Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:00




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Kalhoty-Materiál 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 12 črc 2016, 20:18
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Kalhoty-Materiál
Ahojte, můj dotaz směruje k materiálu kalhot, našel jsem tu pár odpovědí, ale ne vysvětlení. Jaký je rozdíl mezi jednotlivými materiály v pohodlí, životnosti pro běžného airsofťáka?. Materiály myslím typu
35% polyester 65% bavlna
65% bavlna 35% nylon
50% bavlna 50% polyester
a různé podobné kombinace
100% bavlnu vylučuji, jde mi pouze o směs těchto kombinací , a to v čem vynikají, jak výdrž tak pohodlí . Nyní mám 50% bavlna 50% polyester ale zdá se mi že mi kalhoty po každém skrčení padají i přes opasek. Třebas to je normální jev :D a nic moc s tím neudělám .


17 bře 2017, 14:05
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: Kalhoty-Materiál
Odpovím trochu jinak, ale snad ti to pomůže. Co se tvého pohodlí týče, tak záleží především na střihu. Další věc je způsob tkaní látky. Třeba AČR celoročky jsou 50/50, ale starší ripstopy (nevím jak dnes) jsou 50/50 také a přitom to je rozdíl jak blázen!
Můj závěr je takový, že by sis měl najít kalhoty správné velikosti a pro tebe vyhovujícího střihu. Kámoši si chvílí Emerson 2. a 3. gen., osobně používám SFU a také fajn.


17 bře 2017, 20:20
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Kalhoty-Materiál
Potvrzuju, že Emerson mají dobrej střih. Vystřídal jsem všechno možný od klasickejch wdl BDUček, přeš nejlevnější číny a Helikony a Emersony se nosí skvěle. Barvy drží a materiál je v pohodě. Ty poměry látek, no nevím no, pokud to není vyloženě bavlna tak pak už to míchání nijak zvlášť nerozeznám :D

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


18 bře 2017, 09:19
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Kalhoty-Materiál
Za mě taky záleží spíš na střihu a co si člověk vyzkouší (nebo musí nosit, když reenactuje). Podle mě v tom seznamu, co píšeš, nebudou až tak velký rozdíly (kromě toho, kde jsou 2/3 bavlny, to počítám bude něco podobnýho DPM).

Co já zkoušel, tak Marpaty pouštní a BDU woodland, oboje takový bombproof montérky s místem na všechno :lol: , pak ACU klasiku, takový vychytaný tepláčky (všechno s perfektním střihem kolem zadele, takže zákleky atd bez problémů), Helikony docela slušný, ale origo to není a jde to poznat (střih ok) no a vz95, to je zastaralej shit, a tam je materiál snad jedno :D

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


27 bře 2017, 15:34
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2008, 13:45
Příspěvky: 363
Nový příspěvek Re: Kalhoty-Materiál
Opik92 píše:
Potvrzuju, že Emerson mají dobrej střih. Vystřídal jsem všechno možný od klasickejch wdl BDUček, přeš nejlevnější číny a Helikony a Emersony se nosí skvěle. Barvy drží a materiál je v pohodě. Ty poměry látek, no nevím no, pokud to není vyloženě bavlna tak pak už to míchání nijak zvlášť nerozeznám :D

Na kalhotech EMERSON se podílel na střihu,tvaru a kapes firma 8FIELD,která jako základ vyšla ze střihu 5.11,doladila sedací část,pružný pás v zadní části,přidala jednu kapsu a pozměnila sklon kapes.


04 dub 2017, 11:48
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz