Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 15:51




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ] 
 Farebné kombinácie. 

Koľko "sád" maskáčov respektíve výstrojí vlastníte ?
5%  5%  [ 6 ]
39%  39%  [ 44 ]
30%  30%  [ 34 ]
12%  12%  [ 14 ]
8%  8%  [ 9 ]
6%  6%  [ 7 ]
Můžete označit 1 možnost

Celkem hlasů : 114

 Farebné kombinácie. 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Farebné kombinácie.
Zdravím,
(1)
zaujímali by ma vaše postrehy z toho čo sa k sebe hodí a čo nie. Ktokolvek má netradičnú kombináciu napríklad milticam maskáče a k tomu Woodland vestu alebo tak nafoťte a pomôžte tak ostatným ktorý sa nevedia rozhodnúť či by v takej či onakej kombinácii vypadali ako blbci. (myslím že v tejto konkrétne asi hej :mrgreen: )

(2)
Ja mám maskáče Flecktarn a zaujímalo by ma ako by to vyzeralo s doplnkami vo farbe Coyote. (vesta, chrániče, sumky, šatka...) Túto kombináciu som moc na nete nenašiel a zaujímalo by ma či by sa to dalo zkombinovať a ako by to potom vyzeralo. Ak náhodov niekto má doma viacej druhov maskáčov a doplnkov, skúste odfotiť a pomôcť. (aj keď to nebudú konkrétne tieto)

Ďakujem

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


26 úno 2012, 22:57
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Jako, já bych se v tomhle ohledu řídil tim, co se dá vidět v reálu...jsou případy, kdy teoreticky naprosto nesmyslný kombinace jsou v reálu ok (třeba DPM nebo Woodland výstroj na vz.95) a naopak případy, kdy na první pohled ideální kombinace je naprostá píčovina (MARPAT výstroj například).

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 úno 2012, 00:43
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Nevím sice k čemu je tohle téma dobré ale budiž..

- vz.95 (originál)
- holandské DPM (originál)
- woodland (Tru-Spec)
- 3col desert (originál)
- coyote, black, khaki SFU (Helikon)
- pár černých civilních mikin s našitými sucháčemi, které občas tahám místo blůzy v kombinaci s coyote nebo 3col desert gatěmi

- na hlavě coyote MICH 2000 s taktickými lištami a sucháčemi, dříve Navy Seals baseball cap
- vesta CIRAS multicamo

- DPM a woodland barracuda, coyote palestina

Když tak na to koukám, tak jsem za výstroj dal už taky pěknou pálku :D

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


27 úno 2012, 00:52
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
smolda -> No, možná kdyby sis přečetl úvodní příspěvek, tak bys na to přišel hele :D

Anyhow, abych nebyl úplně OT, v příloze dávam tři fotky - kombinaci woodland maskáčů a woodland/olive výstroje (prostěže klasická ALICE), kombinaci 3col desert maskáčů a tý samý výstroje a kombinaci woodland maskáčů a kokot braun chestrigů. První dvě jsou samozřejmě složený podle originálu, ty kokot braun chestrigy taháme občas na airsoftový střílečky. Nejsem autorem fotek, ale všechny jsou z akcí/cvičení, kterejch jsem se účastnil.


Přílohy:
wdl.jpg
wdl.jpg [ 316.84 KiB | Zobrazeno 27052 krát ]
3col.jpg
3col.jpg [ 89.13 KiB | Zobrazeno 27052 krát ]
cb.jpg
cb.jpg [ 303.6 KiB | Zobrazeno 27052 krát ]

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.
27 úno 2012, 00:56
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Jak píše Griff, koukni se po fotkách na militaryphoto nebo něčem podobným, a rule of the thumb je co najdeš podložené fotkou je OK :-)

A pokuď se nezabýváš nějakým napodobováním, nedejbože reenactingem, tak je to vesměs jedno, leda by ses vyskytoval na akcích s modelkama, to sem absolvoval jednou a nezustala na mně nitka suchá (a jednou si na mých játrech někdo zlomí skalpel):-D

k tvý anketě: výstrojí má celkem 3,5

1) vz95 + alpí věci
2) hejkalinu
3) WL + LBV
3) Olivy + nějaké alice věci
3.5) čerňáky + pracovní taktika - počítám za 0.5, přeci jen...

dalo by se pak pokračovat přes nejaké fásnuté true spec věci (v coyote a černé) helikoní fleece až k condoří softshellce primárně na civilní nošení :-) ale to se už těžko bere jako výstroj :-)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


27 úno 2012, 00:59
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Sorry spletl jsem se 8) myslel jsem samozřejmě anketu...ne celé téma.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


27 úno 2012, 01:09
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
mám asi tak 4,5 kompletů.

a) Woodlandy v Raidu (origo) + 1 blůza ošitá hodností, jmenovkou apod.
b) 3 Deserty v Raidu (origo)
c) Multicamy (nějaká mě neznámá lepší kopie) kupovány v roce 2006

k těmhle třem kompletům tahám RRV v khaki se spoustou sumek.
na kebuli podle akce buďto ACH (pokud se jedná o DA a nebo CQB) + černou kuklu a nebo klobouk v příslušném maskáči pokud se jedná o zelenou práci a nebo kulich v černá barvě na zimu + k ošité blůze patrol cap.

d) rádoby SS maskáče na akce inspirované WWII nebudu tam běhat jako trotl ve flecktarnech a nebo je nosíme na akce kde působíme jako OPFOR.

e)na léto mám v plánu dát dohromad obleček pro srandu a trošku z dlouhé chvíle. Bude se jednat o příslušníka VC. Stavím vz. 58 a chci pro něj taky trošku uplatnění.

Jinak mám ještě home made combat shirt ve woodlandu s krátkým rukávem na léto a fleecovou bundu SPEARku na zimu a taky bílý převlečníky + bílou pletenou kuklu. (letos jsem je ani nevytáhnul ze skříně)

Některé fotky jsou zde na foru a nebo můžu na požádání zaslat.

Jinak některé kombinace maskáčů jsou šílené ale i ty jsou vidět.

Jak již bylo řečeno hledej na militaryphotos.net a nebo ti můžu ještě poradit gearsoc.com ale tam jsou spíše fotky výstroje ale najdeš tam fotky různých jednotek.


27 úno 2012, 01:52
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Já vlastním pouze BDU woodland a výstroj k němu. Jiné maskáče zatím neplánuju kupovat-zbytečnost.
4 T23lol: Našel jsem nějaký fotky flecktarnu s coyotí výstrojí, nevypadá to špatně
http://imageshack.us/photo/my-images/3/img0640f.jpg/
http://farm3.static.flickr.com/2622/377 ... 6cf836.jpg
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb2 ... 80_ksk.jpg

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


27 úno 2012, 07:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
http://pantherssquad.wbs.cz/sas-group.jpg
http://www.eliteukforces.info/images/ga ... -black.jpg
Tím nechci říct že máš nosit tenhle bordel a dělat SAS, jen to proboha ne, ale okázka toho jak co vypadá myslím dobrý :lol:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


27 úno 2012, 08:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Sám tahám vzor 95. Bunda, kalhoty, klobouk, barakůda, boty, pouzdro na pistoli, taktická vesta a občas i zelenočernou palestinu. Jinak mám doma kalhoty woodland a bundu a kalhoty BW, který mi jsou malý, tak v BW hraje moje přítelkyně 8)

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


27 úno 2012, 11:18
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Nevím kam jinam to napsat tak to lupnu sem snad to nikoho neurazí :D
Chtěl jsem se zeptat jestli je možný tahat UCP ACU gatě s LBVčkem tim myslim jestli je to možný u nějaký reálný jednotky nebo jestli je LBV oproti UPC moc středověk

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


28 úno 2012, 15:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Reve píše:
Nevím kam jinam to napsat tak to lupnu sem snad to nikoho neurazí :D
Chtěl jsem se zeptat jestli je možný tahat UCP ACU gatě s LBVčkem tim myslim jestli je to možný u nějaký reálný jednotky nebo jestli je LBV oproti UPC moc středověk


Je to blbost.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


28 úno 2012, 15:43
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Deacon píše:
Já vlastním pouze BDU woodland a výstroj k němu. Jiné maskáče zatím neplánuju kupovat-zbytečnost.
4 T23lol: Našel jsem nějaký fotky flecktarnu s coyotí výstrojí, nevypadá to špatně
http://imageshack.us/photo/my-images/3/img0640f.jpg/
http://farm3.static.flickr.com/2622/377 ... 6cf836.jpg
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb2 ... 80_ksk.jpg



Presne tieto som našiel aj ja :) vypadá to podla mňa celkom OK len nwm zdá sa mi že ten ich FleckTarn je nejaky moc bledy a viacej taky do zlta prave oproti mojmu a te coyote doplnky tie zase vypadaju take moc tmave a zaspinene. (samozrejme pri pouzivani sa zaspini.)

Len to že si stále nie som úplne istý ako by vypadalo coyote na fleckarne ktorý je trošku tmavší ešte než toto Obrázek mám totiž pomerne málo spraný a obnosený maskáč a vzor je na nom ako nový.

Čo sa napodobnovania jednotiek týka tak to u mna ani z daleka nehrozí. Výbavu si zásadne skladám len podla toho aby sa v tom dalo hrať, nevypadal som v tom jak kindersák čo polku vecí ukradol z maminho šatníka, neskrachoval som pri nákupe a aby to vypadalo tak že síce to není konkrétna vojenská jednotka ale aspon to s armádnymi vecami niečo spoločné malo a hlavne ide mi o to aby to na postave vyslovene nekryčalo a nebilo do očí tzn aby bolo zachované cca maskovanie atď. (hrám hlavne objekty ako kravíny a podobne.) Nad coyote som uvažoval preto že team s ktorým bežne hrávam má maskáče viacmenej do hneda (púštne farby) a ja by som sa k nim chcel časom pridat ked našetrím na druhé maskáče a v tom by som chcel vypadať v poho (myslím že púštne farby s olive doplnkami by totiž nepasovali) ale takisto by som rád aby som mal takpovediac funkčnú zostavu aj s flecktarnom s tým ale že vestu a doplnky nemienim kupovat vo viacerích farbách. To je strašne moc peňež :-D.

Ak sa náhodov nájde niekto kto má doma coyote a flecktar tak to na seba hodte a prdnite sem foto, spravíte ma štastným :-D.

Čo sa tejto témi týka tak je to pre takých nerozhodných ako som ja :-D a tá anketa tú som tam hodil len tak z haluze že približný monitoring toho ako kruto sú u nás ludia vybavený. Bol by som rád aby sa táto téma uberala skorej štýlom fotiek výbav kde človek môže vizuálne porovnať či sa mu zostava ľúbi alebo nie, nie len vypísať čo mávate na sebe ale aj to sa počíta. Inak dík za doterajšie príspevky, SUPER :)

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


28 úno 2012, 16:52
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Pokud neděláš reenakting, tak oboje kombinace, jak zelená, tak kojotí na tom nebudou "vypadat" špatně. Pokud se chceš přidat k týmu, který má výstroj v kojotí barvě, tak na tvém místě bych pořídil výstroj v kojotí barvě aby se udržel nějaký celistvý vzhled jednotky.


28 úno 2012, 17:02
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2009, 18:45
Příspěvky: 340
Bydliště: Mladá Boleslav
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Flecktarn+coyote myslím k sobě padne krásně, 2 příklady za všechny:

download/file.php?id=4535&mode=view
http://www.n-tv.de/img/63/633566/O_1000_680_680_ksk.jpg

edit: a stačilo trošku pohledat, KSK se v tom objevuje taky

_________________
Challenges:Nenápadný,Magnet na BB,Vyjednavač,Odhodlaný,Last man standing,Little big horn,Modelka,Pevná muška,Infiltrátor,Obojživelné operace,Mňam,Hérečka,Evropské směrnice


28 úno 2012, 18:27
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Nychrom píše:
Flecktarn+coyote myslím k sobě padne krásně, 2 příklady za všechny:

http://airsoft-forum.cz/download/file.p ... &mode=view
http://www.n-tv.de/img/63/633566/O_1000_680_680_ksk.jpg

edit: a stačilo trošku pohledat, KSK se v tom objevuje taky



Všetky tieto obrázky z netu som už videl (len ma nenapadlo hladat podla KSK, teras je troška viacej tych fvoto :-D), diks. Myslím že u mna je to už tak 70 na 30 že pôjdem do coyote doplnkov a výbavy :)

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


28 úno 2012, 23:59
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2012, 19:50
Příspěvky: 97
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Keď som už našiel túto tému, tak by ma zaujímala kombinácia :
Blúza : Vz95 les
Nohavice : Vz95 púšť
Vesta : Olive Ricas
nejaká šiltovkarina na hlavu taktiež v olive, doplnky (puzdro na glock, chrániče kolien) olive

Niekde som to videl celkom sa mi to pozdávalo, tým nemám, nenapodobnujem nič.. a toto ma celkovo zaujalo jedinečným vzhladom ale možno som len zaslepený niečim .. ak by dakto narazil na tú fotku vojaka AČR a hodil ju sem vďačnosť by bola.
PS : váš názor ? vyzeral by som asi ako magor nie ?


31 bře 2013, 13:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Nějak nevidim důvod, proč chtít ty pouštní kalhoty, radši komplet zelený, bude to líp vypadat i líp maskovat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 bře 2013, 14:47
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 črc 2013, 07:04
Příspěvky: 67
Bydliště: Prešov
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
chcel by som sa prosím opýtať, čo by ste kúpili k flecktarnu, originál bundeswehr chest rig (vo flecktarne) alebo nejakú vestu/chest rig v TAN farbe?
ďakujem za rady a názory


06 bře 2014, 18:05
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Ja mam k fleku tan a som s tym celkom spokojny. Mam tam aj nejake dopnky v cernej a tak a podla mna je to celkom dobe. Samozrejme ale maskuje to menej ako cicty flek takze pokial to nieje na cqb ale cisto do lesa tak to moze byt kontraproduktivne. Na druhu stranu ked si v zoschnutej trave tak tan vesta pomoze rozbit tvar postavi trochu niekedy hodim foto

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


06 bře 2014, 18:17
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 črc 2013, 07:04
Příspěvky: 67
Bydliště: Prešov
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
no presne, lebo pužíval by som to hlavne v prírode ale niekedy aj CQB tak som chcel aby to bolo použiteľné aj v jednom aj v druhom, tak budem čakať na tie fotky, diky ;)


06 bře 2014, 18:30
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Ako podla mňa pri CQB je prakticky jedno čo máš na sebe pokiaľ to doslova nesvieti, čiže hokejový dres môžeš vynechať ale či máš na sebe už potom TAN alebo ACU je podla mňa dosť jedno. Toto neplatí akurát ak hráš CQB v priestoroch kde je tma. Tam ti perfektne poslúži čierna alebo aj akýkolvek tmavý maskáč. Predsa len čokolvek s menej jasnými farbami. Pokúsim sa spraviť nejakú tú fotku, neviem ale kedy sa mi to podarí tak zatiaľ aspoň fotka ktorá na fóre je už niekoľko krát a to je vybava vojakov KSK kde je vidieť že oni si s mixovaním fleku + tan a + nejaké čierne veci, vela krát zelené, proste šecko možné ... moc ťažkú hlavu nerobia. Dokonca ja osobne si myslím že kombinácia s nejakým aspoň akým takým zmyslom (samozrejme nie ACU do lesa hehe) je vždy lepšia ako jednoliatý maskáč. Hlavne napríklad čisté woodland a české a podobne vzory ak máš na všetko tam v prostredí kričíš jak päsť na oko, totiź v prírode nieje nič jednotvárne a pokiaľ si s takým maskáčom nelahneš rovno do pekne zeleného kríku tak budeš určite svietiť lebo oproti pozadiu budeš napríklad ako tmavá silueta a pritom oproti napríklad stromu za ktorým budeš zase nebudeš absolútne farebne zohraný. Takže ako vravím, moja taktika je rozbiť to na menšie časti. :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


06 bře 2014, 19:09
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 črc 2013, 07:04
Příspěvky: 67
Bydliště: Prešov
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Takže v podstate skombinovať farby ale rozumne


06 bře 2014, 20:44
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Presne tak, správne si to pochopil. A osobne milujem flecktarn. Podla mna je to veľmi podarené maskovanie. Narozdiel od toho Vz.95 alebo Woodland a podobných, tie sa mi nezdajú vhodne takmer na nič. Ale to je môj názor, nie všetci s nim musia súhlasiť.

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


06 bře 2014, 20:53
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 črc 2013, 07:04
Příspěvky: 67
Bydliště: Prešov
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
tak teraz vezmem ten orig. chest rig bundeswehru vo flecktarne keďže sa mi naskytol za 10€ a normálne stojí 60


06 bře 2014, 21:30
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2011, 16:46
Příspěvky: 101
Nový příspěvek Re: Farebné kombinácie.
Dnes mi přišel britský komplet ve vzoru MTP. Zkusil jsem si na něj nasadit moji vestu LBV2 Woodland a nevypadá to zas tak špatně. Něco jako tady:

http://www.freerepublic.com/focus/chat/2411637/posts


16 dub 2014, 21:01
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 26 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz