec ty US Combat Speedlace.

Koupil jsem 11,5W odpovídá to tak vel 46 možná 46 a půl, na nohu by mi seděly délkou lépe 11ctky (běžně nosím boty 45), ale nevadí mi to, mám raději volnou botu.
Celokožená kanada bez žádných serepetiček navíc, jen vložka. Je to jednoduchá konstrukce, celkem měkká podrážka (až bych se bál, že se bude rychle ubývat třeba na štěrku/asfaltu). Vypadají dobře a suprově padnou hned na první nasazení. Rozcházení určitě bude nebe a dudy oproti vz.60 :lol:

Během jara se snad párkrát podívají na víkend ven, tak pokud si vzpomenu, můžu ještě poreferovat.

Armyshop Holoubkov také super zkušenost, určitě bych bral znovu tam. Jedině snad, že prodejce odpovídá na maily jedině capslockem :shock: Ale na botách a jeho ochotě to nic nemění :wink:


12 úno 2015, 00:33
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 21 led 2012, 20:42
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Macteine: ad ICW Boot (Boty US Goretex Zimní), jsou to docela "tuhé" pevné boty (což hodně dělá tuhá podrážka), jinak ta vložka není GTX,ale jen "zateplovací", GTX je součástí samotné boty.
Dle "manuálu" k těmto botkám je vhodné vybírat o něco větší velikost právě kvůli té zateplovací vložce (bez ní ti pak ale bude bota trochu větší). :wink:


17 úno 2015, 21:44
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 dub 2011, 09:05
Příspěvky: 220
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Jaké máte zkušenosti s kanadami polní 2010 ECWCS?


20 úno 2015, 23:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 10 bře 2015, 09:33
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ahoj, po létech věrné služby mi odešly podšívkované vz.2000 tak koukám po náhradě.

Cenový strop: +/-3000,-
Rozsah použití: Především pohyb v lese a náročnějším terénu, těžší obuv mi nevadí.
Podmínky: Vyšší obuv, celoroční použití, relativně snadná údržba, rychloutahováky pro tkaničky.
Možní kandidáti: Buď se pokusit sehnat znovu vz.2000 ale co jsem se dozvěděl, tak jsem měl neuvěřitelnou kliku, že mi ty boty vydržely 6 let. Takže buď:
v dostupné cenové relaci
http://www.army-store.net/obleceni/takt ... =hodnoceni
http://www.prabos.cz/cz/11-produkt/3-pr ... t=2&eshop=

Další kadidáty uvítám :-)


10 bře 2015, 09:47
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 lis 2014, 17:11
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ja mam ty Prabosky s GTX a spokojenost,navic jdou sehnad levneji.


12 bře 2015, 02:01
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Myslíte, že sa oplatia boty Bates? Alebo radšej Haix?


28 bře 2015, 21:35
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 03 říj 2012, 19:18
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
ano, a sú tu často spomínané. Zato Haix nemá snád nikto (to neznamená že sú zlé)


29 bře 2015, 11:51
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Lebo mám zálusk na Bates M9 a na BOSP od slovenského výrobcu. Čo hovoríte na tie Bates M9, oplatia sa?


30 bře 2015, 19:54
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 766 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz