Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 15:51




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Marpat vs. Cadpat 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 pro 2014, 21:59
Příspěvky: 68
Nový příspěvek Marpat vs. Cadpat
Zdravím, jelikož jsem nenašel žádné téma na tuto otázku, tak zakládám nové. Protože jsem se rozhodl pro koupení nového maskovacího vzoru, tak bych se chtěl zeptat, co z těchto maskáčů by jste volili.
Budu to tahat celoročně, takže chci, aby to co nejlépe maskovalo po celý rok (zimu neřeším).Hraji v klasickém listnatém lese...
Po dlouhém hledání jsem se rozhodl pro tyto dva vzory, oba vypadají dobře, takže se teď samozřejmě nemůžu rozhodnout. :D
Nechystám se napodobovat žádnou jednotku, takže marpaty bych bral od helikonu a cadpaty nejspíše tyto : http://shop.shieldtech.cz/cs/home/90-un ... adpat.html nebo od invader gearu.
Máte někdo zkušenosti s těmito maskovacími vzory ? Kdyžtak mi napište nějaké zkušenosti atd. klidně i s těma cadpatama z linku díky :)


07 bře 2016, 18:43
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 kvě 2016, 22:19
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Marpat vs. Cadpat
Ahoj.

I já v současné době hledám nový maskáč. Bohuže moje vz.95 už dosloužily.

Rozhoduji se mezi:

1) Cadpat (Invader gear)
2) Vegetato (Invader gear)
3) Marpat

Také by mě zajímaly vaše zkušenosti ale i názor na výrobce Invader gear.


01 kvě 2016, 22:22
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Marpat vs. Cadpat
Riešiť maskáče nemá moc zmysel, teda pokiaľ nie si sniper. Univerzálne maskáče neexistujú, a aj tak, maskovanie je najviac účinné vtedy, ak nie si v pohybe. Pri pohybe ti nepomôže ani maskovanie Predátora. Takže za mňa riešiť maskáče nemá význam.


03 kvě 2016, 10:27
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 pro 2014, 21:59
Příspěvky: 68
Nový příspěvek Re: Marpat vs. Cadpat
Tak já jsem nakonec skončil u marpat od Helikonu.
Nejsou špatné,ale asi budou nejlepší na podzim/jaro (když je ještě popadané hnědé listí.Ale ani teď nejsou vůbec špatné :)
Možná bych zvolil něco trochu zelenějšího...
Invader gear má kamarád a nemůže si stěžovat...


04 kvě 2016, 19:24
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 kvě 2016, 22:19
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Marpat vs. Cadpat
Tak jsem dnes koupil Invader gear. První dojmy jsou ryze pozitivní. Mám Revengery c CADPATu. Blůza teprve dorazí. Původně jsem chtěl koupit ty vylepšený Predátory ale odradily mne kolenní chrániče. Kalhoty jsou suprové ale vypadal bych ve vlaku a na videích o Bushcraftu jako exot :).

Jsem zvědavý jak dlouho vydrží. Každopádně vypadají bytelně. Šité jsou v Pakistánu ale zdá se, že si švýcaři kvalitu ohlídali.


04 kvě 2016, 20:45
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz